سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۳:۰۶Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تملک هفت هکتار زمین برای پایانه مرزی آستارا و پرداخت هزینه ها توسط این سازمان با همکاری استانداری گیلان و آمادگی برای ساخت پایانه خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پل سیبلی شهرستان آستارا با تخصیص اعتبار 40 میلیارد تومانی در مدت 3 ماه بازسازی خواهد شد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در موضوع تملک زمین برای پایانه جدید آستارا گفت: با همکاری استانداری گیلان تاکنون هفت هکتار زمین برای ساخت پایانه جدید آستارا تملک و هزینه آن توسط سازمان راهداری پرداخت شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۵    
رشت - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به اقدامات خوب انجام شده در موضوع تملک زمین برای پایانه جدید آستارا گفت: با همکاری استانداری گیلان تاکنون هفت هکتار زمین برای ساخت پایانه جدید آستارا تملک و هزینه آن توسط سازمان راهداری پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نیاز اعتبار 40 میلیارد تومانی برای احداث مجدد پل سیبلی آستارا گفت: این پل در سه ماه آینده احداث شده و با رایزنی های انجام شده مقرر شد 50 درصد این اعتبار توسط ستاد مدیریت بحران و مابقی را سازمان راهداری تأمین می کند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم افتتاح 1470 واحد مسکن مهر و پروژه های روبنایی در شهر جدید مهستان امروز با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و استاندار البرز برگزار شد.
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس و برای بررسی راهکارهای اجرایی مشارکت هر چه بیشتر نیروی مقاومت در جهاد نوسازی مسکن، شورای راهبردی با مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران دیدار و گفت وگو کردند.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
- اخبار استانها - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرگزاری تسنیم از آستارا ، داریوش امانی دقایقی پیش در بازدید از پل مرزی مشترک ایران و جمهوری آذربایجان در جمع خبرنگاران گفت: در راستای توافقات صورت گرفته بین مقامات عالی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا حضور پیدا کردیم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قصد داریم تا پایان سال حدود بیست هزار واحد مسکونی تحویل متقاضیان نهضت ملی مسکن دهیم که البته این تصمیم وابسته به آورده متقاضیان خواهد بود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از اختصاص 34000 هکتار اراضی ویژه طرح نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از محورهای مواصلاتی استان مازندران گفت: با اولویت بندی صورت گرفته در آزادراه قائمشهر-ساری، در حال حاضر عملیات اجرایی در 10 کیلومتر ابتدایی این آزادراه در حال انجام است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۴    
پروژه های عمرانی در شهر جدید مهستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، استاندار البرز و شماری از مسئولین شهرستان ساوجبلاغ افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهر های جدید کشور اعلام کرد: توسعه حمل ونقل عمومی سریع، آسان، ایمن و ارزان به عنوان مهمترین برنامه برای شهر های جدید کشور هدفگذاری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - شهر جدید مهستان در استان البرز امروز میزبان علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی بود و چند پروژه زیربنایی و روبنایی در این شهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن کشور از اختصاص و واگذاری 34 هزار هکتار زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۴    
مجموعه ورزشی سردار شهید علی اصغر ابراهیمی در فاز 4 هشتگرد و بوستان جوان فاز 4 با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد . در پایان این مراسم ذبیح الله زارع هم با حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید مهستان در هشتگرد معارفه و از زحمات عباس قنبری تقدیر و تجلیل به ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
1470 واحد مسکن مهر در هشتگرد با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و با همراهی شرکت عمران شهر جدید مهستان ( هشتگرد ) افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در بسیاری از شهر هایی که دارای اراضی کافی باشند ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت شهرک سازی و یک طبقه خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر توسعه خدمات رسانی به شهروندان، گفت: در حال حاضر ایستگاه متروی شهید فخری زاده به بهره برداری رسید و آماده مسافرگیری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- یک هزارو470 واحد مسکونی و یک سالن ورزشی روز شنبه با حضور علیرضا جعفری معاون وزیر راه وشهرسازی و مجتبی عبداللهی استاندار البرز در شهرجدید مهستان شهرستان ساوجبلاغ تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفتند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایستگاه قطار شهری دانشمند شهید محسن فخری زاده شهرجدید مهستان شهرستان ساوجبلاغ روز شنبه با حضور معاون وزیر راه وشهرسازی و استاندار البرز مورد بهره برداری قرار گرفت . ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد، 1470 واحد مسکن مهر افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه ورزشی چند منظوره شهید ابراهیمی هشتگرد به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۴    
