یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۵۸May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روزنامه همشهری»

وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۰۷    
روزنامه همشهری در تحلیلی کوتاه چاره اندیشی ملی را راه نجات کشور پیامدهای خطرناک برداشت بی رویه آب از منابع زیرزمینی عنوان و تاکید کرد: به واقع اگر چاره ای ملی اندیشیده نشود و راهکارهای عملیاتی به اجرا در نیاید ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
اگر کسی بانویی محجبه را کاملا برهنه کند، همان مجازاتی برایش درنظر گرفته می شود که یک اسائه ادب لسانی صورت بگیرد. برای فرد بی حجاب هم مصونیت جدید درنظر گرفته اند و مردم دیگر نمی توانند ممانعت کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: دستگاه قضایی ایران ملاحظات حقوقی و قضایی جدی درخصوص اجرای احکام سنگین به خرج می دهد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری از کمیاب شدن مرغ در بازار گزارش داده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در یک تحلیل جالب لیگ برتر بیست و دوم را متعلق به جرزن ها دانست و معتقد بود تیم ها سعی داشتند قهرمانی پرسپولیس را زیر سوال ببرند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۲    
ضمیمه 24 با محوریت سینما و فیلم منتشر می شود در روزنامه همشهری بخوانید.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اولین شماره روزنامه همشهری جمعه در 6 مهرماه 1380 به سردبیری محمد قوچانی و در 16 صفحه منتشر می شد. همشهری جمعه، یک ضمیمه جوان هم داشت که خانم سحر نمازیخواه دبیر آن بود.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شاید باورتان نشود، اما این روزها والدینی که صاحب دختر هستند به بهانه سوراخ کردن گوش های دخترشان هم جشنی مفصل برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل سابق روزنامه همشهری گفت: منتقدان بر این باورند که کنشگری دیجیتالی رویه ای مساله ساز شده و ناخواسته خطر بازتولید گرایش های فاشیستی روزافزون عصر ما را به دنبال دارد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری با قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت وگو کرده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: هم پرسپولیس و هم سپاهان با پیروزی های پرگل در آخرین مسابقه خانگی فصل خود در کورس قهرمانی ماندند و رقابت بر سر فتح جام را به هفته آخر کشاندند. حالا سرخ پوشان با 63 امتیاز در صدر جدول قرار دارند و اگر هفته آخر نساجی را در قائم شهر ببرند، قهرمان خواهند شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۲    
حمید عطریانفر، سردبیر اسبق روزنامه همشهری گفته آقای رئیسی بسیار انسان خوش ذاتی است و من از حدود سال 1358 با او مراوده داشتم و می شناسم. فرد بسیار سلیم النفسی است. اما.. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین نوشت: سردبیر اسبق روزنامه همشهری تاکید کرد: رویکرد رئیسی نسبت به مقوله و مسائل اجرایی کشور ناشی از یک سوء تفاهم در فهم قدرت است. فکر می کند که، چون این موقعیت را به دست گرفته به عنوان رئیس یک نهاد اجرایی، فرمانی می راند و باید بشود! ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: اصل ماجرای تخریب دوباره این روزهای شهرداری تهران با ماجرای فساد و شهرفروشی و ... هم همین است، نه چیزی بیشتر، نه چیزی کمتر. یک نفر اصل دروغ را می بافد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: همشهری ارگان شهرداری ، در واکنش به ادعای مصطفی میرسلیم درباره شهرفروشی شهرداری تهران ، این نماینده مجلس را دروغگو خوانده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۰    
روزنامه همشهری در یک اینفوگرافی میزان تولد دوقلوها در استانهای کشور را مقایسه کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری در یک اینفوگرافی میزان تولد دوقلوها در استانهای کشور را مقایسه کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۹    
روزنامه همشهری به اعتراض ها به ابراهیم رییسی به دلیل خوش وبش گرم با زنان بی حجاب سوری پاسخ داده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در حاشیه حضور مهم و راهبردی رئیس جمهور ایران در سوریه، عکسی در داخل منتشر شد که سیدابراهیم رئیسی را درحال لبخند زدن همراه با احترام به خانم های بدون حجاب در سوریه نشان می داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه در یادداشتی ضمن ستایش اقدام فراجا در پس گرفتن شکایتش از روزنامه همشهری به تحلیل گفتمان مطلب و جایگاه آن در ذهن مخاطب پرداخت.
تیک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری مدعی شده کشورهایی رفراندوم برگزار می کنند که دچار بی ثباتی هستند! به گزارش همشهری، معمولا کشورهایی که از ثبات سیاسی خوبی برخوردار هستند یا رفراندوم برگزار نمی کنند یا تعداد رفراندوم هایی که برگزار می کنند به اندازه انگشتان یک دست است؛ از این رو ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشی موبایل در ماه های اخیر سیر افزایشی داشت و این رشد در فروردین ماه هم ادامه یافت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه همشهری در واکنش به انتقادات نسبت به کاریکاتور عجیب سردار داران روی جلد این روزنامه نوشت: گزارش همشهری در حمایت از سردار رادان و کم کاری دیگر نهادهاست
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۶۳ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی معاونت فرهنگی فراجا اعلام کرد: به دنبال اذعان روزنامه همشهری مبنی بر ارتکاب خطای غیر عمد در استفاده نامناسب از تصویر سردار رادان، پلیس از شکایت خود علیه این روزنامه صرف نظر کرد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کتایون ریاحی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار دو ابلاغیه در اینستاگرامش از حضور خود در دادگاه برای پاره ای از توضیحات خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه همشهری بعد از شکایت فراجا از این روزنامه به دلیل انتشار کاریکاتور سردار رادان تیتر زد: حمایت همشهری از فراجا و شکایت پلیس!
