یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۲۴Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه اروپا»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی سیاسی به خبرآنلاین گفت: پیام شکست مذاکرات یعنی حفظ و تشدید تحریم های آمریکا و همراه شدن جامعه بین المللی با آمریکا از جمله احیای تحریم های سازمان ملل ، احیای تحریم های اتحادیه اروپا و همراه شدن چین و روسیه و بسیاری دیگر از کشورها در تحریم آمریکا با فعال شدن مکانیسم ماشه ...
تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به ریاست علی باقری ؛ امروز ملاقات های دو جانبه و سه جانبه ای را در سطوح کارشناسی و روسای هیات های چین و روسیه و نیز با انریکه مورا هماهنگ کننده اتحادیه اروپا برگزار خواهد کرد.
صدا نیوز   ۲ ساعت پیش    
کانال مالی اروپا هم بلوک شرق با محوریت چین و روسیه و هم کشورهای غربی یعنی آلمان، فرانسه، انگلستان و ایالات متحده آمریکا در قالب 1+5، یک نگاه واحد در برابر مذاکرات و توان هسته ای ایران دارند ...
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا غائبی سرپرست نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد نهادهای بین المللی در وین اعلام کرد تیم مذاکراتی بلندپایه تهران به ریاست علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی ایران از دیدارهای دو جانبه و چند جانبه هیات ایران با نماینده اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای عضو گروه 1+4 خبر داد.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص مذاکرات هسته ای با دکتر شهریار حیدری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تایوان به دنبال همکاری با کشورهای شرق اروپا برای تولید انواع تراشه و نیمه هادی است. انتظار می رود این اقدام با واکنش مثبت اتحادیه اروپا مواجه شود.
رئیس کمیسیون اروپا اعلام کرد که اتحادیه اروپا گروه طالبان را که هم اکنون زمام امور افغانستان را به دست دارد به رسمیت نمی شناسد.
اورسولا فون درلین، رئیس کمیسیون اروپا روز شنبه اعلام کرد که اتحادیه اروپا حکومت طالبان را به رسمیت نخواهد شناخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان – لهستان در سال جاری 24 هزار و 500 مورد تلاش برای عبور از مرز های خود توسط مهاجران را ثبت کرده است که بیش از نیمی از آن ها در ماه اکتبر رخ داده اند؛ بحران مهاجرتی بار دیگر گریبان اتحادیه اروپا را گرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حالی که ایالات متحده، اتحادیه اروپا و کشورهای سراسر جهان محدودیت های جدید سفر اعمال کرده اند، بازارهای مالی متزلزل شده اند و چشم انداز خروج از این بیماری پاندمی مجددا مبهم شده است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۸    
به گزارش آسیانیوز، اتحادیه اروپا بار دیگر تاکید کرد: حکومت طالبان را به رسمیت نمی شناسیم.اورزولا فن در لاین تاکید کرد که اتحادیه اروپا باید مردم افغانستان را حمایت کند تا از فروپاشی اقتصادی و اجتماعی در این کشور جلوگیری شود. -------------------------------- بیشتر بخوانید: ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق انگلیس اظهار داشت، علیرغم هشدارهای مکرر سردمداران بهداشت جهانی، شکست کشورهای "توسعه یافته" در توزیع واکسن در کشورهای در حال توسعه، امروز دامن گیر همه جهان شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز یکی از عوامل تشدید بحران مهاجران کرد در مرزهای اتحادیه اروپا را انتشار اخبار جعلی در مورد ورود آسان به داخل اتحادیه اروپا در شبکه اجتماعی فیس بوک عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی گفت: جلسه سازنده ای با رئیس کنگره اسپانیا داشتیم که در این جلسه در مورد مسائل مشترک اتحادیه اروپا و ایران و موضوعات دو کشور صحبت شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۷    
شوکت آپوهان، کارشناس مسائل اقتصادی ترکیه معتقد است که مناقشات سیاسی ترکیه با اتحادیه اروپا و آمریکا در بحران ارزی اخیر این کشور مؤثر بوده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان – طی روز های اخیر بار دیگر فاجعه ای برای مهاجران در مرز های اروپا روی داد؛ قایق حامل پناهجویان در کانال مانش واژگون شد. به گزارش الجزیره ، فاجعه مانش ، که در آن دستکم 27 پناهجو در آب های جداکننده فرانسه و انگلیس غرق شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا گفته که دولت طالبان افغانستان را به رسمیت نمی شناسد اما به ادامه همکاری با آن به منظور اجتناب از فروپاشی اقتصادی و اجتماعی در افغانستان متعهد است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت داروسازی در آمریکا برای یکی از شایع ترین اشکال کوتولگی (کوتاه قامتی) مجوز مصرف در اتحادیه اروپا را دریافت کرد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه دقایقی پیش در راس هیاتی برای شرکت در دور آتی نشست کمیسیون مشترک برجام وارد وین پایتخت اتریش شد.
