شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۲:۰۵Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خیمه»

جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، البته مواضع خصمانه تروئیکا و آمریکا علیه تهران، این بار هم با مواضع و پاسخ های محکم ایران و انتقادات چین و روسیه مواجه شد، اما در این طرف و از داخل کشورمان هم رئیس جمهور در گفت وگوی تلفنی با امیر قطر به عنوان میزبان مذاکرات، اتهام زنی غرب علیه ایران ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۵    
امام حسین(ع) در روز عاشورا پس از آنکه همه یاران و اصحاب و فرزندان آن حضرت به شهادت رسیدند، به تنهایی مشغول نبرد بود که ناگهان نگاهشان به لشکر انبوهی می افتد که به فرماندهی شمر ابن ذی الجوشن بین امام و خیمه های آن حضرت فاصله شده و قصد حمله به خیمه های خانواده امام را داشتند ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بلال کریمی، معاون سخنگوی طالبان اعلام کرد که مولوی هبت الله آخندزاده، رهبر امارت اسلامی دقایق پیش وارد خیمه لویه جرگه در کابل شده است. این اولین سفر علنی رهبر طالبان به شهر کابل پس از روی کار آمدن این گروه بوده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گزارش هایی از شنیدن صدای تیراندازی در اطراف لویه جرگه محل برگزاری بزرگترین نشست علمای افغانستان به میزبانی طالبان حکایت دارد. به گزارش فرارو، نشست علمای طالبان با حضور بیش از سه هزار عالم دین و بزرگان قومی در خیمه لویه جرگه کابل آغاز شد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نشست بزرگ عالمان دینی در خیمه لویه جرگه کابل، پایتخت نشینان از وقوع چند انفجار و تیراندازی پیاپی در حوالی این اجلاس خبر دادند. در همین حال وزارت داخله اما هرگونه انفجار و درگیری را تکذیب کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۶    
شفقنا افغانستان- همزمان با برگزاری نشست علمای طالبان در کابل، منابع از نزدیکی محل برگزاری این نشست می گویند که صدای پی هم شلیک گلوله به گوش می رسد. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از افق نیوز، ملا حسن آخوند؛ رییس حکومت طالبان در آغاز نشست از عالمان دینی خواست تا از نظام موجود حمایت کرده و در جهت حل مشکلات جاری در کشور دست به کار شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست علمای طالبان با حضور بیش از سه هزار عالم دین و بزرگان قومی در خیمه لویه جرگه کابل آغاز شد. اما ساعاتی از آغاز این نشست نگذشته بود که منابع محلی از دو انفجار و تیراندازی پیاپی از خیمه لویه جرگه در کابل خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع مردمی در کابل تأیید کرده اند که صدای شلیک از نزدیکی محل لویه جرگه در کابل شنیده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۵۰    
با حضور هیأت داوران جشنواره متشکل از عباس جمشیدی فر، حسین صفی و بهناز مهدی خواه برگزیدگان بخش مسابقه خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۸    
در اجلاس گروه 7 صدها میلیارد دلار تخصیص داده اند تا برای کشورهایی که احتمال می رود به طرف چین بروند، سرمایه گذاری شود تا بین غرب و چین، غرب را انتخاب کنند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۰    
آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 7 تیر با حضور جمعی از مسولان استان در خیمه گلستان شهدا برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۲:۱۰    
18 اسفند سال گذشته در یادداشتی با تیتر نسخه ای جدید از یک سه گانه تاریخی که در همین ستون چاپ شد نوشتم با شروع جنگ اوکراین و شکراب شدن روابط روسیه و غرب، این امکان وجود دارد که آمریکا برای یارگیری و برطرف کردن مشکلات اقتصادی خود به ویژه در حوزه انرژی تلاش کند ایران را به اردوگاه خود بکشاند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان مسابقه نمایش نامه نویسی و خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان به ایستگاه آخر رسید. در مدت 5 روز برگزاری جشنواره 76 نمایش در 9 سالن شهر همدان به اجرا در آمد ...
