چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۸:۵۴Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلع ید»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از خلع ید و رفع تصرف 576 هکتار اراضی ملی و منابع طبیعی در استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا - مدیر نظام فنی و اجرایی و مسئول دبیرخانه شورای فنی استان زنجان گفت: سه مورد خلع ید پیمانکاران را در طرح های عمرانی استان داشتیم که توان لازم را برای ادامه کار نداشتند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۴    
درخشان گفت: اگر به معنای واقعی واگذاری معادن به بخش خصوصی داشته باشیم، اتفاق خوبی در حوزه معدن است ولی اینکه نام بخش خصوصی معادن به نهادها و سازمان های وابسته به دولت واگذار شود و به عبارتی خصولتی شوند، جنبه مثبتی برای خصوصی شدن معادن محسوب نمی شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۶    
روزنامه ایران: سرانجام بعد از 17 سال تعلل پیمانکار در اجرای طرح مترو اهواز که در تمام این سال ها تنها حدود 30 درصد پیشرفت داشته با پیگیری های مسئولان خوزستانی حکم خلع ید پیمانکار این طرح تأیید شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
12 هزار مترمربع از اراضی ملی در هزار جریب شهرستان بهشهر خلع ید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با برگزاری جلسات هیات حل اختلاف و داوری، قراردادهای راکد و بلاتکلیف در شهرک های صنعتی استان فسخ و خلع ید می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت:برخی دست های مافیایی درتلاش هستند تاحکم خلع ید از برخی واحدهای آموزشی را توسط مراجع قضائی بگیرند که این در آستانه بازگشایی مدارس آسیب آفرین است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه و شاندیز از رفع تصرف و خلع ید اراضی دولتی این شهرستان به ارزش 50 میلیارد تومان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱    
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طرقبه و شاندیز از خلع ید و رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 300 متر مربع بالغ بر 900 میلیون تومان در شهرستان طرقبه و شاندیز خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اشتباه محاسباتی رضا شاه در نزدیک شدن به هیتلر و ارسال عکس هیتلر با امضای خود برای شاه از دید متفقین دور نماند و بهانه لازم را برای متفقین فراهم آورد تا ایران را یک بار دیگر اشغال کنند و بدین ترتیب خط تامین شوروی از جنوب به شمال ایران را شکل دهند که فجایعی چون یک قحطی مرگبار را در پی داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ از رفع تصرف و خلع ید 1200 متر مربع از اراضی کشاورزی و ملی در آن شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی گفت: معادن غیر فعال استان و کسانی که توانایی فعالیت در این عرصه را ندارند خلع ید شده و کار به افرادی که صلاحیت دارند، سپرده می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران از اجرای کامل دادنامه ی صادره با موضوع خلع ید از اراضی اختلافی در شهرستان گلوگاه خبر داد و گفت: این پرونده، از جمله پرونده های مهم و چالشی چهار دهه ی اخیر دادگستری استان بوده که اخیراً مختومه شده است. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اکبری در گفت وگو با میزان ، اظهار کرد: در سال 1363 شعبه دوم دادگاه حقوقی شهرستان بهشهر، نسبت به صدور حکم خلع ید از 310 هکتار از اراضی اختلافی، اقدام کرد که در سال های بعد، با توجه به حدوث تغییرات در تقسیمات کشوری و انتزاع حوزه قضایی گلوگاه ...
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 1000 مترمربع بالغ بر 300 میلیارد ریال در شهرستان مشهد خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: 40 هکتار از زمین های راکد شهرک های صنعتی استان اصفهان خلع ید شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قوه قضائیه در خبری اعلام کرده که مشکل حقوقی اراضی جزیره آشوراده حل شده است و حالا زمین های روستای آشور دوباره در اختیار بنیاد مسکن قرار گرفته است. اهالی می توانند با ارائهٔ اسناد برای گرفتن مجوز اقامتگاه های بوم گردی و اخذ سند مالکیت اقدام کنند. گروهی نگرانند و گروهی دست می زنند و هورا می کشند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از خلع ید 280 هزار مترمربع از اراضی ملی از دست زمین خواران در پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: 85 حکم قطعی قلع و قمع و خلع ید برای رفع تصرف اراضی ملی استان اصفهان در دو سال اخیر صادر و اجرا شد.
