پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۰۴:۱۳Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایتی»

رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۲    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سعید مبشری تهیه کننده تالار آیینه بیان کرد: سه شنبه چهارم مهر، ترجمه فارسی کتاب قانون ابن سینا از نسخه عربی عبدالرحمان شرف کندی به کوشش انتشارات سروش و با مقدمه دکتر علی اکبر ولایتی در برنامه معرفی می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۵    
7 مرد افغان که در آتش کینه یکی از هم ولایتی هایشان در حادثه آتش سوزی ساختمان دو طبقه ای در جنوب تهران دچار سوختگی شده بودند، یکی پس از دیگری روی تخت بیمارستان به کام مرگ رفتند. متهم که یک سال قبل به صورت غیرقانونی به ایران آمده بود، در بازجویی ها به قتل هفت نفر اعتراف کرد. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
کارگر افغانستانی که با هم ولایتی های خود در یک ساختمان قدیمی دو طبقه زندگی می کرد در اقدامی کینه جویانه خانه را به آتش کشید و باعث مرگ دو نفر شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۳    
پسر افغان در حادثه ای دلخراش 9 نفر از دوستانش را به آتش کشید که در جریان آن دو نفر به کام مرگ رفتند و هفت نفر دیگر هم با مرگ دست و پنجه نرم می کنند. متهم پس از دستگیر مدعی شد از هم ولایتی هایش پول طلب داشته و آن ها او را به محل زندگی اش راه نمی دادند و به همین دلیل محل خواب آن ها را به آتش کشیده ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای نظامی طالبان در ولایت پکتیا گفت: از قرارگاه ولایتی به یک هواپیمای بی سرنشین که بر فراز پایگاه در حال گشت زنی بود، شلیک شده است.
جنایتی که در تاریخ 16 سپتامبر 1982 توسط ارتش رژیم اشغالگر قدس در دو اردوگاه صبرا و شتیلا به وقوع پیوست، هزاران تن از فلسطینیان بی دفاع و مظلوم را به شهادت رساند و به خاک و خون کشید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۷    
قال علی اکبر ولایتی مستشار المرشد الإیرانی للشؤون الدولیة -فی مقابلة مع الجزیرة- إن طهران "لن تسمح لأی ادعاءات باطلة بشأن الخلیج الفارسی أن تتحقق عملیا"، وفقا لتعبیره.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ولایتی بر ضرورت امنیت مشترک منطقه ای تکید کرد و گفت که ایران آماده است با کمک همسایگان خود این امنیت مشترک را برقرار کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
ولایتی در ادامه با اشاره به اسناد تاریخی که گویای مالکیت ایران بر جزایر سه گانه است، گفت: قطعاً ایران اجاره نخواهد داد که ادعای بی اساس در باره این جزایر عملی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل، در مصاحبه کوتاهی به موضوع تکرار ادعاهای کشورهای شورای همکاری خلیج فارس پرداخت و گفت که جمهوری اسلامی ایران خواهان نزاع و تنش با همسایگانش نیست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
شفقنا- مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل به الجزیره گفت: تهران اجازه نخواهد داد ادعای نادرست در مورد خلیج فارس در عمل محقق شود. به گزارش ایسنا، علی اکبر ولایتی مشاور رهبری در امور بین الملل در گفتگو با الجزیره گفت: ادامه ادعاهای امارات عربی متحده در مورد جزایر سه گانه ایرانی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
علی اکبر ولایتی مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل به مناسبت پاسداشت حجت الاسلام سید عیسی طباطبایی نماینده امام و رهبری در لبنان پیامی صادر کرد.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب بودجه سال مالی 1403-1402 دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت امنای مرکزی دانشگاه خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاه ولایتی مخترع کلاه و کوله پشتی هوشمند می گوید که اختراعش برای نجات جان کوهنوردان و چتربازان مفقود شده و آسیب دیده است،وی که دارنده مدال های برنز و نقره اختراعات در جهان است، مدت هاست منتظر سرمایه گذار برای تولید و تجاری سازی اختراع هایش مانده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی و منوچهر متکی و علی اکبر ولایتی وزیران امور خارجه اسبق کشورمان با ارسال پیامی خطاب به حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، احراز رتبه برتر وزارت امور خارجه در سطح دستگاه های اجرایی کشور در سال جاری را تبریک گفت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با صدور نامه ای از تلاش های وزیر امور خارجه کشورمان پس از حضور در پیمان های منطقه ای قدردانی کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
