یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۷:۵۵Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریمه»

رویداد ایران   ۱۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی سرزعیم معاون سابق اقتصادی وزارت کار ، در پاسخ به علت بالا بودن هزینه اخراج کارگر در ایران (رتبه دوم در میان کشور های خاورمیانه) اظهار کرد: بی ثباتی زیاد در رابطه کارگر و کارفرما آسیب زاست. همچنین، امنیت بیش از حد آن نیز می تواند آسیب زا باشد. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
درپی انتشار خبری به نقل از یکی از مدیران ارشد تامین اجتماعی در مورد خرید خدمت سربازی، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه مرجع انتشار اخبار حوزه سربازی سازمان وظیفه عمومی ناجا و ستادکل نیروهای مسلح است ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی شهر گفت: متخلفان تصرف اراضی طی 8 پرونده به مبلغ 360 میلیون ریال جریمه شدند .
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رییس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، طی 15جلسه کمیسیون ماده 12(رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل ونقل جاده ای کالا و مسافر) 17 شرکت به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا تعداد بازرسی های گشت های تنطیم بازار این شهرستان را پنج هزار و 541 مورد دانست و تصریح کرد: در قالب این تعداد بازرسی، 102 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 881 میلیون ریال تشکیل و افراد متخلف جهت به تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: 2700 خودرو در استان قزوین برای نقض قانون محدودیت های تردد کرونایی در استان جریمه شدند که 1626 خودرو 200 هزار تومان و 74 خودرو هم یک میلیون تومان جریمه شدند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به رانندگانی که با پوشش و مخدوشی پلاک اقدام به تردد در بازه زمانی منع تردد شبانه می کنند، گفت: برابر ماده 720 قانون مجازات اسلامی مخدوشی و هرگونه تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه مجازات حبس از 6 ماه تا یک سال را برای متخلفان در پی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۰    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: در یک هفته اخیر 2626 فقره جریمه 200 هزار تومانی در محدودیت تردد شبانه در قزوین صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۷    
رئیس پلیس راه استان زنجان از جریمه 2700 خودروی متخلف در محورهای مواصلاتی زنجان خبر داد.
فرهنگ امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۸    
جریمه سفرهای هوایی چگونه محاسبه می شود؟ بسیاری از مردم به دلیل آسان بودن سفر با هواپیما ، برای سفرهای خود از این وسیله نقلیه استفاده می کنند. سفرهای هوایی به خصوص برای کسانی که عجله دارند و یا می خواهند هرچه سریع تر به مقصد خود برسند، بسیار مناسب هستند. ...
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تعطیلی 6 روزه تهران و البرز موجی از مسافر را روانه گیلان کرد، مسافرانی که بی توجه به محدودیت ها، با کرایه خودرو به قیمت های گزاف، در پی خوشگذرانی های مرگ آفرین هستند.
598   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال قانون و ثبت جریمه تردد غیرمجاز کرونایی 474 هزار راننده خودرو تا این لحظه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی این استان باید مجوز بسته شدن راه ها را بگیرد و اگر مردم بدانند که راه بسته است دیگر وارد نمی شوند، گفت: فردی که 300 کیلومتر راه آمده حاضر است جریمه را بدهد و وارد شود اما این 300 کیلومتر را دوباره باز نگردد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: حدود چهار هزار و 848 تذکر شفاهی به رانندگان داده شد، حدود سه هزار و 700 دستگاه خودرو به مسیر شهر مبدا بازگشت داده شدند و حدود دو هزار و 304 خودرو جریمه 500 هزار تومانی و 700 خودرو نیز جریمه یک میلیون تومانی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا از اعمال قانون و ثبت جریمه تردد غیرمجاز کرونایی 474 هزار راننده خودرو تا این لحظه خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به مشمولانی که اقدام به درخواست معافیت از سربازی با پرداخت قسطی جریمه ریالی در سال 1397 کرده و تاکنون بدهی خود را تسویه نکرده اند، گفت: این افراد اگر نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نکنند، از ابتدای سال 1400 مشمول غایب محسوب می شوند.
پژوهشکده فضای مجازی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اداره فضای مجازی چین با احضار نمایندگان 4 شرکت فناوری به آنها دستور داد محتوای مستهجن مربوط به کودکان را حذف کنند. همچین این شرکت ها به دلیل گسترش چنین محتوایی جریمه خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 17 شرکت به پرداخت جریمه نقدی محکوم شده و 5 شرکت به تذکرکتبی اکتفا کرده و مابقی نیز از اتهامات وارد مبرا شدند .
