پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۰۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مافیای»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۲۵    
رئیس شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه شیراز رتبه نخست محصولات باغی کشور را به خود اختصاص داده اما به این ظرفیت ها توجه نشده است، گفت: نوعی مافیا اجازه نمی دهد در چهار سمت شیراز میدان میوه و تره بار باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبرگان رهبری، مبارزه با مافیای اقتصادی را از مهمترین مسئولیت های دولت دانست و تاکید کرد: انتظار داریم دولت در این زمینه شجاعت داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سینما محلی برای قصه گویی است اما خود سینما و آدم هایش هزاران قصه ناگفته دارند . قصه هایی که گاه مثل حلقه های زنجیر به هم متصل است...مثل ماجرای فردین، کریم ارباب و جملیه که با ثروت کاباره دار معروف ستاره شد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۲:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
جی پلاس: وحید صالحی داور فوتبال ایران در مصاحبه ای اعلام کرد که فساد سازمان یافته در داوری وجود دارد به شکلی که داوران دلال دارند و چیدمان آن ها کار مافیاست! ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مافیای واردات، با سیاه نمایی و وارونه جلوه دادن وضعیت موجود، به دنبال دورزدن قانون بوده تا صنعت پارچه رومبلی کشور را با ظرفیت 50 درصدی در حالی فعالیت است نابود کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس: واردات نهاده های دامی در اختیار چند نفر آدم خاص است.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۲    
ترلان پروانه در ک اقدام عجیب و باورنکردنی توانست هر سه مافیای این بازی را در صحبت های ابتدایی اش به درستی حدس بزند. به گزارش وقت صبح ، ترلان پروانه در برنامه شب های مافیا موفق می شود که هر سه مافیای این بازی را در صحبت های ابتدایی اش به درستی حدس بزند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ساحل خواری و ماسه خواری نوع دیگری از زمین خواری است که اکنون مطرح شده. اخیرا مواردی از ماسه خواری در سواحل دریای خزر صورت مشاهده است. از این مسئله به عنوان دست اندازی مافیای آب و محیط زیست به دریای خزر نام می برند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس درمجلس در توئیتی به حمله به مسئول بسیج علوم پزشکی تهران در مسیر خوابگاه اشاره کرد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه آفتاب یزد با اشاره به اظهارات وزیر اقتصاد که خواستار حذف ارز 4200 تومانی شده است، نوشت: نباید خود را به غفلت زد، اقتصادی که وابسته به نفت است و زیر فشار سنگین تحریم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی مدعی شد که بعد از نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دو موتورسوار به مسئول بسیج این دانشگاه حمله کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
واقعیت پشت پرده ماجرای مهاجرت مهراد جم از ایران و دست داشتن مافیای سایت های شرط بندی در این اتفاق، در قسمت اول سریال سرجوخه روشن شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
کارتن خواب های دارای اعتیاد گاهی چنان به ته خط رسیده اند که روند درمان آن ها چیزی فراتر از یک دستگیری و اعزام به مراکز ماده 16 است، مراکزی که تا حالا هزینه های زیادی برای آن انجام شده اما نتیجه مطلوب حاصل نشده است ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
متأسفانه این عدم نظارت موجب شده است تا مافیای واردات ته لنجی از این مجوز سوء استفاده کرده و به اندازه کل لنج و چندین کامیون کالا وارد کشور کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۲    
قائم مقام مدیرعامل هپکو اراک از واردات ماشین الات معدنی و راهسازی دست دوم به کشور ابراز نگرانی کرد و گفت: با وجود عقد قراردادهای 12 هزار میلیاردی برای ساخت ماشین آلات معدنی و راهسازی، نَفَس مافیای واردات ماشین آلات را همیشه پشت گردنمان حس می کنیم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شبکه خبر: کلمبیا قصد دارد " اوتونیل" بزرگ ترین قاچاقچی مواد مخدر این کشور را که دیروز دستگیر شد، به آمریکا مسترد کند. دادگاه فدرال آمریکا 12 سال پیش علیه اوتونیل کیفرخواست صادر کرده بود. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 600 هزار میلیارد تومان پول کشور تبدیل به رانت و فساد شده و مافیای واردات اجازه اصلاح رویه تخصیص ارز چهار هزار و 200 تومانی را نمی دهد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با مشارکت 500 مامور یگان ویژه و 12 بالگرد، در حمله ای سازمان یافته، رهبر مافیای مواد مخدر کلمبیا به دام افتاد. اتونیل که زمانی چریکی چپگرا بود، به یکی از چهره های کلیدی قاچاق کلان مواد مخدر کلمبیا تبدیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- کمبود خوراک دام، فقدان سهمیه درست و عادلانه دولتی، عملکرد ضعیف مسئولان جهاد کشاورزی، رانت و مافیای خوراک دام، فقدان کیفیت مناسب و ... همگی از مشکلات دامداران شاهرودی است.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا بیان کرد: خودروسازان به جای جبران ضررهای ساختگی از جیب مردم شرکت های زیر مجموعه شان را تعطیل کنند و هزینه ها و برخی رفتارهای مالی پر ابهام را پایان دهند. ...
