یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۳:۴۵Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حریم هوایی»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیروی هوایی تایلند بعد از ثبت نقض حریم هوایی توسط دو فروند جت ناشناس از دولت نظامی میانمار خواسته است درباره این حادثه پاسخگو باشد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه تجاوزات هوایی رژیم صهونیستی، یک فروند پهپاد جاسوسی این رژیم صبح امروز حریم هوایی لبنان را بر فراز مزارع شبعا نقض کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه تجاوزات هوایی رژیم صهونیستی، یک فروند پهپاد جاسوسی این رژیم امروز حریم هوایی لبنان را بر فراز مزارع شبعا نقض کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه سفر جو بایدن به عربستان سعودی برخی گزارش ها حاکی از تلاش آمریکا برای ایجاد ترتیباتی جهت عادی سازی روابط عربستان سعودی و اسرائیل است و بنا بر گزارش ها، اسرائیل ترتیبات امنیتی را برای اجازه انتقال دو جزیره استراتژیک از مصر به عربستان سعودی را پذیرفته و در مقابل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه تنش بین یونان و ترکیه، وزارت دفاع یونان از نقض گسترده حریم هوایی خود و شناسایی به موقع جت های ترکیه خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روز پنجشنبه هواپیماهای جنگی چینی بار دیگر وارد حریم پدافند هوایی جزیره تایوان شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دو روز بعد از ورود 29 هواپیمای جنگی چین به حریم پدافند هوایی تایوان، 22 هواپیمای جنگی دیگر چینی وارد این حوزه هوایی شدند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
این منابع بیان کردند که خطرناک ترین نقش آفرینی های بن سلمان در استقبال از روابط با صهیونیست ها و اعطای امتیازات زیاد به آنها از جمله اجازه دادن به خاخام بزرگ صهیونیست برای سفر به عربستان و سرمایه گذاری تجار صهیونیست در این کشور و توافق تنگه تیران و اجازه دادن به هواپیماهای اشغالگر برای هتک حریم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
پدافندهوایی به عنوان خط مقدم دفاع از حریم هوایی کشور، دارای پیچیدگی های بسیاری است که مهم ترین لازمه عملکرد مناسب آن، برخورداری از سامانه های پیشرفته و بروز می باشد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گفته وزارت دفاع تایوان 29 هواپیمای جنگی چین روز سه شنبه وارد منطقه حریم هوایی تایوان شدند. بنا به گزارش همین منبع، هواپیماهای نیروی هوایی ارتش چین از جت های جنگنده، هواپیماهای ضد زیردریایی، هواپیمای اطلاعات الکترونیکی، هواپیمای سوخت رسان و هواپیمای هشداردهنده بودند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرنگار المنار گزارش داد چند فروند پهپاد بر فراز مناطقی در شمال اراضی اشغالی و هم مرز با لبنان به پرواز درآمده اند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در استونی در واکنش به نقض "بسیار جدی" حریم هوایی این کشور توسط یک بالگرد روسی به وزارت خارجه استونی احضار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع یونان از تقابل جنگنده های یونانی و ترکیه ای و ده ها مورد نقض حریم هوایی این کشور توسط نیروی هوایی ترکیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استونی با بیان این که روسیه در اقدامی بسیار تحریک آمیز با هلی کوپتر حریم هوایی این کشور را نقض کرده است، سفیر روسیه در تالین را احضار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت امورخارجه استونی با احضار سفیر روسیه، به نقض حریم هوایی این کشور توسط بالگرد روسیه به شدت اعتراض و ولادیمیر لیپائف سفیر مسکو را احضار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه استونی از احضار سفیر روسیه در این کشور در پی نقض حریم هوایی خود توسط یک بالگرد روس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه استونی با احضار سفیر روسیه، مراتب اعتراض شدید خود نسبت به نقض حریم هوایی این کشور توسط بالگرد روسی را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تایوان امروز اعلام کرد که 29 فروند هواپیمای نظامی چین وارد حریم هوایی این جزیره شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سه سال پیش در چنین روزی سپاه پاسداران پهپاد آمریکایی گلوبال هاوک را ساقط کرد. کاربران فضای مجازی با انتشار توییت هایی نسبت به این اقدام شجاعانه سپاه واکنش نشان دادند. این کاربران یادآور شدند که آمریکا دیگر نباید حریم هوایی ایران را دست کم بگیرد چرا یکی بزند، 10 تا می خورد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، در نخستین ساعات بامداد پنجشنبه، 30 خرداد 1398، یک فروند پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک متعلق به نیروی دریایی آمریکا بعد از تجاوز به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران در منطقه روبروی کوه مبارک استان هرمزگان، هدف آتش پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت و سرنگون شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: زمانی حتی ابرقدرتها جرات مقابله با آمریکا را نداشتند. طیاره های آمریکایی بارها حریم هوایی چین و روسیه را نقض میکردند و آب از آب تکان نمیخورد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران –ایرنا- نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور سوریه امروز جمعه اعلام کرد که ترکیه آماده گشودن حریم هوایی برای پرواز هواپیماهای روسیه به مقصد سوریه است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ترکیه اعلام کرد که ادعاهای بی اساس آلمان علیه آنکارا با توجه به نقض حریم هوایی کشورش توسط هواپیماهای آتن، غیرقابل قبول هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع یونان از نقض حریم هوایی خود از سوی یک فروند پهپاد متجاوز ترکیه ای خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مسئول ارائه خدمات هوانوردی سوئیس اعلام کرد، حریم هوایی این کشور امروز (چهارشنبه) بنا به دلایل امنیتی و در پی مواجهه با نواقص فنی به روی پروازها بسته شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت مسئول ارائه خدمات هوانوردی سوئیس اعلام کرد، حریم هوایی این کشور امروز (چهارشنبه) بنا به دلایل امنیتی و در پی مواجهه با نواقص فنی به روی پروازها بسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات هوایی سوئیس اعلام کرد یک مشکل فنی در سیستم کنترل ترافیک هوایی باعث توقف پرواز و فرود در فرودگاه های این کشور شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶    
