چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۲:۴۰Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاینانس»

تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بخش خصوصی به دولت پیشنهاد داده که با پشتوانه منابع محبوس در عراق برای شرکت های ایرانی ضمانتنامه صادر کند و در پروژه های عراق سرمایه گذاری یا فاینانس کند تا شرکت های فنی ایرانی بتوانند به راحتی و با اتکا به ارزهای بلوکه شده در عراق در این طرح ها شرکت کنند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۶    
گروه بین الملل: هیوندای یک شارژر خانگی رایگان و اعتبار نصب را برای مشتریانی که یک خودروی برقی جدید را در ایالات متحده خریداری کرده یا اجاره می کنند و به عنوان بخشی از تبلیغات با زمان محدودی که از طریق واحد تجاری هیوندای موتور فاینانس انجام می شود، ارائه می کند.
سپاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: با تامین منابع مالی خارجی ( فاینانس ) سد دشت پلنگ در شهرستان دشتی استان بوشهر دارای 35 درصد پیشرفت فیزیکی است.
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه 133 دستگاه اتوبوس در دوره پنجم خریداری شده و در دوره فعلی 312 دستگاه خریداری شده است، گفت: همچنین تعداد واگن ها از 630 دستگاه واگن به 791 دستگاه رسید.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
اولین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا(س) در حال برگزاری است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی گفت: بخش خصوصی ایران تمایل دارد که در حوزه برق سرمایه گذاری کند و توان، ظرفیت، نیروی انسانی و مدیریت در کشور ما وجود دارد. اگر پول و فاینانس موجود باشد و برق تولیدی را خوب خرید کنند بخش خصوصی ایران در هر جای دنیا حتی اروپا هم سرمایه گذاری می کند ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آمادگی سرمایه گذار چینی برای تامین فاینانس طرح مهتاب پارسیان تگ های خبری:
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام دبیر انجمن صنفی کارفرمایی پتروشیمی، پارسال شرکت های پتروشیمی 16 میلیارد دلار صادرات داشتند و 13.838 میلیون دلار به نیما دادیم و بقیه نیز برای پرداخت اقساط فاینانس و واردات کاتالیست مصرف شد. به عبارت دیگر طی 17 ماهه 17 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
حسین رفیق دوست از حل مشکل لایسنس و فاینانس ابرپروژه پتروالفین خبر داد و گفت طرف های چینی به زودی برای انعقاد قرارداد وارد ایران خواهند شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه ای که با چین امضا شد، قرار است یک نیروگاه 500 مگاواتی خورشیدی از طریق فاینانس در استان اردبیل احداث شود. به گزارش سیناپرس اردبیل، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در یک نشست در مسجد جامع اردبیل گفت: براساس تفاهم نامه ای که با چین امضا شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: یکی از این بیمارستان ها که می خواهیم جایگزین بیمارستان مدنی و سینا تبریز شود، احداث بیمارستان جدید از طریق فاینانس است که وارد یک فاینانس چینی از طریق تهاتر شده ایم.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه جهاد نصر: براساس تفاهمنامه منعقدشده میان روسای جمهور ایران و چین، این کشور کل اعتبارات مورد نیاز طرح را فاینانس می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه جهاد نصر با اشاره به اعتبار 150 همتی فاز دوم احیای اراضی کشاورزی ایلام و خوزستان گفت: بر اساس تفاهمنامه منعقد شده میان روسای جمهور ایران و چین، این کشور کل اعتبارات مورد نیاز طرح را فاینانس می کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه چینی ها آماده ادامه فاینانس پروژه قطار پرسرعت تهران-قم-اصفهان هستند ، گفت: چین برای فاینانس این پروژه با ایران همکاری دارد و قرار است در شورای اقتصاد برای باز کردن ادامه فاینانس تصمیم گیری شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
