جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۴:۳۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافات»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مجید کافی با بیان اینکه تقدس زدایی از منابع سنتی در آینده چالش جدی ما در عرصه هوش مصنوعی است، گفت: جامعه شناسی و الهیات هوش مصنوعی بسیار جدی است، چراکه با معرفت شناسی سنتی ما منافات دارد و چالش جدی ما در زمینه هوش مصنوعی این است که با منطق جوگرایانه سنتی که پایه علوم انسانی و اسلامی است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶    
گرگان- دالوند، عضو کانون سراسری انبوه سازان ساختمان با بیان اینکه انبوه سازان انگیزه ای برای ورود به حوزه ساخت مسکن ندارند، گفت: قیمت پیشنهادی دولت به انبوه سازان با نرخ واقعی مسکن منافات دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عمارمنشی صداوسیما، یکی از مهمترین خروجی های سند تحول است و این فراخوان، نه تنها منافات و یا جلوافتادن و با دور زدن سند تحول را تداعی نمی کند، بلکه پازل نهایی قطعات کوچکتر در سند تحول رسانه ملی است.
نماینده   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی، عزت در سیاست خارجی را نفی دیپلماسی التماسی دانستند و تاکید کردند: مصلحت یعنی شناختن موارد انعطاف. یک جاهایی باید انعطاف داشت. انعطاف منافات با اصول ندارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱۳۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، سیاست خارجی خوب و دستگاه دیپلماسی کارآمد را رکنی اساسی برای اداره موفق کشور برشمردند و با بیان 6 ضابطه الزامی در سیاست خارجی گفتند: رعایت این شاخص ها، نشانه سیاست خارجی موفق است و اگر این ضابطه ها مشاهده نشد ...
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای در دیدار با وزیر خارجه و سفیران ایران در خارج از کشور، سخنرانی کردند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: در سیاست خارجی وقتی می گوییم عزت، یعنی نفی دیپلماسی التماسی. ما در طول این سال ها داشتیم مواردی را که دیپلماسی ما، تعبیر درست در قبالش همین تعبیر التماسی است، دیپلماسی التماسی .
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان مرکز گلستان؛ نشر اکاذیب را در صدر پرونده های کیفری بخش مطبوعات دانست و گفت: نقد، حق رسانه است، اما تخریب منافات با نقد دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراد یوسفی، عضو هیئت علمی دانشگاه کردستان در ادامه سلسله مباحث نیاز بشر به دین الهی به موضوع هواشناسی و منافات آن با احادیث پرداخته است و به تفاوت بین شهود و غیب دانی اشاره دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۵    
درتعریف واژه سیاست برداشت ها وتعابیر زیادی بکاررفته است.عده ای براین باورند که بطورکلی سیاست با صداقت ودین منافات دارد و لذا دین ومذهب نباید درسیاست دخالت کنند و بالعکس.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که سازمان لیگ مدعی شده هوادار می خواهد در ورزشگاه دستگردی با حضور تماشاگر میزبان پرسپولیس باشد، یک منبع آگاه در باشگاه هوادار به طرفداری گفت به هیچ وجه خواسته این باشگاه میزبانی از پرسپولیس در حضور تماشاگران نیست
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در روزهای گذشته فیلمی از عارف غلامی در فضای مجازی دست به دست می شود که او را در یک مهمانی در حال شادی کردن نشان می دهد. در این فیلم که مشخص نیست چطور در فضای مجازی منتشر شده، مدافع تیم استقلال فشفشه ای در دست دارد و با چهره ای خندان مقابل دوربین جلب توجه می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امیرحسین آقامیری معتقد است در یازدهمین دوسالانه نگارگری، بخش آثار طبیعی و رئال اضافه شده است که بسیار به نگارگری آسیب می زند و با ذات نگارگری ایرانی منافات دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵    