عباس جمشیدی فر بازیگر و عضو هیات داوران مسابقه تئاتر خیابانی و خیمه شب بازی بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، تئاتر خیابانی را یکی از بهترین راه های انتقال و پیوند مخاطب با تئاتر، دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
کتاب محموعه نمایشنامه های خیمه شب بازی برای کودکان در بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودکان و نوجوانان منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مجله خیمه به مناسبت رحلت آیت الله سیدعبدالله فاطمی نیا در یک صد و چهل سومین شماره خود، داستانی بی بدیل از یک روحانی اصیل را روایت می کند. نگاهی که در میان مجلات، کتاب ها و مقالات نسبت به روحانیت کمتر دیده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
در حاشیه برگزاری جشنواره تئاتر کودک، سه کتاب تاریخچه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ، مجموعه نمایشنامه خیمه شب بازی برای کودکان و کتاب نمایشنامه های محبوب کودکان رونمایی شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سناریوی جابه جایی آقای پاس گل فصل بیست ویکم لیگ برتر فوتبال ایران وضعیتی پیدا کرده که سرنوشت محتومش عاقبت خوشی را در پی نخواهد داشت.
اعضا و مربیان انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری سمنان در بستر فضای مجازی با چگونگی ساخت عروسک های خیمه شب بازی آشنا شدند.
صمت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در دنیای امروز که اقتصاد به عنوان یکی از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی و امنیت روانی و جغرافیایی جوامع محسوب می شود، صادرات به عنوان یک رکن اصلی در اقتصاد، عمود خیمه پیشرفت است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۱    
تئاتر "تماشاخانه خیمه شب بازی " اثر محمد حسن ابویی هنرمند توانمند مهریزی به بخش نمایش های سنتی بیست و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان راه یافت.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرسی را کنار نهادند. مدیرکلی که بشکلی حرفه ای برای این دفتر زحمت کشیده و خدمات رسانی می کرد. برخی از آقایان فکر می کردند که خیمه زدن های آتی سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات باید رخنه گاهی در درون وزارت داشته باشد و احتمالا شک شان به دفتر بازرسی رفت ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
الکا هدایت، بهرام بهبهانی، مهرداد نظام آبادی، بهناز مهدی خواه، عباس جمشیدی فر و حسین صفی، داوری سه بخش از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را برعهده خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی امروز دوشنبه گزارش دادند که چادرها و خیمه های معترضین علیه افزایش قیمت کالاها و بهای مسکن، در تل آویو و دیگر شهرهای صهیونیست نشین برپا شده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۰    
واقعا جای آسیب شناسی دارد که چرا بزرگان فرهنگی کشور و عمود های خیمه این حوزه ترجیح داده اند که در غرب ادامه زندگی دهند. کجای کارمان ایراد داشته و دارد؟ چهار بزرگی که در سال 1401 از بین ما رفتند. دکتر رضا براهنی، دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن، محمد آصف فکرت هروی و دکتر احمد مهدوی دامغانی.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۸:۲۰    
زائران ایرانی دعای کمیل را در خیمه گاه حسینی(ع) زمزمه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان _ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از احداث خیمه ای بزرگ در امامزاده شاهرضا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آستانه اشرفیه - فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه شهید خوش سیرت عمود خیمه انقلاب بود، گفت: شهید خوش سیرت یک فرمانده نظامی صفر نبود بلکه فرمانده عارف بود.
شوشان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۶    
شوشان - شیخ محمدعلی بهمنی : از هم گسیختگی در کنترل شرایط و درک موقعیت کنونی کشور و همچنین خیمه زدن رژیم صهیونسیتی در کنار مرزهای ایران اسلامی و تحرکات آشکار به خصوص سخنان "بنت" در باره هدف قرار دادن درون ایران و رها کردن جریانات نیابتی و دهها دلیل دیگر می تواند نگرانی اساسی برای امنیت شهروندان ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
خبر استعفای وزیر کار در نهایت از سوی شخص عبدالملکی تایید شد و اگر موافقت دولت نیز تبدیل به واقعیت شود حکایت از آن دارد که ابراهیم رئیسی تغییر کابینه را آغاز کرده است پیش از آنکه مجلس دست به استیضاح بزند. خاصه آنکه وزیر کار بیش از دیگر وزرا زیر تیغ استیضاح قرار داشت
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد حسن ابویی از ساخت عروسک های نمایشی بر روی صحنه خبر داد و گفت: مخاطبان در طول نمایش تماشاخانه خیمه شب بازی ، ساخت عروسک توسط مرشد با استفاده از مواد بازیافتی را شاهد خواهند بود و علاوه بر آموزش ساخت برخی از عروسک ها به اهمیت مواد بازیافتی و مسئله زباله نیز واقف می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - خیمه جشنواره گل محمدی لاله زار در شهرستان بردسیر در حالی برای دوره چهاردهم و پس از 2 سال وقفه کرونایی امسال برپا می شود که شروع آن با عطرافشانی و گلباران مزار سردار دل ها و شست و شوی مزار مطهر این شهید و دیگر شهیدان گلزار شهدا با گلاب ناب این خطه از استان کرمان خواهد بود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۰:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بررسی بازار خودرو نشان می دهد پراید 111 با قیمتی حدود 206 میلیون تومان در بازار داد و ستد می شود. محصول نوبرانه سایپا یعنی شاهین با قیمتی حول و حوش 386 میلیون تومان در بازار حاضر است. بررسی قیمت ها در بازار خودرو از خیمه سنگین رکود حکایت می کند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز یک شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران کل قدیم و جدید دفتر امور زنان و خانواده استانداری همدان با تاکید بر اینکه اگر خانواده در مسیر رشد و تعالی قرار می گیرد در نتیجه ایفای نقش درست مادری است، افزود: بانوان عمود خیمه در خانواده هستند که نقش بسیار [...]