محمد رضا پورابراهیمی گفت: 600 هزار میلیارد تومان پول کشور تبدیل به رانت و فساد شده و مافیای واردات اجازه اصلاح رویه تخصیص ارز 4200 تومانی را نمی دهد.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نود اقتصادی: براساس آمارهای گمرک ایران، کشورمان در 6 ماهه اول امسال 1336 تن انواع بذر به ارزش نزدیک به 46 میلیون دلار از کشورهای مختلف وارد کرده است. ارزش ریالی این واردات با ارز آزاد به بیش از 1300 میلیارد تومان می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پروپوزال داروی ضد کرونا حجازیان 6 ماه است که در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی خاک می خورد و به نظر می رسد، مافیای دارو تمایلی به ابداعات و نوآوری های داخلی ندارد و بیشتر دنبال واردات داروهای خارجی ساخته شده با گیاهان دارویی ایرانی که به ثمن بخس صادر شده و با چندیدن برابر قیمت وارد کشور می شود ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صنعت مسکن گفت: هیچ قدرت اقتصادی در جهان نتوانسته برای مسکن و سایر کالاها مانند سیمان و فولاد تعیین قیمت کند و در تجربیاتی که مداخلات در بازار صورت گرفته بازار به جای روند نزولی، شرایط رانتی و آشفته ای را تجربه کرده و یگانه راهکار مؤثر ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به ضرب الاجل رییس جمهور ، مسئولان باید برای ساماندهی واردات کالا از طریق ته لنجی اقدام کنند؛ زیرا با تداوم وضع فعلی،معیشت مرزنشینان بیش از پیش به منافع مافیای قاچاق کالا گره می خورد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روزنامه اعتماد در مطلبی با عنوان رد ادعای شفافیت FATF! نوشت: احمد وحیدی، اقتصاد مواد مخدر را ازجمله اقتصادهای مهم در دنیا عنوان کرد و با بیان اینکه مافیای جهانی به راحتی جریان پولشویی را در دنیا اداره می کند و اقتصاد پررونقی را از این جهت سامان می دهد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
شرق: حسین راغفر، اقتصاددان درباره شرایط جامعه گفت : مسئولان حامی حذف ارز 4200 تومانی حافظان منافع مافیای اقتصاد ایران هستند منطق طرفداران حذف ارز ترجیحی و 4200 تومانی به ظاهر این است که از آنجایی که فساد در توزیع ارز 4200 تومانی وجود دارد و از انجایی که گوشت با ارز 4200 تومانی وارد می شود اما با ...
