دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۲۰Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایشی یکم»

پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۷    
در بورس امروز 93میلیارد تومان دارا یکم و 170میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 300میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 130میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۰    
در بورس امروز 93میلیارد تومان دارا یکم و 170میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 300میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 130میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم و مالی یکم امروز با افزایش قیمت مواجه شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 145میلیارد تومان دارا یکم و 250میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 945میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 130میلیارد تومان بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۲    
در بورس امروز 65میلیارد تومان دارا یکم و 200میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 110میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 126میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز 65میلیارد تومان دارا یکم و 200میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 110میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 126میلیارد تومان بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۰۱    
در بورس امروز 80میلیارد تومان دارا یکم و 265میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 75میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 170میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۴    
صندوق پالایشی یکم و مالی یکم امروز مقابل هم قرارگرفتند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۲    
در بورس امروز حدود 120میلیارد تومان دارا یکم و 380میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و370میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها هفت میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۲    
در بورس امروز حدود 120میلیارد تومان دارا یکم و 380میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و370میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها هفت میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۰    
در بورس امروز 170میلیارد تومان دارا یکم و 300میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 375میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 325میلیارد تومان بود.
در بورس امروز 80میلیارد تومان دارا یکم و 265میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 75میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 170میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم امروز با افت قیمت مواجه شدند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۲    
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم امروز با رشد قیمت مواجه شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۱    
در بورس امروز حدود 100میلیارد تومان دارا یکم و 275میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و925میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 80میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۸    
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم امروز با افت قیمت مواجه شدند.
در بورس امروز حدود 185میلیارد تومان دارا یکم و 350میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و815میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 29میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۶    
در بورس امروز 110میلیارد تومان دارا یکم و 330میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 505میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 15میلیارد تومان بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۸    
در بورس امروز 125میلیارد تومان دارا یکم و 455میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 965میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 195میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 180میلیارد تومان دارا یکم و 460میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 940میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 27میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۵    
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم اولین روز هفته را صعودی آغاز کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۵    
حدود یک سال از پایان پذیره نویسی پالایشی یکم می گذرد و این نماد به جز روز های اول، دیگر نتوانست به سقف 10 هزار تومان برسد. در گفتگو با مهدی ساسانی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه به این پرسش پاسخ داده شده است که آیا در پالایشی یکم اصل پولی که پرداخت شد باز خواهد گشت؟
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۵    
بهترین عملکرد ماهیانه را صندوق پالایشی یکم با 1.24 درصد تنها سبزپوش ماهانه بود و در انتهای این لیست، نام صندوق واسطه گری مالی یکم با عملکرد 20.1 درصدی منفی مشاهده می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم امروز مقابل هم قرار گرفتند .
در بورس امروز 175میلیارد تومان دارا یکم و 430میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 60میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها سه میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 110میلیارد تومان دارا یکم و 220میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 485میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 180میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم امروز با افزایش قیمت مواجه شدند .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز حدود 140میلیارد تومان دارا یکم و 225میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به بیش از دو هزار و 25میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها حدود 95میلیارد تومان بود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت صندوق پالایشی یکم امروز شنبه 27 شهریور 1400
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۳    
در بورس امروز 180میلیارد تومان دارا یکم و 260میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 785میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 225میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 240میلیارد تومان دارا یکم و 405میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 735میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 85میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۵    
در بورس امروز 180میلیارد تومان دارا یکم و 315میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 520میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 245میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 155میلیارد تومان دارا یکم و 360میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 670میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 210میلیارد تومان بود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق تصمیم اتخاذ شده از امروز 20 شهریور 1400 زمان معاملات صندوق ها از جمله صندوق پالایشی یکم و دارایکم طولانی تر شد و معاملات آن ها تا ساعت 15 ادامه خواهد داشت. خبرنگار نبض بورس در گفتگو با مهدی سماواتی کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه به بررسی زوایای مختلف این تصمیم پرداخته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۰    
امروز مطالبی همچون پیش بینی روند بازار ارز در هفته آینده؛ دلار فردایی چند؟، تحلیل تکنیکال چهار نماد بورسی، چرا سود شرکت ها مطابق برنامه زمان بندی شده پرداخت نمی شود؟، چینی ها کندل سازی کردند کارشناس ایرانی پاسخ داد!، اینفلوئنسر ها بخوانند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه ای که بورس تهران در مرداد ماه سال جاری منتشر کرد، اعلام شد که زمان معاملات دو صندوق دولتی از شنبه 20 شهریور تغییر خواهد کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۰۲    
مردم در معامله با دولت توقع ضرر دیدن ندارند و از سوی دیگر دولت مانند هر ناشر دیگری، باید تا یک سال از سهمی که عرضه کرده است حمایت کند تا قیمت سهم به زیر قیمت در روز عرضه نرسد؛ بنابراین قرار شد سهم جدید پالایشی یکم یا سهم های دیگر به سهامداران ETF داده شود ...
در بورس امروز 120میلیارد تومان دارا یکم و 315میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله دو هزار و 405میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 28میلیارد تومان بود.
در بورس امروز 125میلیارد تومان دارا یکم و 300میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 650میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 56میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۴۲    
در بورس امروز 125میلیارد تومان دارا یکم و 310میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 810میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 190میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 230میلیارد تومان دارا یکم و 335میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله هزار و 850میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 50میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 305میلیارد تومان دارا یکم و 565میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله دو هزار و 15میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 150میلیارد تومان بود.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت پایانی یک واحد از صندوق پالایشی یکم امروز شنبه 13 شهریورماه 1400 با احتساب 1٫29 درصد رشد (1110 ریال) نسبت به روز معاملاتی قبل به 87 هزار و 110 ریال رسید.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۷    
صندوق واسطه گری مالی یکم مثبت و صندوق پالایشی یکم منفی هفته سوم شهریور آغاز کردند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۶    
بهترین عملکرد هفتگی را صندوق پالایشی یکم با 6.99 درصد بازدهی مثبت به خود اختصاص داده پس از آن نیز صندوق آوای معیار با 3.47 درصد بازدهی مثبت، بهترین عملکرد را در هفته قبل داشته است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 8 شهریور ماه صندوق های قابل معامله سهامی، در راس صندوق های پربازده قرار گرفتند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۸    
در بورس امروز 710میلیارد تومان دارا یکم و 310میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به سه هزار و 120میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 500میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بازار سرمایه، صندوق پالایشی یکم و صندوق واسطه گری مالی یکم صعودی بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز 420میلیارد تومان دارا یکم و هزار و 105میلیون تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله سه هزار و 60میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 230میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق واسطه گری مالی یکم و صندوق پالایشی یکم امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.