چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۶:۳۵Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقشار ضعیف»

خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس بیمه سلامت رایگان را دستاورد مجلس یازدهم دانست و گفت: رویکرد مجلس یازدهم حمایت از اقشار ضعیف جامعه است و یکی از اقدامات موثر آن تصویب بیمه سلامت رایگان دهک های پایین جامعه بود که طی دو سال اخیر به خوبی توسط دولت سیزدهم اجرایی شده است.
وقت صبح   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یارانه بگیران می توانند طبق روال هر ماه در 20 مهرماه منتظر واریز یارانه نقدی به حسابشان باشند. به گزارش وقت صبح ، یارانه بگیران نقدی که می خواهند تاریخ دقیق واریز یارنه مهرماه 1402 را بدانند باید در 20 مهرماه منتظر پیام واریز مبلغ یارانه باشند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۵    
عیسی زاده با بیان اینکه باید مصوبات برنامه هفتم توسعه به نفع مردم و به ویژه اقشار ضعیف و کم درآمد اصلاح شود گفت: مفادی که درکمیسیون اجتماعی برای بازنشستگان تصمیم گیری و تصویب شده برآیند مجموع خواسته ها ومطالباتی است که بازنشستگان از نمایندگان مجلس انتظار دارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید محمد باقر مصباح شب گذشته با آیت الله العظمی کریمی جهرمی دیدار کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
هرمزگان-جام جم انلاین- در نشستی با حضور امام جمعه اهل سنت بندرعباس و مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، موضوع ثبت نام سیلندر گاز و راهکارهای تسهیل آن بحث و تبادل نظر شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قائم شهر در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: همچنان معضلات اقتصادی در حال فشار بر اقشار ضعیف جامعه است و افزایش تولید و مهار تورم از عوامل اصلی ساماندهی اقتصادی است.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
در قالب این طرح، دولت خانه های متری 10میلیون تومان برای خانه دار شدن دهک های یک تا چهار فاقد مسکن، می سازد. قرار است خانه های دولتی ساز در شهرهای جدید در قالب طرح نهضت ملی مسکن ، با مدل تازه ای احداث شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲    
در شرایط اقتصادی حاضر، اسراف و ریخت و پاش به هیچ عنوان نه تنها قابل قبول نبوده و نیست بلکه حرمت و تقبیح آن مورد تاکید می باشد. گرانی و تورم توان فرسا در بازار امروز، اسراف و تبذیر فشار بر اقشار ضعیف و تهیدست را دوچندان می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
طرح ساخت خانه های در استطاعت در شهرهای جدید، کلید خورد. در قالب این طرح، دولت خانه های متری 10میلیون تومان برای خانه دار شدن دهک های یک تا چهار فاقد مسکن، می سازد. قرار است خانه های دولتی ساز در شهرهای جدید در قالب نهضت ملی مسکن، با مدل تازه ای احداث شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار مشهد گفت: تأکید داریم مدیریت شهری مشوق هایی را برای کاروان خدام الحسین در نظر بگیرد و از آن جا که بسیاری از این افراد از اقشار ضعیف و شریف جامعه هستند، برنامه هایی برای حمایت از خانواده هایشان در دستورکار قرار گیرد تا نشاط معنوی این خدمت برای آن ها با تجدیدروحیه خانواده هایشان همراه شود.
الف   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر شعبه استان تهران صندوق تامین خسارت های بدنی گفت: به منظور حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه ودر راستای ترویج فرهنگ بیمه ای ، بخشودگی 100 درصد مبلغ جرایم وسایل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه نامه شخص ثالث از دوم شهریور ماه مقارن با هفته دولت آغاز شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جرقه های دریافت مالیات خودروهای میلیاردی و املاک لوکس چند سالی می شود که در قانون بودجه کل کشور زده شده است. سازمان مالیاتی در پی مالیات ستانی از ثروتمندان و کاهش بار مالیاتی بر دوش اقشار ضعیف و متوسط جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: الکترونیکی کردن یارانه ها در راستای تامین سبد غذایی و سلامت اقشار ضعیف جامعه اجرایی شد، همچنین ماهیانه 300 میلیارد تومان یارانه نقدی به حساب مردم استان واریز می شود.