پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۸:۵۶Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مزایده»

شهر بورس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران از مزایده فروش ساختمان مسکونی ، تجاری شرکت تجارت بین الملل میلاد آریا زیگورات خبر داد.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار داشت: در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و به منظور استفاده از ظرفیت بالای قوه قضاییه در جهت تحقق سیاست های مذکور برای امنیت سرمایه گذاری ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل صندوق اماکن تاریخی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: 12بنای تاریخی لرستان باهدف احیای میراث فرهنگی آبان ماه امسال به مزایده گذاشته خواهد شد.
دانستنی آنلاین   ۹ ساعت پیش    
دانستنی آنلاین: آگهی مزایده عمومی دومرحله ای شرکت بهنوش ایران منتشر شد: متن آگهی مزایده به شرح ذیل است: شرکت بهنوش ایران در نظردارد اقلام مازاد کارخانه مرکزی خود را به شرح ذیل از طریق مزایده به فروش برساند. متقاضیان میتوانند پیشنهادات خود را پس از اخذ فرم مربوطه از واحد بازرگانی مرکزی تا پایان [...]
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه کهف الشهدای بیرجند به محلی برای نام بردن از شهدا و نجوای خانواده های شهید تبدیل شده است، گفت: با پیگیری انجام شده در چند روز اخیر در راستای لغو مزایده زمین کهف الشهدا صحبت هایی صورت گرفت و نهایتا این زمین از مزایده خارج شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طبق تقویم مزایده سراسری فوق العاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، خودروهای سبک و سنگین وارداتی از 23 مهر عرضه می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل صندوق اماکن تاریخی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مزایده 12 بنای تاریخی لرستان در آبان برگزار می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بسته خبری اقتصادی امروز، تیتر هایی مانند آغاز عملیات بانکی برای استفاده از منابع ارزی منتقل شده ایرانی به قطر، عقب گرد طلا به کمترین رقم یک ماهه، گندمکاران تا پایان مهر صبر کنند، کاهش قیمت پژو پارس و کوییک و هزینه 100 میلیونی برای دریافت وام 560 میلیونی مسکن را در بر دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول تغییر قیمت ها، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: برای تعیین تکلیف سریع کالاهای متروکه در هرمزگان، برگزاری مزایده فوق العاده اموال تملیکی این استان به تصویب هیات مدیره این سازمان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۹۱ سایت دیگر  
طبق تقویم مزایده سراسری فوق العاده 581 سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، خودرو های سبک و سنگین وارداتی از 23 مهرماه عرضه می شود.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در نظر دارد معادن تحت تملک خود را از طریق مزایده عمومی واگذار کند. به گزارش معدن24، این مهم طی نامه ای از سوی فرید دهقانی مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری فعالیت های معدنی به رضا محتشمی پور معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت اعلام شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول تغییر قیمت ها، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون مالی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: انبار علی آباد 16 هکتار و مملؤ از تجهیزات قدیمی است، مزایده های فلزی و پلاستیکی انجام خواهد شد چراکه کوهی از تجهیزات در این انبار وجود دارد و می تواند به خودی خود یک منبع درآمدی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مرکزی با بیان اینکه مالکان خودروها و موتورسیکلت هایی که در پارکینگ هستند برای استرداد مال خود مراجعه کنند، گفت: خودروها و موتورسیکلت های رسوبی قطعا به مزایده گذاشته خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
زمزمه هایی از به مزایده گذاشتن زمین های مدرس 32 بیرجند که مکان کهف الشهدا است به وسیله سازمان املاک و اموال بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به گوش می رسد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲    
شهرداری قزوین در نظر دارد تعداد 14 قطعه زمین را با شرایط نقدی و غیرنقد بر اساس مجوز شماره 3751/1402/22 مورخ 27/06/1402 شورای اسلامی شهر قزوین، به شرح درج شده در متن زیر از طریق برگزاری مزایده عمومی واگذار نماید.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۹    
اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی در نظر دارد پارکینک پایانه بار تبریز و غرف تجاری، خدماتی و حمل ونقلی را از طریق مزایده واگذار نماید.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بانک تجارت درصدد است که اموال مازاد خود را به فروش برساند و آخرین مزایده بانک حدود 28 هزار میلیارد ریال ارزش دارد و می تواند بر عملکرد بانک تاثیر زیادی بگذارد. یکی از تاثیرهای مهم فوش اموال مازاد، رشد تسهیلات بانک ها به دلیل بالارفتن قدرت مالی بانک است. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خرید خودرو مزایده ای کار چندان سخت و پیچیده ای نیست. تنها کافیست به موقع از آگهی مزایده خودرو مطلع و یک قیمت عالی را برای خرید خودرو پیشنهاد دهید. به دلایل مختلفی انواع خودروها توسط سازمان ها و ارگان های مختلف در مزایده به فروش گذاشته می شوند ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۰    
کرمان- ایرنا- هر روز خبری از مشکلات و ناپختگی های مدیریت شهری کرمان توسط برخی اعضای باتجربه تر شورا بیرون می زند و باید گفت کو گوش شنوا؛ مثل حالا که گفته می شود به علت چاره اندیشی نکردن شهردار، آتیه فرآیند کنونی مزایده ها و مناقصه های این نهاد معلوم نیست دچار چه سرنوشتی شود. منبع
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول تغییر قیمت ها، شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۱    
کرمان- ایرنا- هر روز خبری از مشکلات و ناپختگی های مدیریت شهری کرمان توسط برخی اعضای باتجربه تر شورا بیرون می زند و باید گفت کو گوش شنوا؛ مثل حالا که گفته می شود به علت چاره اندیشی نکردن شهردار، آتیه فرآیند کنونی مزایده ها و مناقصه های این نهاد معلوم نیست دچار چه سرنوشتی شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: این وزارت خانه طالبان امروز با نشر پیامی در شبکه ایکس اعلام کرده است که این مقدار زمرد از طریق مزایده و با حضور مقام های محلی این گروه در ولایت پنجشیر فروخته شده است. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۸    
ثنظام از برگزاری مزایده عمومی برای واحد مسکونی واقع در رامسر و پیش فروش برای واحد مسکونی واقع در تهران خبر داد.
