یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۲۲Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرافکنی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۲    
یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: به نظر می رسد ادعای اخیر سعودی ها که بهبود روابط خود با ایران را مشروط به حضور در مذاکرات احتمالی برجام کرده اند شرطی بدون استدلال و نوعی فرافکنی است که مورد پذیرش ایران نخواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۰    
با گسترش مذهب تشیع در سنگال، دشمنان از استقبال مردم این کشور به ویژه جوانان نگران شده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: جمهوری اسلامی در سرمقاله خود به انتقاد از فرافکنی های سعید نمکی وزیر بهداشت و تیمش پرداخت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات میان دوره مجلس گچساران و باشت با فرافکنی و اظهارات غیرمسئولانه و غیر کارشناسی در جهت کاهش فشارهای رسانه ای و دستیابی به مقاصد سیاسی صورت گرفته ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
آذری جهرمی گفت: هم اکنون 6400 نفر در این روم حضور دارند و به نظر می رسد که فرافکنی در این ارتباطات صورت می گیرد؛ این در حالی است که فیلتر قواعد زیادی دارد و نباید یا مطرح کردن فیلتر شدن این شبکه ، اقدام به تشویش اذهان عمومی کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست رئیس کل بانک مرکزی در کلاب هاوس گفت: کلاب هاوس فیلتر نیست. وی افزود: این اختلال فقط در زمان 4 عصر امروز رخ داد ولی اکنون کلاب هاوس فیلتر نیست و همه بدون فیلتر شکن می توانند وارد شوند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت از مقامات دولتی به ویژه رئیس جمهور خواست کوتاهی خود در برداشتن محدودیت های سفر و شیوع دوباره کرونا را مشمول فرافکنی نکنند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تحقق برخی وعده های ارتباطاتی دولت به عمر سال 99 قد نداد و کارنامه آن نیز در آخرین ماههای روی کار بودن، نشان از هزار راه نرفته دولت دوازدهم برای فضای مجازی دارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه حامی دولت از مقامات دولتی به ویژه رئیس جمهور خواست کوتاهی خود در برداشتن محدودیت های سفر و شیوع دوباره کرونا را مشمول فرافکنی نکنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
اینکه بخواهیم به سخت ترین سوالات به آسان ترین شیوه پاسخ دهیم، دردی را دعوا نمی کند و نوعی فرافکنی مسئولیت قلمدادمی شود. از آقای خاوازی می پرسیم که مگر در کشور سامانه انبار و سردخانه وجود ندارد که ایشان ادعای احتکار مرغ کرده اند؟ چرا نمایندگان مجلس این سوال را از وزیر نپرسیدند؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور با اعلام اینکه صف های مرغ در حال جمع شدن است، در واکنش به سخنان آشنا، گفت: دولت با تصمیماتش و همچنین تعلل، باعث گرانی و قیمت نجومی مرغ شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۹    
جهانبخش جعفری گفت: مدیریت این تیم تا نیم فصل با دو میلیون 500 هزار تومان کار هرکسی نیست ،پس لطفا با مردم صادق باشید و با بیانیه های دروغین فرافکنی نکنید.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه زرند در خطبه نماز جمعه 13 فروردین، با بیان اینکه همکاری ایران و چین غرب را کلافه کرده است، بیان کرد: این همکاری صدای غرب و دلدادگان آن را در آورده و مدام از مجاری و راه های مختلف در حال سمپاشی و فرافکنی درباره این موضوع هستند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خرداد: آیا اصلاح طلبان شرایط حضور در انتخابات را دارند و در فضای سیاسی کشور، فرصتی برای حضور آنان وجود دارد؟ اقتدارگرایان چه میزان در تعیین سرنوشت انتخابات از طریق اهرم نظارت و ردصلاحیت تاثیرگذار خواهند بود؟ نقش و سهم اصلاح طلبان در دولت روحانی به چه میزان و تا چه اندازه باید پاسخگوی عملکرد دولت ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۵    
برای جلوگیری از شکل گیری یک بلوک قدرتمند متشکل از چین، ایران، روسیه و برخی از کشورهای جنوب شرقی آسیا و اتحادیه شانگهای، دشمنان جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند، مانع از شکل گیری اتحاد و پیمان بلوک شرق شوند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: دولت جدید آمریکا گفته است کار دولت قبل اشتباه بوده و فشار حداکثری جواب نداده اما در عمل باز هم تحریم و فشار است و ما دیپلماسی نمی بینیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رادیو بین المللی چین نوشت: در حال حاضر آمریکا و غرب علیه پنبه شین جیانگ چین مضحکه ای روی صحنه برده اند. برخی شرکتهای اروپایی و آمریکایی بر پایه دروغ به اصطلاح بیگاری اعلام کرده اند که از پنبه شین جیانگ استفاده نمیکنند. در پشت این اقدامات نهایتاً بازیگردانی خط تولید شایعه آمریکا و غرب قرار دارد.
