دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۳:۴۹Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقناع»

موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام با بیان اینکه مهمترین موضوع امروز ما آگاه سازی مردم از آسیب های ناشی از عدم واکسیناسیون است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی به عنوان یک اقدام اساسی به منظور افزایش میزان واکسیناسیون و ایمن سازی جامعه اطلاع رسانی و اقناع سازی لازم را به انجام رساند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
"سید محسن دهنوی" عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه شفافیت یک گفتمان جهانی است که اگر به درستی صورت بگیرد باعث کاهش فساد می شود، گفت: اقناع افکار عمومی بسیار مهم است چون فقدان آن موجب آشفتگی، بهم ریختگی و اغتشاش در جامعه خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه مهم تر از تعداد دز واکسن تزریقی صیانت از سلامت مردم است، گفت: اقناع افکار عمومی در موفقیت مقابله با کرونا یک ضرورت است و باید تلاش کرد سطح رعایت شیوه نامه های بهداشتی از شیب نزولی به صعودی بازگردد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان و خانواده: با توجه به نظام مسائل به دست آمده پیش نویس اولیه ای با همکاری کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس تهیه شد که این پیش نویس در جلسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و توانست در امور حبس بلاوجه و تعدیل، اقناع لازم را فراهم آورد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۶    
حجت الاسلام گودرزی گفت:در گفتمان سازی نیاز به اقناع عمومی مردم است و از مقدمات اقناع عمومی، اقناع نخبگانی است یعنی در ابتدا باید گفتمان سازی نخبگانی را شروع کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی کرونا گفت: اقناع افکار عمومی در موفقیت مقابله با کرونا یک ضرورت است و باید تلاش کرد سطح رعایت شیوه نامه های بهداشتی از شیب نزولی به صعودی بازگردد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۴۲ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با قدردانی از زحمات همه کسانی که به نحوی در موضوع مبارزه با بیماری کرونا نقش دارند، گفت: در مسیر مقابله با کرونا، مساله اقناع افکار عمومی ضرورتی اجتناب ناپذیر است. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه حجت الاسلام ساداتی گفت: جهاد تبیین اصلی ترین وظیفه روحانیون است که در زمان کنونی با استفاده از فرصت ایجاد شده باید به اقناع اذهان مخصوصا جوانان پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مقامات ایتالیا در تلاش برای اقناع شرکت اینتل به منظور سرمایه گذاری چند میلیارد یورویی با هدف تأسیس یک کارخانه تولید تراشه در این کشور هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کم کم به دومین سال همه گیری کرونا در چین و سپس در جهان نزدیک می شویم ولی با وجود اقدامات گسترده اغلب کشورها این اپیدمی همچنان جولان می دهد ...
ابهام های حقوقی درباره بخشنامه کرونایی دولت در میان مردم و رسانه های مطرح شده است که باید با اقناع پاسخ داده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان یزد با بیان اینکه تمام دستگاه ها و رسانه ها برای اقناع مردم نسبت به ضرورت واکسیناسیون تلاش کنند، گفت: به هیچ عنوان سقفی برای ظرفیت تخت های بیمارستانی در یزد قائل نباشیم.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا که با دروغ پردازی درباره سلاح های کشتار جمعی عراق، نقش مهمی در اقناع جامعه جهانی برای حمله به این کشور ایفا کرد، ادعاهای مشابهی درباره ایران نیز مطرح کرده بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۴    
بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در نشست تخصصی روسای ادارات آموزش متوسطه دوره اول قطب 3و 5 کشوری دراردوگاه شهید منتظری شهرستان شهریار از شروع تدریجی آموزش ترکیبی از نیمه آبان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱    
سمنان-ایرنا میزگرد راهکارهای اقناع افکار عمومی برای پوشش کامل واکسیناسیون کرونا با حضور مسوولان و کارشناسان حوزه های مرتبط بهداشت، درمان، فرهنگی، اجتماعی و روانشناسی، روز چهارشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان سمنان برگزار شد.(عکاس:علی اکبر بندری)
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۳    