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۸    
غلام پور گفت: 64 خودرو متخلف در طرح محدودیت های کرونایی در رودان طی سه روز گذشته با جریمه پلیس مواجه شده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح به مشمولانی که اقدام به درخواست معافیت از سربازی با پرداخت قسطی جریمه ریالی در سال 1397 کرده و تاکنون بدهی خود را تسویه نکرده اند، هشدار داد که اگر نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نکنند، باید سربازی بروند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مالکان 520دستگاه خودروی غیربومی در ورودی شهر های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی استان روز گذشته جریمه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سال 1400 آخرین فرصت تکمیل پرونده و تسویه حساب متقاضیان خرید خدمت در سال 97 است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۶    
آخرین اخبار مربوط به ویروس کرونا را اینجا در جام جم آنلاین بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۰    
مشهد- ایرنا- جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: مالکان 520 دستگاه خودروی غیربومی روز گذشته در ورودی شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی استان جریمه شدند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور با بیان اینکه در شب های اخیر برخی از رانندگانی که جریمه شدند، تصورشان بر این بوده که اجرای این طرح متوقف شده است، گفت: نه تنها طرح منع تردد شبانه متوقف نشده است، بلکه اجرای آن تشدید هم شده و برخورد با تردد های شبانه در سطح شهر تهران با قوت در حال اجراست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۰    
شرکت های سازنده شبکه های اجتماعی به دلیل حاضر نشدن در دادگاه و عدم توجه به اخطار های دولت روسیه جریمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۶    
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: کمیسیون ماده 100 شهرداری باید هر 5 سال اصلاح شود و اکنون نیازمند اصلاحیه است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۴    
به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا گفت: در حال حاضر در کلان شهرهایی که پدیده آلودگی هوا مطرح است، دوربین های پلاک خوان، معاینه فنی را احراز کرده و نسبت به جریمه خودروهای خاطی اقدام می کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حدود 7 هزار خودرو در تعطیلات عید قربان در گیلان جریمه شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت:رانندگان تهرانی شبها جریمه می شوند ، مطلع باشید.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مهسا بهادری درتجارت نیوز نوشت: استان تهران و البرز به مدت 6 روز تعطیل و جاده های خروجی از تهران و ورودی به دیگر استان ها هم بسته شد. پلیس راه هم اعلام کرد که اگر در مسیر ماشینی با پلاک غیر بومی دیده شود، از همان مسیر بازگردانده می شود ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: تا ظهر، تاریخ مطالعه کردم. خبر محکومیت آقای [غلامحسین]کرباسچی، [شهردار تهران]، روی صفحه کامپیوترم آمد. خیلی سنگین است؛ پنج سال زندان و 260 میلیون تومان جریمه و برگرداندن پول شهرداری، 60 ضربه شلاق و 20 سال انفصال از مشاغل دولتی؛ ناراحت شدم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرورزشی – حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال که سمت ریاست دپارتمان داوری را نیز بر عهده دارد گفت: هیچ فرقی بین تیم ها در هیچ رده ای نیست و تمامی لیگ ها تحت نظر قرار دارند. برای ما تفاوتی بین محل فساد وجود ندارد و اگر چنین موضوعی به قطعیت برسد با آن به شدت برخورد می کنیم ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۵    
آنگونه که از عنوان طرح بر می آید ،اعمال قانون برای حضور خودروهای غیربومی در شهرهای قرمز پیش بینی شده است ،این درحالیست که بررسی پیامک های اعمال قانون ارسالی به مالکین نشان می دهد ،عمده کسانیکه مشمول این جریمه شده اند ...
دین آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۶    
تعدادی از فعالان زن در شهر گرونوبل فرانسه به علت پوشیدن لباس شنای مخصوص زنان مسلمان جریمه شدند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه روسیه، فیس بوک و تلگرام را به دلیل انتشار محتواهای غیرقانونی جریمه کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، دادگاه روسیه پس از عدم پاسخگویی شرکت های سازنده برنامه فیس بوک و تلگرام به ادعاهای دولت این کشور مبنی بر انتشار محتواهای غیرقانونی، این دو شرکت را جریمه کرد ...
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به ورود به موج پنجم کرونا و وضعیت قرمز و نارنجی شهرستان های استان بنا بر تصمیم ستاد مقابله با کرونا، از مردم استان خواست در ایام پیش رو، از هرگونه سفر غیرضروری خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۴۷    
ضعف در برگزاری مسابقات لیگ برتر توسط هیات فوتبال استان مرکزی برای سومین بار موجب جریمه تیم آلومینیوم اراک شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
اخیرا دادگاهی در روسیه فیس بوک و تلگرام را به خاطر عدم حذف محتواهای غیرقانونی جریمه کرد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
پلیس مالزی پس از کشف بیش از هزار دستگاه استخراج بیت کوین، آنها را زیر غلطک خرد کرد و بازداشت شدگان به جرم سرقت برق، به شش ماه زندان و جریمه نقدی محکوم شدند.
سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۳    
فرمانده انتظامی مازندران گفته نمره منفی و جریمه در انتظار خودروهای غیربومی است که قصد ورود به مازندران دارند. موضوعی که سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از بازگرداندن 916 دستگاه خودرو پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان در 48 ساعت اولیه طرح ممنوعیت تردد در استان خبرداد.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلس راهور تهران بزرگ گفت: در 3 ماه اول سال 1400، برای تخلفات حوزه پلاک بالغ بر 155 هزار برگه اعمال قانون صادر شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روسیه جریمه ای 6 میلیون روبلی برای فیس بوک، 5.5 میلیون روبلی برای توئیتر و 11 میلیون روبلی برای تلگرام تعیین کرده است. این جریمه به دلیل نقض قوانین مربوط به محتوای ممنوع در شبکه های اجتماعی اعمال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مالکان 468 دستگاه خودروی غیربومی دیروز در جاده های خراسان رضوی به خاطر نقض مقررات محدودیت های کرونایی جریمه شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه کنترل جدی محور های شمال ادامه دارد گفت: از ابتدای امسال 57هزار و 532 دستگاه خودرو اعمال قانون و 21هزار و 968 دستگاه خودرو از محور های مازندران بازگردانده شدند.
روزنامه گل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
آرای مربوط به تخلف رخ داده در دیدارهای آلومینیوم اراک و استقلال و همچنین صنعت مس رفسنجان و فولاد خوزستان اعلام شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تعزیرات حکومتی استان قزوین عامل قاچاق سیگار را به پرداخت 47 میلیون تومان جریمه محکوم کرد.