به اطلاع می رساند اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در نظر دارد یک قطعه زمین با کاربری ورزشی در اراضی شهر بوئین زهرا به شرح زیرا را واگذار کند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه- بانک تجارت در نظر دارد املاک مازاد بر نیاز خود را با وضع موجود و با شرایط نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از املاک استان تهران، به مدیریت امور سرمایه گذاری بانک تجارت واقع در بلوار میرداماد ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۰    
بانک تجارت با افشای اطلاعات در کدال، از مزایده املاک، مستغلات، کارخانه و ماشین آلات غیرضروری وتجارت خبر داده است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
بانک دی یکی از بهترین فرصت های ممکن را برای عموم مردم فراهم کرده است تا بتوانند با شرایط پرداخت آسان و منعطف، صاحب ملک شوند. شرکت در مزایده املاک مازاد بانک ها یکی از روش های آسان، مطمئن و کم ریسک برای خرید ملک توسط عموم مردم است که بسیاری از مردم از آن بی اطلاع هستند. ...
توسعه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۴۴    
براساس اخبار رسیده شعبه چهارم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه اخیرا یکی از مدیران اسبق سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه و تعدادی از همکاران وی را به اتهام عدم رعایت تشریفات واگذاری اراضی منطقه آزاد تجاری قصرشیرین، انتقال مال غیر و تبانی در معاملات با مناقصه ها و مزایده ها و... ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۰    
این شرکت در نظر دارد تعدادی سیم کارت همراه اول/ ایرانسل کارکرده و نو را از طریق مزایده واگذار نماید؛ لذا متقاضیان محترم شرکت در مزایده می توانند تا تاریخ 1402/07/20 جهت دریافت مدارک لازم برای شرکت در مزایده از دو طریق زیر اقدام نمایند: ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عملیات عمومی خارگ خبر از برگزاری فرایند واگذاری محل مهدکودک و پیش دبستانی شرکت پایانه های نفتی ایران از طریق مزایده عمومی داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
موسسه اقتصادی در نظر دارد نسبت به فروش مقادیری کالا (انواع سیگار) با وضعیت موجود به صورت نقد از طریق مزایده کتبی عمومی و به شرط صادرات اقدام نماید. نوع کالا: انواع سیگار زمان بازدید : 1402/07/03 تا 1402/07/09 راس ساعت8 صبح الی 12 ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۳:۴۶    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پیش بینی شده در مدت یک ماه، کانتینر های قبل از سال 1401 از بندر شهید رجایی خارج و در مزایده هایی که عمدتاً فوق العاده تعیین تکلیف کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اطلاعیه های امروز منتشر شده در سامانه کدال بیشتر حول شفاف سازی در خصوص شایعات و همچنین برگزاری مزایده و مناقصه ها موضوعیت داشت.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۷    
شرکت گروه دارویی برکت از عدم حصول نتیجه در مزایده برکت برای واگذاری ملک شرکت واقع در خیابان دماوند پلاک 246 خبر داد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل با شماره 2/ج/1402 را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۵:۱۲    
شرکت سبحان دارو با اتمام زمان مزایده، در اطلاعیه ای از بی نتیجه ماندن مزایده ملک شرکت در خیابان دماوند تهران خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول اعلام کرد که به زودی مزایده فرکانس 5G انجام می شود. او همچنین تأکید کرد که فعلاً سایت 5G برای اپراتور ها صرفه ی اقتصادی ندارد اما اگر تغییری در تعرفه ها رخ دهد ممکن است سرمایه گذاری در 5G منطقی باشد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استانداری گیلان قصد دارد نسبت فروش خودرو از طریق مزایده اقدام نماید. علاقه مندان به شرکت در مزایده جهت اطلاع از شرایط، فایل پیوست را دانلود و مطالعه فرمایند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷    
اداره کل بهزیستی استان همدان بهره برداری(اجاره) 7 مورد از املاک خود را طبق جدول ذیل با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت www.setadiran.ir و با شماره مزایده 5002000103000004 به صورت الکترونیکی واگذارمی نماید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها نوشت: قیمت عجیب فروش تابلویی با عکس تتلو در یک سایت منتشر شده که با واکنش هایی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است. انتهای پیام
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل اموال تملیکی تهران گفت: مردم املاک به مزایده گذاشته را خریداری نمی کنند و معتقدند آه دارد اما این اموال قانونی و شرعی هستند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت داروسازی تولید دارو که چندی پیش یکی از ملک های خود را به مزایده گذاشته بود، اعلام کرد که مزایده دتولید نتیجه نداشت.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک اسکلت نادر دایناسور در یک حراجی واقع در پاریس به مزایده گذاشته خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: شرکت داروسازی تولیددارو اعلام کرد: با پایان یافتن مهلت برگزاری مزایده، پیشنهادی از شخص و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت نشده و مزایده نتیجه ای در بر نداشته است.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت پشتیبانی و فروش ابنیه حافظ (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد ملک مشروحه ذیل را از طریق مزایده عمومی و به روش نقدی یا با اعطای تسهیلات بفروش رساند. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پیش بینی شده در مدت یک ماه، کانتینرهای قبل از سال 1401 از بندر شهید رجایی خارج و در مزایده هایی که عمدتاً فوق العاده تعیین تکلیف کنند. ...