شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۲۸Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافاتی»

شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از طلایه داران و پیشکسوتان دفاع مقدس و فعالان حوزه های مختلف تبیین و روایتگری جنگ تحمیلی ، با تشریح ابعادی از عظمت دفاع مقدس و دستاورد های ایستادن ملت ایران بر سکوی پیروزی آن رویارویی دشوار، حفظ تمامیت ارضی ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۶۶ سایت دیگر  
بارها گفتند گزینه نظامی روی میز است اما از روی میز تکان نخورد| نیروهای مسلح جزو نوامیس حتمی هر جامعه است| اقتدار با رفتار مهربان منافاتی ندارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اشاره رهبر انقلاب به سخنان یکی از راویان دفاع مقدس درباره تحول روحی یک جوان فریب خورده در اغتشاشات سال گذشته در اردوی راهیان نور را در ویدئو ببینید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز - چهارشنبه 29 شهریور - با جمعی از طلایه داران، خانواده های شهدا، هنرمندان، نویسندگان، امدادگران، پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز - چهارشنبه 29 شهریور - با جمعی از طلایه داران، خانواده های شهدا، هنرمندان، نویسندگان، امدادگران، پیشکسوتان و فعالان دفاع مقدس دیدار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ترجمه قرآن از ترجمه های معروف عبدالمحمد آیتی است، او معتقد بود ترجمه قرآن مثل نویسندگی و شعر گفتن است، که قریحه خلق عبارات زیبا می خواهد. البته ادبیات معاصر را هم دنبال می کرد و اعتقاد داشت آن ها هیچ منافاتی با هم ندارند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۲۵    
هرمزگان- در نشست حفظ فرهنگ و هویت هرمزگان، با موضوع محوری آیا واداشتن کودکان به فارسی حرف زدن، گویش بندری را نابود نمی کند؟ مباحث مختلفی از جمله عدم منافات یادگیری زبان بندری و فارسی، لزوم پاسداشت زبان و... مطرح شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بانوان ایران اسلامی با حضور موفق خود در صحنه های مختلف اجتماعی نشان دادند که زن بودن و محجبه بودن منافاتی با پیشرفت و حضور موثر در جامعه ندارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر جوان آراسته با اشاره به ملازمه میان کرامت و رفتار انسانی گفت: در واقع بهره مندی از کرامت انسانی در حوزه رفتاری زمانی معقول و مقبول است که رفتار منافاتی با شأن انسانی نداشته باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۵    
سازمان های مردم نهاد در سراسر جهان، همواره فعالیت های دولت و بخش خصوصی را زیر ذره بین خود قرارمیدهند تا باحقوق عامه منافاتی نداشته باشند، و تجربه کشور ها نیز گویای این حقیقت است . بنابراین میتوان این نهاد هارا بازوی قدرتمند تحقق حقوق عامه دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور گفت: استقلال قاضی در مقام رسیدگی به پرونده ها امری مسلم است، این امر منافاتی با مشورت به ویژه در پرونده های مهم ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۰۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دانمارک تصریح کرد که ممنوع کردن اقدامات اهانت آمیز علیه کتب مقدس باعث محدود شدن آزادی بیان نمی شود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۵    
نصر: یکی از معلولان نخبه تبریزی که با وجود نداشتن 2 دست در حوزه های مختلف اشتغال، کارافرینی و ورزش به موفقیت های مهمی دست یافته است و اکنون نیز عینک سازی می کند، معتقد است: معلولیت به هیچ عنوان منافاتی با کسب مهارت ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مسعود عالی با اعلام اینکه رعایت حجاب در همه جا وظیفه است اعلام کرد: منافاتی ندارد که اگر فرد بی حجاب خواست در مجالس عزاداری حاضر شود، به او خوش آمد بگوییم اما محترمانه هم تذکر دهید که شأن مجلس سیدالشهدا حفظ شود.
میگنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۶:۳۱    
تاب آوری روانی نه تنها با اینجا و اکنون بودن منافاتی ندارد بلکه تاب آوری رویدادی است که در الان رخ میدهد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۸    
حجاب یک حفاظ است و برای زن، به معنای ذلت نیست؛ بلکه به معنای عصمت و حفظ زن است و نه فقط عصمت و حفظ زن، بلکه عصمت و حفاظت زن و مرد هر دو می باشد. بهترین نوع حجاب چادر است اما بدون چادر هم حجاب ممکن است و در کل حجاب به معنای پوشیدن سالم است و منافاتی با زیبایی زن ندارد . ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۲۱:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فارس: فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه با بیان اینکه توانمندی دفاعی ما به مرحله شکست ناپذیری رسیده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۰۱:۵۲    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: باحجاب بودن هیچ منافاتی با اجتماعی بودن و حضور در صحنه های مختلف ندارد بلکه حجاب سبب حفظ و مصونیت بیشتر زن از رفتارهای شهوت انگیز و آرامش و امنیت بیشتر خود او و همچنین سبب آرامش محیط و پیشرفت بیشتر کارها می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عبادی تلاش نیروی انتظامی در صحنه فرهنگی برای نجات جامعه را نوعی جهاد دانست و گفت: نیروی انتظامی در همه کارها از جهت معنوی سهیم است و منافاتی هم ندارد که انسان مسئولیت کاری داشته باشد و در عین حال از موهبت های معنوی برخوردار شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: فرهنگ عفاف و حجاب نه تنها منافاتی با تمدن بشری و پیشرفت ندارد، بلکه به لازمه توسعه پایدارجامعه اسلامی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و اعتقادی بوده و از منظر دیگر نیز زمینه ساز ظهورمی شود. ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: کارگردان و تهیه کننده پیشکسوت سینما گفت: طی چهاردهه گذشته چنین تصویر ماندگاری را از زن ایرانی در سینمای ایران نداشته ایم، باید ارزش های زنانه یک زن را به تصویر درآوریم و این منافاتی با حضور زنان در جایگاه های مختلف اجتماعی و مشاغل گوناگون ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- نایب رئیس اول کمیسیون بهداشت گفت: بخشنامه معاون سیاسی وزیر کشور منافاتی با برگزاری انتخابات سالم و آزاد ندارد و در راستای سیاست های مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۰۲:۱۸    
کارشناس مرکز تخصصی مهدویت قم با اشاره به جایگاه زنان در عصر ظهور، گفت: طبق روایات می توان به این جمع بندی دست یافت که مهمترین وظیفه زن قبل از ظهور، تربیت فرزند صالح و استحکام بنیان خانواده است و البته که این قضیه با کار و فعالیت و حضور زنان در اجتماع منافاتی ندارد.
محمدرضا هراتی معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد در مراسم اختتامیه دومین دوسالانه جشنواره قصه گویی نهال امید با اشاره به رشد 220 درصدی مشارکت در دومین جشنواره قصه گویی نهال امید گفت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ تولیت حرم مطهر بانوی کرامت با بیان اینکه برخی از نارسایی ها در کشور به خاطر تخلف برخی از افراد است که باید با وضع قوانین مناسب از این امور جلوگیری شود ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۶:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ جلسه هیأت عمومی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور و قضات عالی رتبه برگزار شد. حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم در نطق پیش از دستور این جلسه ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۰:۱۳    
آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام: مصوبه مجمع و این فرمایشی که اعضای مجمع داشتند، منافاتی با این ندارد که خودشان بعدا تشخیص دهند تا یک حدی اصل شفافیت را در آئین نامه خودشان بیاورند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۸۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: الان در بحث شفافیت، چه مصلحتی وجود دارد که اعضای مجمع تایید کنند که مجلس محترم حق داشته فراتر از اختیاراتش در حیطه مجمع تشخیص هم تقنین کند؟ البته این مصوبه مجمع و فرمایشات اعضای آن ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی گفت: هیچ مغایرتی بین دانش و فناوری روز با نگاه کلان مذهبی وجود ندارد بنابراین می توانیم در کنار یک زندگی روزآمد از مفاهیم قرآنی هم بهره کافی را ببریم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ مهدی تاج، رئیس فدراسیون در مورد سقف بودجه باشگاه ها و نامه اخیری که سازمان بازرسی در خصوص روند اجرای این موضوع ابلاغ کرده و اینکه آیا از نگاه AFC این قوانین منافاتی با قوانین بین المللی دارد یا خیر ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
