دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۴۳Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس بنیاد شهید»

ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریمان از معرفی تسهیلات وام اشتغال به مبلغ نهصد میلیارد ریال به واجدین شرایط در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو مشهد گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه آثار و برکات و فراوان دارد، که کمک به یکدیگر یکی از این اثرات است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۰    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی محمود طاهریان را به عنوان رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج گفت: در مراسمی از دانش آموزان ممتاز شاهد وایثارگر مدرسه شهید کلانتری کرج به صورت نمادین تجلیل به عمل آمد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با رئیس پلیس شهرستان مراغه اظهار کرد: جان فشانی و ایثار بارزترین خصلت نیروهای انتظامی است و نقش شهدا و ایثارگران این نیرو بر هیچ کس پوشیده نیست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ از برگزاری یادواره 100 شهید والامقام شهر هشتگرد خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده معظم شهیدان والامقام سیف اله مجنونی و سید ابوطالب جزدره خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت: مدیرکل و کارکنان اداره کل پست استان البرز به مناسبت هفته پست با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدای ادای احترام کردند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین دیدار ویدئوکنفرانسی خود با 6 نفر از ایثارگران استان مازندران به گفت وگو پرداخت. دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز سه شنبه 20 مهرماه در این نشست پس از استماع مطالبات و درخواست های ایثارگران ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۶    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رامشیر از سوی رئیس بنیاد شهید این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز شنبه 24 مهر ماه در نشستی صمیمانه میزبان جمعی از اعضای مجمع ایثارگران قوه قضائیه بود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۴    
جلسه ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش بخش سندرک شهرستان میناب با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب و رئیس آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۲    
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به محمدرضا گرایی کسب عنوان قهرمانی کشتی جهان را تبریک گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۷    
محمدرضا تاجبخش رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گتوند گفت: شهدا نماد ایثار و فداکاری و جان فشانی هستند که برای حفظ جان و ناموس خود و میهن از همه چیز خود گذشته تا امنیت و رفاه را در جامعه تثبیت کنند.
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی از محمد رضا گرایی قهرمان المپیک و جهان برای اهدای مدال طلای مسابقات جهانی نروژ به شهید گمنام خانه کشتی تقدیر کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کلات گفت: نیروی انتظامی رکن اصلی ایجاد امنیت در جامعه و پاسداشت شهدای این یگان امری ضروری است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد گفت: خانواده های شهدا برکت و فضیلت هستند و باید قدردان یکایک آنان باشیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نظرآباد گفت: جمعی از مسئولین نظرآباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدای ادای احترام کردند.
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: استفاده از ظرفیت نخبگان شاهد و ایثارگر عضو بنیاد شهید و امور ایثارگران در کمک به تغییر تفکر و ذهن دانش آموزان و دانشجویان می تواند بسیار اثربخش باشد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا گرایی قهرمان جهان در کشتی فرنگی مدال طلای خود را به شهید گمنام مدفون در خانه کشتی تقدیم کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
مزار مطهر شهدای شهرستان مراغه هم زمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، فرمانده هان نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان غبارروبی، گل باران و گلاب پاشی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۶    
مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه حفظ سوره واقعه با حضور مسعود مقتدایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر در این بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان گفت: نیروی انتظامی مظهر ایثار و اقتدار ملی و تعهد و روحیه شهادت طلبی کارکنان ناجا سبب ایجاد نظم و اقتدار و امنیت شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قاضی زاده با تاکید بر تنظیم فعالیت های بنیاد شهید متناسب با اساسنامه این بنیاد گفت: یکی از مشکلات بنیاد شهید، عدم تناسب ساختاری میان مأموریت ها و چارت سازمانی آن است. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یکصد و هشتاد و هشتمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران، صبح روز سه شنبه 20 مهرماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن اجتماعات شهید رسول زاده برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی قاسم محمدزاده را به عنوان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی منصوب کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور زنان و خانواده، به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانواده شهید امنیت، محمدحسین حدادیان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید با بیان اینکه به زودی دو مرکز برای ارزیابی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران راه اندازی می شود، گفت: مصاحبه ها، آزمون ها و دوره های آموزشی برای مدیران برگزار می شود.