محسن رمضان بیگی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش پرورش قم درجلسه مدیریت بحران که روز چهارشنبه با حضور استاندار قم برگزار شد، گفت: از ابتدای درگیری کرونا در استان، آموزش و پرورش تلاش کرده است تا مصوبات ستاد ملی و استانی را مو به مو رعایت کند. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عباس ذاکریان امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا در سالن کرامت استانداری، اظهار داشت: برای اینکه لکه گیری و رصد روند مبارزه با کرونا در قم دقیق تر باشد نیاز است تا افرادی که واکسن نزده اند جهت اقناع سازی شناسایی شوند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در بیست و یکمین نشست غیر حضوری گفتگوی موثر بر مدار تحول و بهسازی سازمانی که روز چهارشنبه بیست و هشتم مهرماه، با حضور پیمان نامدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، حسینی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- درجلسه مدیریت بحران که روز چهارشنبه با حضور استاندار قم برگزار شد ازپایین بودن پوشش واکسیناسیون درگروه دانش آموزی و مردم روستاها و بخش های تابعه انتقاد و نسبت به اقناع سازی چهره به چهره مردم و روشنگری نسبت به واکسن هراسی تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت واکسیناسیون تمام افراد جامعه گفت: در این زمینه سیاست ما اقناع سازی است، نه اجبار.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید به اقناع سازی خانواده ها نسبت به اهمیت واکسیناسیون در گروه سنی نوجوانان گفت: بیش از 50 درصد افراد سنی 12 الی 18 سال در قم واکسینه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای هر اقدام و عملی در حوزه فناوری اطلاعات، تهیه پیوست فرهنگی و رسانه ای الزامی است تا افکار عمومی را اقناع کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۶    
نقش راهبردی سیاست گذاری عمومی، کارآفرینی سیاستی بوده و از یک زوایایی شبیه کارآفرینی اقتصادی است که البته در راستای تحقق این نوع کارآفرینی، سازمان ها و افراد قدرت اقناع و تغییر یک سیاست موجود را دارند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۹    
بیکی با گلایه از مراجعه کُند مردم برای تزریق واکسن کرونا در نهبندان، گفت: اقناع سازی مردم برای تزریق واکسن کرونا باید توسط همه دستگاه های اجرایی به صورت همه جانبه در دستور کار باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پلتیکو مدعی است تلاش اروپا و آمریکا برای اقناع ایران به ازسرگیری فوری مذاکرات هسته ای ناکام مانده است و مأموریت انریکه مورا نتوانست از تعهد تهران به مذاکرات جدید اطمینان حاصل کند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل قربانی با بیان اینکه افکار عمومی را با کار و ارتباط با مردم اقناع کنید، گفت: درب اتاق همه اعضای شورای شهر به روی مردم باز است.
اقتصاد آنلاین / میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس جمهور مقابله با کرونا و واکسیناسیون عمومی را اولویت اول و اصلی دولت عنوان کرد و گفت: امروز خوشبختانه بیش از 70 درصد مردم دوز اول واکسن را دریافت کرده اند و تلاش ما این است که تا قبل از فرارسیدن فصل سرما به همین میزان دوز دوم واکسن را دریافت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت که برای بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس های درس به همراهی خانواده ها نیاز داریم. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیسی با تاکید بر اینکه کسانی که واکسن نزده اند حتما واکسن بزنند، بیان داشت: بنای ما این است و به رسانه ملی و بخش های دارای نفوذ کشور گفته ایم که از جایگاه خودشان برای توجیه و اقناع مردم استفاده کنند و باید مردم را در زمینه واکسن اقناع کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۳    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در بازدید از مدارس روستایی ناحیه 2 ساری بر ضرورت اقناع سازی اولیا در بازگشایی حضوری، توسط مدیران مدارس تأکید کرد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با دعوت از همه کسانی که واکسن نزده اند برای تزریق واکسن تاکید کرد که در واکسیناسیون هدف ما اقناع است تا اجبار.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با دعوت از همه کسانی که واکسن نزده اند برای تزریق واکسن، تاکید کرد که در واکسیناسیون هدف ما اقناع است تا اجبار.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نگرانی بسیاری از خانواده ها در مورد سلامتی فرزندانشان را نمی توان نادیده گرفت لذا باید با مشارکت و همفکری همه دست اندرکاران نظام تعلیم و تربیت، اقناع سازی برای رفع دغدغه های اولیا و تسریع در واکسیناسیون آحاد جامعه در دستور کار قرار گیرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۸    
دعوت به همکاری کلیه بازنشستگان دولتی، دانشجو معلمان و فرهنگیان کارمندان رسمی و پیمانی در آموزش دوره های سواد آموزی به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، علی حیاتی معاون سواد آموزی استان ضمن دعوت برای ارتقای مشارکت در امر سوادآموزی ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۲    
به گزارش آخرین نیوز، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تاکید بر اهمیت اقناع افکار عمومی و اطلاع رسانی به موقع و دقیق در زمینه بیماری کرونا ...