سی و هفتمین جلسه کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران به ریاست دکتر علی اکبر ولایتی برگزار شد. وی در این جلسه بر اهمیت شناخت بیشتر فرهنگ و تمدن اسلامی ایرانی تأکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: علی اکبر ولایتی ، مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل در مصاحبه با شبکه خبری المیادین ابعاد پیوستن ایران به گروه بریکس را مورد بررسی قرار داد و تأکید کرد که سیاست انزوای ایران حتماً شکست خورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ولایتی گفت: عضویت ایران در بریکس نشان داد طرح منزوی سازی کشورمان که آمریکا و استکبار جهانی همیشه به دنبال آن بودند را با شکست مواجه کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور بین الملل مقام معظم رهبری، گفت: عضویت ایران در بریکس نشان دهنده عزم جمهوری اسلامی در برقراری ارتباط سازنده با دنیا است و طرح منزوی سازی که آمریکا و استکبار جهانی همیشه به دنبال آن بودند را با شکست مواجه کرده است.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
چند شهروند ایرانی بی نام و صدا در افغانستان و دیگر کشورها بازداشت شده اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : محمد حسین ولایتی عکاس ایرانی و عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران که هفته گذشته توسط طالبان در افغانستان بازداشت شده بود، تحویل مقامات ایرانی شده و هم اکنون در سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان است .اما وی تا تعیین و تکلیف نهایی ممنوع الخروج است .
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گفتنی است، محمدحسین ولایتی روز شنبه 28 مرداد و در حالی که به صورت قانونی و از طریق مرز هوایی و در سفری غیرکاری وارد افغانستان شده بود و مدت 10 روز نیز در کابل حضور داشت، هنگام بازگشت و در فرودگاه کابل بدون هیچ گونه توضیح مشخصی بازداشت شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حسین ولایتی عکاس ایرانی و عضو انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران که هفته گذشته توسط طالبان در افغانستان بازداشت شده بود، تحویل مقامات ایرانی شده و هم اکنون در سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون سخنگوی حکومت سرپرستی افغانستان اعلام کرد که محمد حسین ولایتی عکاس ایرانی آزاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۹    
معاون سفیر کشورمان در کابل گفت : محمد حسین ولایتی عکاس و خبرنگار تسنیم شب گذشته آزاد شد و هم اکنون در سفارت کشورمان در کابل است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون رسانه ای نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت: امید است در سایه حسن همجواری و روابط نیک میان ایران و افغانستان زمینه آزادی و خروج عکاس ایرانی از کابل فراهم شود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۸۶ سایت دیگر  
محمدحسین ولایتی عکاس و تدوینگر خبرگزاری تسنیم توسط گروه طالبان در افغانستان بازداشت شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون سخنگوی حکومت سرپرستی افغانستان اعلام کرد که محمد حسین ولایتی عکاس ایرانی آزاد شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بلال کریمی، معاون سخنگوی طالبان اعلام کرد که محمد حسین ولایتی، عکاس خبرگزاری تسنیم ایران شامگاه گذشته آزاد شده است. ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از فارس، محمدحسین ولایتی روز شنبه هفته گذشته و در حالی که قانونی و از طریق مرز هوایی وارد افغانستان شده و مدت 10 روز نیز در کابل حضور داشت، در هنگام بازگشت به ایران و در فرودگاه کابل بدون هیچگونه توضیح مشخصی بازداشت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
طالبان شب گذشته محمدحسین ولایتی عکاس خبرگزاری تسنیم را که از شنبه هفته گذشته هنگام بازگشت به ایران بازداشت کرده بود، تحویل سفارت ایران در کابل داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