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۳    
ویژه برنامه با این ستاره ها ، شامگاه پنج شنبه 22 مهر ماه، با حضور و روایتگری دکتر سید امیرحسین قاضی زاده، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در قطعه 40 بهشت زهرا(س) برگزار شد چاپ ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملارد از نامگذاری بیش از 50 کوچه و معابر به نام شهدای دفاع مقدس در شش ماهه منتهی به مهرماه خبر داد و گفت:با همکاری خوب شهردار و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد، از ابتدای سال بیش از50 کوچه و معابر در ملارد به نام شهدا نامگذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد کانون های فرهنگی در هزار گلزار شهدای سراسر کشور خبر داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین سفر استانی خود، به منظور دیدار با ایثارگران و پیگیری حل مسائل آنها و همچنین حضور در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به استان خوزستان سفر کرد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بافت بیان کرد: شهدا مظهر ایثار، آزادگی و خانواده های آنان نماد صبر و شکیبایی در جامعه هستند و ما تا قیامت مدیون خون شهدا هستیم و خود را موظف می دانیم به عنوان خادم این عزیزان تا جایی که در توان داریم به خانواده معظم شهدا خدمت کنیم و یاد و خاطره شهدا را در جامعه زنده ...
حیات   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۳    
هفدهمین ویژه برنامه ویژه برنامه با این ستاره ها ، با روایتگری دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در قطعه 40 بهشت زهرا(س) برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
هفدهمین هفته از ویژه برنامه با این ستاره ها طبق روال هر هفته در قطعه 40 گلزار شهدای بهشت زهرا با حضور عموم مردم برگزار گردید . در برنامه این هفته که همچون هفته های گذشته با حضور یکی از راویان دفاع مقدس برگزار می شود، قاضی زاده هاشمی ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه با این ستاره ها ، شامگاه پنج شنبه 22 مهر ماه، با حضور و روایتگری دکتر سید امیرحسین قاضی زاده، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، در قطعه 40 بهشت زهرا(س) برگزار شد. /عکاس: علی سلطانی محمدی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مشاور عالی و مدیرکل حوزه ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: اخیرا شاهد پخش مطالبی نادرست از قول رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده ایم که در آن خبر از ممنوعیت حضور ایثارگران در ستاد مرکزی بنیاد داده شده است که تکذیب می کنیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۱    
به گزار ش ایثار واحد اصفهان ، غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدای فلاورجان با حضور حجت الاسلام قدوسی امام جمعه فلاورجان، موسوی لارگانی نماینده مجلس شهرستان فلاورجان،ساعدی فرماندار فلاورجان، کاکاوند فرمانده نیروی انتظامی فلاورجان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری اعلام کرد که تیم ویژه ای را برای پیگیری مشکلات خانواده های شهدای مدافع سلامت تشکیل می دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
به گزارش ایثار واحد اصفهان، مراسم عطر افشانی و تجدید میثاق نیروی انتظامی با شهدا در هفته نیروی انتظامی در گلزار شهدای شهرستان نجف آباد با حضور پرسنل نیروی انتظامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد. انتهای پیام/
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان اسکو به اتفاق همکاران بنیاد این شهرستان بمناسبت هفتهٔ ناجا از تلاشهای حافظان نظم و امنیت قدر دانی کرد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴    
به گزارش ایثار واحد اصفهان ، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گلزار شهدای شهر زرین شهر با حضور حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر، نوری معاون فرماندار، خانمحمدی بخشدار مرکزی، فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: دفاع از آرمان های شهدا و ایثارگران وظیفه دینی و انقلابی تمامی مسئولان نظام اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۹    
به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، خادمیاران رضوی به اتفاق رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان شهریار، با خانواده معظم شهیدمدافع امنیت اسدالله خزایی دیدارکردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: به مناسبت هفته نیروی انتظامی گلزار مطهر شهدای گرگان عطرافشانی و گلباران شد.