شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۳:۴۴Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مایلی کهن»

خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۰    
محمد مایلی کهن می گوید اگر از انتخاب رضا عنایتی به عنوان سرمربی تیم امید انتقاد کرده به خاطر مشکلات شخصی با این مربی نیست.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن معتقد است رضا عنایتی تجربه کافی ندارد و ایران می توانست از گزینه هایی مثل محرم نویدکیا و وحید هاشمیان استفاده کند.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۹    
نظرات محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص عملکرد این تیم مقابل بلغارستان و در مجموع آینده تیم ملی با امیرقلعه نویی خواندنی است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی و مربی پرسپولیس در دهه های 60 و 70 معتقد است نباید از کریستیانو رونالدو و نیمار افسانه ساخت.
روزنامه گل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۰    
مرتضی صفایی - پس از آنکه علی پروین در گفتگویی اختصاصی با گل،ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس می تواند النصر را بارونالدو و سایر ستاره های این تیم ببرد،محمد مایلی کهن هم در مصاحبه با ما،ضمن حمایت از سرخپوشان،شکست النصر توسط پرسپولیس رادور از دسترس ندانست.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس به عملکرد علیرضا بیرانوند در درون دروازه سرخ پوشان واکنش نشان داد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
یکی از چهره های قدیمی پرسپولیس در اظهار نظری جالب حامی مدیرعامل اسبق استقلال شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ورزش سه نوشت: رضا درویش که همیشه در تلاش بوده رابطه نزدیکی با پیشکسوتان باشگاه داشته باشد، اکنون با گلایه یکی از پیشکسوتان مواجه شده است. مدیرعامل پرسپولیس که شاید بیراه نباشد بگوییم بخش مهمی از حضورش در جایگاه کنونی به واسطه همراهی پیشکسوتان بوده ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال ایران در جدیدترین اظهارات جنجالی خود به دو بازیکن فصل گذشته پرسپولیس ورود کرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، در یکی از جنجالی ترین تیترهای روزنامه های امروز، خبر ورزشی در گفتگویی با محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال ایران به ماجرای جدایی لئاندرو پریرا از پرسپولیس پرداخت و او مدعی شده که این مهاجم برزیلی به دلال ها به صورت ریالی باج می داد. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی اظهارات عجیب مایلی کهن علیه 2 بازیکن پرسپولیس، به ویژه موضوع ارتباط پریرا با مساله دلالی را تیتر شماره امروزش کرده است: گزیده اظهارات مایلی کهن: ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن، سرمربی اسبق تیم ملی با قاطعیت می گوید فوتبال ایران به بازیکنان خارجی نیاز ندارد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی اظهارات عجیب مایلی کهن علیه 2 بازیکن پرسپولیس، به ویژه موضوع ارتباط پریرا با مساله دلالی را تیتر شماره امروزش کرده است: گزیده اظهارات مایلی کهن: ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۳:۲۹    
مصاحبه محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان در 10 سال قبل تیتر اول روزنامه خبرورزشی بود و ما از قول او نوشتیم: برنامه نود را تحریم می کنند تا تصویرشان بیشتر از این برنامه پخش شود. این آقایان که ادعا می کنند عادل 50میلیارد درآمد دارد، در مورد درآمد خودشان شفاف سازی کنند. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اخبار ورزشی به نقل از وحید قلیچ پیشکسوت پرسپولیس نوشت: آقای قلعه نویی اگر شما نگذارید سرلک به سربازی برود، یعنی تمام حرف های آقای مایلی درست بوده است. اگر بخواهید این بازیکن را در تیم ملی نگهدارید و نگذارید مانند سربازان لب خط صفر مرزی خدمت کنند، به آن ها خیانت می کنید پس این کار را نکنید ...
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
حرف های عجیب قلیچ با حرکات دست همیشگی و ادبیاتی خاص علیه ستاره پرسپولیس بار دیگر موجی از واکنش ها را در مورد این گلر سابق یه راه انداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در اتفاقات جنجالی این هفته ورزش شاهد برملا شدن راز حضور پرسپولیس در آسیا و همچنین اعتصاب و بی پولی بازیکنان استقلال بودیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۷    
فدراسیون فوتبال علیه صحبت های محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی و حملات او به مهدی محمدنبی، امیر قلعه نویی و برخی اعضای هیات مدیره فدراسیون، بیانیه ای منتشر کرد. ؛ سایت رسمی فدراسیون فوتبال نوشت: ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن هرگونه میانجی گری برای حل مشکلش با فدراسیون و سرمربی تیم ملی را رد می کند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن که به دلیل مصاحبه تند و تیزش علیه سرمربی تیم ملی، با شکایت امیر قلعه نویی و فدراسیون فوتبال مواجه شده می گوید از این شکایت خوشحال است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: نه اختلاس کرده ام، نه مال مردم را خورده ام و نه آدم کشته ام.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۳    
گویا پس از صحبت های آقای مایلی کهن سرمربی تیم ملی از او شکایت کرده و حالا قصد دارد سرمربی پیشین تیم ملی را بابت انتقادهای اخیر به دادگاه بکشاند تا خود را از اتهامات وارده مبرا کند!
