چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۶:۰۹Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاحات»

روز پلاس   ۴ ساعت پیش    
درحالی تا 8 روز دیگر دو نماینده کنست برای عضویت در کمیته گزینش قضایی برگزیده خواهند شد، که نه تنها هیچگونه راه حل مشخصی پیرامون بحران اصلاحات دیوان عالی دیده نمی شود، بلکه این پرونده باعث بروز اختلافات داخلی درون کابینه و حزب لیکود شده است.
ایران اکونومیست   ۵ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست، دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته ها است، روز چهارشنبه 10 خرداد از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دریافت شد. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت در سومین جلسه شورای برنامه ریزی بعثه و سازمان حج در مدینه اظهار کرد: درعملیات حج 1402 از بازخوردها استفاده و همزمان اصلاحات انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۳۹    
معترضان در ژاپن علیه اصلاحات قانون مهاجرت و اخراج پناهجویان تظاهرات کردند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۴    
برخی اسناد محرمانه نشان می دهد که روند اصلاح پناهندگی در اتحادیه اروپا به دلیل مخالفت بسیاری کشورها با طرح کمیسیون اروپایی برای این منظور در معرض خطر شکست قرار دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران با اشاره به برنامه اصلاح طلبان برای ورود به انتخابات گفت: قرار بر این است که نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان جلساتی را برگزار کرده و در موضوع انتخابات بیندیشند و دغدغه هایی که اصلاح طلبان دارند را پیگیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۵    
تخمین زده می شود که باز هم صدها هزار نفر در سراسر فرانسه در چهاردهمین روز تظاهرات برای مخالفت با اصلاحات بازنشستگی به خیابان ها آمده باشند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۸    
متوسط حقوق و دستمزد جهت محاسبه مستمری بازنشستگی عبارتست از میانگین ضرائب دستمزدی 5 سال آخر بیمه پردازی ضربدر حداقل دستمزد مصوب شورایعالی کار در زمان بازنشستگی.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- دکتر مهدی فتاحی*؛ بر اساس قانون اصلاحات قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری ، مصوب 13/02/1402 مجلس شورای اسلامی، اصلاحاتی در برخی از مواد قانون تشکیلات و آئین دادرسی دیوان عدالت اداری اعمال گردید که صرف نظر از پاره ای اصلاحات شکلی، مثل تغییر عنوان قانون به قانون دیوان عدالت اداری ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصلاحات قضایی بحث برانگیز اعمال شده از سوی دولت ملی گرای لهستان به تشدید اختلافات دیرین در این خصوص میان ورشو و کمیسیون اروپا منجر شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۵    
در عکسی که اخیراً از یاسمن اشراقی، نتیجه ی امام خمینی، منتشر شده، او را در حالی می بینیم که ساعتی لوکس بر مچش دارد؛ یک ساعت رولکس که بنا بر گفته ی خبرگزاری اصلاحات نیوز، قیمتی معادل 12 هزار دلار دارد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۵۲    
فیش حقوقی خرداد ماه 1402 بازنشستگان کارگری هم صادر شده، اما بیست و پنج درصد باقیمانده متناسب سازی برای سال 1400 است و نزدیک به بیست و چهار ماه معوقه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۱۰    
دولت فرانسه روز یکشنبه دو حکم اولیه از 31 حکمی را که باید تا ماه سپتامبر برای اجرای اصلاحات قانون و حقوق بازنشستگی تصویب شود منتشر کرد ؛ اصلاحاتی که مورد انتقادات گسترده ای قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۴۳    
اتحادیه کارگری فرانسه از مردم این کشور خواسته برای اعتراض به قانون اصلاحات بازنشستگی به خیابان ها بیایند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا امیرپور، کارشناس حوزه رفاه و تامین اجتماعی گفت: ابربحران صندوق های بازنشستگی و تامین اجتماعی در دهه نود توسط دولت وقت رسما اعلام شد، البته این قضیه به اواخر دهه هفتاد در زمان مدیرعاملی آقای ستاری فر برمی گردد که ایشان هشدار جدی داده بود که اگر اصلاحاتی در حوزه سازمان های بیمه ای صورت نگیرد ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۷    
