یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۷:۱۲Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تحصن»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۶    
شماری از معترضان به تغییر قانون انتخابات عراق، در بغداد پایتخت این کشور تحصن کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا-بغداد، پایتخت عراق و شماری از استان های دیگر شاهد تحصن و تظاهرات شبانه در اعتراض به قانون انتخابات هستند که پارلمان روز دوشنبه گذشته بر اساس حوزه انتخاباتی واحد طبق سازوکار سانت لیگو بخشی از آن را تصویب کرده است. ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به لغو ممنوعیت کاندیداتوری آریه درعی رهبر حزب شاص از سوی پارلمان رژیم صهیونیستی صدها اسرائیلی اقدام به تحصن کردند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
صدها تن از افراد دارای معلولیت و مدیران مراکز غیردولتی تحت پوشش بهزیستی در اعتراض به معوقات حدود 10 ماهه خود و همچنین عهدشکنی و عدم پایبندی مسئولان برنامه و بودجه به تعهداتشان، مقابل این سازمان تحصن کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۶    
مسجد امام(ره) بازار بزرگ تهران از قدیمی ترین مساجد تهران است که به سبب همجواری با بازار، محل وقوع اتفاقات سیاسی و اجتماعی بسیار بوده است؛ از تحصن های دوره مشروطه تا وقایع زمان انقلاب که بازار و این مسجد از مهم ترین کانون های آن بوده تا تجمع های بازاریان که هریک روایت های شنیدنی و خواندنی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس در قدس فلسطینیان را به استقامت و حضور بیشتر در مسجد الاقصی و صحن های آن برای دفع برابر هرگونه حمله صهیونیست ها فرا خواند.
شورای سیاستگذاری اقوام و طوایف استان سیستان و بلوچستان در پی انتشار اخبار دروغین تجمع روز پنجشنبه مقابل استانداری در فضای مجازی تکذیبیه صادر کرد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رپیس کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور در جمع معترضینی که در اعتراض به عدم کارایی قوانین عفاف و حجاب مقابل مجلس تحصن کرده بودند گفت برای حجاب برنامه داریم و قرار است در صحن علنی مجلس بررسی شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۲    
ده ها نفر از اعضای اتحادیه کارگران مهاجر و گروه های مدافع آنها پس از ارائه شکایت به مقامات کارگری این کشور دست به تحصن در مقابل وزارت کار تایوان زدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی سلسله تحصن هایی را با عنوان نابلس، مقاومت ادامه دارد در همبستگی با مردم نابلس و حمایت از آنها در غزه برگزار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کمیته عالی جنبش الاسیر تصمیم گرفته است که پس از نماز جمعه، در محوطه زندان تحصن کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۳:۴۰    
رژیم صهیونیستی که در برابر عملیات شهادت طلبانه فلسطینی ها درمانده شده، عقده های خود را بر سر اسرای فلسطینی خالی می کند تا به خیال خود انتقام هلاکت شهرک نشینان را از اسرا بگیرد و در روز های اخیر سرکوب و ضرب و شتم اسرا را تشدید کرده است که فلسطینی ها در واکنش دست به اعتصاب و تحصن زده اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- منابع عبری اعلام کردند: هزاران اسرائیلی تظاهرات علیه طرح اصلاحات قضایی را در قدس اشغالی آغاز کرده اند. به گزارش شفقنا از ایسنا، برخی از معترضان از ساعاتی قبل در مقابل خانه های اعضای کنست در قدس اشغالی تحصن کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۷:۴۵    
ساکنان قدس در کنار یکی از ساختمان هایی که صهیونیست ها می خواهند تخریب کنند تحصن کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سفر یک هیئت نظامی بلندپایه مراکش به اسرائیل، تصمیم اسرای فلسطینی برای تحصن پس از نماز جمعه، حضور 80 هزار نمازگزار فلسطینی در نماز جمعه مسجدالاقصی، زخمی شدن ده ها فلسطینی در درگیری های نابلس و اعتراض آمریکا به ارائه قطعنامه ضداسرائیلی به شورای امنیت از آخرین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش اسیران از تصمیم اسرای فلسطینی برای تحصن در زندان ها پس از نماز جمعه امروز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: چندی قبل گفتند کارمندان باشگاه تحصن کردند، وقتی این خبر را شنیدم پایین را نگاه کردم و دیدم خبری نیست.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از شیعیان در کانادا در اعتراض به افزایش اسلام ستیزی و هدف قراردادن مقدسات مسلمانان در مقابل کنسولگری سوئد در تورنتو تحصن کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مقامات دولتی چین در واکنش به اعتراضات کارگری تهدید کرده اند که کارگرانی را که اقدامات افراطی انجام می دهند، -مانند تظاهراتی که ترافیک را مسدود می کند یا خارج از ادارات دولت راه را بند آورده و تحصن گونه است- مجازات خواهند کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تاریخچه تحصن علمای بحرینی در اعتراض به انحلال مجلس علما در 2014 میلادی در لن ننسی شبکه العالم بررسی می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، انحلال مجلس علما در بحرین و تحصن علما در مسجد امام صادق (ع) در شهر القفول در دوم فوریه سال 2014 میلادی در برنامه لن ننسی با حضور شیخ حسن العصفور، عض ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای آل خلیفه، شماری از تظاهرات کنندگان هتک حرمت قرآن کریم در سوئد را بازداشت کرده و از تحصن مقابل دارالقرآن منامه جلوگیری کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هشتم بهمن ماه سال 1357، عده ای از علما در حرکتی اعتراض آمیز، در مسجد دانشگاه تهران تحصن و با انتشار اعلامیه ای، اعتراض خود را نسبت به بستن شدن فرودگاه مهرآباد و ممانعت از ورود امام خمینی(ره) اعلام کردند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۷    
نمایندگان اصلاح طلب پارلمان لبنان در اعتراض به بن بست در انتخاب رئیس جمهوری جدید، برای یازدهمین بار تحصن خواهند کرد. این یک حرکت نمادین نیست. ملحم خلف، نماینده مجلس، هدف این تحصن را مسئولیت ملی و راهکاری برای اعمال فشار برای انتخاب رئیس جمهوری و رسیدن به راهی برای اجرای قانون اساسی خواند ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سنت بست نشینی تاریخچه ای بزرگ در فرهنگ ایرانیان داشته و مردم گاهی برای اعتراض و گاهی برای حفظ امنیت خود در حرم اهل بیت تحصن می کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۲    
آقای خامنه ای پیشنهاد کرد تا بازگشت امام تحصن کنند. سایرین نیز موافقت کردند. سپس بحث درباره مکان تحصن بود. [مسجد دانشگاه تهران پذیرفته شد.]این مسجد از جهت وابستگی به دانشگاه، شبیه بیمارستان [امام رضا] بود...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال شکست پارلمان لبنان در یازدهمین جلسه انتخاب رئیس جمهوری جدید، منابع رسانه ای از تحصن چند نماینده در ساختمان نهاد قانون گذاری این کشور در اعتراض به سریال تکراری شکست در انتخاب رئیس جمهوری جدید خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ده ها فعال اردنی ظهر روز جمعه در اعتراض به تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه ملت فلسطین در شهر بیت المقدس به خیابان ها رفته و در مقابل سفارت اسرائیل در امان پایتخت اردن تحصن کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۵    
شفقنا-ده ها تن از معلمان لبنانی امروز جمعه در برابر مقر صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) در بیروت تحصن کرده و خواهان بهبود حقوق خود و پرداخت آن به دلار شدند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۷    
شفقنا-چندین نماینده پارلمان لبنان برای برگزاری پی در پی جلسات پارلمان برای انتخاب رئیس جمهوری جدید دست به تحصن در ساختمان این نهاد قانونگذاری کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مهندسان بازنشسته با تحصن در مقابل ساختمان اتحادیه خود در بیروت پایتخت لبنان خواستار افزایش حقوق و بهبود اوضاع خود شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۵    
روز گذشته هزاران معترض بنگلادشی در شهر داکا، پایتخت این کشور، با برگزاری تظاهرات و تحصن خواستار استعفای دولت شدند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روایت پرویز پرستویی از شهید مصطفی چمران در انیمیشن نام ها رضا میرکریمی را ببینید.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هواداران بولسونارو هنوز پیروزی لولا داسیلوا در انتخابات ریاست جمهوری را نپذیرفته اند و بعضی از آنان از سی ام اکتبر در مقابل مقر ارتش در برازیلیا تحصن کرده و خواستار مداخله نظامیان هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰    