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف اقشار ضعیف از طرح نهضت ملی مسکن، گفت: فرایند غلط در طرح نهضت ملی مسکن باعث شده است که متاسفانه بسیاری از افرادی که واجد شرایط و از اقشار ضعیف جامعه بودند و هیچ گونه مرجع حمایتی نداشتند انصراف دهند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت توانست تورم 60 درصدی را به زیر 40 درصد برساند و همچنین حمایت از اقشار ضعیف را در دستور کار خود قرار داده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، یارانه های نقدی از سال 1389 با تصویب قانون هدفمندی در دوران استقرار دولت دهم با مبلغ 45 هزار و 500 تومان به ازای هر نفر وارد چرخه زندگی مردم شد ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدنیه ، با موافقت وزیر اقتصاد و رئیس مجمع صندوق تامین خسارت های بدنی، طبق ابلاغ بیمه مرکزی طرح بخشودگی 100 درصدی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث تمام وسایل نقلیه موتوری زمینی همزمان با آغاز هفته دولت از 2 شهریور آغاز می شود و تا 18 شهریور قابل استفاده خواهد بود. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۶:۴۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: هدف طرح کالابرگ الکترونیک ایجاد تغدیه سالم در سبد خانوار اقشار ضعیف است که در دهک 1تا 3قرار دارند، تا هزینه های ناشی از بیماری های مرتبط با سوء تغذیه در جامعه کاهش یابد و با این رویکرد طرح کالابرگ الکترونیک آغاز به کار کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۱:۰۶    
علی بابایی کارنامی، رئیس فراکسیون کارگری مجلس در رابطه با اصلاح حقوق کارگران، گفت: زمانی که در مورد حقوق و دستمزد کارگران تصمیم گیری می شد، این بحث مطرح بود که افزایش 27 درصدی حقوق ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت هرگز معیشت مردم را به اخم و لبخند دیگران گره نزده و نخواهد زد، گفت: رشد اقتصادی 4 درصدی، رشد 6 درصدی تولید و رکوردشکنی تجارت خارجی 53 میلیارد دلاری با توسعه روابط با کشورهای منطقه از جمله اقدامات دولت در مسیر پیشرفت کشور بوده است.
طبق اعلام بیمه مرکزی، جریمه وسائل نقلیه موتوری زمینی فاقد بیمه نامه مشروط به خرید بیمه نامه شخص ثالث با مدت اعتبار یکساله مورد بخشودگی قرار گرفته و به مدت 17 روز اجرا می شود.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۹    
بنابر اعلام بیمه مرکزی، جریمه موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه برای مدت محدودی بخشیده شده است. بنابراین مالکان این وسایل نقلیه می توانند بدون نیاز به پرداخت جریمه، بیمه شخص ثالث موتورسیکلت خود را تمدید کنند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از بیمه مرکزی، صندوق تامین خسارت های بدنی، با موافقت وزیر اقتصاد و رئیس مجمع صندوق تأمین خسارت های بدنی، طبق ابلاغ بیمه مرکزی طرح بخشودگی 100 درصدی جرایم دیرکرد بیمه شخص ثالث تمام وسایل نقلیه موتوری زمینی همزمان با آغاز هفته دولت از 2 شهریور آغاز می شود و تا 18 شهریور قابل ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی از دولت خواستار افزایش حقوق کارمندان، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی و اجرای کامل رتبه بندی معلمان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت هرگز معیشت مردم را به اخم و لبخند دیگران گره نزده و نخواهد زد، تصریح کرد: رشد اقتصادی 4 درصدی، رشد 6 درصدی تولید و رکوردشکنی تجارت خارجی 53 میلیارد دلاری با توسعه روابط با کشورهای منطقه از جمله اقدامات دولت در مسیر پیشرفت کشور بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آیت الله العظمی نوری همدانی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر دولت به اقشار ضعیف و کم درآمد و رفع تبعیض در کشور، بر لزوم مقابله با مشکلات اقتصادی و بالا بردن ارزش پول ملی کشور تاکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت رسول صل الله علیه و آله گفت: همراه سازی ظرفیت های مسجد برای حل مشکلات اقشار ضعیف، گسترش کمک های مومنانه و... را دنبال می کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابناک اقتصادی ، نماینده مردم شهررضا در مجلس شورای اسلامی یاوآور شد: حمایت سککوک از اقشار ضعیف جامعه و کمک به توانمندی هر چه بیشتر آن ها در تشکیل خانواده قابل تقدیر و مورد شایسته پشتیبانی است. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حسن پور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وضع معیشت اقشار ضعیف و کارگران و کارمندان بسیار با وضع مطلوب فاصله دارد، گفت: کارگران و کارمندان به اوضاع تحریمی و جنگ اقتصادی همه جانبه علیه کشورمان آگاه هستند و مشکلات عمومی را درک می کنند ...
