پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۲۰:۰۴Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحریف»

رویداد ایران   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ نوشت: قاسم درزی، استادیار دانشگاه شهید بهشتی، 17 خرداد ماه در نشست علمی مفاهیم اخلاقی در قرآن؛ بازخوانی رویکرد میان رشته ای ایزوتسو به مفاهیم اخلاقی در قرآن با اشاره به آثار خاورشناسان در مورد قرآن کریم ...
رویش زاگرس   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
دو نفر از اعضای یک فرقه ضاله در مسجدسلیمان دستگیر شدند/ بدعت گذاری و تحریف در دین اسلام و یا ارتکاب هر فعالیت آموزشی و یا تبلیغاتی انحرافی دیگر مغایر و یا مخل به شرع مقدس اسلام در فضای واقعی یا مجازی و یا ایجاد تسلط روانی و جسمی بر انسان در قالب فرقه یا هر گروه مجرمانه سازمان یافته دیگر جرم محسوب ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مستند تونل زمان یک فرا روایت تحریف شده از پهلوی است که به زبان ساده می گوید همه چیز خوب بود و مردم یک کشور از سر ناآگاهی دست به عمل انقلاب زدند.
30 خوشه انگور دسته به دسته، با نظم و ترتیب رو درخت نشسته، هر دانه ای هست خوشرنگ و آبدار... تعجب نکنید! با اجازه شما با کمی تحریف و دخل و تصرف در شعر انار چند بیت شعر انگوری تحویل تان داده ایم.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن متعلق به غلامحسین کرباسچی مدعی شد، بسیاری از میراث های امام خمینی تغییر کرده یا قلب واقعیت شده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۲۹    
استاد شهید مرتضی مطهری (ره) فرمودند: در تورات، تحریفی واقع شده است که من خیال نمی کنم در جهان تحریفی به اندازه ی این تحریف به بشریّت زیان وارد کرده باشد.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به عظمت شخصیت حضرت امام (ره) فرمودند: امام بزرگوار از سرآمدان تاریخ ماست نه فقط از سرآمدان روزگار ما و بنابراین نه می شود او را از حافظه تاریخ حذف کرد و نه می شود تحریف کرد. ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۹    
فعال سیاسی البرز گفت: کوتاهی دستگاه های داخلی و رسانه ها درباره تبیین شخصیت امام (ره) زمینه تحریف توسط دشمن را فراهم کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر تقویت ایمان و امید ، چاره اندیشی یک رهبر الهی برای جامعه اسلامی و برخاسته از شناخت کامل ایشان از فرصت ها و تهدیدهای پیش رو است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: دانشنامه دفاع مقدس، مرجعی برای محققان حوزه دفاع مقدس می باشد و یکی از مزایای تدوین این دانشنامه جلوگیری از تحریف است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۴:۲۹    
حجت الاسلام علوی با بیان اینکه نسل جدید در شناخت امام (ره) مظلوم واقع شده است، گفت: امیدواریم دوستان خطر تحریف امام (ره) را احساس کنند و برای شناخت امام (ره) به فرزندان مان به میدان آیند تا این میراث از بین نرود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: نکته قابل توجه در تبیین تحریف از نگاه حضرت امام، عدم فاصله ی بین رخداد و گزارش است و اینکه خبرها بدون کم و زیاد شدن و دخالت خبرنگار در انتقال ماهوی خبرها باید اتفاق بیفتد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر ظریف هنوز در عقده حقارت در برابر محبوبیت سردار سلیمانی دست و پا می زند. اینجا مثلاً می خواهد ما انتخاب کردیم را توجیه کند، اما در واقع آن را تحریف می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: یکی از مهم ترین تلاش های رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول نزدیک به سه دهه گذشته این بوده است که راه امام تداوم یابد و با تحریف و تبیین مقابله شود.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شهدای ایران : حجت الاسلام و المسلین ناصر رفیعی، شنبه سیزدهم خردادماه در مراسم سالگرد ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی که در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه از طرف رهبر معظم انقلاب برگزار شد، ضمن تسلیت ایام ارتحال بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
واژه سازی های تهوع آور با هدف تحریف حقایق و تبرئه قاتلان و جنایت کاران غربی، در حالی به لطف خفقان رسانه ای نظام سلطه صورت می گیرد که طی دو دهه اشغال گری ناتو در افغانستان، جنایات سیستماتیکی رقم خورده که رازهای بسیاری از آنها هنوز سر به مهر باقی مانده است.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معظم انقلاب اسلامی با تبیین ویژگی ها و ابعاد چندبعدی شخصیت امام خمینی(ره)، گفتند: کسی نمی تواند امام(ره) را از حافظه تاریخ حذف یا شخصیت او را تحریف کند؛ چند صباحی ممکن است دروغ پردازی شود اما برای همیشه نیست ...