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفته به افرادی که ارز یارانه ای اختصاص پیدا کرده به جای واردات کالا هایی که موظف بودند، کالا هایی مثل زین اسب و کالا های دیگر وارد کردند. خبرگزاری تسنیم با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
درستکار با تاکید بر ضرورت ریشه کن عوامل گرایش معتادان به سمت اعتیاد دوباره گفت: مافیایی وجود دارد که نمی گذارد چرخه اعتیاد متوقف شود و مافیای دیگری نیز در زمینه داروهای ترک اعتیاد فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر آموزش مردم برای تفکیک پسماند از مبدأ، گفت: مافیای زباله با اجاره سوله های صنعتی، آن را تبدیل به مراکز بازیافت غیرمجاز کرده و برای نفع خود، با تفکیک صحیح و اصولی پسماند مقابله می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: مافیای طلای کثیف اجازه نمی دهد طرح کلان تفکیک زباله از مبدا به صورت کامل و دقیق اجرا شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه اقتصاد مواد مخدر از جمله اقتصادهای مهم در دنیاست، گفت: به راحتی و به سادگی این اقتصاد توسط افرادی که از آن منتفع می شوند کنار گذاشته نخواهند شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵    
الهام علی اف، در حالی که حتی قادر به تلفظ درست نام پل تاریخی "خداآفرین" نیست، افکار و مواضع ناشیانه ای را در مورد این بند تاریخی ایران مطرح کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۵    
در فضای حاشیه قرار دادن روابط اقتصادی منطقه ای و بین المللی عده ای ذی نفع داخلی و خارجی می شوند بقا این گروه در باقی ماندن وضع موجود است
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک با تأکید بر اهمیت ساماندهی واردات ته لنجی و مرزنشینی گفت: رویه ته لنجی یکی از روش های واردات قانونی است که به دلیل عدم نظارت کافی به یک روزنه برای قاچاق پوشاک تبدیل شده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روح الله مختاری گفت: امروز مهم ترین چالش کشور عدم کنترل بازار بوده و در عین حال، قیمت گذاری بازار دست مافیای توزیع و دلال است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت: اینکه بگوییم باندی یا گروهی به نام مافیا در کشور اقدام به خرید و فروش سلاح می کنند، صحیح نیست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۸    
این روزها شنیده می شود آییننامه جدید تأسیس داروخانه ها، پایانی بر داروخانه داری مستقل و آغازی بر ظهور زنجیره های بزرگ سرمایه دار و شکل گیری مافیای دارویی در نظام سلامت خواهد شد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
این روزها در حالی خیابان های ارومیه با بنرهای کوچک و بزرگ جذب دانشجو در دانشگاه های ارومیه قرق شده است که با بررسی وضعیت دانشگاه های این کشور و مقایسه با دانشگاه های ایران در میابیم که از بین مراکز تحصیلات تکمیلی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قهرمان وزنه برداری المپیک سیدنی گفت: من را از وزنه برداری دور کردند و کسانی هم که تملق گویی نمی کنند هر چقدر هم که بار علمی بالایی داشته باشند، جایی ندارند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
احمد صادقی: سود و نفع این کار هم به جیب محرومین نمی رود، بلکه این سود به یکسری مافیای جمع آوری زباله می رسد و از سوی دیگر این افراد شهر را هم از کسب درآمدهای این حوزه محروم می کنند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ترلان پروانه در قسمت جدید مجموعه شب های مافیا به شکل شانسی هر سه مافیا را شناسایی کرد. وقت صبح – ترلان پروانه در یکی از قست های اخیر برنامه شب های مافیا هر سه مافیای این بازی را در صحبت های ابتدایی اش به درستی حدس زد. ...
اقتصاد آنلاین / رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
شواهد حاکی از آن است که طی 4 سال اخیر ضوابط واردات کالا از طریق رویه های مرزنشینی و ته لنجی رعایت نشده و به همین دلیل لوازم خانگی خارجی به صورت عمده به کشور قاچاق شده و در بازار عرضه می شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بیش از 100 نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای از رهبر معظم انقلاب برای حمایت از صنعت لوازم خانگی تولید داخل قدردانی کردند.در این بیانیه آمده است: مجلس انقلابی با بکارگیری تمامی اهرم های در اختیار خود با رویکرد تدوین و اصلاح قوانین موجود ضمن شناسایی تمامی روزنه های نفوذ ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، محمد ایمانی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: روزنامه "جمهوری اسلامی" که بر خلاف عنوانش، در خدمت طیف اشرافیت غربگرا قرار دارد، در سرمقاله ای نوشته؛ "تا وقتی تحریم را برندارید و مافیای فساد را از بین نبرید، اقتصاد درست نمی شود" ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش جمعی از تولیدکننندگان لوازم خانگی در نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب درخواست جلوگیری از واردات محصولات خانگی کره ای به کشور را داشتند. به گزارش اقتصادملت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اینکه لوازم خانگی داخلی در سال های اخیر سرمایه گذاری های زیادی داشتند. برکسی پوشیده نیست، اما با نوشتن نامه به رهبری برای تأکید دوباره بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی این شائبه را در اذهان عمومی ایجاد کرد که این صنعت هم به دنبال انحصار است