دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۷:۳۷Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرانه»

روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۱    
قیمت شیر حدود دو برابر قیمت نوشابه های قندی است مریم شکرانی مردم ایران حدود چهار برابر مردم جهان نوشابه های قندی مصرف می کنند. در حالی که سرانه مصرف نوشابه های قندی در جهان فقط 10 لیتر در سال است، سرانه مصرف نوشابه های قندی در ایران حدود 42 لیتر است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۱    
ایلام- ناصری، مدیرعامل آب و فاضلاب ایلام گفت: در حال حاضر سرانه مصرف آب در استان دو برابر میانگین کشوری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نعمتی به فعالیت 1200کانون فرهنگی هنری در مساجد مازندران اشاره کرد و گفت: امید است نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با توجه به فعالیت هایاثرگذار این کانون های در جبهه فرهنگی برای افزایش سرانه فرهنگی کانون های مساجد تلاش کنند.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طبقه بندی درآمدی هر سال ابتدای جولای به روز می شود و بر اساس GNI سرانه سال قبل (2021) است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱    
فرماندار شهرستان سمنان بر ضرورت افزایش کتابخانه های عمومی تأکید کرد و گفت: طبق آمارهای رسمی، متأسفانه سرانه مطالعه در ایران و شهرستان سمنان کم است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۱    
این روزها برای بهبود حال ناخوش سرانه آموزشی در فردیس مسئولان به دنبال چاره اندیشی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
2 زمین چمن مصنوعی فوتبال در پارک های گل نرگس باغستان و پارک هامون مهرشهر به همت مدیریت شهری کرج افتتاح شد تا سرانه های ورزشی این مناطق پرجمعیت ارتقا یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خراسان رضوی جزو استان های با سرانه درآمدی کم در کشور است که 95 درصد جمعیت 6 میلیون نفری آن یارانه دریافت می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در تلاش هستیم سرانه درآمد مردم این استان تا سه سال آینده جهش چشمگیری را نسبت به گذشته داشته باشد که به همین منظور در حال حاضر اقدامات اساسی برای ایجاد تحول اقتصادی در سطح استان رقم خورده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر شیرخشک نوزاد و غذای مادران باردار در مجموعه شهر کرد تولید می شود؛ بنابراین تولیدکننده باید ذهنش آزاد باشد تا بتوانند فعالیت خوبی داشته باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سالانه 9 هزار کودک نیازمند به دریافت عینک شناسایی می کنیم، گفت: سرانه سازمان بهزیستی کشور تا سال گذشته 150 هزار تومان بود که امسال به 500 هزار تومان افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در حالیکه در سال 1960 میلادی به ازای هر انسان روی زمین 1.4 هکتار جنگل وجود داشت، اما امروز به علت افزایش جمعیت از یک سو و تخریب جنگل ها از سوی دیگر، سرانه جنگل به نیم هکتار کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: تسهیل شرایط کار هنرمندان و فعالان حوزه صنایع دستی موجب رشد سرانه درآمد اقتصادی استان خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در تقریبا دو ماه سپری شده از ابلاغ تسهیلات مسکن در قالب های 100 میلیونی برای تهرانی ها، 70 میلیونی برای کلانشهر ها و 40 میلیون تومانی برای سایر شهرها پرداخت متوسط سرانه وام در حدود 56 میلیون تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: سرانه های شهرستان فردیس با جمعیت تناسبی ندارد و در این راستا با ضعف ملموسی مواجه است؛ در گام اول انتزاع فردیس و کرج به صورت کامل محقق شود.
ورس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی در این استان 53 سانتی متر و کشور 83 سانتی متر است، وضعیت زیرساخت های موجود ورزشی در شیراز را نامناسب ارزیابی و تاکید کرد که تمام این زیرساخت ها مستهلک شده است.
مهری فلاح، سرپرست کانون البرز در نشست اتاق فکر کتابخوانی کانون استان بر لزوم جمع آوری و مستندسازی شیوه های خلاق کتابخوانی کانون به منظور اشتراک گذاری این شیوه ها و افزایش سرانه مطالعه در کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عزم ها برای محرومیت زدایی در جنوب شرق کشور با ساخت و مرمت کلاس درس به همت گروه های جهادی و سازمان نوسازی مدارس جزم شده تا دانش آموزان سیستان و بلوچستان دغدغه تحصیل و دوری از مدرسه را نداشته باشند.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۳۸    
طرح تعمیق و تثبیت یادگیری دانش آموزان در تابستان، حاکی از نگاه عدالت محور دولت و آموزش وپرورش است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۲    
نوسازی این دبستان، در راستای افزایش سرانه فضا و برقراری عدالت اموزشی و به منظور استاندارد و هوشمند سازی در سال 98 توسط اداره کل نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی شروع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر طرح های عمرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: زیرساخت های بسیار خوبی در استان یزد در حال تکمیل است که با تکمیل و راه اندازی آن ها سرانه خوبی به سرانه فرهنگی استان افزوده می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۳    
سرانه مصرف آب شرب در ایران هم اکنون 220 لیتر در شبانه روز به ازای هر نفر است که این رقم در برخی از کلانشهرهای کشور مانند تهران به بیش از 300 لیتر در شبانه روز می رسد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در تقریبا دو ماه سپری شده از ابلاغ تسهیلات مسکن در قالب های 100 میلیونی برای تهرانی ها، 70 میلیونی برای کلانشهر ها و 40 میلیون تومانی برای سایر شهرها پرداخت متوسط سرانه وام در حدود 56 میلیون تومان بوده است.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