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۸    
احسان عابدی با حضور در تمرین نمایش های تماشاخانه خیمه شب بازی و قصه بخت در شهرستان مهریز گفت: این دو اثر درواقع به عنوان نمایندگان استان یزد در جشنواره همدان شرکت می کنند و علی رغم رقبای حرفه ای که در دو بخش متفاوت دارند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۹    
ارتفاع این آبشار نزدیک به پنجاه متر است و اطراف آن را درختان بلوط و کنار و گیاهان دارویی احاطه کرده اند. جریان آب در این آبشار به نحوی مسحور کننده، از دیواره ای بلند، باشکوه و هیبت بسیار به پایین سرازیر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: رئیس جمهور باید باور داشته باشد که بسیاری از نیروهای مجرب و متعهد وجود دارند که به راحتی و بدون دغدغه های سیاسی می توان از وجود آنان بهره های خوبی برد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: نقش دختران در خانواده و جامعه بسیار باارزش بوده و دختران امروز؛ مادران فردا و ستون و پایه اصلی خیمه خانواده هستند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروکشی رسوای آژانس پس از سفر مدیرکل آن به سرزمین های اشغالی، تحرکی در راستای نیاز آمریکا به فشار علیه ایران و احیای نیم بند برجام، به شکل دلخواه آمریکا و رژیم صهیونیستی و تروئیکای اروپایی است.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زهرا افتخاری گفت: سلبریتی های وطن فروش هیچ گاه نمی توانند الگوی جوانان کشور باشند، زیرا عروسک خیمه شب بازی غرب شده اند و کارهای سازماندهی شده آنها را اجرا می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
1-آمریکا و انگلیس و فرانسه باردیگر با جلو انداختن مدیرکل آژانس اتمی به عنوان عروسک خیمه شب بازی خود، ادعا کردند یک قطعنامه ضدایرانی به شورای حکام ارائه می دهند و بایدن هم ادعا کرد همه گزینه ها را روی میز نگه داشته و رسانه های آمریکایی و غربی نیز در یک خط خبری جدید تلاش دارند با فضا سازی از این ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بسیج هنرمندان سپاه عاشورا با صدور بیانیه ای اعلام کرد: جشنواره کن، یک ابزار تبلیغاتی در دست عوامل بیگانه است که با نگاه سیاسی و ایدئولوژیک و تفکرات ضد ایرانی و اسلامی، برخی هنرمندان و فیلمسازان ما را عروسک خیمه شب بازی خود کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: امام خمینی (ره) ولایت فقیه را که امروز ستون خیمه انقلاب می باشد از دل متون دینی استخراج و در قالب یک شیوه نوین حکمرانی به دنیا عرضه کرد.
بقاع نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه همدان خبر داد به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران و قیام پانزده خرداد ده بقعه متبرکه در همدان میزبان این مراسم هستند. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق در پیامی به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی نوشت: این مجاهد بزرگ که جامع فضایل بود، رفت و با رفتن خویش نه تنها برای خانواده اش مال و منالی بر جای نگذاشت، بلکه برای امت خویش گنجی تمام نشدنی به ارث نهاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه دشمن سعی دارد ریشه این خیمه را بزند، گفت: هدف استکبار از انتشار فیلم های موهن این است که چهره زشتی از ایران و تشیع به نمایش بگذارد اما خاک بر خورشید می پاشند و راه به جایی نخواهند برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
فردا یازدهم خردادماه و در نخستین روز از دهه کرامت، خادم یاران و یاوران رضوی در خیمه حسینی گلستان شهدای اصفهان اجتماع می کنند.