یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۵:۰۳Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تدارکات»

ایرنا   ۶ ساعت پیش    
گرگان-ایرنا- تعدادی از بانوان اهل سنت ترکمن گلستان با یادآوری نقش آفرینی زنان و دختران در پشتیبانی از دفاع مقدس و تدارکات برای رزمندگان با انجام خدماتی مانند خیاطی،امدادگری، آشپزی و جمع آوری کمک مردمی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه تایمز به نقل از مسئول تدارکات وزارت دفاع انگلیس گزارش داد، تانک های چلنجر2 و بسیاری از خودروهای دیگر که در اختیار ارتش انگلیس قرار دارند، می توانند حاوی آزبست باشند؛ ماده خطرناکی که می تواند آسیب های غیرقابل جبرانی را به ریه وارد کند.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
اداره کل پست آذربایجان شرقی در نظر دارد تجدید مناقصه عمومی واگذاری خدمات عمومی و پشتیبانی پست استان را به بخش خصوصی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما، راویان این مستند، بانوانی هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس، لباس های رزمندگان را می دوختند و می شستند و در پشت جبهه مشغول تدارکات برای رزمندگانی بودند که به منظور مقابله همه جانبه با دشمن متجاوز می جنگیدند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اوکراین از چند ماه پیش از واشنگتن درخواست کرده بود تا سامانه موشک تاکتیکی ارتش آمریکا یا همان موشک های ATACMS را تحویل کی یف بدهد تا بتواند به اهداف روسیه تا فاصله 180 مایلی شامل مسیر های تدارکات رسانی، خطوط راه آهن و مراکز کنترل و فرماندهی در پشت خط مقدم جنگ را مورد حمله قرار دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۷    
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر، از آغاز توزیع واکسن آنفلوانزا از یکم مهر در داروخانه های هلال احمر در سطح کشور خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: توزیع واکسن آنفلوانزا از اول مهر در داروخانه های هلال احمر در سطح کشور آغاز می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: توزیع واکسن آنفلوانزا از اول مهر در داروخانه های هلال احمر در سطح کشور آغاز می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: توزیع واکسن آنفلوانزا از اول مهر در داروخانه های هلال احمر در سطح کشور آغاز می شود.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۳   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر گفت: توزیع واکسن آنفلوانزا از اول مهر در داروخانه های هلال احمر در سطح کشور آغاز می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰    
از مهم ترین جلوه های حضور بانوان کردستانی در دفاع مقدس نقش پشتیبانی و خدماتی آنان و فراهم آوردن تدارکات لازم برای رزمندگان در جبهه های غرب کشور بود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷    
اداره کل بهزیستی استان همدان بهره برداری(اجاره) 7 مورد از املاک خود را طبق جدول ذیل با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir و با شماره مزایده 5002000103000004 به صورت الکترونیکی واگذارمی نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰    
شهید صفرعلی سقا در31 اردیبهشت 1345، در شهرستان ری چشم به جهان گشود. پدرش عبدالله، فروشنده دوره گرد بود و مادرش مرحمت نام داشت. تا پایان دوره راهنمایی درس خواند. در کتابخانه کار میکرد ...