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز مازندران، قاسم مایلی رستمی مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران، اظهار کرد: در 4 ماه نخست سال 1402 و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار ضعیف جامعه و برخی نهادهای استان، 312 اشتراک رایگان گاز واگذار شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح نو نوشت: من مطمئنم که برادرم دغدغه اقشار ضعیف جامعه را دارد؛ اما نمی دانم چرا راه فرار از تمام بن بست ها و حل مشکلات مان را در کف اختیار آمریکا و دولت های وابسته به آن می داند. چرا تحریم ظالمانه دشمن را هیچ می انگارد و ایستادگی کردن پای شعارهای استکبارستیز صدر انقلاب را عامل شرایط سخت امروز.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاد بازنشسته دانشگاه تهران با بیان اینکه بانک های خصوصی به هر نوع فعالیت اقتصادی دست می زنند، گفت: بانک در ایران به جای اینکه به ابزار پیشرفت و عدالت تبدیل شود به ابزار ثروت اندوزی ثروتمندان و تضعیف و تحقیر بیشتر مستضعفان و اقشار ضعیف تبدیل شده است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۳    
مرصاد نیوز: طرح مسکن ملی با هدف کمک به خانه دار کردن اقشار ضعیف و متوسط جامعه ارائه گردیده و بنای دولت بر این است که تا پایان اجرای این طرح، واحد مسکونی در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گیرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
: از ابتدایی ترین طرح هایی که در این زمینه نیز مطرح شد طرح نهضت ملی مسکن با هدف خانه دار کردن اقشار ضعیف و مستاجران جامعه بود. بر این اساس قرار شد در چهار سال ریاست جمهوری رئیسی سالی یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان حقوق کارمندان و کارگران تناسبی با تورم دارد؟، این سوال بارها فعالان کارگری را پای میز مذاکره با نمایندگان دولتی و کارفرمایان نشانده؛ نشستی که هر بار بی نتیجه رها شده تا کارشناسان حالا از رد پای تورم 100 درصدی در زندگی این اقشار ضعیف خبر دهند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی در خصوص گرانی نان گفت: نگذاریم همین نانی که بر سر سفره های مردم می آید به سختی به دست شان برسد، اگر نان از سفره های شان پرواز کند دیگر نفسی برای شان نمی ماند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۴    
تقویت ناوگان سلامت و بیمه اقشار ضعیف از اهم مصوبات کمیسیون تلفیق
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه پنجساله هفتم توسعه گفت: این کمیسیون مصوب کرد که نیروگاه های خورشیدی خانگی که مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی و برخی از جامعه هدف بسیج سازندگی نصب می کنند با هدف رفع محرومیت و ایجاد درآمد برای این اقشار ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کتابچه توانمندی های زیست بوم نوآوری و فناوری کشور در حوزه توانمندسازی مناطق کمتر برخوردار و اقشار ضعیف جامعه در قالب برنامه ملی آبادیران منتشر شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وخامت اقلیمی و وخامت اقتصادی، در کنار وخامت اوضاع سیاسی و اجتماعی ناشی از غیردموکراتیک بودن مناسبات و ساختارها، لااقل در یک دهه گذشته هم پای هم عمق یافته اند.
کتابچه توانمندی های زیست بوم نوآوری و فناوری کشور در حوزه توانمندسازی مناطق کمتر برخوردار و اقشار ضعیف جامعه در قالب برنامه ملی آبادیران منتشر شد.
استاندار تهران گفت: بیمه سلامت پیشرو در ارائه خدمات رایگان به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه است
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۸    
اصلا منطقی و منصفانه نیست که سالانه 1.2 میلیارد دلار یارانه سوخت پنهان به هواپیماها داده شود که عمدتا هم به مصرف اقشار مرفه جامعه رسیده و این یارانه به هدف یعنی به جیب اقشار ضعیف جامعه نمی رود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی با ارسال جوابیه ای به گزارش اخیر جوان با عنوان رنج گرانی در عین فراوانی تأکید کرده است: جهش نرخ ارز در اواخر سال 1396 و افزایش قیمت ها طی سال های پس از آن موجب شد دولت به منظور حمایت از اقشار ضعیف و متوسط جامعه در تأمین نیاز های اساسی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از تدوین چهار سند ملی بنیادین اقتصادی در این شورا خبر داد و گفت : این اسناد با موضوعات بودجه ، نظام بانکی ، اشتغال و رفع محرومیت برای تعیین تکلیف و تائید نهایی خدمت مقام معظم رهبری ارسال می شود .
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ محمد طیب صحرایی روز یکشنبه در دیدار با مدیرکل و مدیران مجموعه بهزیستی استان که به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد؛ عنوان کرد: جامعه قدردان زحمات دلسوزانه و مجاهدانه مجموعه بهزیستی به اقشار ضعیف و نیازمند جامعه است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت:به دنبال آن هستیم که ساختار بیمه ها را در برنامه توسعه هفتم طوری تدوین و تنظیم کنیم که بتوان از ظرفیت بیمه ها برای اقشار ضعیف و محروم بیشتر استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: اقدامات بنیاد علوی و بنیاد مسکن در راستای اجرای طرح های محرومیت زدایی و خدمت به اقشار ضعیف در استان، مایه افتخار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بهنام خان کیشی زاده مدیرعامل شرکت سازه گستر چیتگر با اعلام اعطای وام فوق العاده به خریداران ملک گفت: هدف اصلی ما در بحث آپارتمان سازی خانه دار کردن اقشار ضعیف و کارمندان است.