پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۴۴May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرسازی»

میلاد لارستان   ۱۶ دقیقه پیش    
مشاور و نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور زیربنایی با اشاره به اینکه راه ارتباطی بندرعباس لار به سمت شیراز هم از نظر توسعه ای و هم از جهت...
میلاد لارستان   ۱۶ دقیقه پیش    
همایش تجلیل از خیرین راه ساز اداره کل راه و شهرسازی لارستان و غرب هرمزگان صبح امروز با حضور خداداد مقبلی معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و...
خبرگزاری فارس   ۵۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
قاسمی با تاکید بر اینکه هدف ما شهرسازی است نه خانه سازی افزود: با توجه به تجارب به دست آمده از مسکن مهر دولت سیزدهم در طرح جدید مسکن نیازهای عمومی این پروژه از جمله مدرسه و پارک و ورزشگاه و مسجد را خود برعهده خواهد گرفت تا شاهد نواقص طرح های گذشته نباشیم.
ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: برای تکمیل و بهره برداری از جاده خلخال به منجیل بیش هشت هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۹ دقیقه پیش    
سرپرست راه و شهرسازی استان: تاکنون از 107 هزار متقاضی نهضت ملی مسکن، 20 هزار نفر تایید نهایی شده اند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل -ایرنا -استاندار اردبیل پیشرفت پروژه راه ارتباطی خلخال- منجیل را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: براساس توافق صورت گرفته با مسئولین راه و شهرسازی استان و پیمانکار مجری طرح کار راه سازی قطعه 2 این پروژه باید تا پایان سه ماه سوم امسال تکمیل شود.
گروه استان ها - وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت سیزدهم طبق تعهدمان 4 میلیون واحد مسکن ساخته خواهد شد، در همین راستا تاکنون مراحل ساخت بیش از یک میلیون و 300 واحد مسکن در سراسر کشور آغاز شده که برخی از آن ها نیز در مراحل پایانی ساخت قرار دارند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - ارومیه - رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در آستانه سفر رییس جمهور به استان آذربایجان غربی عصر پنجشنبه به ارومیه سفر کرده و ضمن بازدید از راه آهن این شهر، در آیین کلنگ زنی ساخت 40 هزار واحد مسکن ملی نیز شرکت کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی عملیات ساخت 40 هزار و 545 واحد نهضت ملی در آذربایجان غربی با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی آغاز شد.
وزیر راه و شهرسازی در سفری دو روزه وارد فرودگاه بین المللی شهید باکری ارومیه شد.
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی جزییات ساخت و بهره برداری آزادراه شیراز اصفهان را به عنوان یکی از بلندترین محورهای آزادراهی و البته شاید گران ترین آن ها اعلام کرد و گفت: افتتاح این آزادراه در اولویت اول دولت و وزارت راه و شهرسازی قرار دارد. ...
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: علت اجرایی نشدن طرح اعطای زمین به خانواده های دارای سه فرزند و بالاتر تصویب نشدن آیین نامه اجرایی این طرح در هیئت وزیران است.
بانکداری ایرانی - معاون قضایی در امور اقتصادی اراضی و شهرسازی دیوان عدالت اداری، از حذف کمیسیون ماده100 در آینده نزدیک خبر داد و گفت: از این به بعد هرگونه تخلفی خلاف پروانه ساختمانی منجر به صدور حکم قلع وقمع خواهد شد. ...
گروه استان ها - وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات اجرایی ساخت 40 هزار واحد مسکن ملی در آذربایجان غربی، فردا با دستور رئیس جمهور آغاز می شود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی وزیر راه و شهرسازی گفت: با اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری عقب ماندگی های حوزه راه و حمل و نقل آذربایجان غربی مرتفع می شود.
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه آیین نامه اجرایی قانون ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در انتظار تصویب هیات وزیران قرار دارد، گفت: هیچ خانواده ثبت نام شده در طرح اعطای زمین از این فرایند حذف نشده است .
رئیس اداره آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) اداره کل راه و شهرسازی استان از راه اندازی شبکه امن و ایجاد ارتباط پایدار فی مابین شبکه ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها و ستاد اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد.
قم پرس   ۳ ساعت پیش    
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قم کلنگ احداث 60 واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن با حضور آقایان: شاهچراغی استاندار قم , امام جمعه شهر قنوات , مهندس بلدی مدیرکل بنیاد مسکن , مهندس صادقی مدیرکل راه و شهرسازی ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای شهر مشهد گفت: وزارت راه و شهرسازی به استانداری خراسان رضوی ابلاغ کرده طی 10 روز مقدمات انتقال پادگان را فراهم کند و هنوز زمان 10 روزه استانداری به پایان نرسیده است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: به مستاجران و اجاره دهندگان هشدار می دهیم، خارج از حیطه ثبت نرخ اجاره در سامانه ها عمل نکنند.