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نزدیک به یک ماه قبل محمد مایلی کهن در مصاحبه ای که در شبکه خبر انجام شد صحبت هایی را علیه امیر قلعه نویی، احسان اصولی و فدراسیون فوتبال بر زبان آورد. پس از این موضوع قلعه نویی جداگانه از مایلی کهن در دادسرا شکایت کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۶:۲۱    
روزنامه های ورزشی شنبه 31 تیر 1402 به موضوعات مختلف فوتبال و شکایت قلعه نویی و فدراسیون فوتبال از مایلی کهن پرداخته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حدود یک ماه پیش مصاحبه جنجالی و پرسروصدایی از محمد مایلی کهن منتشر شد؛ گفت وگویی که سرمربی پیشین تیم ملی ایران، آن را با آنساید ، برنامه مشترک اکو ایران و ورزش مدیا انجام داده بود. بخش های قابل توجهی از این مصاحبه اختصاص داشت به نقد سرمربی فعلی تیم ملی ایران ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ظاهرا تحقیقات مقدماتی پرونده شکایت فدراسیون فوتبال از مایلی کهن به اتمام رسیده و این مرحله اکنون در حال رسیدگی بازپرس است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۹    
شکایت امیرقلعه نویی از محمد مایلی کهن در دادسرا ثبت شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی از مایلی کهن بدلیل مصاحبه هایش، شکایت کرد. به گزارش طرفداری، پس از این که محمد مایلی کهن در مصاحبه هایش علیه سرمربی تیم ملی صحبت کرد، حالا امیر قلعه نویی از محمد مایلی کهن شکایت کرده و در آینده قرار است دادگاه آنها برگزار شود. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
امیر قلعه نویی و همچنین بخش حقوقی فدراسیون فوتبال ایران از محمد مایلی کهن شکایت کرده است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رحمتی: نان بازوی خودم را می خورم اما با یک امضا در جام جهانی بازی می کردم. سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: با توجه به اینکه میانگین سنی تیم مان بالا بود تغییرات زیادی ایجاد کردیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمربی نساجی در واکنش به اظهارات مایلی کهن مبنی بر اینکه او با توصیه قلعه نویی سرمربی نساجی شده گفت: سعی کردم همیشه نان بازوهایم را بخورم. تا زمانی که بتوانم کمک کنم، کار می کنم. روزی هم نتوانم کمک کنم با یک خداحافظی همه را خوشحال می کنم.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۲۲:۴۸    
رضا عنایتی: زمانی سر نخواستن تیم ملی امید دعوا بود و من نمی دانم چرا الان همه سهم خواه شده اند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن در سال های اخیر همواره یکی از منتقدان امیر قلعه نویی بود و به هر شکل ممکن، پاسخ او را می داد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اطلاعات آنلاین، نقل و انتقالات فوتبال ایران داغ تر از روزهای قبل در جریان است و در این میان برای هواداران پرسپولیس این پرسش مطرح شده که؛ تیم شان در راستای دفاع از عناوین قهرمانی فصل گذشته چه نفراتی را جذب خواهد کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۵    
حتما بخشی از این سخت گیری های بی جا در حوزه های سیاسی-اجتماعی جفا و موجب دین گریزی است. لکن پایه گذار این سخت گیری های امثال مایلی کهن ها بودند که آینده دو جوان را بخاطر تخته بازی، به بازی گرفتند و حال بجای عذرخواهی و یا حداقل سکوت از گذشته، در جایگاه مدعی قرار گرفته اند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال حضور جواد نکونام در راس کادرفنی آبی پوشان را اتفاق خوبی می داند و تاکید دارد همه باید به او کمک کنند تا در کارش موفق شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید حرف های هم دانشگاهی سابقش علیه قلعه نویی او را شوکه کرده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
امیر قلعه نویی شخصا قصد شکایت از محمد مایلی کهن را دارد و سرمربی اسبق تیم ملی باید در مراجع قضایی اتهامات خود علیه سرمربی کنونی این تیم را - به ویژه ماجرای زمین های کردان- ثابت کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن اواخر اسفند ماه پارسال در پاسخ به سوالی مبنی بر موضع او پیرامون سرمربیگری امیر قلعه نویی در تیم ملی مدعی شد جواب این سوال را بعدا می دهد ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۷    
کسانی که سیاست ورزیِ عامۀ مردم را با برچسب “تفکر تاکسیسمی” تحقیر می کنند و در عین حال موقعیت شان را مدیون یک “انقلاب”اند، در واقع در حال تحقیر خودشان هستند. اگر عامۀ مردم اهل “بحث سیاسی” نبودند، احتمالا مایلی کهن در سی چهل سال گذشته پای ثابت کنسرت های داریوش بود!
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کسانی که سیاست ورزیِ عامۀ مردم را با برچسب "تفکر تاکسیسمی" تحقیر می کنند و در عین حال موقعیت شان را مدیون یک "انقلاب"اند، در واقع در حال تحقیر خودشان هستند. اگر عامۀ مردم اهل "بحث سیاسی" نبودند، احتمالا مایلی کهن در سی چهل سال گذشته پای ثابت کنسرت های داریوش بود!
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از مصاحبه اخیر مایلی کهن، خبرگزاری تسنیم با یادداشتی به صحبت های او واکنش تندی نشان داده است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۰    
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مایلی کهن همبازی و دوست ما بوده است. بخشی از این حرف ها را هم از روی دلسوزی می زند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در اظهارات جنجالی و صریح درمورد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: این یارو 8 تا 10 هکتار زمین در کردان کرج از مدیر استقلال گرفت و الان هزار میلیارد دارد! ادای علی پروین را در می آورد اما ناخن کوچک او هم نیست. منبع: ورزش مدیا