قاسم مکارم شیرازی، آقازاده ای که در انتخابات مجلس شورای اسلامی قصد داشت از شیراز به مجلس راه یابد و در کلیپ انتخاباتی معروفش مدعی شده بود نماینده نسل دهه شصتی هاست و آمده تا سیستم مدیریتی کشور را متحول کند ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کاشان، قیام 15 خرداد 42 مردم ایران را زمینه ساز سرنگونی رژیم پهلوی دانست و تصریح کرد: کسانی که شاه را تطهیر می کنند بدانند شاه ملعون در عملی نمودن اصلاحات امریکایی ذره ای به مردم ایران رحم نکرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده در یادداشت حاضر روند اضمحلال شاه به ویژه پس از اجرای برنامه اصلاحات ارضی را به تحلیل نشسته و نتایج اجرای بدون آینده نگری در باره طرح و برنامه هایش را تبیین می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۹    
رئیس جمهور ازبکستان در دیدار معاون رئیس بانک جهانی در منطقه اروپا و آسیای مرکزی به اهمیت شراکت کامل با این بانک در پیشبرد برنامه های اصلاحات تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از یک ماه از اعتراضات اول ماه مه 2023، اتحادیه های کارگری فرانسه خواستار اقدام ملی جدید و اعتراض به اصلاحات بحث برانگیز بازنشستگی در روز سه شنبه ششم ژوئن هستند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قانون الزام عقد قرارداد با بیمه ها نیاز به اصلاح دارد و صاحب نظران بیمه گذاران معتقدند که این قانون، قانونی است که نیازمند اصلاحات است و امیدواریم سال بعد این اصلاحات انجام شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۳۷    
طبق برآورد استودیوی فیلم سازی دیزنی این شرکت در بسیاری شاخصه ها مثل بازار بورس نتوانسته انتظارات وال استریت را برآورده کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تظاهرات گسترده علیه طرح جنجالی اصلاحات قضایی کابینه رژیم صهیونیستی در سراسر سرزمین های اشغالی برای بیست و دومین هفته متوالی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه بار دیگر در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ده ها هزار تن از ساکنان سرزمین های اشغالی در بیست ودومین هفته متوالی علیه طرح دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی تظاهرات کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از اصلاحات نیوز؛ گزارش بازی پرسپولیس و استقلال از سوی یک مجری عرب زبان سوژه فضای مجازی شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، گزارش بازی پرسپولیس و استقلال از سوی یک مجری عرب زبان سوژه فضای مجازی شده است. https://diyarmirza.ir/wp-content/uploads/2023/06/1580731_171.mp4
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ دولت اصلاحات گفت در زمانیکه برخی فکر می کردند سینما یعنی فحشا، امام اینگونه نبود.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وب سایت پارسینه در گزارشی جزئیاتی تکان دهنده از خرید و فروش نوزاد در ایران را روایت کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۳    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه لایحه حجاب و عفاف به اصلاحات نیاز دارد، گفت: نظرات متعددی در این زمینه ارائه شده و امیدواریم که این مسئله به نحو احسن اصلاح شود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۷    
سرلشکر ارتش ویلیام هارتمن، توسط جو بایدن به عنوان معاون بعدی فرماندهی سایبری ایالات متحده منصوب شده است که اصلاحات اساسی در رهبری سازمان برتر جنگ دیجیتال ارتش را تکمیل خواهد کرد. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معدن24:تازه ترین نشست راهکارهای خروج از وضع موجود با نگاهی به اعتراضات سال گذشته با حضور ابوالفضل دلاوری و محمد فاضلی برگزار و ضمن تشریح وضعیت موجود، سناریوهای آینده و چگونگی خروج از بحران بررسی شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
داوود منظور با اشاره به افزایش سن بازنشستگی در لایحه برنامه هفتم گفت: صندوق های بازنشستگی، ناترازی های شدیدی دارند و دچار کسری و عدم سازگاری منابع و مصارف هستند. ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: اگر مجلس، دولت و قوه قضاییه دست به دست هم دهند و تفویض اختیاری که رهبری به سران سه قوه داده اند، را مدنظر داشته باشند، 20 سال اقتصاد کشور جلو کشیده می شود و تحولات بزرگی در ایران به وجود می آید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به تفویض اختیار رهبری معظم انقلاب به سران سه قوه در خصوص اصلاحات اقتصادی و تسریع در فعالیت های اقتصادی گفت: این تفویض اختیار اگر به درستی اجرایی شود اقتصاد ایران را 20 سال جلو خواهد انداخت.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
"تعیین نرخ تسعیر ارز شرکت های پالایش نفت و پتروشیمی"، متعاقب بررسی ها و اعلام نظر مقدماتی هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین و مستندا به صدر ماده واحده و تبصره (4) الحاقی به قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی و ماده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از شهرک نشینان ضمن تجمع در مقابل خانه نتانیاهو، شعار هایی بر ضد طرح کابینه برای ایجاد اصلاحات در دستگاه قضایی سر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۶:۰۲    
یک وکیل دادگستری گفت: توجه به حقوق عامه در مقررات اصلاحی اخیر در مورد دیوان عدالت اداری تا اندازه قابل توجهی خلاء های موجود گذشته را در این حوزه مرتفع کرده و نو آوری هایی نیز به لحاظ شکلی در مقررات جدید مورد پیش بینی قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۷    
بلال اللقیس گفت: انقلاب اسلامی به ساختار نظام بین المللی راه یافته است تا جایی که امروز به یکی از وزنه های مهم دنیا در سطح هویت فرهنگی دست یافته، هویتی که امام خمینی(ره) بنیان آن را گذاشت و امروز از موقعیت مهم و تأثیرگذاری در سطح منطقه و جهان برخوردار است و این یعنی انقلاب اسلامی در نظام فرهنگی ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۲    
حوزه / امام جمعه کاشان، با بیان اینکه امام خمینی(ره) متوجه شد که با اصلاحات آمریکایی دشمن به دنبال نابودی اسلام است، گفت: امام راحل توطئه آمریکایی ها در حذف اسلام در این اصلاحات را برای علمای بزرگ حوزه و روحانیون تبیین کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در پیش نویس لایحه برنامه هفتم، این اصلاحات پیش بینی شده که برخی از آن ها به سن بازنشستگان برمی گردد و تحت تدابیری، سن بازنشستگی تا پایان برنامه هفتم، به تدریج افزایش خواهد داشت.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
یک وکیل پایه یک دادگستری به تشریح مواد لایحه حمایت از عفاف و حجاب (لایحه نهایی اصلاحی از سوی دولت) پرداخت و از میزان جریمه های نقدی برای افراد بی حجاب و برهنه نما و همچنین تشدید مجازات برای آمران به معروف و ناهیان منکر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان کل کشور به موضوع لایحه عفاف و حجاب هم اشاره کرده و ضمن قدردانی از مطالبات صورت گرفته از سوی مردم گفت: این لایحه بر اساس اینکه کار فرهنگی و اعتقادی در اولویت است تهیه شده و به مقامات و مسئولان سایر قوا هم داده شده تا نقطه نظرات و اصلاحات مدنظر خود را در آن مورد توجه قرار دهند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که بورس در پایان اصلاحات قرار دارد و کم کم روند مثبت باز خواهد گشت.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، محمدرضا غلامرضا، از برگزاری جلسات دوم و سوم ستاد انتخابات کشور در هفته جاری خبر داد و افزود: جلسه سوم ستاد با حضور وزیر محترم کشور، به موضوع طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت و در آن ابعاد طرح و اصلاحات اعمال شده بر قانون انتخابات مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۱    
اصلاحات زیبایی در هر زمینه ای پیشرفت زیادی نسبت به گذشته داشته است. به همین دلیل هم باعث شده در زمینه ی دندانپزشکی هم متخصصانی صرفا جهت زیبایی دندان ها فعالیت کنند. به عمل زیباسازی دندان اصلاح طرح لبخند گفته می شود.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی با اذعان به ناکارآمدی جبهه اصلاحات و بی اعتمادی مردم به این جریان، خواستار تشدید سیاسی کاری شد!
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۶:۴۷    
کارشناس مسائل اسرائیل گفت: با شناختی که رئیس جمهوری آمریکا از نخست وزیر رژیم صهیونیستی دارد به نظر می رسد که او را تحت فشار قرار خواهد داد تا از مواضع خود در قبال اصلاحات قضایی عقب نشینی کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تامین اجتماعی به دنبال انجام اصلاحاتی در حقوق بازنشستگان است که هر کدام به تنهایی می تواند بحران آفرین باشد.