رییس انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو گفت: استیضاح وزیر صمت با شعار سال رشد تولید و مهارتورم منافات دارد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی خرم آباد و رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی های استان لرستان با بیان این که حتی افزایش 40 درصدی تعرفه های پزشکی مشکل مراکز درمانی خصوصی را مرتفع نمی کند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وقتی بحث برخورد مطرح می شود چه بسا عده ای که نان خود را در عدم امنیت و ثبات در کشور می بینند یکباره فریاد وامصیبتا سر دهند که حاکمیت به دنبال بگیر، ببند و بزن است که این نگاه با سخنان رئیس جمهور در روزهای اخیر و رفتار خویشتندارانه ای که در این مدت شاهد آن بوده ایم منافات دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دریافت واکسن کووید 19 منافاتی با روزه داری ندارد اما روزه داران باید مراقب کم آبی بدن خود و عوارض احتمالی آن باشند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: با تمام توانمندی هایی که این موسسه دارد، شاهد واردات برخی واکسن های دام و طیور از برندهای متعدد به کشورمان هستیم. این اتفاق با اقتصاد مقاومتی منافات دارد، حال آن که می توان با تجدید نظر در برخی سیاست ها، برای کشور ارزآوری هنگفتی به دست آورد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۲    
حجت الاسلام سیدمحمدمهدی رضوی پور ضمن رد ادعای حجت الاسلام علیرضا پناهیان مبنی بر عدم تطابق رفتار ائمه(ع) با اخلاق عرفی زمانه خود، اشاره ای به ماجرای امر به معروف در یکی از شهرها کرد و گفت: اینکه یک شخصی با ظرف ماست به سر یک خانم بی حجاب بزند نه دینداری است نه امر به معروف.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
احمد نادری، نماینده تهران در مجلس در توئیتی از فاصله کم صندلی ها در پرواز تهران به شیراز به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه رادیویی دین و دنیا در ایام ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود و به این سؤال پاسخ می دهد که آیا دین با مؤلفه های مدرنیته منافات دارد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در اجلاس قضایی شانگ های گفت: عدالت آن چیزی نیست که برخی قدرت های مستبد می گویند، عدالت تضمین حقوق انسانی افراد است که با اعمال تحریم و زورگویی برخی کشور ها منافات دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیاالیوم، وزارت امور خارجه مصر با صدور بیانیه ای اظهارات تحریک آمیز یک وزیر صهیونیست درباره محو روستای فلسطینی حواره را محکوم کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۰    
ایسنا/مازندران رئیس اسبق کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه امسال، جشن استقلال وضعیت خاصی است و برخی از کانون ها مخالف برگزاری بودند، گفت: وقتی بخواهد سرنوشت وکیل را دادگستری مشخص کند، صدور و ابطال مجوز وکیل در دستان دادگستری باشد این امر با استقلال وکلا، منافات دارد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
واکاوی دلایل علاقه به تماشای فیلم هایی که خشونت، خون ریزی و آسیب زدن (فیلم 18+ ) به دیگران در آن ها عادی است آیا لذت بردن ما از این فیلم ها با رفتار مسالمت آمیز و پرهیزمان از خشونت منافات دارد؟
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
پدیده فروش دلاری مسکن در ابتدا از سوی برخی مالکان واحد های لوکس و ایرانیان دوتابعیتی در مناطق برخوردار پایتخت آغاز شد و به اذعان فعالان بازار مسکن هنوز در مواردی به چشم می خورد. در روز های اخیر این مساله مجددا در رسانه ها مطر ح شد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۲:۴۴    
حوزه/ نشست فکری در خصوص خطر تعرض به مقدسات دینی با حضور جمعی از متفکرین، فرهیختگان و اهالی رسانه در لبنان برگزار شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
در روز های گذشته خبری در فضای مجازی دست به دست شد که با بسیاری از روایت های موجود در جامعه امروز ایران منافات دارد. خبری که واکنش منفی جامعه را به همراه داشت و موجب واکنش فعالان مختلف اجتماعی شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور اراضی، رضا افلاطونی در نشست مشترک با رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: 12 تا 15 درصد از اراضی کشور قابلیت کشاورزی دارد و باید این مقدار از اراضی را برای نسل آینده حفظ کنیم. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: اشتغال در دستگاه قضایی نباید با ایفای وظایف مادرانه از سوی بانوان در خانواده ها منافات داشته باشد. خبرگزاری میزان- به مناسبت میلاد با برکت حضرت فاطمه زهرا(س) نشست رئیس کل دادگستری سمنان با بانوان شاغل در دستگاه قضایی استان در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق از آغاز اقدامات عملی بغداد برای مقابله با تحرکات گروه های تروریستی و تجزیه طلب ساکن عراق علیه ایران و ترکیه خبر داد و گفت که این تحرکات با قانون اساسی عراق منافات دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر جهادکشاورزی از سنددار شدن تمامی اراضی کشاورزی تا پایان کار دولت سیزدهم خبر داد. به گفته ساداتی نژاد انجام این کار با هماهنگی دو قوه دیگر انجام می شود و از کشاورزان خواست نگران مالکیت اراضی خود نباشند، چراکه این کار منافاتی با مالکیت آنها بر زمین ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