دلار به دنبال رشد بالای چهار درصدی اقتصاد آمریکا روند صعودی خود را از سر گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰    
تهران-ایرنا- کمیسیون اروپا مقررات جدیدی را برای کشورهای عضو این اتحادیه وضع کرده که صادارت زباله به کشورهای فقیر را محدود می کند اما این طرح هنوز به اهداف خود دست نیافته است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۸    
شفقنا- اتحادیه اروپا دیروز (جمعه) با صدور بیانیه ای اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب منازل مسکونی فلسطینی ها در اراضی اشغالی را محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱    
پس از انتشار اطلاعیه سازمان بهداشت جهانی، مقامات اتحادیه اروپا جلسه ای اضطراری تشکیل داده و تعلیق سفرها از مبدأ هفت کشور آفریقایی را به 27 کشور عضو این اتحادیه توصیه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا ضمن تأکید بر لزوم توقف تخریب منازل فلسطینی ها توسط شهرک نشینان صهیونیست، این اقدام را موجب تضعیف چشم انداز صلح بین دو طرف توصیف کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: به گزارش بلومبرگ، پس از آنکه مقامات هنگ کنگی اعلام کردند تست کرونای دو مسافر بازگشته از آفریقا پس از چهار روز در حالی مثبت شده است که جواب تست نخست منفی بود، سازمان بهداشت جهانی بار دیگر وضعیت اضطراری اعلام کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای اروپا این هفته دو قانون مهم در زمینه ارزهای دیجیتال و بازار رو به توسعه آنها در قاره سبز تحت عناوین مقررات بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) و قانون مقاومت عملیاتی دیجیتال را تصویب کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس در مرز با لهستان مهاجران را تشویق کرد به سمت مرز بروند و خود را به لهستان برسانند. به گزارش فرارو، رئیس جمهور بلاروس که در جمع مهاجران حاضر شده بود در اظهاراتی بار دیگر تاکید کرد که کشورش نقشی در بحران مهاجرت پیش آمده نداشته است و این اتحادیه اروپا بوده که ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا اعلام کرد، عملیات تخریب منازل و تأسیسات فلسطینی توسط مقامات رژیم صهیونیستی طبق قوانین بین المللی غیرقانونی است و به صورت چشمگیری چشم اندازهای صلح را از بین می برد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۰    
دولت سیزدهم در تبیین رویکرد خود در عرصه سیاست خارجی بر پیگیری یک سیاست متوازن در مناسبات منطقه ای و بین المللی تأکید ویژه ای داشته است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶    
اتحادیه اروپا تخریب منازل فلسطینیان از سوی صهیونیستها را خلاف قوانین بین المللی خواند که عملیات صلح را به شدت تحت تاثیر خود قرار می دهد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸    
کشور پرتغال از جمله مهمترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که امکان اخذ اقامت از طریق گلدن ویزا را برای متقاضیان خود فراهم نموده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شوکت آپوهان، کارشناس مسائل اقتصادی ترکیه معتقد است که مناقشات سیاسی ترکیه با اتحادیه اروپا و آمریکا در بحران ارزی اخیر این کشور مؤثر بوده است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و مریچل باتت، رئیس کنگره نمایندگان اسپانیا طی دیدار در حاشیه برگزاری اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU)، با توجه به اهمیت اسپانیا در اتحادیه اروپا و جمهوری اسلامی ایران در منطقه ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در واکنش به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی در تخریب منازل فلسطینیان، طی پیامی اعلام کرد که اقداماتی این چنینی باعث صدمه به چشم انداز صلح می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش طلوع نیوز، گروه طالبان اعلام کرده است که یک هیأت به رهبری سرپرست وزارت خارجه کابینه موقت به قطر سفر کرده و قرار است با نمایندگان آمریکا و اتحادیه اروپا دیدار و گفت وگو کند. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۴    
در پی تایید یک مورد سویه جدید کرونا در بلژیک، کمیسیون اروپا گفته کشورهای اتحادیه اروپا باید ممنوعیت اضطراری پرواز را از کشورهایی که سویه جدید ویروس کرونا در آنها مشاهده شده، اعمال کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان و جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفت وگویی تلفنی درباره مذاکرات وین با یکدیگر بحث و تبادل نظر کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۴۱    
دادگاه اتحادیه اروپا امروز -جمعه- درخواست اعاده مصونیت پارلمانی نماینده پارلمان اروپا و رئیس پیشین دولت محلی منطقه کاتالونیای اسپانیا را رد کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس گفت: امروز مسلمانان باید برای خودشان تصمیم گرفته و اتحادیه ای مستحکم همانند اتحادیه اروپا تشکیل دهند.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نگلیس در حالی پس از خروج از اتحادیه اروپا با بحران های اقتصادی گسترده ای مواجه شده است...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری یکصد و چهل و سومین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با مریچل باتت رییس کنگره نمایندگان اسپانیا دیدار و گفت و گو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در تماس با وزیرخارجه کشورمان بر لزوم بازگشت توافق هسته ای به مسیر اصلی خود تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر ایتالیا و رییس جمهوری فرانسه معاهده ای تاریخی را در کاخ ریاست جمهوری ایتالیا امضا کردند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
شکست E3 و اتحادیه اروپا در اجرای تعهدات خود، که ظاهرا به دلیل فشار ایالات متحده بود، در جبران موثر ضررهای وارد شده بواسطه تداوم عدم پایبندی و اجرای ایالات متحده آمریکا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توییتی درباره گفت وگوی تلفنی خود با وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد بازگرداندن برجام به مسیر اصلی بیش از همیشه ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در صفحه توییترش به محورهای گفت وگوی امروزش با وزیر امور خارجه کشورمان پرداخته و بر اهمیت به نتیجه رسیدن مذاکرات وین تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۶۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه کشورمان در گفت و گوی تلفنی با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: اگر طرف های مقابل آماده بازگشت به تعهدات کامل خود و رفع تحریم ها باشند، دستیابی به یک توافق خوب و حتی فوری امکانپذیر است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفت وگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تماس های خود با تمامی طرف ها به عنوان مسئول هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در دیدار وزیر امور خارجه ازبکستان با معاون رئیس کمسیون اروپا در شهر تاشکند همکاریهای دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت.