پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۱۲Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مافیای»

سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات، گفت: طبق آمار بیش از 20 درصد مردان و 4 درصد زنان بالای 15 سال در کشور مصرف روزانه سیگار دارند و از نظر آماری حدود 14 درصد کل افراد جامعه به صورت روزانه به استعمال دخانیات می پردازند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- راستی چرا دولت و مجلس و اصولاً حاکمیت برای ساماندهی به وضعیت آشفته وکمرشکن تحت سیطره مافیای زمین و مسکن و مقابله با فعالیت های سفته بازانه و سوداگرانه در این بخش که بیشترین نقش را در افزایش هزینه های خانوار دارد، اقدام شایانی صورت نمی دهند؟! ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست اجرا نشدن قانون مبارزه با دخانیات، چرایی تولید انبوه سیگار در داخل به بهانه جلوگیری از قاچاق و از طرفی سرمایه گذاری خارجی ها، موضوعاتی هستند که اتفاق نظر جمعی مسئولان درباره آن ها وجود ندارد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش فردی شجاع، با استعداد و توانمند است، گفت: از مهمترین مطالبات ما از وزیر برچیده شدن مافیای کنکور و کوتاه شدن دست پولدارها از آموزش و پرورش است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۲    
رکنا: یک کارشناس آموزش و پرورش از تعارض منافع در چاپ کتب درسی و سود هنگفت آنان سخن می گوید.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۷    
یکی دو روز گذشته یک بار دیگر زمزمه هایی از تقلب یا تخلف در برگزاری امتحانات آزمون نهایی شنیده شد، اتفاقی که به دلیل تاثیر نمرات آزمون در قبولی دانشگاه ها سبب ساز ظهور و بروز نگرانی میان دانش آموزان شده است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: یک مجموعه مافیایی در پوشش موسسه خیریه اقدام به دخالت و نفوذ در جلسات تعیین دستمزد کارگران می کند! منبع: خبرگزاری مهر
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۶    
از اینها که بگذریم اساسا مصرف سیگار هم رشد معناداری در ایران داشته است، همین دیروز از زبان دبیرکل جهانی مبارزه با دخانیات اعلام شد: مصرف سیگار در ایران به طور متوسط 60 میلیارد نخ در سال است و بیش از 60 هزار میلیارد تومان نیز سالانه صرف درمان بیماری های مرتبط با بخش سلامت می شود ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عباسعلی کوشکی سید محمود حسینی پور، بابیان اینکه زمان برای جولان مافیای برنج در مازندران به اتمام رسیده است، افزود: تمامی اعضای این شبکه فساد شناسایی و فعالیت آن ها رصد شده است و برخورد کامل و قاطع با آنان صورت می گیرد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ستاره صبح - پارسا سپهری: مافیای خودرو کماکان مانع ورود خودرو خارجی نو و دست دوم است.این در حالی است که میلیون ها خودرو و موتورسیکلت که باید اسقاط شوند و نشده اند در معابر در حال تردد هستند ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: یک مجموعه مافیایی در پوشش موسسه خیریه اقدام به دخالت و نفوذ در جلسات تعیین دستمزد کارگران می کند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۲    
جلال رشیدی کوچی در صفحه اینستاگرامی خود ویدیویی را منتشر کرد و از اهدای لایحه واردات خودروهای خارجی کارکرده به ایران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی در صفحه اینستگرامی خود ویدیویی را منتشر کرد و از اهدای لایحه واردات خودروهای خارجی کارکرده به ایران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مافیای برنج شمال و گردانندگان این محصول شناسایی و با آنها برخورد قاطع می شود.
فودنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به رونق نسبی بازار عرضه و تقاضای برنج با انعقاد تفاهم نامه خرید این محصول کشاورزی، گفت: تحرکات مرموزانه دلالان و مافیای محصولات زراعی و باغی در استان رصد و با قاطعیت با این افراد مُخل اقتصادی برخورد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵    
استاندار مازندران : مافیای برنج شمال و گردانندگان این محصول شناسایی و با همکاری نهادهای امنیتی برخورد قاطع می کنیم .
