چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۱۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتصاب»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طبق گزارش رسانه های جمعی معلمان رومانی وارد دومین هفته اعتصاب و اعتراض خود می شوند. همزمان کادر درمان و کارگران حمل و نقل ریلی این کشور نیز خود را برای اعتراض آماده می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸    
نمایندگان وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی، وزارت دارایی این رژیم را به تاخیر در پرداخت حقوق ها و افزایش زمان تعویق پرداخت دریافتی خود متهم می کنند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۰    
کارمندان اتحادیه خدمات عمومی انگلستان قصد دارند به مدت 15 روز اعتصاب کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۶    
در حالی که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) چهارمین هفته خود را بدون هیچ نشانه ای از دست یافتن به راه حلی پشت سر می گذارد، تأثیر این اعتصاب در سراسر آمریکا محسوس است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
در پی شهادت یک جوان فلسطینی در جنین به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست، اعتصاب کامل در این شهر در شمال کرانه باختری، برقرار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) چهارمین هفته خود را بدون هیچ نشانه ای از دست یافتن به راه حلی پشت سر می گذارد، تأثیر این اعتصاب در سراسر آمریکا محسوس است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ستارگان کشتی هند در جریان سی وپنجمین روز از اعتصاب خود نسبت به کار غیر اخلاقی رئیس فدراسیون این کشور پس از درگیری با پلیس هند، بازداشت شدند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ستارگان کشتی هند در جریان سی وپنجمین روز از اعتصاب خود نسبت به کار غیر اخلاقی رئیس فدراسیون این کشور پس از درگیری با پلیس هند، بازداشت شدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رانندگان و بهره برداران ناوگان اتوبوسرانی شهر قزوین مطالباتی دارند که برای پیگیری آن ها جلسات مختلفی برگزار شده، به گفته رانندگان برخی از خواسته ها زیاده خواهی عنوان کرده و برای برخی موارد هم قول رسیدگی داده اند و بنا شده مشکلات برای حل اولویت بندی شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱    
حداقل 80 هزار افسر پلیس اسپانیا در اعتراض به سیاست های امنیتی و ضد معیشتی دولت پدرو سانچز در مرکز شهر مادرید شرکت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
درگیری فلسطینیان با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری، تصویب قطعنامه در سازمان جهانی بهداشت به نفع فلسطین و تدارک اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین برای اعتصاب نامحدود غذا از آخرین اخبار مربوط به تحولات فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آکادمی تلویزیون برنامه برگزاری شانزدهمین مراسم اهدای جوایز افتخار آکادمی را که قرار بود هفته آینده برگزار شود را لغو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۵    
اسرای جبهه خلق برای آزادی فلسطین در تدارک اعتصاب غذای نامحدود هستند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز فلسطینی حنظله فعال در امور مربوط به اسیران فلسطینی مستقر در زندان های رژیم صهیونیستی اعلام کرد: 40 اسیر فلسطینی قصد دارند در اعتراض به شرایط خود، اقدامات مختلف از جمله اعتصاب غذا را پیش بگیرند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۲    
یک نوجوان فلسطینی که چند روز پیش به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نابلس زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سرمربی استقلال بعد از برتری 4-0 تیمش مقابل نساجی گفت: استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ و پرافتخار هستند اما پرسپولیس اصلاً این مشکلات را ندارد. من سعی می کنم این موضوعات را در ذهنم حل کنم اما متوجه نمی شوم و نمی توانم آنها را از ذهنم خارج کنم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز یک نوجوان فلسطینی که چند روز قبل در نابلس به دست نظامیان صهیونیست مجروح شده بود، به شهادت رسید. از سوی دیگر 15 اسیر فلسطینی اعلام کردند در اعتراض به وخامت اوضاع زندان های این رژیم دست به اعتصاب غذا می زنند.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام زمان در سازمان اطلاعات سپاه، دومین لیدر اعتصابات در مناطق نفتی پارس جنوبی دستگیر شد. این فرد که دارای بیش از 3 هزار زیرمجموعه و مرتبط با رسانه های معاند بود نقش اصلی در سازماندهی اعتصابات و انتشار فراخوان های تجمع و تهیه محتوای مرتبط جهت ارسال ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۲    
اسرای بیمار فلسطینی در زندان الرمله تصمیم به اعتصاب غذای نامحدود گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳    
شبکه المیادین گزارش داد دولت انگلیس بر تصویب لایحه ای برای محدود کردن حق اعتراض و اعتصاب کارکنان و کارگران، اصرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که هنوز انجمن نویسندگان آمریکا با تولیدکنندگان فیلم هنوز به توافق نرسیده اند برخی منتقدان بر این باورند ادامه این روند می تواند به نفع مستندسازان و رونق تولید مستندها در آینده نزدیک باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اعتصاب در سراسر اروپا قابل مشاهده است، اما در فرانسه گفتگو هایی درباره یک اعتصاب عمومی دوم به گوش می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
WFTU از فراخوان اعتصاب کارگران چند کشور اروپایی و آمریکای جنوبی از جمله ایتالیا، جمهوری چک و آرژانتین به دلیل اعتراض به وضعیت مزدی حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