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
استاندار یزد با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس این مصوبات، حضور کارمندان دولتی و کارگران کارخانه ها در محل کار منوط به داشتن کارت واکسیناسیون است و شرط حضور دانش آموزان در کلاس درس از اواسط آبان ماه واکسیناسیون است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۳    
سلطان محمدی گفت: در طول دو سال محدودیت کرونا نتوانستیم نگاه باز و رو به آینده ای به مخاطب بدهیم و تصور من این است که اکران سنتی با کاهش مخاطب روبه رو خواهد شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سالار قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: در وضعیتی که بیماری کرونا کشورمان را تحت تاثیر قرار داده است، اقناع سازی افکار عمومی برای بازگشایی حضوری مدارس کار دشواری است ولی فعالان این دستگاه تلاش می کنند تا شرایط لازم را برای بازگشایی هموار کنند. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تسریع روند اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا موجب کاهش چشمگیر آمار مبتلایان و بیماران بستری در بیمارستان ها شده و برهمین اساس از عموم مردم استان انتظار داریم در اسرع وقت برای تزریق واکسن اقدام کنند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به پیشتاز بودن در شفافیت، لیست اموال شخصی خود را منتشر کرد. علی صالحی در صفحه توئیتر خود نوشت:"معتقدم اگر پیشتاز شفافیت و اقناع افکارعمومی باشیم، وقت برخورد با فساد یا رانت، فیک نیوزهای اصحاب ثروت با موج دروغ امکان انتقام ندارند. ...
رییس جمهور با تاکید بر اینکه واکسیناسیون عمومی باید با قوت ادامه یابد، گفت: دانشگاهیان و صاحبان تریبون در ترغیب و تشویق مردم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا نقش بسزایی دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت اقناع افکار عمومی و اطلاع رسانی به موقع و دقیق در زمینه بیماری کرونا، گفت: سیاست ما در این مورد اقناعی است نه اجباری و بر این باور هستیم که با تبیین و روشنگری می توان اعتماد مردم را جلب و آنان را همراه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳    
قم- ایرنا- آغاز تزریق واکسن دُز سوم به کادر درمان، تاکید بر اقناع سازی جامعه دانش آموزی برای تحقق پوشش حداکثری واکسیناسیون و امکان تزریق واکسن بدون داشتن پرونده سلامت از جمله مهم ترین اخبار کرونایی هفته گذشته درقم می باشد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حساسیت های جامعه نسبت به طرح صیانت از حقوق کاربران بالا گرفته است و علنی بودن جلسات کمیسیون مشترک این طرح کمک می کند این طرح در فضایی آرام و توام با اقناع جامعه مورد بحث قرار بگیرد و ایرادات آن برطرف شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۰    
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: با وجود اهمیت واکسن در بخش دانش آموزی و تزریق واکسن به 53 درصد این جمعیت، هنوز هم مقاومت هایی نسبت به این امر وجود دارد و باتوجه به اینکه بازگشایی حضوری مدارس مرتبط با واکسیناسیون است، اقناع سازی در این زمینه ضرورت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین گفت: تاکنون 53 درصد جمعیت دانش آموزی استان قزوین واکسینه شده اند، اما در این حوزه هنوز شاهد مقاومت هایی هستیم که در این خصوص نیز لازم است اقناع سازی هایی صورت بگیرد، زیرا بازگشایی حضوری مدارس در گرو واکسینه شدن دانش آموزان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- جلسه ستاد مدیریت بحران استان قم روز چهارشنبه با حضور استاندار برگزار و اعضای ستاد بر لزوم اطلاع رسانی و اقناع سازی جامعه دانش آموزی برای تحقق پوشش حداکثری واکسیناسیون تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: رسانه ها باید تولید محتوا در مورد طرح مدیریت هوشمند مدیریت کرونا را در دستور کار قرار دهند تا از این طریق شاهد آگاهی و اقناع افکار عمومی باشیم.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی در آیین افتتاح اولین مدرسه هنرهای زیبا استان گفت: موضوع هدایت تحصیلی دانش آموزان و اقناع سازی خانواده های آنان برای تحصیل دانش آموز در مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش باید مورد توجه متولیان امر باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰    
آقایان نوباوه و آقاتهرانی و سایر دوستانشان هنوز درک نکرده اند قانونی که توسط مردم پذیرفته نشود، به هیچ دردی نخواهد خورد و تنها به دستمایه ای تبدیل می شود برای فاصله گرفتن ملت از حاکمیت و بی اعتبار شدن مفهوم قانون و قانون گذاری.