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران با اشاره به وجود شبکه و مافیای برنج از برخورد کامل و قاطع با این مجموعه ها خبرداد وگفت : این مجموعه ها بدانند کاملا شناسایی و تحت نظارت هستند و بساط اقدامات آنها برچیده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آنچه نظام سلطه از طریق مافیای رسانه ای خود در قالب یک جنگ ترکیبی روی ذهن و زندگی ملت ایران اعمال می کند، خطرناک ترین اقدام علیه ما است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران : مافیای برنج شمال و گردانندگان این محصول شناسایی و با همکاری نهادهای امنیتی برخورد قاطع می کنیم .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۱    
در ادامه گفت و گوی برنا با مدیر یکی از فروشگاه های پوشاک ایرانی اسلامی، مشکلات گسترده مربوط به چادر و پارچه چادری بررسی شد. مدیر این فروشگاه می گوید فقط درصد کمی از تولید چادر در داخل کشور انجام می شود درحالی که مافیای این حوزه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون تولید مافیای جدید در نظام سنجش و پذیرش دانشجو؛ تاثیر قطعی معدل در کنکور به سود چه کسانی است؟ ، کودکان مراقب بیماری آبله مرغان باشند ، تنها 10 ثانیه فرصت داری تا حرف O را پیدا کنی؛ عجله کن ، فیلمی از نظرات توهین آمیز مردم افغانستان در مورد حقابه ایران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
9 نفر در کشور، مافیای واردات پارچه چادر مشکی هستند و این حوزه را در دست گرفتند و زمانی هم که پارچه به دست تولیدکننده و فروشنده می رسد، اولین سؤالی که می شود این است که برند آن چیست؟
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی دو روز گذشته یک بار دیگر زمزمه هایی از تقلب یا تخلف در برگزاری امتحانات آزمون نهایی شنیده شد، اتفاقی که به دلیل تاثیر نمرات آزمون در قبولی دانشگاه ها سبب ساز ظهور و بروز نگرانی میان دانش آموزان شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۱    
حشمت اله سلطانی؛ سالیان متمادی است پیرامون صنعت خودرو سازی در ایران، بحث می شود، مع الوصف به خاطر حضور مافیای قدرت مند پشت این ماجرا که در ارکان قدرت نظام، نفوذ بالایی دارند و به اصطلاح حقّ و حساب همه به تناسب میزان نفوذشان، می رسد و همه راضی هستند ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت اله اکبرآبادی؛ بازار خودرو ایران در چنبره انحصار گرفتار شده و هر تلاش و تقلایی برای رهایی از این آفت بزرگ نیز در چشم بر هم زدنی نقش بر آب می شود. اینکه چرا چنین است ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
داستان آشفتگی در بازار صنعت خودرو همچنان ادامه دارد و به مرور قربانی های جدید می گیرد. به بارو بسیاری از ناظران، سید رضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت ابراهیم رئیسی، آخرین قربانی ماجرای خودرو است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پاسخ ایران به طالبان چه خواهد بود؟ جنگ روایات در باخموت، تغییر نگرش رسمی به حقوق زنان؟ بانک مرکزی در راه استقلال، آمار ها جدید از دیوار بلند مسکن، ناگفته های 360 درجه دریانوردی دور دنیا، واکنش آموزش و پرورش به انتشار سوالات امتحان نهایی در فضای مجازی و نقش ریاض در پیشگیری از حواشی ضد ایرانی ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۰۹    
فاطمه قاسم آبادی یکی از مسائلی که در چندین دهه اخیر، در سینمای هالیوود وجود داشته و اغلب باعث جذب مخاطبین شده است، مسئله نگاه غیرواقعی و رُتوش شده این صنعت، نسبت به تغییر دنیای واقعی است... ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
محمد فاضلی، جامعه شناس به رقم اعلامی درباره هزینه فیلترینگ واکنش نشان داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
چند ماهی از پایان یافتن ممنوعیت 2ساله فعالیت کشتی های صید به روش ترال می گذرد. از میان ابراز نگرانی های مسئولان و فعالان محیط زیست می توان فهمید که مافیای صید به روش ترال از هر راهی تلاش می کنند تا این روش را دوباره با انواع قراردادهای طولانی و موافقتنامه های اصولی زنده کنند.