پس از اینکه مذاکرات جدید با دولت در مورد پرداخت دستمزد به نتیجه نرسید، پزشکان جوان حداقل سه روز هر ماه در تابستان اعتصاب خواهند کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات بین "دویچه بان" با اتحادیه راه آهن و حمل و نقل آلمان در حالی از امروز آغاز می شود که در صورت بی نتیجه بودن آن اعتصاب های جدید بخصوص در بخش حمل و نقل عمومی آلمان را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ده ها تن از شهروندان انگلیس علیه "لایحه حداقل سطوح خدمات" این کشور دست به اعتراضات زدند و خواستار حفظ حق اعتصاب شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۶    
این مدیر رسانه ای شناخته شده در حال سخنرانی در دانشگاه بوستون بود که گروهی از دانشجو یان با فریاد دستمزد نویسنده هاتو بده سخنرانی اش را به هم ریختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مقامات نهادهای عمومی و ویژه دادگستری اسپانیا، امروز اعتصاب نامحدودی را آغاز کردند و خواستار افزایش حقوق و شرایط کاری بهتر شدند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۵    
به دنبال انتشار وسیع فراخوان اعتصاب رانندگان و کامیونداران از سوی یک اتحادیه جعلی که وجود خارجی نداشته و در خارج از ایران و صرفا به صورت مجازی فعالیت می کند، رانندگان کامیون ضمن تاکید بر پیگیری حقوقی مطالبات قانونی خود در زمینه افزایش کرایه های حمل بار ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت INEOS مالک باشگاه نیس با بحران جدیدی روبرو شده است. INEOS و رییس آن، جیم راتکلیف، یکی از دو مشتری جدی خرید منچستریونایتد نیز هست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۱    
اعتصابات انجمن نویسندگان امریکا در حالی به هفته سوم خود رسید که شنیده می شود انجمن کارگردانان و بازیگران سینما نیز قرار است به آنها بپیوندند و در برابر تهیه کنندگان قرار گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادیه کارکنان شرکت هواپیمایی کویت به منظور مطالبه رسیدگی به وضعیت حقوق اعضای خود، یک اعتصاب جزئی ترتیب داد و کارکنان امروز به مدت دو ساعت دست از کار کشیدند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۵    
اعتصاب کارگران بلژیکی در بخش حمل و نقل مترو و دیگر بخش ها تا ساعاتی ترافیک بروکسل پایتخت این کشور را فلج کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۲    
خضر عدنان پیشتر نیز در زندان های رژیم اشغالگر قدس دست به اعتصاب غذا زده بود با این حال، آخرین اقدام وی در این زمینه به شهادتش ختم شد. او با هر چیزی که در دست داشت با رژیم صهیونیستی به مبارزه برخاست و بدون تردید نام وی به ستاره ای در دل تاریخ تبدیل شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم در یادداشتی کوتاه به اعتصاب غذای وحید بهشتی در لندن واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در انگلیس از آنجا که بیم آن می رود اعتصاب ها در فصل مسافرت ها، مسافران در فرودگاه ها را سرگردان کند، سربازان انگلیسی برای کنترل گذرنامه ها در فرودگاه های سراسر این کشور آموزش می بینند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از زومجی، مدتی است که مراحل فیلم برداری و تولید سریال Daredevil: Born Again با مشکل اعتصاب نویسندگان به شکل موقتی متوقف شده و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر و کارگردان جدیدی در این سریال مشخص شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اعتصاب ها در بخش های حمل ونقل عمومی در ایالت بایرن آلمان در اعتراض به عدم توافق با کارفرمایان بر سر دستمزدها منجر به اختلالاتی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
شان پن در حاشیه جشنواره کن ضمن اعلام همبستگی با اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، مخالفت با هوش مصنوعی را نوعی حقارت بشری دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کاتلین کندی، رییس لوکاس فیلم در جشنواره فیلم کن با حمایت از اعتصاب نویسندگان آمریکا گفت باید نویسندگان به آنچه لیاقتش را دارند، دست یابند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۵    
زنجیره اعتصاب ها در انگلیس که از سال پیش آغاز شده است همچنان با حلقه های جدید ادامه یافته است و شماری از کارکنان رسانه دولتی انگلیس، بی بی سی نیز در اعتراض شرایط جاری و حذف برخی فعالیت های این رسانه باردیگردست به اعتصاب می زنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۲    
برخی از شرکت های هواپیمایی کانادا به دلیل اعتصاب گسترده خلبانان مجبور شدند پرواز های خود را تا اطلاع ثانوی لغو کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به دلیل اعتصاب نویسندگان آمریکا، مراسم امی، هنرهای خلاق نیز همچون برخی دیگر از رویدادهای مهم به تعویق افتاد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جنگ اوکراین طی یک سال گذشته بیشترین خسارت اقتصادی را غیر از خود اوکراین متوجه کشورهای اروپایی کرده است. بحران انرژی، افزایش شدید تورم و رکوردزنی چند باره آن که در چند دهه گذشته در اروپا، بی سابقه بوده است، رکود اقتصادی، اخراج کارمندان و کارگران، ورشکستگی هزاران شرکت، اعتصاب و اعتراضات روزانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
آمارهای جدید نشان می دهد بیش از 2.8 میلیون ساعت کاری در جریان اعتصاب ها برای افزایش حقوق در زمستان در انگلیس از دست رفته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اعتصاب رانندگان بین جاده ای اسپانیا در سطح بخش جاده ای حمل ونقل، در ترانزیت کالا و انتقال تدارکات و همچنین مسافرت های بین شهری این کشور احتمالاً اختلال جدی ایجاد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نخستین روز جشنواره فیلم کن با برگزاری نشست رسانه ای هیات داوران بخش مسابقه اصلی و نمایش فیلم افتتاحیه با بازی جانی دپ همراه بود.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
اعتصاب نویسندگان آمریکا موجب شد تا مراسم اهدای جوایز پیبادی امسال هم برگزار نشود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، امسال جوایز پیبادی امکان بازگشت نخواهد یافت. این سازمان در پی اعتصاب نویسندگان اعلام کرد مراسم اهدای جوایز امسال که اولین مراسم حضوری جوایز از سال 2019 بود، لغو می شود. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بازیکنان استقلال ملاثانی پیش از دیدار هفته سی و سوم برابر ون پارس، دست به اعتصاب زدند.