200 متر مربع از اراضی دولتی با کاربری مسکونی به ارزش تقریبی 60 میلیارد ریال که در شهر همدان اراضی شهرک بهشتی، تصرف شده بود توسط یگان حفاظت از اراضی دولتی این اداره کل خلع ید و به بیت المال بازگردانده شد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۱۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دشتستان گفت: در هفته دولت 42.2 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان از دست متخلفین خارج و به دولت برگردانده شده است. ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶    
مرصاد نیوز: رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان هرسین گفت: حدود 6 هکتار از اراضی ملی بخش بیستون شهرستان هرسین خلع ید و به منابع طبیعی بازگشت.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۳۶    
با حضور استاندار و مسئولین استانی مازندران مراسم افتتاح عمومی شدن استخر بانوان مجتمع نفت محمود آباد انجام شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 31 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان خلع ید و رفع تصرف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پروژه احداث فرودگاه قم از سال 1389 آغاز و بعد از چند سال انجام عملیات اجرایی به دلیل مشکلات حقوقی و عدم دریافت مجوزهای لازم متوقف شد و سرمایه گذار اولیه در برهه ای خلع ید و در ادامه با دستور قضائی در سال 1400 مجدد برای تکمیل پروژه فراخوانده شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: بیش از 160 هکتار از اراضی کشاورزی استان که در قالب 17مورد در سال های گذشته واگذاری شده و به علت عدم اجرای طرح معطل مانده بود باستناد رای کمیسیون 33 خلع ید و مسترد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۹    
ساوه - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی ساوه گفت: از ابتدای امسال تا کنون با همکاری دستگاه قضایی 13 هکتار از اراضی این شهرستان از دست متصرفان خلع ید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نطنز گفت: به بنیاد مسکن ابلاغ کردیم چنانچه فردی سال های گذشته زمین دریافت کرده ولی نساخته است، آن زمین خلع ید و به متقاضیان ساخت واگذار کند.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تکلیف شرکت عمران فولادشهر ساخت مسکن برای 30 هزار ثبت نامی واجد شرایط است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: در دولت سیزدهم 48 هکتار از اراضی شهرک های صنعتی خلع ید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
270 هزار متر مربع از عرصه های محیط زیستی مازندران که تصرف شده بودند از متصرفان خلع ید شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دهلران از صدور حکم خلع ید برای 181 هکتار از اراضی ملی و طبیعی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اقلید از خلع ید دانشگاه آزاد اسلامی از 150 هکتار اراضی واگذار شده در محدوده پارک انقلاب خبر داد.
رودسری ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
حسین برزگر در گفتگو با خبرنگار رودسریها در تشریح این خبر گفت: با حکم قضایی یک بنای مسکونی به مساحت 65مترمربع در روستای گوگاه رحیم آباد تخریب و 9000 مترمربع اراضی ملی از فرد متخلف خلع ید شد. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۵    
در پی گفت وگو با فرماندار اسدآباد مشخص شد سرمایه گذار کارخانه کاغذ آهکی کاری از پیش نبرده و تنها عرصه را اشغال کرده که نتیجه آن پس از گذشت سال ها، تنها پیگیری برای خلع ید است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه نوشهر گفت: در سال جاری همه اراضی ملی که در آن ساخت و ساز صورت گرفته است تخریب می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ رضا علی نسب بیان داشت: در راستای حفظ اراضی ملی، کارگروه ویژه در بحث پیگیری اجرای احکام صادره در این دادستانی تشکیل شد اجرای آرای قطعیت یافته با جدیت در دستور کار قرار گرفت که در این چند ماه بسیاری از این احکام بلااقدام، اجرایی شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه خلع ید هفت تپه تمام شد و شرکت از دست اسدبیگی بیرون کشیده شد، اما تعلل دولت در واگذاری این شرکت به توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان، مشکلات جدیدی را برای هفت تپه ایجاد کرده است ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۴:۵۶    
روزنامه ایران: کشمکش ها بر سر مسأله صوت و تصویر فراگیر و تولیت آن، درحالی هنوز در میان سرگردانی ها ادامه دارد که در حدود نیم دهه پیش، مؤسسه رسانه های تصویری به عنوان مهم ترین بازوی دولت در این حوزه، مدیریت شبکه نمایش خانگی را از تنظیم گری گرفته تا توزیع عمومی بر عهده داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
7 هکتار اراضی موقوفه در داورزن با پیگیری حقوقی و رای دادگاه خلع ید شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
صدا و سیما برای محتوای خودش که از طریق آنتن پخش می شود، نیاز به مجوز ندارد؛ ولی اگر بخواهد متن یکی از همان محتواها را در قالب کتاب مثلاً از طریق انتشارات سروش منتشر کند باید از معاونت فرهنگی وزارت ارشاد مجوز بگیرد و اگر بخواهد یک سریال خود را از طریق لوح فشرده در بقالی ها توزیع کند باید از سازمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
24 سال حضور حضور غیرمتعهدانه بخش خصوصی در کارخانه قند ممسنی جز تعطیلی، اعتراضات کارگری و زمین گیر شدن صنعت قند کشور ثمری نداشت. سرانجام در نهم مردادماه با استقرار مدیران اجرایی سازمان حمایت از صنایع کشور، بار دیگر کارخانه در پناه دولت قرار گرفت و مالک تا باز راه اندازی آن خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان حمیدیه گفت: 166 هکتار از اراضی ملی این شهرستان حمیدیه از ابتدای امسال تاکنون رفع تصرف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مازندران از رفع تصرف و خلع ید در170 هکتار زمین های منابع طبیعی حومه شهرستان ساری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران نسبت به عملکرد خلاف قانون برخی بانکها در خصوص توقیف و تصاحب اموال و کارخانۀ بدهکاران، واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی شهرستان مراوه تپه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 22 هکتار از زمین های جنگلی و مرتعی این شهرستان با رای دادگاه از متجاوزان پس گرفته شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مراوه تپه- رئیس حوزه قضایی شهرستان مراوه تپه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 22 هکتار از زمین های جنگلی و مرتعی این شهرستان با رای دادگاه از متجاوزان پس گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان اورژانس کشور حادثه ریزش آوار(خلع ید و تخریب ساختمان) در منطقه 19 تهران شهرک احمدیه تاکنون 11 مصدوم داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از رفع تصرف 170 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی در شهرستان ساری خبر داد.