جمعه ۳۱ شهریورساعت ۲۲:۰۲Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورا»

عصر تبریز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه فنی و عمرانی احیاء باغات ضلع شمالی ائل گولی و روند ایجاد مسیر دسترسی جدید به این مجموعه تفرجگاهی بازدید به عمل آوردند.
خبر فوری   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان ساماندهی مشاغل شهری با محوریت عفاف و حجاب با حضور اعضای شورا برگزار شد.
خودرو   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شورای رقابت در گفتگویی مدعی شد که این شورا هم اکنون در حال نزدیک تر کردن هرچه بیشتر قیمت کارخانه ای خودرو ها به قیمت بازار است. وی مدعی شد که این اقدام منجر به کاهش قیمت خودرو ها در بازار آزاد می شود. ...
روز نو   ۹ ساعت پیش    
سرمدی واله گفت: از جمله وعده های رئیس جمهور حل معضل ساماندهی کارکنان و عدالت در پرداخت بود که همچنان این قانون در رفت و آمد میان شورا و سایر نهادها معطل مانده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار شورای شهر خبرگزاری ایمنا را در این بسته خبری می خوانید. به گزارش خبرنگار ایمنا، لزوم توجه به سرانه های خدماتی در دقیق سازی ارتفاعات اصفهان ، بهبود تردد وسایل نقلیه با اصلاح هندسی پل های شهر اهواز ، فروش پسماندهای شهروندان زنجانی با بهره گیری از سامانه بهروب ...
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگی منطقه 8 وزارت نفت از برپایی چندین موکب خدمت رسانی به زائران از سوی شرکت های عضو این شورا در مبادی ورودی شهر مشهد در ایام پایانی ماه صفر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: اعضای شورا بر مصوبه قبلی خود در خردادماه امسال اصرار دارند و افزایش قیمت را قبول ندارند و با تصویب همان مصوبه گذشته موافقت و به فرمانداری ارسال خواهد شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۰    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بیمه سلامت روز چهارشنبه بیست و نهم شهریور ماه با حضور محمدرضا جیریایی مدیر کل ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر صدرا گفت: مشکلات آموزشی در شهر صدرا به دلیل تعداد بالای دانش آموزان در این شهر زیاد است. به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر صدرا، آرش محمدی در جلسه مشترک شورا و آموزش و پرورش ناحیه 2 که در صحن شورا برگزار شد، افزود: شهر صدرا نیازمند عزم جزم مسئولان کشوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری یزد، از برگزاری نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های روستایی و عشایری استان یزد خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۶    
با حضور مدیرکل روستایی و شورا های استانداری آذربایجان شرقی، به مناسبت هفته دفاع مقدس، 7 پروژه عمرانی و خدماتی در روستای برنج آباد شهرستان مهربان به بهره برداری رسید.
راهیان نور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در یکصد و هجدهمین نشست شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور که صبح امروز (پنج شنبه) با حضور اعضای این شورا در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد ...
مدیر روابط عمومی شورای رقابت گفت: شورای رقابت اکنون مسئول بازار خودرو است و وزیر صمت به همین منظور اشاره به مسئولیت این شورا در سامانه یکپارچه داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح شورا شهید بهشتی ارومیه در حالی آغاز شد که این مسیر جزو پرترددترین و شلوغ ترین مسیرهای شهری در روزهای بازگشایی و آغازین مدارس است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی روز گذشته خلیل موحدی محصل، عضو شورای اسلامی شهر مشهد که جایگزین هاشم دائمی، عضو تعلیق شده شورا شده بود، پس از رفع تعلیق دائمی نامه ای به فرماندار مشهد ارسال کرده مبنی بر اینکه عضویت آقای دائمی به علت سپری شدن مهلت 6 ماهه مصرح در قانون به صورت دائم باید لغو شود.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان خبر _ درانتخابات هیات رئیسه سال سوم شوررا های اسلامی شهر و روستا شهرستان آبادان، سید شریف موسوی با اکثریت آراء به عنوان رئیس انتخاب شد. عدنان محمدنصاری و جهاد ابراهیمی به ترتیب به عنوان نائب رئیس و منشی شورای اسلامی شهرستان آبادان انتخاب شدند. ...
هفتمین نشست شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه های زیر مجموعه تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز با حضور مدیران کل عضو این شورا و نیز مسئولین تشکلات کارگری وکارفرمایی وبسیج کارگری و معاونین این اداره کل با رویکرد اجرای برنامه ها بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار و برنامه های هفته دفاع مقدس بررسی و تشریح ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نتیجه انتخابات شورای مشورتی دبیران شورا های صنفی دانشجویان علوم پزشکی کشور اعلام و اعضای دانشجویی هیات مرکزی نظارت بر کمیته های هماهنگی امور رفاهی و صنفی انتخاب شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی، فرماندار و دادستان شهرستان و اعضای شورا با دستور جلسه پایداری خانواده و زیست عفیفانه با نگاهی به سیره نبوی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود در روزهای گذشته نشست شورای عالی کار برای ترمیم دستمزد کارگران برگزار شود، اما آن طور که گفته می شود، هیچ خبری برای برگزاری این نشست نبوده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۴۰ سایت دیگر  
زمان و وضعیت برگزاری نشست شورای عالی کار که قرار بود به موضوع ترمیم دستمزد کارگران اختصاص داشته باشد هنوز مشخص نیست و نمایندگان کارگران همچنان منتظر ارسال دعوتنامه برای نشست این شورا هستند.
آذر قلم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
آذرقلم: جلسه انتخاب چهل وهشتمین شهردار مراغه در حالی با حضور اعضای شورای ششم این شهر تشکیل شد که بهمن محمودی در ابتدای جلسه خودش را شهردار قانونی خطاب کرد و در ادامه نیز با تهمت زدن به اعضا موجب بی نتیجه ماندن دستور اصلی این جلسه شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن طرح مدیریت یکپارچه و جامع شهری و روستایی یک نفر مجری و پاسخگو است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست کارگروه شورای گفت وگو با موضوع مشکلات تأمین و تخصیص ارز کالاهای اساسی گروه 21 و 22 برگزار و مقرر شد پیشنهادهای بخش خصوصی در این باره، در صحن اصلی شورا مطرح و بررسی شود.
راه چشمه لر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر اردبیل گفت: افقی که در طرح تفصیلی بهره مند شدیم که از سه متر مربع فضای متر به 8.5 متر برسانیم که با افتتاح پارکهای مختلف و توسعه و احیا عزم جدی شورا و مدیریت شهری بر این است تا در این راستا کارها و برنامه های مختلف انجام شده است.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ یونس اسفندیاری نژاد در خصوص مصوبات یکصد و سی امین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (29 شهریورماه) برگزار شد، اظهار کرد: نخستین دستور کار این جلسه در خصوص موضوع خرید اوراق مشارکت قطار شهری و ناوگان حمل و نقل عمومی بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح اصلاح ماده (5) قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی در این شورا پس از بررسی مجدد در مجلس خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مصطفی زارع زاده سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این نشست گفت: نگاه شورا و شهردار به مقوله شعر و ادب بایستی نگاه خاصی باشد و این نگاه می تواند در سطح شهر نیز ارائه شود که ما سعی کرده ایم در این مسیر از فعالیت های فرهنگی و ادبی حمایت های لازم را داشته باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تأیید طرح اصلاح قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی در جلسه امروز این شورا خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کبودراهنگ گفت: برای راه اندازی دبیرستان بهیاری اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان پیش بینی شده است. به گزارش روزانه نیوز، مسلم غلامی در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت:همه ادارات و اعضای شورا و شهرداری ها و دهیاری ها باید کمک رسان آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای فرهنگ عمومی کشور در هشتصد و ششمین نشست خود به ادامه بررسی مناسبت ها برای درج در تقویم رسمی کشور پرداختند که چند مناسبت به بحث و نظرسنجی اعضای شورا گذاشته شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:کلنگ احداث زیر گذر شورا_شهید بهشتی ارومیه امروز با حضور شهردار واعضای شورای اسلامی ارومیه به زمین زده شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: بدنبال پیگیری این شورا و موافقت سازمان امور مالیاتی، ارائه چک توسط فعالان اقتصادی به گمرک برای واردات مواد اولیه و ماشین آلات جایگزین ضمانت نامه بانکی شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گناوه گفت: اجرای مصوبه های شورای ترافیک گناوه پیرامون امنیت دانش آموزان در آستانه بازگشایی مدارس در دستور کار اعضای شورا باشد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران همزمان با یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه شورا از خدمات رسانی شهرداری تهران به زائران اربعین تقدیر کردند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به مصوبه کنکوری مجلس اعلام کرد: تصمیم دست شورای سنجش و پذیرش است و این شورا می تواند طبق روال برخی سال ها تاثیر معدل را قطعی کند.
مدیرکل دفتر آموزش دوره دوم متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش بنا دارد تا پس از تایید شورای عالی آموزش و پرورش و شورای سنجش و پذیرش دانشجو، عناوین و شیوه ارزشیابی دروس پایه دهم و یازدهم را از سال تحصیلی 1403_1402 نهایی کند، پس از تایید نهایی این موضوع به تمام مدارس ابلاغ خواهد شد ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل و هشتمین جلسه شورای ترافیک گلستان بصورت مشترک با حضور استاندار و معاون عمرانی استانداری و اعضای کمیسیون و شورا در سالن اجتماعات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی زیرگذر تقاطع خیابان های شهید بهشتی - خیابان شورا ارومیه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:با هدف تسریع در روند اجرای مصوبات شورای ترافیک، فرمانداران این استان ملزم به ثبت مصوبات این شورا در سامانه وزارت کشور هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی شهردار ارومیه گفت: احداث زیرگذر شورا_شهید بهشتی باعث کاهش ترافیک این بخش از شهر ارومیه خواهد شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمدی واله گفت: از جمله وعده های رئیس جمهور حل معضل ساماندهی کارکنان و عدالت در پرداخت بود که همچنان این قانون در رفت و آمد میان شورا و سایر نهادها معطل مانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: بیش از 36 هزار فقره پرونده به همت شورا های حل اختلاف استان به صلح و سازش ختم شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یکصدمین نشست هیئت عالی شورای وحدت صبح سه شنبه 28 شهریور ماه در حسینیه سیدالشهدا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شورای وحدت، در این نشست بر تلاش همه جانبه دفاتر شورا در استان ها برای شناسایی نیروهای کارآمد، توانمند، انقلابی و متعهد جهت ورود به مجلس شورای اسلامی تاکید شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، ولی الله بیاتی در تشریح نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در مجلس شورای اسلامی برای بررسی طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها، گفت: مواد 2 و 3 این طرح با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط اعم از دولت، نیروی انتظامی و .. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در ابتدای جلسه امروز (چهارشنبه 29 شهریور 1402) این شورا با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر یزد : با تصویب اعضای این شورا و با هدف رفاه حال شهروندان و کاهش بار ترافیکی، ناوگان حمل و نقل عمومی یزد در روز های اول و سوم مهر برای عموم مردم رایگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اراک می گوید: شورا پیگیر حذف یا کاهش مازوت سوزی نیروگاه شازند است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۷۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که کنکور سال های 1403، 1404 و 1405 به روال سال های قبل از کنکور 1402 برگزار شود.