جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۵۳Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله فلاحتی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: شخصیت های اثرگذاری چون روحانی شهید میرزا کوچک جنگلی پیشگامان نهضتی بودند که زمینه استیلای نظام اسلامی را بر رژیم طاغوت و شاهنشاهی مهیا کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه انسان در دوره نوجوانی و جوانی بیشتر به خوبی و رفتار نیکو تمایل دارد و با اراده و باور خود می تواند به تعالی برسد، گفت: در دوران نوجوانی و جوانی شرایط برای میل به خوبی فراهم است و راه های زیادی هم برای رسیدن به آن وجود دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیام اینکه زدوبندهای سیاسی و بی توجهی به مردم به ویژه کارگران تبدیل به لکه سیاه در استان شده است گفت: دیگر اجازه نمی دهیم به مردم گیلان جفا شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه فعالیت ها باید به گونه ای باشد که بر سرمایه های اجتماعی نطام افزوده شود تاکید کرد: باید هوشمندانه در عرصه فرهنگی فعالیت کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه صبر و وفاداری دو ویژگی حضرت ام البنین بود، گفت: سالروز وفات حضرت ام البنین (س) روز مادران و همسران شهیدان نامگذاری شده و مادران و همسران شهدا به ایشان اقتدا کردند، زیرا این بانوی بزرگوار جزء کسانی بود که جهاد تبیینی می کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه تعامل و همکاری متولیان فرهنگ جهت توسعه فرهنگی ضروری است گفت: در این دولت بستر لازم برای فعالیت های دینی و مذهبی فراهم است و نباید به برخی تبلیغات رسانه ای ناهمسو توجه کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۳    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت گفت: جنگ نرم وسیع و متنوعی علیه نظام ما در جریان است و مسئولان فرهنگی کشور و فعالان فرهنگ و فضای مجازی باید هشدار رهبر انقلاب را جدی بگیرند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه تشکل های قرآنی باید به صورت مردمی برگزار شود گفت: جلسه های قرآنی نباید با مسائل سیاسی و مالی گره زده شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی همگرایی و هم آوایی بین گروه های هنری را مهم خواند و گفت: به کسانی که کار های فاخری در راستای خون شهدا انجام می دهند نگاه ویژه شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی شهید سلیمانی را الگوی تمام آزادی خواهان جهان دانست و گفت: دشمن حتی نام سردار سلیمانی می ترسد بنابراین بداند از این به بعد ایران یکپارچه شهید حاج قاسم سلیمانی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۲    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه سردار سلیمانی به خاطر علاقه مسلمانان و مظلومان جهان به او یک قهرمان ملی و امتی است گفت: ملت مبارز و انقلابی ایران هرگز با قدرت های سلطه سازش نخواهد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در نشست توجیهی اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان کرد: برگشتن به آغوش توحید، اسلام و سنت پیامبر(ص) و عمل به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از راهکارهای افزایش جمعیت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۵    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه برای رفع مسئله کاهش جمعیت در کشور باید به دنبال ساز و کارهای متناسب با جامعه اسلامی باشیم گفت: عملیاتی کردن قانون جوانی جمعیت راهکار برون رفت از چالش کاهش جمعیت در کشور است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۴    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت گفت: برجام جنگ اراده هاست و ایران اسلامی همواره در جنگ اراده ها پیروز بوده و خواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: تداوم هر ساله حماسه 9 دی و اینگونه اجتماع ها و حرکت ها، نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی و ذلت دشمنان و استکبار جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی و دکتر اسدالله عباسی به مناسبت "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" پیام مشترک صادر کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه در شورای فرهنگ عمومی استان گیلان به دنبال آرمان های انقلاب اسلامی و مطالبات معنوی و دینی جامعه هستیم، گفت: انقلاب اسلامی در راستای تمدن سازی اسلامی به وقوع پیوست و باید مقدمات آن را فراهم کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مردم در مسائل فرهنگی دغدغه مند و مطالبه گر هستند گفت: همه دستگاه های اجرایی استان در فعالیت های فرهنگی مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : همه در قبال مسائل فرهنگی مسوولیم و هیچ مدیری حق تک روی ندارد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی عبادت، سیاست و بصیرت فاطمه (سلام الله علیها ) الگویی برای تمام بشریت است گفت: انقلاب اسلامی دانشگاه و حوزه را به هم نزدیک کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
صبح روز بیست و پنجم آذر ماه دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان باتفاق دکتر عابدین قاسمیان معاون امور توانبخشی ، محمد حبیب دوست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد ، حجت الاسلام حمید نادم مشاور مدیرکل و جمعی از نمایندگان تشکل های معلولین با حضرت آیت الله فلاحتی دیدار کردند
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۴    
آیت الله فلاحتی گفت: تهدید اسراییل به حمله نظامی همزمان با نشست های برجامی نشان می دهد ، مریکا و اروپا به دنبال توافق نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶    
به مناسبت روز دانشجو جمعی از دانشجویان، به همراه روسا دانشگاه ها و مسئولان نهاد نمایندگی ، ولی فقیه در دانشگاه های گیلان با آیت الله فلاحتی دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن 16 آذر و روز دانشجو، جمعی از دانشگاهیان و نمایندگان تشکل های فعال دانشجویی با نماینده ولی فقیه در گیلان صمیمانه دیدار و به بیان دغدغه های خود پرداختد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در دیدار با خانواده های شهدا و جانبازان گفت : جانبازان از ذخایر انقلاب محسوب می شوند ضمن اینکه حضور در محضر خانواده شهدا برای مسئولان و مردم روحیه دهنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در دیدار با خانواده شهید آیت الله مسلم قلی پور گیلانی از شهدای حادثه منا گفت : افتخار مادران عاقبت به خیری فرزندان است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۳    