اقتصاد ایران: رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: دولت جدید آمریکا گفته است کار دولت قبل اشتباه بوده و فشار حداکثری جواب نداده اما در عمل باز هم تحریم و فشار است و ما دیپلماسی نمی بینیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور در جلسه امروز هیات دولت گفت: دولت فعلی امریکا تاکنون هیچ اقدام جدی برای رفع تحریم ها انجام نداده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزیر خارجه سعودی که کشورش با حمایت مالی و لجستیکی از تروریست ها سهم بسیار بزرگی از ویران کردن کشور سوریه را دارد، با فرار به جلو و فرافکنی ایران را به تلاش برای تغییر ترکیب جمعیتی و فرقه ای در این کشور متهم کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پرویز سروری- متاسفانه حرکت غلط و ناکارآمدی های دولت در طی 8 سال گذشته باعث خالی شدن جیب مردم و ضربه به اعتماد عمومی شده است؛ متاسفانه استفاده هایی که برخی افراد دارای مناسب قدرت انجام داده اند به شدت مردم را عصبانی و ناراحت کرده و می توان گفت که مهم ترین علت کاهش مشارکت مردم در کشور شده است که 90 ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: گرانی و کمبود مرغ و روغن نه به برجام ربط دارد نه FATF نه بایدن و نه هر چیز مشابه دیگر. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه عده ای می گویند رئیس جمهور تدارکاتچی است و در اداره کشور قدرت و اختیار ندارد، فرافکنی و فرار از مسئولیت و پاسخگویی است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر جریان هایی مدعی اند که رئیس جمهور اختیار ندارد، بهتر است صحنه انتخابات را واگذار کنند، گفت: اینطور ادعاها فرافکنی و برای توجیه ناکارآمدی ها است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۵۲ سایت دیگر  
برای باد چماق کشیدن، ضرب المثلی گیلانی بوده و روایت کننده مقابله با دشمنی خیالی و دشمن پنداری هر عنصر طبیعی است. خود آقای جهانگیری خوب می دانند که اختلال در بازار مرغ و روغن، نه کار دلال است و نه کار جناح سیاسی رقیب ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ارومیه در مجلس با تاکید بر لزوم پاسخگویی خاتمی، گفت: مردم به هیچ وجه عذرخواهی رئیس دولت اصلاحات را نمی پذیرند و آن را فرافکنی و فرار رو به جلوی خاتمی و همدستانش می دانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه همدان با بیان اینکه سخنان و رفتار امروز آمریکایی ها برای این است که دربین مسئولان ما تفرقه ایجاد کنند گفت: مسئولان باید مواظب باشند تعدد صدا در کشور ایجاد نشود٬ برخی فرافکنی نکرده و دیگران را مقصر جلوه ندهند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۲:۴۲    
فرصت اصلاح مجموعه معتمدین وجود دارد. به جای اتهام زنی، فرافکنی و پاسخ های غیر منطقی به فکر حل اشتباه صورت گرفته باشید. به قول معروف، غلط را با یک اشتباه دیگر تکمیل نکنید ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۶    
به گزارش مشرق، فواد ایزدی، تحلیلگر سیاسی طی توییتی نوشت: خانم سامیه حسن امروز رئیس جمهور تانزانیا شد. ایشان متولد زنگبار است، منطقه ای مسلمان نشین که بخش عمده ای از مردم آن خود را اصالتا شیرازی می دانند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۱    
محسن رنانی در سه گانه سلام بر ایران، سلام بر رهبری از فقر انرژی خرد جمعی و انسداد سیستم سیاسی نسبت به آن سخن به میان آورده است. اگر خوش بین باشیم می توان گفت او متکی به انگاره ای قهرمان گرایانه متوقع شده که رهبر انقلاب می بایست مسائل ساختاری را حل کند ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور حقوقدان حتماً می دانند که در قانون، خیانت دلالت بر جرم هایی دارد که علیه حاکمیت یا ملتی رخ می دهد.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در پایان آخرین جلسه هیات دولت در سال 1399 در جمع خبرنگاران و اعضای کابینه سخنانی را بیان کرد که به دلایل چندی قابل واکاوی است:
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه یمن با انتقاد از فرافکنی سازمان ملل در خصوص جنگ یمن تصریح کرد که این جنگ یک تجاوز خارجی با کمک مزدوران داخلی است نه جنگ داخلی.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۳    
سوژه های متواتری در فارس من برای گلایه از صفوف طولانی ارزاق در آستانه سال جدید خورشیدی ثبت شده است. سوژه هایی که از مسؤلین می خواهد به جای فرافکنی، مدیریت کنند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نماینده مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم میزبانی ایران در مسابقات مقدمایت جام جهانی واکنش نشان داد. احسان قاضی زاده هاشمی در نشست با مسئولان فدراسیون فوتبال و دیدار با شهاب الدین عزیزی خادم گفت ...