طلبه نخبه مازندرانی در همایش ملی جوانی جمعیت گفت: فرزندآوری بیش از آنکه یک وظیفه فرهنگی باشد یک وظیفه دینی است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، گفت: در ابتدای مسئولیت دولت سیزدهم با دو مسئله روبرو بودیم؛ اول اینکه بر اساس مذاکرات برجام و سند امضا شده محدودیت های زمانی و ظرفیتی در فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران اعمال شده بود و همزمان با این مسئله با توجه به ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا می گوید برگشتن هم تیمی سابقش به جمع آبی و اناری های کاتالونیا هیچ منافاتی با برنامه های تاکتیکی او برای فصل آینده ندارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تولیت حرم امام خمینی (ره) گفت: استقلال سیاسی امروز ایران در تاریخ حداقل 200 ساله اخیر ما بی نظیر است، به گونه ای که بیگانگان در تصمیم گیری های کشور حق دخالت ندارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۳:۱۵    
دهقان گفت: وکلای جمهوری اسلامی ایران به این جمع بندی رسیده اند دعوا در (ICG) دادگاه بین المللی دادگستری طرح شود، زیرا بستر های آن فراهم شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
برای تحول در سازمان تأمین اجتماعی باید همدلی عمیق بین هیأت مدیره و هیأت نظارت با مجموعه سازمان تأمین اجتماعی برقرار باشد. هیات نظارت چشم بینایی است که باید نسبت به عملکرد سازمان اشراف کامل داشته باشد و این با همدلی بین هیأت نظارت و هیأت مدیره با مدیریت سازمان منافاتی ندارد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: فعالیت های گسترده دولت و نظام اسلامی برای بهبود زندگی مردم به ویژه مستمندان منافاتی با حضور و مشارکت افراد متمکن و خیرین ندارد و همه باید برای ایجاد شرایط مطلوب احساس مسئولیت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جوشقانیان در کتاب خود تصویر زنی را به نمایش می گذارد که در جامعه حضور پررنگی دارد و این امر با هویت اصلی او یعنی خانه داری و فرزندپروری منافاتی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قطعاً اگر صاحب نظران و دلسوزان عرصه های مختلف بنشینند و مجلس یازدهم را به بوته نقد بگذارند، می توانند فهرست بلندی را از نکرده های مجلس و حتی ضعف های آن ردیف کنند و این هیچ منافاتی با انقلابی بودن مجلس یازدهم ندارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت درباره نامه رئیس مجلس به رئیس جمهور درباره تعیین نرخ ارز، گفت که این موضوع با اصل این مسئله که بانک مرکزی مسئول اصلی تعیین نرخ تسعیر ارز است، منافاتی ندارد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران فرمود: حفظ اصول منافاتی با مصلحت به معنای یاد شده ندارد. البته چند سال قبل که مفهوم نرمش قهرمانانه مطرح شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان وزارت امور خارجه فرمودند: مصلحت یعنی شناخت موارد انعطاف؛ انعطاف منافاتی با اصول ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نرمش قهرمانانه بد فهمیده شد/ انعطاف همان معنایی را می دهد که ما در تقیه معنا کردیم/ انعطاف منافاتی با اصول ندارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه عزت در سیاست خارجی یعنی نفی دیپلماسی التماسی، فرمودند: مصلحت یعنی شناخت موارد انعطاف؛ انعطاف منافاتی با اصول ندارد. ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور خارجه با تبیین سه کلید واژه عزت، حکمت و مصلحت در سیاست خارجی گفتند: عزت، یعنی نفی دیپلماسی التماسی؛ حکمت یعنی عمل خردمندانه در تعاملات بین المللی و مصلحت یعنی شناخت موارد انعطاف که منافاتی با اصول ندارد. تگ های خبری:
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای در دیدار با وزیر خارجه و سفیران ایران در خارج از کشور، سخنرانی کردند.