دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۱May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مساجد»

عصر ایران   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از مخالفت مقامات اقلیم کردستان در اربیل برای برپایی تظاهرات در حمایت از ملت فلسطین خبر داد. به گزارش ایسنا، یک منبع آگاه در گفت وگویی با پایگاه خبری المعلومه گفت ...
شبستان   ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام همت پور گفت: با هدف استمرار طرح های مواسات و کمک های مؤمنانه، یک هزار و 200 بسته گوشت گوسفندی میان نیازمندان چهار شهر بندرماهشهر، ایذه، مسجدسلیمان و باغملک توزیع شد.
شما نیوز   ۹ ساعت پیش    
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ارائه آموزش های تخصصی به دو میلیون و 400 هزار عضو این کانون ها را محور برنامه های سال جاری کانون های مساجد اعلام کرد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام چراغی پور با بیان اینکه طرح ملی فهمای 2 قوی تر از سال گذشته در سطح کانون های مساجد استان ایلام برگزار می شود، گفت: در مراسمی با حضور مسئولان از کانون برتر طرح ملی ایران قوی و 9 کانون استانی تجلیل می شود.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دفتری گفت: مساجد باید روش های جدید تبلیغی را برای جذب نسل جوان به کار گیرند و بسنده کردن به روش های ناکارآمد، آسیبی است که تهدید جدی برای مساجد به حساب می آید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شیوع کرونا و آغاز کمک های مؤمنانه به اقشار آسیب پذیر، مساجد و کانون های فرهنگی هنری فعال گیلان نقش پررنگ خود را در اجرای این طرح به اثبات رساندند، امری که به عقیده برخی موجب شد کارکردهای اجتماعی مساجد بیش از هر زمان دیگر تقویت شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۳    
ابدالی پور با اشاره به اجرای ویژه برنامه های هنری در کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: طی سال 99 بالغ بر 95 اثر سرود در استان تولید شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۴    
آصفری گفت: امروزه پاسخ بمباران های رژیم اشغالگر با موشک هایی که توسط جوانان حماس تهیه و تولید شده است داده می شود که باعث ترس و وحشت متجاوزان شده است. از این رو رژیم صهیونیستی به جای اینکه با نیروهای نظامی مقاومت و حماس بجنگد، دست به بمباران منازل مسکونی، مساجد و مدارس و می زند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
وبینار رواق رسانه به همت ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد به صورت کشوری برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۳    
بیش از دو هزار گروه سرود در کانون های مساجد کشور، امسال با شعار هوای تازه برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶    
حوزه / مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان قزوین گفت: هیچ چیز به اندازه انقلاب اسلامی نتوانست ملت فلسطین را به هیجان آورد و احساسات آن ها را برانگیزد و امید را در دل هایشان زنده کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۳    
شاهرود_ پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام به مناسبت عید سعید فطر با خانواده های شهدا دیدار و دختران روزه اولی تجلیل کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۶    
یکی از مساجد مدفون شده قدیمی در محمدآباد شهرستان میبد سر از خاک بیرون آورد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۱    
مدیرستادکانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: سرود اثر خوبی در جریان انقلاب اسلامی داشته و در هشت سال دفاع مقدس نیز صداهای خوبی از آدم های خوب از جمله آهنگران داشتیم که احساسات افراد را با تکیه بر مفاهیم انقلابی و دینی برانگیخته می کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
با رعایت دستورات ستاد مبارزه با کرونا نماز عید در مساجد ارومیه اقامه شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۲    
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ارائه آموزش های تخصصی به دو میلیون و 400 هزار عضو این کانون ها را محور برنامه های سال جاری کانون های مساجد اعلام کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴    
با رعایت دستورات ستاد مبارزه با کرونا نماز عید در مساجد ارومیه اقامه شد
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۳    
شاهرود_گروه جهادی پایگاه شهید مفتح حوزه بسیج مساجد و محلات مالک اشتر بیارجمند، سرچشمه روستای زمان آباد را از لجن وجلبک و... پاکسازی نمودند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۳    
شاهرود_ به همت پایگاه امام حسن مجتبی (ع) حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) شاهرود، 50 بسته معیشتی تهیه و بین خانواده های کم برخودار محله جوادیه این شهر توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله غروی گفت: ما از ابتدا با این شیوه ای که در برخورد با مساجد اتخاذ شد و مساجد را به تعطیلی کشاند، مخالف بودیم؛ معتقدیم روحانیت نسبت به مساجد به عنوان پایگاه خود منفعل عمل کرده است و می توانست بهتر از این عمل کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۱    
حجت الاسلام لیوانی با بیان اینکه مساجد پایگاه اصلی اقدامات مواسات و خیرخواهانه است، گفت: نقش مسجد در همه امور از جمله کمک های مومنانه بی بدیل است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۱    
اردشیری لردجانی از همکاری کانون های مساجد لردگان در برگزاری رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و کمک مومنانه با توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان خبر داد و گفت: این بسته های معیشتی با مساعدت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تهیه شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۱    