هم میهن در گزارشی مروری بر زندگی سیاسی علی اکبر ولایتی کرده و نوشته است؛ ولایتی که اکنون در آستانه دهه هشتم عمرش قرار دارد همچنان مرد نخست سیاست خارجی در جمهوری اسلامی است هرچند که در کارنامه طولانی اش اقدام شاخص و بارزی برای عرضه نداشته باشد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۷:۵۹    
امروز ایران اسلامی و نظام ولایی آن نیازمند تربیت و آموزش انسان ها و سربازان ولایتی از جنس عمار است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت: تلاش های فشرده دیپلماتیک و کنسولی برای بازگردان عکاس ایرانی به کشور جریان دارد. به گزارش ایسنا، حسین امیرعبداللهیان در واکنش به اقدام اخیر طالبان در بازداشت عکاس خبرگزاری تسنیم در افغانستان، در شبکه اجتماعی ایکس ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: تلاش های فشرده دیپلماتیک و کنسولی برای بازگرداندن عکاس خبرگزاری تسنیم آقای محمدحسین ولایتی جریان دارد. امیدوارم ایشان در ساعات آینده تحویل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۳:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبرآنلاین، حسین امیرعبداللهیان در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: تلاش های فشرده ی دیپلماتیک و کنسولی برای بازگرداندن عکاس خبرگزاری تسنیم آقای محمدحسین ولایتی جریان دارد. ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۱:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت: تلاش های فشرده دیپلماتیک و کنسولی برای بازگردان عکاس ایرانی به کشور جریان دارد. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ حسین امیرعبداللهیان در واکنش به اقدام اخیر طالبان در بازداشت عکاس خبرگزاری تسنیم در افغانستان، در شبکه اجتماعی ایکس ...
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر ولایتی ضمن ابراز خرسندی از توسعه همکاری های جمهوری اسلامی ایران با کشورهای عضو بریکس و عضویت کشورمان در این اتحاد مهم و نوظهور اقتصادی تاکید کرد: مجموعه بریکس گام های مهمی از جمله افزایش تعداد اعضای آن را در جهت عملیاتی شدن اهداف تاثیرگذار این مجموعه اقتصادی برنامه ریزی کرده اند که بسیار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سید نظام الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: نوع پاسخگویی طالبان در مسأله بازداشت حسین ولایتی و حتی مدت زمان بازداشت او پاسخی به همان گزاره مشهور است که طالبان در مسیر درست گام بر می دارد یا در بر همان پاشنه قبل می گردد.
دکتر علی ولایتی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر علی اکبر ولایتی در پیامی، از ایثارگری ها و زحمات کادر درمانی کشور تقدیر کرد و روز پزشک را تبریک گفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۰:۳۶    
هیچ یک از آنها 30 سال خدمت نیستند و اخراجشان مطابق آیین نامه نبوده/ تهرانچی رئیس دانشگاه آزاد آشکارا گفته بود این کار قانونی است/ به ولایتی هم نامه نوشتیم، اما پاسخی نداد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سوسن صفاوردی، استاد سابق دانشکده علوم سیاسی در دانشگاه تهران درباره موضوع بازنشستگی اجباری 9 تن از اساتید دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آزاد تهران مرکز می گوید این افراد با اتهاماتی مانند ضد انقلاب بودن و داشتن تفکر غربزده و ولایی نبودن روبرو شده اند یعنی همان اسلحه ای که برای هر حذفی ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی نسبت به بازداشت محمدحسین ولایتی در افغانستان توسط طالبان واکنش نشان داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی نسبت به بازداشت محمدحسین ولایتی در افغانستان توسط طالبان واکنش نشان داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در تماس تلفنی با رهبران حماس و جنبش جهاد اسلامی آخرین تحولات فلسطین را بررسی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد در توئیتی از پیگیری این وزارتخانه برای آزادی محمدحسین ولایتی خبرگزاری تسنیم که توسط طالبان بازداشت شده است، خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۹    
محمد حسین ولایتی عکاس خبرگزاری تسنیم که به افغانستان سفر کرده بود توسط طالبان بازداشت شده است.