صفری معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه گفت: با رئیس بانک NDB (بانک اعضای بریکس) ملاقاتی داشتم و از ایشان دعوت شد که به زودی به ایران بیایند تا ما سهمی به عنوان عضو جدید در این بانک داشته باشیم و از پتانسیل های این بانک جهت فاینانس پروژه ها استفاده کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا : در یکصد و بیست و ششمین جلسه علنی شورای شهر شیراز لایحه دوفوریتی شهرداری شیراز درخصوص استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری خارجی (فاینانس) در خط 2 و 3 پروژه قطار شهری با حضور 13 نفر از اعضای شورا بررسی شد و به تصویب رسید ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران املاک و دارایی های این دانشگاه در اقصی نقاط کشور را تضمین مناسبی برای دریافت تسهیلات فاینانس 150 میلیون یورویی و تضمین بازپرداخت ارزی آن دانست و اظهار کرد: با توجه به اینکه بر اساس توافق های صورت گرفته ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از تکمیل طرح جامع احداث زیرساخت های آب و خاک استان های شمالی کشور با کمک فاینانس چین خبر داد و گفت: دیروز با ابلاغ معاون اول رئیس جمهور به بانک مرکزی، مراحل تخصیص مالی اعتبارات این پروژه از محل این فاینانس آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۹    
ساری- ایرنا- استاندار مازندران با اظهار این که زیر ساخت های استان از جمله تامین برق واحدهای تولیدی و آب کشاورزی و شرب با چالش جدی مواجه است، گفت : برای عملیاتی شدن 48 طرح زیر ساختی استان 110 هزار میلیارد ریال فاینانس کشور چین در مرحله نهایی جذب قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری- استاندار مازندران از جذب 11 هزار میلیارد تومان فاینانس چین برای اجرای 48 طرح زیرساختی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: پس از وقفه چند ساله موفق شدیم فاینانس 430 میلیون یورویی را از طریق بانک مرکزی به چرخه مالی و اجرایی پروژه توسعه قطار شهری تبریز منتقل کنیم.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پت گلسینگر مدیرعامل اینتل، انویدیا را به عنوان رهبر بازار هوش مصنوعی توصیف و اشاره کرد تیم سبز کارهای بزرگی در این زمینه انجام داده است. پت گلسینگر مدیرعامل اینتل در مصاحبه با یاهو فاینانس خاطرنشان کرد بازار رایانه های شخصی درحال بهبود است و می توان انتظار فصل های بهتری را در آینده داشت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: کارشناس ارشد انرژی اضافه کرد: احداث 10 هزار مگاوات نیروگاه حرارتی نیاز به سرمایه گذاری در حدود 450 هزار میلیارد تومان است که بهترین مسیر اقتصادی آن فاینانس است
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر سرمایه گذاری های جایگزین شرکت تامین سرمایه تمدن گفت: حذف فشار از سیستم بانکی وتامین نیاز نقدینگی شرکت ها در کوتاه مدت افزایش رقم تامین مالی جمعی را ضروری کرده است هم اکنون رقم تامین مالی 25میلیارد تومان است درحالی که اگر این رقم به 50 میلیارد تومان افزایش یابد نیاز نقدینگی بنگاه ها راحت تر ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۳    
ترکیش ایرلاینز به عنوان پایدارترین شرکت هواپیمایی پرچم دار در جوایز مالی جهانی انتخاب شد. مجله بریکینگ ترول نیوز می گوید بحران آب و هوایی چالش های بزرگی را برای صنعت هوانوردی ایجاد می کند و "ترکیش ایرلاینز" به عنوان چهره جهانی ترکیه همچنان به برداشتن گام های بزرگ در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در سمپوزیوم جدید سازمان جهانی کار اعلام شد: تأمین مالی پایدار به شیوه فاینانس، سیستم تامین اجتماعی را به شیوه ای جدید پشتیبانی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان از اجرای طرح تصفیه فاضلاب شهری در نوش آباد با اعتبار 1500 میلیارد ریال(150 میلیارد تومان) از محل پرداخت تسهیلات فاینانس ماده 56 خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت راه و شهرسازی، ایگور لویتین در حاشیه نشست سه جانبه ایران- هند- روسیه درباره تسهیل ترانزیت در مسیر کریدور شمال- جنوب در گفت وگو با خبرنگاران افزود: برای روسیه حمل و نقل و ترانزیت از مسیر ایران بسیار حائز اهمیت است. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۱    
زینب غضنفری صنعت فولاد کشور با چالش های بسیاری مواجه است؛ از جمله این چالش ها می توان به کمبود برق در تابستان، کمبود گاز در زمستان، کمبود منابع آبی، عدم وجود سنگ آهن استخراج شده به میزان مورد نیاز زنجیره، مسائل لجستیک و حمل و نقل، اشاره کرد. ...