بوستان 9 هزار متری جوان در هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایستگاه مترو شهید فخری زاده در حد فاصل مترو گلشهر هشتگرد صبح امروز با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : آزادراه شیراز اصفهان دارای بالاترین استاندارد ایمنی کشور و دنیا است. به گزارش اول فارس ؛معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور گفت: آزادراه شیراز اصفهان دارای بالاترین استاندارد ایمنی کشور و دنیا است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از نصب سامانه سپهتن روی 10500 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: از این تعداد داده های 6000 (57 درصد) اتوبوس قابل دریافت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بازآفرینی شهری کشور در سفر به همدان گفت: ساخت مسکن در بافت های فرسوده کشور از مرز 150 هزار واحد گذشت.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در تشریح سیاست های آن شرکت برای ایجاد شهرهای جدید و شهرک های مسکونی به منظور تحقق اهداف کلان دولت سیزدهم ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۵    
بهشهر - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در بدو ورود به بندرامیرآباد با حضور در مزار شهدای گمنام ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به زودی شاهد بهره برداری از 14 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید پرند و پردیس خواهیم بود.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۸    
بازتاب/نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از موافقت مدیرعامل بانک ملت کشور با دستور معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر تخصیص 2500 میلیارد ریال برای محور ایلام-صالح آباد-حمیل از محل اعتبارات ماده 56 خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۴    
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: آزادراه شیراز- اصفهان یک پروژه آزادراهی خاص با ابنیه خاص است. این آزادراه از جنبه بسیار استراتژیکی نیز برخوردار است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از رشد نوسازی بافت های فرسوده 132 شهر به میزان 140 درصد خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تا پایان خرداد پروانه نوسازی 16 هزار و 342 واحد در بافت فرسوده صادر شد.
معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین ومسکن کشور با اهداء لوح و تندیس، از اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی به عنوان اداره کل برتر دراجرای پروژه های آماده سازی سازمان ملی زمین ومسکن در راستای اجرای طرح جهش تولید مسکن، دربین سایر ادارات کشور تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی از رشد نوسازی بافت های فرسوده 132 شهر به میزان 140 درصد خبر داد و گفت که از ابتدای امسال تا پایان خرداد پروانه نوسازی 16 هزار و 342 واحد در بافت فرسوده صادر شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به حجم زیاد متقاضیان در پرند و کمبود زمین پیگیر تامین زمین از طریق الحاقات تا چند ماه آینده هستیم.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی با حضور در پایانه امام رضا (ع) مشهدمقدس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه شهرک سازی و تامین اراضی در شهر های مختلف جزو اولویت های برنامه دولت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: 22 شهرک انبوه سازی در قالب مسکن ملی در مناطق مختلف کشور پیش بینی شده است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اراضی معرفی شده توسط وزارت آموزش و پرورش بررسی می شود تا در صورت دارا بودن قابلیت لازم، به منظور ساخت مسکن فرهنگیان در اختیار طرح نهضت ملی مسکن قرار گیرد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اراضی معرفی شده توسط وزارت آموزش و پرورش بررسی می شود تا در صورت دارا بودن قابلیت لازم، به منظور ساخت مسکن فرهنگیان در اختیار طرح نهضت ملی مسکن قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۷    
جعفری، معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه استقبال خوبی از ساخت شهرک های خصوصی شده و استارت احداث آن از پایان امسال زده می شود گفت: قیمت مسکن در شهرهای جدید 20 درصد کاهش داشت.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: چهار میلیون و 500 هزار خانوار فاقد مسکن در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری گفت در 132 شهر، نوسازی بافت فرسوده افزایش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش تخصصی مشارکت انبوه سازان و سازندگان در صنعتی سازی و طرح های نهضت ملی مسکن یکی از مهمترین مشکلات در بخش تولید مسکن را روند طولانی صدور پروانه در شهرداری ها دانست.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رشت- معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر لزوم همراهی و مشارکت دستگاه ها در اجرای طرح ملی مسکن گفت: اجرای مو به موی قانون جهش تولید مسکن در لایه های مختلف مورد تاکید است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: چهار میلیون و 500 هزار خانوار در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند. به گزارش صبح ساحل، ارسلان مالکی روز یکشنبه در جلسه شورای مسکن در استانداری گیلان ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: شورای عالی شهرسازی و معماری با بلندمرتبه سازی در شهر سمنان به شکل پهنه ای با اکثریت آرای اعضای اصلی شورا رأی مثبت داد. خسرو دانشجو، معاون وزیر راه وشهرسازی و معماری ...