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۱۴۴ سایت دیگر  
صبح امروز شهروز سخنوری معروف به الکس به جرم قاچاق انسان به قصد فحشا، به دار مجازات آویخته شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۳:۲۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، محمد جمال لو در پاسخ به این پرسش که چرا به نظر می رسد تلاش های انجام شده در کشورمان برای مقابله با مواد مخدر موفقیت آمیز نبوده است؟ گفت : تلاش های زیادی دراین حوزه انجام می شود اما ما با نقطه هدف گذاری شده فاصله داریم، چراکه حجم و عمق صورت مساله بسیار است. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۹    
استاندار مازندران با بیان اینکه تا کی باید به این سمت برویم که مافیای برنج برای ما و کشاورزان تعیین تکلیف کند، گفت: همه باند مافیا شناسایی شدند و زمانش که فرا برسد همه را افشا می کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خام فروشی را یکی از مشکلات حوزه معدن برشمرد و گفت: مافیاهایی در این حوزه شکل گرفته است و این افراد مانع تکمیل زنجیره ارزش و تبدیل ماده نیمه خام به محصول نهایی در کشور می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه ماجرای برنج ماجرای پیچیده ای است و مافیای بزرگی پشت این قضیه قرار دارند و منافع کلانی پشت آن است، گفت: همه باند مافیا شناسایی شدند و زمانش که فرا برسد همه را افشا می کنیم.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: مرتکبین جرایم خشن و سرقت که امنیت فیزیکی و روانی مردم و شهروندان را تهدید می کنند، در فهرست عفوها قرار نمی گیرند و موارد ارفاقی شامل آنها نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش دیده بان شفافیت و عدالت گفت: با توجه به اینکه تأثیر معدل در کنکور 40 درصد قطعی شده است، داوطلبان علاوه بر خرید کتاب تستی برای کنکور، کتاب های شب امتحان را هم باید خریداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه بندرعباس در دیدار با فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه قاچاق سوخت یکی از دل نگرانی های اصلی مردم هرمزگان است، گفت:برای حل این پدیده باید تصمیمی در سطوح ملی اتخاذ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان شمالی در حضور رئیس قوه قضائیه گفت: در شرایط فعلی اقتصادی، لزوم مقابله با مافیای خودرو به شدت احساس می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امرایی، کارشناس حوزه آموزش گفت: مافیا در هر دو حوزه وجود دارد؛ هم در کتاب های کنکوری، هم در کتاب های امتحان مدارس. اکنون دانش آموزان باید هم کتاب های کنکور بخرند هم کتاب های شب امتحان!
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تذکر به برخی از افراد منفعت طلب، گفت: ما نخواهیم گذاشت که جریان مافیا و فساد دوباره به کارخانه صنایع پوشش رخنه کنند و عناصر سست عنصر در روند احیا و توسعه این شرکت کارشکنی کنند، زیرا این شرکت باید هر چه سریع تر به جایگاه واقعی خود برگردد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها، قاچاق سوخت در هرمزگان به شغلی پر متقاضی تبدیل شده است. برخی از مردم به دلایلی چون کمبود شغل، محرومیت و توسعه نیافتگی در استان به سوی این کار هل داده می شوند. حتی نوجوانان و کودکانی که باید به فکر تحصیل و شغل آینده ی خود باشند؛وارد مافیای سوخت بری شده اند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۶    
افزایش غیر منطقی و سرسام آور اجاره بها مسکن در سال های اخیر، دردسرهای زیادی نه تنها برای قشر ضعیف جامعه ایجاد کرد بلکه باعث تحت فشار قرار گرفتن اقشار متوسط در کلان شهرها شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بیرجند- مناقشه های طولانی بر سر قیمت گندم سرانجام نرخ را از 13 هزار تومان به 15 هزار تومان رساند که این مبلغ همچنان مورد گلایه کشاورزان است و پای مافیای گندم را به این قضیه باز خواهد کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مافیای واردات خودرو در کشور اجازه این موضوع را صادر نمی کنند. یکی از نمایندگان مجلس جزئیات این موضوع را اعلام کرد. به گزارش بازار نیوز، لطف الله سیاهکلی نماینده مجلس درباره مخالفان واردات خودرو گفت: تمام مسئولان در مجمع تشخیص مصلحت نظام، خودروسازان، وزارت صمت، دانشگاه ها و مجلس ...
خودرو تک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر سابق صمت در جریان استیضاحش در مجلس می گفت در صنعت خودرو مافیا داریم که تهدید و تخلف می کند و از افزایش تولید ناخشنود است؛ این سخن پرتکرار این روزهای بازار خودرو ایران چقدر واقعیت دارد و اساسا چرا چنین مباحثی مطرح می شود؟ ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
متاسفانه عملکرد نامناسب امور بین الملل شرکت ملی نفت در قیمت گذاری میعانات گازی و نحوه عرضه آن در داخل و خرید بسیار گران بنزین و گازوئیل وارداتی، به تقویت و تشدید مافیای خام فروشی دامن زده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آموزش وپرورش همین حالا با کمبود 50 هزار مربی تربیتی روبروست و بیش از 97 درصد بودجه اش صرف حقوق و دستمزد می شود و سال هاست گرفتار در چمبره و تسلط مافیای کنکور و اولویت پیدا کردن آموزش بر پرورش است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اگر واردات خودروهای نو، چالش سخت و پرحرف وحدیث نظام قانونگذاری کشور میان دولت، مجلس و هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام در مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، امسال از همان ابتدای فصل بهار واردات خودروهای کارکرده به سرنوشت مشابهی دچار شده است.