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پی ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری به دلیل کاریکاتور منتشره در این روزنامه دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسول این روزنامه را صادر کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری : محسن مهدیان-مدیرمسئول روزنامه همشهری در یادداشتی به شکایت فراجا و کاریکاتور منتشر شده از سردار رادان پرداخت.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب تهران دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد که به دنبال ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری، دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیر مسئول این روزنامه را صادر کرد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۵    
مدیر مسئول روزنامه همشهری در واکنش به شکایت فراجا: آیا نظام را در مظان این اتهام قرار نمی دهیم که سعه صدر مواجهه با رسانه ها را ندارد؟ در خبرهای امروز آمد که دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسول روزنامه همشهری را بدلیل شکایت
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پی ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری به دلیل کاریکاتور منتشره در این روزنامه دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسئول این روزنامه را صادر کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس در کانال تلگرامی خود دست به سانسور خبر شکایت فراجا و حکم قرار جلب دادرسی و کیفرخواست محسن مهدیان مدیرمسئول روزنامه همشهری زد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران از صدور قرار جلب به دادرسی برای مدیرمسوول روزنامه همشهری خبر داد.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پی اعمال و رفتار خارج از عرف و ارزشهای اسلامی چند بازیگر سینما طی روزهای گذشته تعدادی از این چهره ها به دادسرا احضار شدند.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان به نقل از دادستان تهران از احضار برخی هنرمندان سینمای ایران خبر داده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: در پی ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری به دلیل کاریکاتور منتشره در این روزنامه دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسول این روزنامه را صادر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه همشهری گزارشی از دستگیری سارقانی دارد که به خانه یکی از مسئولان کشور هم دستبرد زده بودند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، دانیال معمار، سردبیر روزنامه همشهری با انتشار تصویری از حضور مردم در مراسم تشییع پیکر حمیدرضا الداغی در صفحه توئیتر خود نوشت: انقلاب خمینی، حر زیاد به خودش دیده؛ از طیب و شاهرخ ضرغام بگیرید تا همین شهید غیرت و مردانگی.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور با روزنامه همشهری گفتگویی مشروح انجام داده که در ادامه می خوانید.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه همشهری با محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس جمهور درخصوص فرضیات، استدلالات و شائبات مطرح شده حول موضوع همه پرسی گفت وگو کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری عکس یک امروز خود را به کارتونی از فاطمی امین اختصاص داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فداحسین مالکی نماینده زاهدان در روزنامه همشهری نوشت: در جلسه استیضاح 10اردیبهشت، این بار مشکلات عدیده صنعت خودرو به مافیا در این بخش عودت داده شد. دولتمردان و مجلسی ها به صورت مشترک تصریح داشتند مافیا عامل مشکل امروز صنعت خودرو است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه همشهری چند روز بعد از آنکه کاریکاتور بحث برانگیز سردار رادان را منتشر کرد، در صدد جبران آن با یک خبر مثبت برآمد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همشهری نوشت: مأمور پلیس مجهز به دوربین متصل به لباس، در اماکن عمومی حاضر شود. هزینه جذب، آموزش و تجهیز را هم می تواند از نهادهایی بگیرد که مستقیم یا غیرمستقیم درگیر این موضوع هستند؛ مثل مال ها یا شهرداری ها و فرودگاه ها و... اعتمادآنلاین | ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
غریب محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است و به مقطعی از دوران فرماندهی شهیدمحمد بروجردی در منطقه غرب، پیش از آغاز جنگ تحمیلی و دفاع مقدس می پردازد. گفت وگوی روزنامه همشهری با کارگردان این فیلم را بخوانید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۸    
روزنامه همشهری در صفحه نخست خود یک کاریکاتور از سردار رادان منتشر کرد و با تیتر تنهایی سردار نوشت: در حوزه مدیریت بی حجابی و مقابله با آن و نیز ترویج و نهادینه سازی حجاب و عفاف ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مأمور پلیس مجهز به دوربین متصل به لباس، در اماکن عمومی حاضر شود. هزینه جذب، آموزش و تجهیز را هم می تواند از نهادهایی بگیرد که مستقیم یا غیرمستقیم درگیر این موضوع هستند؛ مثل مال ها یا شهرداری ها و فرودگاه ها و...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۹    
عبدالمطهر محمدخانی ؛ رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در پاسخ به یادداشت روز د وشنبه هفته گذشته در روزنامه همشهری با عنوان وصله نچسب روی تاریخ ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کابینه های مرحوم اکبر هاشمی و حسن روحانی تاکید کرد: نامبرده یک دروغ را به اینجانب نسبت می دهد و دروغ دیگر را به رهبری.