آژانس خدمات ناوبری هوایی اسکای گاید از بسته شدن حریم هوایی سوئیس به دلیل بروز مشکل فنی در سیستم کنترل ترافیک هوایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بروز تداخل در رایانه های سامانه کنترل ترافیک هوایی سوئیس، باعث توقف پروازها در تمام فرودگاه های اصلی این کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سوئیس امروز (چهارشنبه) به دلایل امنیتی و در پی بروز خرابی در سیستم رایانه ای حفاظت هوایی، ناگزیر به بستن حریم هوایی خود شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
بر اثر بروز مشکل فنی در سیستم کنترل ترافیک هوایی سوئیس، حریم هوایی این کشور بسته شد و پروازهای تمام فرودگاه ها لغو شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز (سه شنبه) یک هواپیمای شخصی از فرودگاه بن گوریون وارد ریاض، پایتخت عربستان شد. به گزارش ایسنا، شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که این هواپیما با نام (9H-VCA) قبل از فرود در ریاض، از فلسطین به حریم هوایی اردن رفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جنگنده رژیم صهیونیستی با نقض حریم هوایی لبنان، دیوار صوتی جنوب لبنان را شکست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۱    
/طدبیرکل وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق نسبت به تحت کنترل نبودن مرزهای زمینی و حریم هوایی این کشور هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وبگاه ایر پریشر ارتش رژیم صهیونیستی از سال 2007 تاکنون، بیش از 22 هزار بار حریم هوایی لبنان را نقض کرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها، هواپیماهای نظامی رژیم صهیونیستی در 15 سال اخیر بیش از 22 هزار بار حریم لبنان را نقض کرده اند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۰    
براساس گزارش منتشر شده بر روی سایت“airpressure.info” جنگنده های رژیم صهیونیستی و هواپیما های بدون سرنشین این رژیم، از سال 2007 تاکنون بیش از 21 هزار بار حریم هوایی لبنان را نقض کردند. در واقع بطور متوسط هر روز چهار بار، حریم هوایی لبنان مورد تعرض قرار گرفته است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۲    
بر اساس گزارش منتشر شده در سایت AirPressure.info هواپیماهای جنگنده رژیم صهیونیستی بیش از دو هزار بار حریم هوایی لبنان را نقض کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه نشان داد که جنگنده ها و پهپاد های رژیم صهیونیستی با زیرپا گذاشتن قطعنامه 1701 سازمان ملل از سال 2007 تا کنون، بیش از 22 هزار بار به حریم هوایی لبنان تعرض کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۳    
شفقنا_براساس گزارش منتشر شده بر روی سایت “airpressure.info” جنگنده های رژیم صهیونیستی از سال 2007 تاکنون بیش از 21 هزار بار حریم هوایی لبنان را نقض کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه لبنان در بیانیه ای شدیدا تجاوز رژیم صهیونیستی به حریم هوایی سوریه را محکوم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: سوئد ادعا کرد که 3 فروند هواپیمای متعلق به نیروی هوایی روسیه حریم هوایی این کشور را در روزهای گذشته نقض کرده اند!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۵    
صد و هشتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های زیادی را به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دولت روسیه در اقدامی تلافی جویانه حریم هوایی خود را به روی خطوط هوایی فنلاند بست. شرکت های هوایی می گویند این اقدام خسارت قابل توجهی برای دولت فنلاند به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای شدیدا تجاوز رژیم اسرائیل به حریم هوایی سوریه و حمله به فرودگاه دمشق را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع ژاپن مدعی پرواز چهار فروند هواپیمای نظامی روسیه به سمت حریم هوایی ژاپن شد و آن را تحریک آمیز خواند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، در این میان، بسیاری از تحلیلگران امنیتی در آمریکا معتقدند کلیت ورود این هواپیمای ناشناس (که هویت آن هنوز معلوم نشده است) به حریم فوق امنیتی این کشور، نوعی شکست برای نهاد های اطلاعاتی پرادعای ایالات متحده محسوب می شود. این نخستین بار نیست که چنین اتفاقی رخ می دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۹    
سخنگوی وزارت خارجه چین در یک جلسه توجیهی درخصوص اقدام سه کشور بلغارستان، مقدونیه شمالی و مونته نگرو مبنی بر بستن حریم هوایی خود به روی هواپیمای حامل سرگئی لاوروف، اظهار کرد که جامعه جهانی باید شرایطی را به وجود آورد تا وضعیت و بحران پیچیده اوکراین را حل وفصل کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ ولودیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین، روز دوشنبه در سخنانی اعلام کرد که لندن تسلیحات مورد نیاز کی یف و بسیار دقیق برای جنگ با روسیه را فراهم کرده است. ...