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عباس عبدی در یادداشتی در روزنامه اعتماد با تشریح وضعیت کشور نوشت: اولین مشکل، ناهماهنگی سیاست های کلان است. به قول سعدی، یا مکن با پیل بانان دوستی/ یا بنا کن خانه ای در خورد پیل مساله این است که اگر قرار است با نظام جهانی تقابل شود، پس چرا مقدمات آن را فراهم نمی کنید؟ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از گرانی های شب عید، این ادعا که گرانی های به دلیل مخالفت مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی بوده را فرافکنی دانست و آن را رد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محسن سلگی در نقدی بر یادداشت سه گانه سلام بر ایران، سلام بر رهبری از محسن رنانی معتقد است که وی در هنگامه پایان دولت مورد حمایت خود که کارنامه ای غیر قابل دفاع بر جای گذاشته و وضع حاضر را برای کشور رقم زده است، کاری جز فرافکنی نکرده است.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سعید آذری مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمرکز فدراسیون طی یکسال اخیر روی اساسنامه و انتخابات بود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، سعید آذری ، مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: بعید می دانم حتی با اعتراض، تصمیم AFC برای محل میزبانی مسابقات عوض شود ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، گفت: آقای رئیس جمهور فرافکنی روش موثری برای رفع مشکلات مردم نبوده و انداختن مشکل ‫گرانی به گردن مجلس مانند وصل کردن چرخ اقتصاد و چرخ سانتریفیوژ به ‫برجام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به فرافکنی دولت در مقبل موضوع گرانی بازار شب عید اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:دولتمردان به جای فرافکنی و فرار رو به جلو در ماه های باقیمانده از عمر دولت دوازدهم، برای رفع مشکلات مردم به فکر چاره ای اساسی باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدنظام الدین موسوی در توئیتی به بی نظمی بازار روغن و فرافکنی دولت اشاره کرد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: اوایل آذر رئیس انجمن صنایع روغن نباتی اعلام کرد که افزایش نرخ جهانی دانه های روغنی و افزایش تقاضا در همسایگان باعث کمبود روغن در بازار ایران شده است. امروز سخنگوی دولت گفت: صف های روغن ناشی از فضاسازی ها در مجلس است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در توئیتی به فرافکنی آل سعود در موضوع حملات انصارالله اشاره کرد.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
آی اسپورت - همین اول کار لازم به یادآوری است که محمود فکری طی دوران حضورش در استقلال مرتکب اشتباهات جدی و بسیار زیادی شد. این یعنی اگر او در میانه فصل به نقطه پایان رسید، خودش هم بی گناه نبود ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۶    
مهدی زکی پور گفت: بیش از 3 سال و نیم است که از عمر شورای اسلامی دوره پنجم می گذرد که جز فرافکنی و وعده های پوچ رئیس شورای شهر خرم آباد و دیگر اعضای شورا چیزی ندیدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۹۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها به جای پاسخگویی به جنایت هایشان در یمن نمی توانند در مقام مدعی علیه دیگران؛ اتهامات بی اساس مطرح کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد-ایرنا- روزنامه "اکسپرس تریبیون" پاکستان، رژیم صهیونیستی را از عوامل اصلی تامین مالی تروریسم در منطقه دانست و با اشاره به فرافکنی اخیر نتانیاهو علیه ایران نوشت:این اتهام سنگ اندازی نتانیاهو در مسیر تلاش های بایدن برای بازگشت به برجام است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۰    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: فرافکنی در حوزه بازار برای مردم آسیب زاست.