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۰    
مدیر حوزه علمیه الراضیه اسدآباد بااشاره به اینکه امروزه دشمن ایران اسلامی با تمام توان خود به میدان امده تا امام(ره)، انقلاب و دستاوردهای این انقلاب را تحریف و مردم را از آن دلسرد و ناامید کنند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۳:۰۲    
سردار اسلامی در واکنش به پخش سریال صهیونیستی اشباح بیروت که شخصیت سردار شهید قاسم سلیمانی را تحریف کرده است، گفت: اهالی سینما باید در برابر موج گسترده تهاجم فرهنگی و رسانه ای دشمنان، فعالانه عمل کنند و با تولید آثار فاخر مانع از فریب افکار عمومی توسط سینما و شبکه های رسانه ای بیگانه شوند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۳۶    
امام جمعه شهرستان نیر به ویژگی های مکتب امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف مهم مسئولان اجرایی و فرهنگی کشور در جهاد تبیین، مقابله با ابعاد مختلف تحریف شخصیت و مکتب امام راحل است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: آرمان مهمترین امکانات یک ملت است و تلاش بسیاری به لحاط نظری و تبلیغات صورت می گیرد که آرمان را به عنوان آرزوی خیال اندیشانه تحریف کند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مراسم رونمایی از کتاب آن مرد بی نهایت چهارشنبه دهم خردادماه با حضور محمدعلی عباسی اقدم و محمدرضا کائینی در سرای کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد. ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دشمن سالهاست تلاش دارد به شکل های مختلف جایگاه ولایت فقیه را تضعیف کند
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین تحریف در اندیشه امام حذف نگاه ولایت فقیه و صرفا یک نگاه جمهوری خواهانه به کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در سال های اخیر بحث از تحریف حضرت امام(ره) می شود؛ زیرا عده ای در نقل و نشر سخنان امام(ره) با مقاصد مختلف و باب میل خود آن را گزینش می کنند. این که آیا شخصیت امام(ره) تحریف پذیر است یا نه، در این نوشتار کوتاه به بررسی آن می پردازیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سبحان برکتی، یکی از فعالان فضای مجازی در توئیتی نوشت: جریان تحریف دست به کار شد !!! با اینکه در این سالها رهبری همیشه واژه "احمق" رو برای سران استکبار و دست نشانده هاشون به کار برده،جریان تحریف سعی داره حرف های رهبری رو جور دیگه ای جلوه بده و اون به مردم نسبت بده! ...
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اندیشکده های غربی خیلی تلاش می کنند تا امام را تحریف کنند و خاصیت اقدام و حرکت او را بگیرند .
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۴۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر جلوگیری از تحریم امام و مکتب ایشان، نگاه لیبرالی را یکی از این تحریف ها دانست که تا حدودی در سال های گذشته به وسیله رسانه ها در کشور گسترش پیدا کرده و ضربه خود را به کشور زده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی تصریح کرد: خطر تحریف امام(ره) و راه و خط ایشان به عنوان معمار و معیار انقلاب اسلامی، همچنان جدی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام جاودانه پانزدهم خرداد با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه شهرستان ارسنجان برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۵۸    
یک فعال سیاسی با بیان اینکه باید پیام و اندیشه بنیانگذار انقلاب به طور زلال و بدون تحریف به نسل جدید منتقل شودگفت: نسل جدیدی که حتی امام(ره) را ندیدند، اگر به طور صحیح این اندیشه ها به آنها منتقل شود، به دنبال این مکتب می آیند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قیام 15خرداد 1342، نقطه عطفی در تاریخ معاصر ایران و نقطه آغازین روند پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر دستورات ضداسلامی حکومت پهلوی و قوانین مخالف شریعت بود. این نهضت که با الهام از فرهنگ غنی عاشورایی شکل گرفت، توانست اثر عمیقی در تاریخ معاصر ایران به جای بگذارد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه گفت: حوزه و دانشگاه نباید در مقابل تحریف امام ساکت بمانند چراکه مکتب امام همچون رودی تأثیرگذار و در جریان است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۵۱    
امام جمعه ماهنشان گفت: طبق فرموده رهبر معظم انقلاب؛ حضرت امام خمینی(ره) از سرآمدن جامعه هستند و ایشان نه قابل حذف و نه قابل تحریف در تاریخ هستند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی و دبیر هیأت دولت گفت: هر زمان که در طول 44 سال گذشته موفقیتی را کسب نکردیم، بخاطر تحریف تاریخ بوده است و بجای ایمان به خط امام، پشتیبانی مردم و بخصوص عدم ایمان به هدف انقلاب دست خودمان را به شرق و غرب دراز کردیم و ضرر آن را دیدیم.
میگنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۰۵    
درمان شناختی مبتنی بر این مفهوم است که مشکلات عاطفی و رفتاری در یک فرد، حداقل تا حدی، نتیجه شیوه های ناسازگار یا معیوب تفکر و نگرش های تحریف شده نسبت به خود و دیگران است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۵    
ایالات متحده آمریکا در پایان جنگ جهانی دوم به تلاش برای ایجاد جهانی با نظم و قواعد آمریکایی ادامه داد. نظم جدید جهانی که تلاش می کرد آمریکا را در صدر مناسبات سیاسی و اقتصادی جهان قرار دهد اما با مقاومت اتحاد جماهیر شوروی همراه شد.
سلام نو / سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه ما می توانیم کلید حل مشکلات است گفتند: ما مشکلاتی داریم اما با روحیه ما می توانیم می توانیم از سد مشکلات عبور کنیم و هرکس ایران و منافع ملی را دوست دارد باید برای ترویج ایمان و امید تلاش کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/سه نشست از سلسله نشست های تخصصی همایش تحریف ظالمانه با ارائه اساتید حوزه و دانشگاه در قم برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۳۴    
همدان-امام جماعت روستای کوریجان گفت: امام خمینی (ره) نمونه بارز ساده زیستی و زهد بود و داری اخلاق خوب بود و امروز ما وظیفه داریم از تحریف شخصیت امام (ره) جلوگیری کنیم.
صدای نایین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نایین گفت: اگر ملت ما بخواهد به اهداف انقلاب برسد باید راه و مکتب امام را بشناسد و در این مسیر حرکت کند و اجازه ندهد شخصیت امام که بهترین شاخص انقلاب اسلامی است، تحریف بشود که اگر غیر از این باشد ملت ایران سیلی خواهد خورد.
زنگ خطر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در سی و چهارمین مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) گفت: می خواهند از انقلاب اسلامی و انقلاب امام هویت زدایی کنند نباید اجازه داد، می خواهند در مسیر امام تحریف کنند، نباید این اجازه را داد، راه امام نورانی است و ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ محقق و پژوهشگر حوزه علمیه خواهران تصریح کرد: رجوع به بیانات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، لازمه مقابله با جریان تحریف امام(ره) است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
علم الهدی با بیان اینکه امام زمان (عج) زمانی قیام می کند که مردم بخواهند، گفت: تشکیل حکومت جهانی اسلام زمینه در اراده مردم دارد، بر همین اساس بود که انقلاب امام خمینی (ره) شکل گرفت تا دین را از حبس مساجد و حسینیه ها خارج کند و به متن زندگی بشر بیاورد و همه معادلات سیاسی استکبار را به هم بریزد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۵    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اسدآباد یکی از خصوصیات بارز امام(ره) را توجه به یاران نزدیک خود از جمله حضرت آیت الله خامنه ای دانست و گفت: البته که رهبر انقلاب امروز مهم ترین نقش در زنده نگه داشتن نام و یاد و اندیشه امام(ره) ایفا کرده و داغ تحریف امام راحل را بر دل دشمنان گذاشته ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور جلوگیری از تحریف افکار و اندیشه های امام راحل را مورد تاکید قرار داد و گفت: یکی از نتایج تبیین و تشریح منظومه فکری و بازخوانی مواضع امام در مقاطع مختلف این است که گفتار و رفتار ایشان دستخوش تحریف نشود.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، حجت الاسلام جابر عزیزی ظهر یکشنبه در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در شهرستان بیله سوار اظهار کرد: به اذعان دوستان و دشمنان اخلاص در عمل و شجاعت در هدف ویژگی بارز امام در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی بود که هیچ وقت [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۶    
حجت الاسلام نیساری با تأکید بر لزوم آشنایی جوانان با ابعاد شخصیتی و منش امام خمینی (ره)، گفت: دشمن تلاش می کند که مسیر و خط امام (ره) را تحریف کند.
برترین ها / 598   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری: امام بزرگوار ما ابعاد شخصیتش از ابن سینا و شیخ طوسی متنوع تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به عظمت شخصیت حضرت امام (ره) فرمودند: امام بزرگوار از سرآمدان تاریخ ماست نه فقط از سرآمدان روزگار ما و بنابراین نه می شود او را از حافظه تاریخ حذف کرد و نه می شود تحریف کرد.