جذابیت و شگفتی ظرفیت و اقدامات کانون های فرهنگی و هنری مساجد، جوانان و نوجوانان را در خود ذوب کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان از ایجاد اشتغال جایگزین برای شغل های کاذب در هرمزگان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر با رعایت موارد بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محل مصلی نماز جمعه شاهین شهر و برخی از مساجد شهر برگزار شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی استان ایلام برافزایش تعداد شعب اخذ رای در انتخابات پیش رو در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد و گفت:باید تعداد و شرایط کیفی شعب اخذ رأی به تناسب پراکنش جمعیت منطقه ای، منابع و امکانات موجود و جلوگیری از ازدحام صفوف مردمی اخذ آرای انتخاباتی در فضای بسته مورد توجه قرار گیرد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۶    
خاش- جلسه فرماندهان پایگاه های بسیج مساجد و محلات حوزه کوثر خواهران با حضور فرماندهی محترم سپاه شهرستان خاش در راستای ابلاغ برنامه های سال 1400 در آن حوزه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: مساجد و امامزادگان از ظرفیت خوبی برای فرهنگسازی در زمینه کاهش آسیب جرایم برخوردار هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۱    
برنامه زنده سیمای خانواده در ماه مبارک رمضان و طی چهار هفته میزبان مدیران مسئول 12 کانون فرهنگی هنری از مساجد مختلف سراسر کشور بوده و از دریچه دوربین خود به معرفی فعالیت های بچه های مسجد عضو در این کانون ها پرداخت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹    
دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در بیانیه ای اعلام کرد که حملات رژیم صهیونیستی مردم غزه را مجبور کرده است تا در بحبوحه بیماری همه گیر کرونا به مساجد و مدارس پناه ببرند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۳    
شاهرود_ به همت پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا منطقه کلاته خیج شاهرود، بسته های معیشتی به مناسبت عید سعید فطر در سطح روستا های این منطقه توزیع شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اقامه نماز در مساجد شهرها و روستاهای مازندران با رعایت دقیق پروتکل های وزارت بهداشت و درمان و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
وبینار علمی ارتباطات و رسانه به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی در محل ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور (فهما) برگزار می شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد، موجب تقویت و ایجاد نشاط روحی و همچنین پایبندی به ارزش های اسلامی در افراد جامعه می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
بحرالعلومی با اشاره به انتشار فراخوان هنرواره اذان ایرانی مکتب اردبیل همزمان با عید سعید فطر، گفت: فعالان کانون های مساجد در هنرواره اذان ایرانی مکتب اردبیل مشارکت داشته باشند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مستند مساجد؛ هنر و فضا روز شنبه، 25 اردیبهشت، در قالب برنامه چهار سوی علم، ساعت 22 از شبکه چهار سیما پخش می شود. به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما، مستند مساجد؛ هنر و فضا تولید سال 2018 شبکه arte فرانسه است که " برونو اولمر" کارگردان این اثر با سفر به سه قاره آفریقا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۰    
مساجد و امامزادگان استان اصفهان از ظرفیت مطلوبی برای فرهنگسازی در زمینه کاهش جرایم برخوردار است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری حجت الاسلام محمد کریمی گفت: یکی از اقدامات ابتکاری صورت گرفته در ماه مبارک رمضان طرح تبلیغی پرتوی از انوار قرآن با محوریت بیان تفسیر آیات نماز توسط مبلغین در مساجد سراسر استان می باشد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۵    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: خادمان قرآنی عضو کانون های مساجد که در ماه مبارک رمضان فعالیت های مختلف قرآنی داشتند همزمان با عید سعید فطر تقدیر و تجلیل شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵    
فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز در ماه رمضان سال 1400 با محوریت برپایی رزمایش مواسات و همدلی و حضور فعال جدی در عرصه برنامه های فرهنگی هنری در مساجد اختصاص یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۵    
حجت الاسلام رمضانی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان کانون های مساجد استان قزوین در کمک به محرومان و دستگیری از نیازمندان اقدامات قابل توجهی داشتند به طوری که با جلب مشارکت خیران و توزیع بسته های معیشتی گام ارزنده ای در این مسیر برداشتند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد فهمای استان خراسان شمالی اعلام کرد: هشت تن از حافظان قرآنی فعال در کانون های مساجد این استان آماده حضور در طرح سراسری تربیت معلم حفظ قرآن کریم شدند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - مردم عراق بعد از یک ماه روزه داری برای دومین روز متوالی، امروز جمعه نماز عید فطر را در مساجد و اماکن عبادی مختلف برپا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: به منظور رعایت مسائل، موازین و ظرافت های شرعی در هزینه کرد زکات فطره، وجوهات جمع آوری شده در هر شهر و منطقه، با محوریت ائمه جماعات و هیات امنای مساجد بین نیازمندان همان منطقه و محل توزیع می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ محمد بهزادی در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری در از بوشهر گفت: با ارتباط هایی که صورت گرفت امسال شاهد طیف وسیعی از بسیجیان مساجد و محلات در برنامه نذر خون شب های قدر بودیم. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رویترز در گزارشی به روند نابودی مساجد در استان مسلمان نشین سین کیانگ در چین پرداخته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، چین تلاش می کند به بهانه ساخت سین کیانگی زیبا، مساجد و همه مظاهر اسلامی اویغورها را در این استان غربی از بین ببرد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پلیس افعانستان دقایقی پیش اعلام کرد که انفجار یک بمب در یکی از مساجد منطقه "شکر دره" ولایت کابل منجر به شهادت دست کم 12 نمازگزار شد. این انفجار در دومین روز از جشن عیدفطر در افغانستان رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۰    
انفجار در نماز جمعه در یکی از مساجد شهرستان شکر دره استان کابل دوازده کشته و پانزده زخمی بر جا گذاشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
شاهرود_نشست های بصیرتی وسیاسی با موضوع انتخاب فرد اصلح و انتخابات 1400 در سطح پایگاه های بسیج مساجد و محلات کربلا بسطام برگزار شد.