اردبیل - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ادعای غرب به ویژه آمریکا در مبارزه با تروریسم با آنچه که در عمل و ترور شهید سلیمانی نشان دادند همخوانی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک استاد حوزه علمیه گفت: اعتقاد به تعطیلی حدود در عصر غیبت با اطلاق ادله مجازات های شرعی منافات دارد. مثلا آیه حد سرقت یا حد زنا در قرآن به شکل مطلق آمده و مقید به زمان خاص یا اجرا شدن به دست شخص خاصی نیست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۶    
آیت الله سیفی مازندرانی در ادامه بررسی آیاتی که در تعارض با عصمت انبیا قرار دارند به بررسی آیه رَبِّ أَرِنِی أَنظُرْ إِلَیْکَ پرداخت و پاسخ امام رضا(ع) در مقام جمع این آیه با عصمت انبیا را ذکر کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۱    
می متالز - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: به تازگی اختیارات شورای معادن استان ها کاهش یافته است، در حالی که این اقدام با برنامه های دولت منافات دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
1200 عضو جامعه پزشکی با ارسال نامه ای به رئیس سازمان نظام پزشکی کل کشور، انزجار خود را از رفتار غیرانسانی یک قاتل اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۲    
رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) گفت: برای نخستین بار شاهد اجرای طرح سرآمدان پژوهشی خواهیم بود که آیین نامه آن به زودی از وزارت علوم ابلاغ خواهد شد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: به تازگی اختیارات شورای معادن استان ها کاهش یافته است، در حالی که این اقدام با برنامه های دولت منافات دارد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: اختیارات شورای معادن استان ها اخیرا کاهش یافته است درحالی که این اقدام با برنامه های دولت منافات دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: استقلال در امور شخصی و کرامت انسانی افراد دارای معلولیت از رهگذر مناسب سازی و تأمین دسترسی برابر فراهم خواهد شد. دستِ نیاز به سوی دیگران دراز کردن با منش و مناعت انسانی منافات دارد. استقلال حق اولیه همه افراد است و هرکس میل دارد که امور خویش را به دست خود سامان دهد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
آیت الله سیفی مازندرانی ضمن بررسی آیه فَأَنْسَاهُ الشَّیْطَانُ ذِکْرَ رَبِّهِ و شبهه منافات آن با عصمت انبیا، به توجیه معنای آیه پرداخت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، مدیر امور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست علمی، آموزشی خبری، گفت: مهاجرت پرستاران به موافقت سال 93 وزارت خارجه برمی گردد، اما سوال این است که نگه داشتن پست پرستاری که مهاجرت می کند به مدت دوسال آیا با تضییع حق دیگران منافات دارد یا ندارد؟. ...
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
دولت عراق در اقدامی عجیب در اطلاعیه شب گذشته خود از عنوانی برای خلیج فارس استفاده کرد که با نام رسمی و تاریخی و بین المللی این منطقه جغرافیایی منافات دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲    
آیت الله علی اکبر سیفی مازندرانی در ادامه جلسات تفسیر خود به بررسی آیاتی پرداخت که ظاهرشان با عصمت انبیای الهی منافات دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
از سوی فیفا به اتحادیه فوتبال انگلیس گفته شده است بستن بازوبند OneLove مغایر با قوانین است. طرفداری | طبق گزارش تلگراف، فیفا به اتحادیه فوتبال انگلستان خبر داده است که بستن بازوبند کاپیتانی کمپین OneLove با قوانین این سازمان منافات دارد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سیفی مازندرانی ضمن بحث از داستان آدم و حوا به مسئله گناه آن دو و منافات آن با مسئله عصمت انبیا اشاره کرد و پاسخی برای حل این مشکل بیان کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی تصویری از همسر سپهر حیدری آرام جوینده منتشر شده است که نکته ریز بودن جثه ایشان سوژه برخی از مخاطبین صفحه های اجتماعی قرار گرفته است.