سلام نو / صما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
محل اقامت رونالدو در تهران در مرتفع ترین نقطه هتل در یک طبقه مستقل قرار گرفته است.ا
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۷    
از مهم ترین جلوه های حضور بانوان ایرانی در دفاع مقدس نقش پشتیبانی و خدماتی آنان و فراهم آوردن تدارکات لازم برای رزمندگان در جبهه های جنگ بود. در آغازین روزهای تهاجم دشمن بعثی، بیشتر این خدمات به صورت خودجوش و کمتر سازمان یافته در مراکزی نظیر مساجد، حسینیه ها ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۴    
شرایط سیاسی و اجتماعی امسال به کلی متفاوت از سال گذشته است به طوری که براندازان با وجود تدارکات بسیار نتوانستند به اهداف خود دست یابند.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۷    
دهیاری یحیی آباد از توابع بخش مرکزی تاکستان در نظر دارد، اجرای عملیات خدماتی مشروحه زیر را ازطریق مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط حقوقی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت واگذار نماید.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۷    
شرکت گاز استان قزوین درنظر دارد خرید خدمات مشاوره خود را به شرح جدول ذیل از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید؛ لازم است مناقصه گران درصورت عدم عضویت قبلی، مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۹    
با حکم رییس سازمان حج وزیارت آقای اصغر حاجی زاده به عنوان سرپرست اداره کل تغذیه و تدارکات حج و عمره منصوب شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۴    
رئیس اداره تامین و تدارکات کالا در شرکت پتروشیمی جم در یک گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار صفحه اقتصاد به بیان مسائل مربوط به اورهال این شرکت و هدفگذاری پتروشیمی جم در نمایشگاه های بزرگ بین المللی و تاثیر حضور در این رویدادها در حوزه تامین پرداخت.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رسول پساوند مدیر امور تدارکات و قراردادهای برق منطقه ای فارس از برگزاری 8 مناقصه اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی در برق منطقه ای فارس خبر داد و گفت : برگزاری 8 مناقصه در یک روز رکورد کم نظیری به شمار می آید و ضمن رعایت تشریفات مناقصات و بر اساس موازین قانونی این روند انجام گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از اجرای 30 حراج خرده فروشی برخط کالاها خبر داد و گفت: 97 درصد کالاهای اموال تملیکی از طریق مزایده های الکترونیکی و حراج های برخط سامانه تدارکات دولت به فروش رسیده است.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱    
اداره کل زندان های آذربایجان شرقی در نظر دارد مناقصه عمومی تک مرحله ای خدمات طبخ غذای خود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی برگزار نماید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه ورزشی: تدارکات مسابقات ورزشی ریاض 2023 در حال انجام است و ترکی آل شیخ مسئول این مسابقات شده است. او در خصوص مسابقات فوتبال این تورنمنت گفت: دیدار افتتاحیه بین الهلال و النصر در یکی از ورزشگاه های اول پارم یا بولیوارد هال برگزار خواهد شد که به زودی آن را مشخص می کنیم. ...
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۶    
آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی(فشرده)یک مرحله ای شرکت عمران شهرجدید سهند در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی کیفی(فشرده) یک مرحله ای به شرح جدول ذیل را از پیمانکاران دارای گواهی صلاحیت در رشته مرتبط ...
دهیاری پرسبانج در نظر دارد فراخوان پروژه آسفالت به شماره (سیستمی)2002100025000001 را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در نظر دارد تعدادی از اموال مازاد خود را از طریق مزایده الکترونیکی سامانه تدارکات دولت (ستاد ایران) به صورت نقد و اقساط به فروش برساند. ...
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 5 تبریز در نظر دارد باستناد مجوز اخذ شده، تعدادی از املاک تحت مالکیت خودرا از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی ، از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( www.setadiran .ir) واگذار نماید:
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به گفته دو تن از افراد آگاه، 8 مقام ارشد واحد تدارکات ارتش چین که ژنرال لی از سال 2017 تا 2022 میلادی رهبری آن را بر عهده داشته نیز تحت بازجویی قرار دارند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، موکب های تدارک دیده شده برای این ایام به صورت روزانه آمادگی پذیرایی از 11 هزار نفر زائر را دارند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس مختار مجاهد مترجم حوزه مقاومت در خصوص ترجمه کتاب زندگی من نوشته گلدا مایر در برنامه ساعت به وقت قدس گفت: اولین دلیل برای ترجمه این کتاب دشمن شناسی بود. تا دشمن را خوب نشناسیم و نسبت به او آگاه نباشیم تدارکات ما برای مقابله با این دشمن هم ناقص می شود ...