سلام نو / وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۶۶ سایت دیگر  
کل بازپرداخت این وام با احتساب سود آن حدود یک میلیارد و 678 میلیون تومان خواهد بود. سود وام 700 میلیون تومانی حدود 978 میلیون تومان خواهد بود.
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در راستای بیست و یکمین سفر استانی هئیت دولت دقایقی پیش وارد آذربایجان غربی شد.
تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس آیین نامه جدید وزارت راه و شهرسازی تنها به خانواده هایی که سه فرزند یا بیشتر از یک همسر باشد زمین یا مسکن تعلق می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تمام راه های حیاتی و شریانی استان اردبیل از ردیف اعتبارات ملی برخوردار است.
یکتا پرس   ۵ ساعت پیش    
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی با اعلام "پنج میلیون و 418هزار نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نام نویسی کرده اند که تا امروز حدود 65درصد آن ها شرایط اولیه را دارند"، گفت: واحد های درحال ساخت تا پایان تابستان امسال به دومیلیون واحد خواهد رسید.
وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر افزایش بهای اجاره مسکن بیشتر از 25 درصد باشد این یک تخلف آشکار است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل در سفر یکروزه خود به مازندران از پروژه های راهسازی شرق استان بازدید و در جریان پیشرفت فعالیتهای راهسازی قرار گرفت.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افتتاح پروژه 148 واحدی مسکن حضرت ولیعصر(عج) در اهواز خبر داد.
انصاف نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳۸ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد. به گزارش ایسنا، در این جلسه که به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد، سقف افزایش اجاره بهای مسکن نسبت به اجاره بهای سال 1400 ، در تهران حداکثر 25 درصد ...
مدیرکل نظارت بر ضوابط شهرسازی شهرداری قم با بیان اینکه طی سال 1400 در سامانه قمیار 40 هزار و 885 درخواست در حوزه شهرسازی مطرح شده است، گفت: 34 هزار و 277 درخواست در این سامانه تأییدشده است.
در راستای حفاظت از اراضی ملی شهرستان کاشان، بخشی از اراضی منطقه لَتحُر کاشان آزادسازی شد. رئیس اداره راه و شهرسازی کاشان با اشاره به جزئیات این آزادسازی گفت: به دستور دادستان شهرستان کاشان این اراضی برای طرح های ورزشی و تفریحی رفع مزاحمت و آماده سازی صورت گرفته است. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از مشارکت خیران لارستانی در احداث 200 کیلومتر راه طی یک تفاهم نامه خبر داد و گفت: این تفاهم نامه عمدتا در حوزه راههای فرعی و روستایی است.
تین نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مطالعات تمام راه ها و محورهای استان اردبیل در سال جاری به اتمام رسیده و این پروسه تکمیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لار- مدیرکل راه و شهرسازی لارستان گفت: خیران در لارستان با انعقاد 20 تفاهم نامه به ارزش هزار میلیارد تومان زمینه ساخت 200 کیلومتر مسیر روستایی و فرعی در منطقه را فراهم می کنند.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین و سازمان تعزیرات حکومتی را مأمور برخورد با مشاوران املاک متخلف کرد.
آخرین نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
با وجود آنکه هنوز مهلت قانونی افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر، برای بانک مسکن فرا نرسیده است، این بانک بدون اعلام و تایید وزارت راه و شهرسازی، نسبت به ارسال پیامک برای متقاضیان اقدام کرده است.
ندای پیشوا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ساخت 2 میلیون مسکن تا پایان امسال آغاز شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تعداد واحد های درحال ساخت تا پایان تابستان امسال به دو میلیون ...
تین نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان که به همراه هیاتی بلند پایه در ایران حضور دارد امروز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی کشورمان و رئیس ایرانی کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور دیدار و گفتگو کرد.
عصر اترک   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با بررسی بسته سیاستی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن، سقف افزایش اجاره بها در تهران و شهرستان ها را تعیین کرد.
مثلث آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که اجاره بهای مسکن نباید بیشتر از 25 درصد افزایش یابد، گفت:بنگاه های املاک باید از وزارت راه مجوز فعالیت دریافت کنند.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از آغاز عملیات روکش آسفالت گرم تقاطع غیرهمسطح چرمهین به زمان آباد خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا یکماه آینده این تقاطع به بهره برداری برسد.
اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اردبیل بعد از یک سال فعالیت در ارزیابی عملکرد در سطح کشور خوش درخشید.
رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از کسب عنوان شایان تقدیر این اداره در بخش تولید محتوای متنی در بین روابط عمومی های ادارات کل استان ها در کشور خبر داد.
گروه استان ها_ نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور توسعه زیربنایی و طرح های ویژه گفت: راه ارتباطی بندرعباس- لار به سمت شیراز نیازمند حمایت خیران است تا هم توسعه یابد و هم مشکلات جاده ای آن در بخش تصادف کاهش پیدا کند.