امینه شکرآمیز، خبرنگار سابق انصاف نیوز: روش های مسالمت آمیز اعتراض مثل راهپیمایی، تحصن و اعتصاب اهمیت ویژهٔ خود را دارند. اما با استفاده از روش های خلاقانه مانند موسیقی، تئاتر خیابانی، نقاشی و شوخی می توان تاثیر بیشتری گذاشت. شوخی مهم است؛ شوخی های بسیار ولی بدون توهین ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۷:۱۱    
دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم، اتفاقاتی در ذهن مردم و اعتقادات مردم رخ داده است که در ابتدا ما مقصرش هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۷:۵۳    
تحصن کارگران بخش حمل و نقل تونس در بحبوحه اختلافات بین اتحادیه کارگران حمل و نقل و وزارت حمل و نقل این کشور در زمینه پرداخت های به موقع حقوق صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون امور نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری گفت: اغتشاشگران چون گمراه شده اند کردار زشت و رفتار نادرست خود را زیبا می دانند، در قران هم به این مسئله اشاره شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جعفری گفت: تحصن بانوان مطالبه گر این شهرستان درباره قوانین اجرا نشده درحوزه عفاف و حجاب توسط مسئولان در صحن امامزاده حمزه(ع) برگزار شد که مهمترین خواست آنان اجرای قاطع مصوبات 427 و 820 شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۷:۳۸   + ۵۵ سایت دیگر  
حسین جلالی، نماینده مجلس در مصاحبه با همشهری در باره جلسات 15روزه ای که برای اجرای قانون حجاب و عفاف برگزارشده اظهارنظر کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۴۲    
در اعتراض به فراگیر شدن ظلم و بی عدالتی در اواخر دوران مظفرالدین شاه قاجار، علمای برجسته تصمیم به مهاجرت از تهران گرفتند. براین اساس طی جلسه ای که در منزل آیت الله سیدمحمد طباطبایی برگزار شد، حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) به عنوان محل تحصن انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۵:۲۱    
در نشست خبری گروه مُحصَنات که با حضور اصحاب رسانه در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر واقع در خیابان سرچشمه تهران برگزار شد، فعالان این گروه به بیان علل برپایی تحصن مطالبه گرانه جمعی از بانوان محجبه و جوانب مختلف آن پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
پس از اعلام آمادگی صهیونیست ها برای یورش به مجسد الاقصی و هتک حرمت آن جنبش حماس فراخوانی درخصوص تحصن در این مسجد منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۴۷    
همزمان با برخی نقاط کشورمان، تحصن جمعی از بانوان محجبه به منظور ضرورت اجرایی شدن قوانین عفاف و حجاب در حرم شاهچراغ(ع) در حال برگزاری است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۲۲:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی گفت: تا روزی که من در سازمان سینمایی باشم و آقای اسماعیلی من را در سازمان نگه دارند، هنرمندان اعتراض نکنند و نمایندگان مجلس تحصن و تعصب نکنند قطعا فیلمی بدون حجاب بر روی پرده نخواهد رفت.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
جمعی از بانوان انقلابی و دانشجویان دختر بسیجی با تحصن در حرم های کشور خواستار اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور شدند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ملیحه طوسی از شاهدان عینی ماجرای بست نشینی حرم امام رضا در مطلبی نوشت: جدا از بحث درباره فلسفه بست نشینی، ادعای این جمع 30 نفره مبنی بر باز کردن سربندها توسط خدام یا پاره کردن عکس شهدا با فیلمی که در اختیارم قرار گرفت، کذب است.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از بانوان محجه شهر کرج در اقدامی خودجوش در محوطه امامزاده محمد این شهر در اعتراض به وضع موجود حجاب تحصن کرده اندو
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۳    
صحن و سرای امامزاده یحیی (ع) ساری این روزها میزبان خواهران گروه عماریون و همراهان آنهاست، به گفته مدیر گروه عماریون ساری این تحصن واکنش مثبت علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی را در پی داشت.