برترین ها / خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شاهین بیانی می گوید استقلال مدیر توانمند می خواهد؛ مدیری که بتواند در این شرایط بحرانی حق استقلال را بگیرد و اجازه ندهد حقی از استقلال ضایع شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۱۷    
عبد الرضا امانی مدیر تامین تدارکات گروه صنعتی نجاتی با اعلام اینکه به 54 کشور دنیا صادرات دارند، از پروسه واردات مواد اولیه انتقاد کرد و گفت: پروسه خرید در جهان یک هفته و در ایران 6 ماه است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۴    
در بدو بازگشت تیم ملی فوتبال امید به فرودگاه برای اعزام به هانگژو اتفاقات عجیبی رخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اسناد مناقصه دو مرحله ای ماهواره تحقیقاتی پژوهش1 در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) بارگذاری شد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بنا بر اعلام مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، راهکار ارائه شده جهت رفع اختلال در درگاه پرداخت سامانه ستاد اجرایی شده و سامانه بدون مشکل در حال خدمت رسانی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶    
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع و ثبت نام به سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) به نشانی Setadiran.ir مراجعه نموده و نسبت به بارگذاری درخواست خود با شرایط مندرج، اقدام نمایند. شماره پشتیبانی سامانه : 1456
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین پورمقدم، مدیرعامل شرکت توکا تدارکات در پانزدهمین نمایشگاه متالکس با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه صنعت فولاد، گفت: باتوجه به اینکه مصرف قراضه آهن در کشور افزایش یافته است، به دنبال واردات قراضه از کشورهای آسیای میانه هستیم تا بعد از آماده سازی آن را تحویل شرکت های فولادسازی در کشور بدهیم.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷    
اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در نظر دارد مناقصه عمومی مبنی بر اجاره 8 دستگاه خودروی سواری(پژو پارس، سمند) مدل 98 به بالا جهت استفاده در اداره کل راه و شهرسازی استان را از طریق سامامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: پیشکسوت فوتبال ایران با تاکید بر اینکه تیم ملی بازیکنان بزرگی دارد، گفت: البته باوجود این بازیکنان هم راه به جایی نمی بریم و در حسرت قهرمانی می مانیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اعلام کرد شرکت حامی پرسپولیس به بازیکنان النصر اینترنت نامحدود می دهد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سهامی برق منطقه ای هرمزگان در نظر دارد از طریق برگزاری تجدید مناقصه عمومی 1 مرحله ای , نسبت به خرید سکسیونر برای باسبار شماره یک ایستگاه 230 غرب اقدام نماید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه های وابسته به این نهاد، در آستانه فصل سرما خبر داد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۷    
شرکت توزیع نیروی برق قزوین در نظر دارد نسبت به خرید خدمات مورد نظر به شرح ردیف های 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5 جدول زیر با برگزاری مناقصه عمومی یک مرحله ای عمومی همزمان با ارزیابی کیفی فشرده از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) اقدام کند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
از برنامه های واحد تحقیق و توسعه سازمان تدارکات پزشکی به منظور رشد تولید در سال جاری، راه اندازی خط جدید و افزایش ظرفیت و کیفیت تولید صافی دیالیز است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های هلال احمر هم زمان با نزدیک شدن به فصل سرما خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، علیرضا عسکری مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به تأمین واکسن آنفلوآنزا توسط سازمان تدارکات پزشکی گفت: واکسن های موجود شامل واکسی گریپ ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با وجود پایان مهلت سازمان بازرسی کل کشور، شهرداری تهران از پیوستن به سامانه تدارکات خودداری می کند. این امر باعث شده تا مطابق قانون کلیه مزایده ها و مناقصه های شهرداری غیرقانونی تلقی شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی از توزیع واکسن آنفلوآنزا در داروخانه های هلال احمر هم زمان با نزدیک شدن به فصل سرما خبر داد.