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان با خانواده شهید فرزاد عابدی راد و جانباز سرافراز حجت الاسلام مهدی صادقی خمامی در شهرستان خمام دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی طولانی شدن روند مذاکرات را به نفع کشور و ملت ندانست و گفت: طرف مقابل به دنبال فرسایشی شدن روند مذاکرات است، زیرا می خواهند برای خود برد ایجاد و ایران را دچار ضرر کنند؛ اما دوران برد برد تمام شده و اکنون طرف مقابل باید تاوان عدم تعهد خود را به برجام بدهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۶    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه از نظر ایران مذاکرات هسته ای تمام شده و اکنون نوبت اجرای تعهدات طرف مقابل است گفت: ایران اجازه فرسایشی شدن مذاکرات وین را نمی دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۱    
آیت الله فلاحتی گفت: میرزا کوچک جنگلی شخصیت ملی در مبارزه با استعمار و استبداد بود که در دل دشمنان ملت ایران رعب انداخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۸    
آیت الله فلاحتی مبارزه بر علیه استبداد و ایجاد امنیت و معنویت در جامعه ایرانی به ویژه جامعه گیلانی را از اهداف میرزا خواند و گفت: نهضت میرزا یکی از نقاط نورانی همراهی ملت و روحانیون در یکصد سال اخیر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی : روحانیان در همه عرصه های تاریخ همواره در مقابل استکبار ایستاده اند .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش همه آبراهه ها را فتح کرده است گفت: نیروی دریایی از کنار نیروهای پوشالی دشمن می گذرد و خم به ابرو نمی آورد در کناردریاهای جهان حضور همه جانبه دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مقاوم سازی مسکن در اولویت برنامه ها قرار گیرد گفت: اجرای طرح هادی روستایی فرهنگ سازی شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۷    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مسئله حقوق های نجومی برای کشور ما که می خواهیم رنگ و بوی حکومت علوی بدهیم سازگار نیست گفت: حقوق های نجومی فسادزا و موجب کاهش اعتماد ملی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی ترویج فرهنگ و معارف انقلاب اسلامی را رسالت بسیجیان دانست و گفت: انقلاب اسلامی در سایه رهبری دین خدا، دین باوری و استقامت مردم در برابر مشکلات فائق آمده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۰    
در دیدار محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد و مشاور رئیس جمهور با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان بر شتاب گرفتن مناطق آزاد جهت کمک به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم تاکید شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی به صدور حکم اعضای جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی به منزله چشم و دیده بان نظام اسلامی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۳    
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه افسارگسیختگی قیمت ها باعث نگرانی مردم است گفت: دولت کنونی تکیه به توان داخلی دارد و امورات کشور را به برجام و خارج از کشور گره نزده و این برای مردم ما آرامش آور است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه جوانان را با جذب در مسیر اهل بیت( ع)واکسینه کنید گفت: فرهنگ بازسازی عتبات عالیات بیش از پیش در جامعه ترویج شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی جهادی عمل کردن را از اولویت فعالیت های فرهنگی در شورای اسلامی شهر رشت برشمرد و گفت: نظارت شورای اسلامی شهر رشت بر انجام فعالیت های فرهنگی حائز اهمیت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه فعالیت های فرهنگی با وحدت رویه برگزار شود گفت: فعالیت های فرهنگی گسترده بوده و نیازمند اتاق فکر است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۴    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت گفت: فشارهای اقتصادی و افزایش قیمت، به ویژه در کالاهای ضروری برای مردم درآور بوده و هست.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان این استان را یکی از مناطق سالمند کشور به شمارآورد که با کاهش موالید و آمار بالای طلاق مواجه است. اسدالله عباسی در چهارمین گردهمایی امامان جمعه گیلان که با حضور آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت در دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۵    
نماینده ولی فقیه در گیلان در گردهمایی امامان جمعه استان بر حل مشکلات مردم با تکیه بر اصلاح مدیریت ها و تقویت نظارت ها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی در گردهمایی ائمه جمعه گیلان گفت: ائمه جمعه بدون توقع مشکلات مردم را به مسئولان انتقال دهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۵:۳۳    
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت گفت: سرقت نفتکش ایرانی نشانه درماندگی آمریکاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: آمریکایی ها دزد و قداره کش هستند و به دولت های منطقه توصیه می کنیم به طرف ملت و دولت ایران دست دراز کنید تا عزتمند شوید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت : رسالت بزرگ جامعه ی دانش آموزی ، خودسازی و دانش افزایی ، برای نقش آفرینی بهینه در آینده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایثار گیلان، یادواره 360 شهید ورزشکار استان گیلان برگزار می شود. سخنرانان این مراسم حضرت آیت الله فلاحتی ، نماینده ولی فقیه در استان ، دکتر عباسی استاندار گیلان ، سیدرضا صالحی امیری ، رئیس کمیته ملی المپیک ایران و محمد عبداله پور فرمانده سپاه قدس گیلان خواهند بود. ...