دستیار رئیس جمهور روسیه، با تاکید بر اینکه حجم مبادله کالا بین روسیه و ایران در مسیر کریدور شمال- جنوب توسعه می یابد، گفت: راه آهن رشت- آستارا از طریق فاینانس تکمیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: قرارداد توسعه میدان نفتی مشترک دهلران با تامین مالی (فاینانس) خارجی بسته شده است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اجرای فاز 2 طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان و ایلام امسال با استفاده از منابع دولتی و فاینانس کشور چین آغاز می شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل راه آهن، قرارداد اولیه در خصوص منابع مالی پروژه قطار سریع السیر اصفهان – تهران- مشهد شامل 57 میلیارد یوآن فاینانس است. پیش از این عنوان شده بود که حدود 60 درصد زیرسازی این پروژه انجام شده و مذاکره با چینی ها برای انجام عملیات روسازی در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۸ - ۰۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل راه آهن، قرارداد اولیه در خصوص منابع مالی پروژه قطار سریع السیر اصفهان - تهران- مشهد شامل 57 میلیارد یوآن فاینانس است که در صورت حذف بخش های غیرضروری و کاهش هزینه ها، این طرح به لحاظ توجیه پذیری اقتصادی، عملی تر خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در دولت سیزدهم گره فاینانس630 واگن مترو بعد از 7 سال باز شد و کمک های دولتی برای خرید اتوبوس صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از طرح موضوع بهره مندی دانشگاه تهران از تسهیلات فاینانس 150 میلیون یورویی برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی خبر داد و گفت: بهره مندی از این تسهیلات با انعقاد تفاهم نامه فی مابین دانشگاه تهران و بانک تجارتی ایران و اروپا (EIH) محقق می شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در گفتگو با روزنامه ایران گفت: دولت با اختصاص فاینانس یک میلیارد دلاری و 30 هزار میلیارد تومان اعتبارات نیشکر اهتمام ویژه ای به به اجرای طرح کشاورزی 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ساخت بیمارستان نمازی 2 در شیراز که یک مرتبه در سال 94 کلنگ خورد اما نتیجه ای نداشت در سفر رییس جمهور سیزدهم به فارس مجدد بر احداث آن تاکید شد و در سفر آیت الله رییسی به چین نیز سند همکاری میان 2 رییس جمهور ایران و چین به امضا رسید که اعتبار مورد نیاز از سوی شرکت های چینی با استفاده از خط اعتباری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران گفت: نبود سیستم فاینانس ( تامین منابع مالی) مهمترین مسئله در شرکت مترو بود که تا دو هفته آینده عملیاتی خواهد شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: وزیر کشور در بازدید از ایستگاه سوم خط 2 قطار شهری از ارائه فاینانس خط دو قطار شهری تا آماده سازی تونل و ایستگاه ها خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر: همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت همراه به آذربایجان شرقی با حضور وزیر کشور، خط سه مترو تبریز کلنگ زنی شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۰    
تین نیوز بر اساس تحقیقات موسسه بین المللی ارزیابی برند فاینانس (Brand Finance)٬ خطوط هوایی ترکیه ترکیش ایرلاینز بین 10 شرکت قدرتمندترین برندهای هواپیمایی در سطح جهان قرار گرفته است.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس مجمع نمایندگان شمال غرب کشور در مجلس گفت: توسعه و استقلال کامل مس آذربایجان، تکمیل راه آهن تبریز- چشمه ثریا، تکمیل پروژه های راهسازی، آبرسانی به دریاچه ارومیه و فاینانس خط دوم قطار شهری تبریز از جمله موضوعاتی است که در سفر رییس جمهور پیگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۵۸ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه پایاپای آسیایی گفت: تا ماه آینده تجار ایرانی با روپیه، روبل و یوان و همچنین ارز های محلی امکان فاینانس پیدامی کنند و از تحریم های موجود به واسطه دلار و سیستم سوییفت راحت می شوند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه درگذشته فاینانس ور چینی آمادگی اجرای پروژه راه آهن مشهد، بجنورد و گرگان داشت؛ اما بنا به دلایلی اجرایی نشد، گفت: باتوجه به ارتباطاتی که هم اکنون با این کشور وجود دارد امیدواریم پروژه به سمت عملیاتی شدن پیش رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اتصال محور ریلی از ایستگاه خاوران( تبریز- تهران) به شبکه اصلی از طریق ایستگاه قدیمی تبریز ضرورت دارد که این موضوع و فاینانس آن در دور دوم سفر استانی رئیس جمهور به تصویب خواهد رسید.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری خوزستان از تخصیص فاینانس یک میلیارد دلاری به طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در استان خبر داد و گفت: فاز دوم طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان متناسب با شرایط برخی از نقاط استان که با مشکل کم آبی مواجه هستند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
احمدی، مدیر عامل بانک شهر با تاکید بر اینکه صنعت ساخت و ساز فقط منحصر به اینکه پروژه های ساختمانی فاینانس شود نیست گفت: ناترازی و کسری نقدینگی بانک ها با ورود به بخش صرفا ساخت و ساز بیشتر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در نشست شورای اداری شهرستان لالی: دولت 1 میلیارد دلار فاینانس برای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در نظر گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دولت یک میلیارد دلار فاینانس برای طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در خوزستان در نظر گرفته است.