از ابتدای ابلاغ دستور العمل پرداخت وام ودیعه مسکن تاکنون 861 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. با توجه به حجم متقاضیان میانگین پرداخت وام به صورت سرانه برابر با 58 میلیون تومان بوده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۷۲ سایت دیگر  
از ابتدای ابلاغ دستور العمل پرداخت وام ودیعه مسکن تاکنون 861 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. با توجه به حجم متقاضیان میانگین پرداخت وام به صورت سرانه برابر با 58 میلیون تومان بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۳۰    
سرانه بیمه ایثارگران در قرارداد بنیاد شهید با بیمه دی، سال گذشته 174 هزار تومان و امسال 350 هزار تومان است، ولی تورم، این افزایش سرانه را خنثی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن حضور در خبرگزاری فارس گفت: در قرارداد سال گذشته با بیمه دی، سرانه بیمه هر نفر 174 هزار تومان بود که امسال بیش از 2 برابر شد اما تورم، این پیشرفت جدی را خنثی کرده است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهر مشهد و استان خراسان رضوی از دیرباز مهد جریان سازی در ایران بوده و هست، اما این دلیل بر موفقیت این کسب و کار ها در توسعه و تجاری سازی محصولاتشان نیست چراکه سرانه توزیع منابع مالی و فرصت های توسعه بازار محصولات این کسب و کار ها در مشهد و در مقایسه با تهران یکسان نیست.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از مسئولان خواست تا سرانه در حج آینده حداقل دو درصد کاهش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری گلستان از افزایش درآمد سرانه خانوار و مهاجرت معکوس در سی روستای این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار شهرستان چهارباغ بیمارستان چهارباغ و ارتقای سرانه های درمانی را از اولویت های این شهرستان اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از افزایش 2.5 برابری سرانه سبد تغذیه مادران باردار و شیرده خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که سرانه جنگل های جهان بیش از 60 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از افزایش 2.5 برابری سرانه سبد تغذیه مادران باردار و شیرده خبر داد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ارسلان قاسمی در برنامه بازارگاه رادیو اقتصاد افزود: هم اکنون در خوش بینانه ترین حالت سرانه مصرف آبزیان در کشور 6 تا 7 کیلوگرم و سرانه مصرف آبزیان در دنیا طبق آمار سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) 26 کیلوگرم است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۹    
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر سرانه پزشک متخصص نه تنها فاصله زیادی با کشورهای پیشرو داریم بلکه از جایگاه مناسبی برخوردار نیستیم.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۵    
روزنامه فرهیختگان در تاریخ 8 مرداد سال جاری در گزارشی با عنوان هر کارمند بانک، میانگین 408 میلیون تومان وام گرفته است ، جزئیات تسهیلات دریافتی بانک ها را بررسی کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عدالت فرهنگی، اصلی ترین رویکرد دولت در مباحث فرهنگی است و تمام منابع موجود به سمت و سویی مدیریت می شود که سرانه مسجد، سینما، کتابخانه و نظایر آنها ارتقا یابد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نادی یکی دیگر مشکلات زیست محیطی گیلان را آلودگی هوا است که پیامد افزایش خودرو شخصی، کمبود سیستم حمل و نقل عمومی مناسب، کمبود سرانه فضای سبز به خصوص در کلان شهر رشت، مهاجرت از سایر استان ها به گیلان و در نتیجه افزایش جمعیت می باشد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی بر تلاش این وزارتخانه برای افزایش اقتدار قانونی سازمان حسابرسی تأکید کرد. به گزارش پیام فوری به نقل از شادا، سید احسان خاندوزی که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه سازمان حسابرسی سخن می گفت با تقدیر از زحمات هیئت مدیره و کارکنان این سازمان و بیان اینکه وی در جریان چالش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر اراک گفت: کلانشهر اراک در حوزه گردشگری، تفریحی، فراغتی و ورزش همگانی رشد نداشته و برآوردها نشان می دهد در زمینه عدالت شهری در جایگاه کمتر از متوسط قرار داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان البرز گفت: سرانه اهداء خون در این استان پایین تر از میانگین کشوری است.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محاسبات نسبت سپرده های بانکی (پس از کسر سپرده قانونی) نشان می دهد به ازای هر تهرانی 205 میلیون و 400 هزار تومان سپرده در بانک های تهران وجود دارد. این رقم 10 تا 16 برابر سرانه سپرده استان های محروم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با اشاره به نگرانی خانواده ها از بالا بودن میزان استفاده غیرمفید و ارتباط مستمر فرزندانشان با گوشی های هوشمند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمود لیائی - معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیر عامل شرکت ملی پست با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره مسایل مختلف مرتبط با حوزه پست و ارتباطات از جمله افزایش مرسولات پستی در دوران کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه دی گفت: طی پیگیری های بنیاد شهید از سازمان برنامه و بودجه، وعده هایی داده شده که تا یک ماه آینده مشکل پرداخت سرانه درمانی ایثارگران برطرف شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۴۰ سایت دیگر  
افزایش 100 درصدی قیمت لبنیات، سرانه مصرف محصولات لبنی در کشور را حدود 20 درصد کاهش داد. طوری که گفته می شود، به دلیل نبود تقاضای داخلی، بیش از 40 درصد شیر خام به خارج از کشور صادر شود ...