پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۱:۵۱Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهور تهران بزرگ»

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خوشبختانه تا کنون در تصادفات رخ داده در پایتخت، شاهد وقوع تصادفی مرتبط با کودکان کار نبوده ایم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بیشترین تصادفات در بزرگراه آزادگان و امام علی(ع) روی می دهد؛ گفت: روزانه 1500 تا 2000 تصادف و سالانه 600 فوتی در تهران داریم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت از ارائه سه پیشنهاد به ستاد کرونا برای حل این معضل خبر داد که لغو منع تردد شبانه یکی از آنهاست.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس پلیس راهور پایتخت گفت:در تحلیل آمار تصادفات و علل آنها باید بگویم که عدم توجه به جلو 44 درصد و عدم توانایی در کنترل وسایل نقلیه 23 درصد بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هر سال در شهر تهران به خاطر آلودگی هوا 4 هزار نفر مستقیم و غیرمستقیم جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سه شنبه 4 آبان ماه 1400 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. سردار حمیدی ضمن تحلیل وضعیت ترافیکی، تصادفات و اقدامات و طرح های ترافیکی پیشرو در سال جاری گفت: هر موتورسیکلت سه برابر خودرو آلودگی ایجاد می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: لغو محدودیت تردد شبانه، اصلاح ساعت کاری ادارات و تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک در پایتخت از پیشنهاداتی است که از طرف پلیس برای کاهش ترافیک، به ستادمقابله با کرونا استان و شورای عالی ترافیک داده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۲    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سالانه 4 هزار نفر در تهران به دلایل مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در شش ماهه اول امسال 275 نفر از شهروندان در تصادفات فوت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه آمار اعلام شده سالانه 4 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند؛ با انتقاد از وضعیت ترافیکی پایتخت گفت: محدودیت شبانه کرونایی مزید بر علت ترافیک عصرگاهی شهر تهران است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از پیشنهادات پلیس راهور به ستاد استانی کرونا برای بازگردان ساعت اجرای طرح ترافیک به قبل از شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۶    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سالانه 4 هزار نفر در تهران به دلایل مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: قانون هوای پاک در برخی موارد ضعف هایی دارد و باید اصلاح شود و سازمان ها و نهاد ها نیز قانون را درست اجرا نمی کنند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: موتوریار باعث شد برخوردهایی که بین پلیس و موتورسواران متخلف برای توقیف، انتقال به پارکینگ و... بود را دیگر نداشته باشیم و از این طرح هم پلیس و نیز مردم راضی هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه در تصادف رانندگی کشورمان حدود 17 هزار نفر قربانی و 300 هزار نفر مجروح و معلول می شوند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار حمیدی گفت: فعالیت میکسرها و خودروهای شرکت های حمل بتن در روز و شب مشکلاتی را ایجاد می کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سردار حمیدی رئیس پلیس تهران بزرگ درباره شرایط تردد ماشین های حمل بتن گفت ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: روزانه سیزده میلیون جمعیت ثابت و شناور، هشت میلیون موتور و خودرو و بیست میلیون سفر در پایتخت اتفاق می افتد. به گزارش میزان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سردار محمد حسین حمیدی با عرض تبریک به مناسبت هفته ناجا گفت ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ عصر دوشنبه 19 مهر 1400 با حضور در خبرگزاری مهر از بخش های مختلف تحریریه خبرگزاری بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ روز آتش نشان را به تمامی ایثارگران و فداکاران عرصه ایمنی و سلامت تبریک گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از حرکت خودجوش مردمی در مسیرها و مسدود شدن معابر و کوچه های فرعی از شب گذشته و روز جاری برای برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی(ع) در شهر تهران خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد:در مجموع پلیس راهور تهران بزرگ برای مدیریت ترافیک در نیمه دوم سال آمادگی لازم را دارد و هماهنگی های مربوطه پیرامون آن انجام شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
انتخاب نوشت : سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور، جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اعمال قانون بیش از 228 هزار خودرو به دلیل تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در پنج ماه نخست سال جاری، گفت: اکثر پلاک های مخدوش توسط دوربین های پلاک خوان پلیس شناسایی می شوند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم: جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اعمال قانون بیش از 228 هزار خودرو به دلیل تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در پنج ماه نخست سال جاری، گفت: اکثر پلاک های مخدوش توسط دوربین های پلاک خوان پلیس شناسایی می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اعمال قانون بیش از 228 هزار خودرو به دلیل تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در پنج ماه نخست سال جاری، گفت: اکثر پلاک های مخدوش توسط دوربین های پلاک خوان پلیس شناسایی می شوند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۶    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ظهر گذشته یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور "تهران – قم"دچار حریق شد که خوشبختانه خسارت جانی در بر نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش 85 درصدی ترافیک پایتخت در روزهای نخست ایام تعطیلات سراسری (25 الی 30 مرداد ماه 1400) نسبت به روزهای مشابه خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس راهور تهران بزرگ در مراسم عزاداری و در سطح معابر شهر تهران حضور صد درصدی دارد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه با برداشتن طرح ترافیک فشار بر ناوگان حمل و نقل عمومی کم شده است، گفت: ترافیک پایتخت 85 درصد نسبت به روزهای قبل کاهش داشته است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی ها در پایتخت و در روز های 25لغایت 30مردادماه، طرح ترافیک در این ایام در شهر تهران اجرا نمی شود.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با باین اینکه ساعت تردد شبانه تهران در محرم تغییر نکرده است، گفت: به محض تصمیم گیری و ابلاغ، تغییر ساعت ها لحاظ خواهد شد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۳    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تغییر ساعت محدودیت های تردد شبانه خبر داد.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۶۱ سایت دیگر  
مهر: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، محدودیت های تردد کامیون در ایام محرم را اعلام کرد. سردار محمد حسین حمیدی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، گفت: با توجه به آغاز ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یاران باوفایش و آغاز مراسم سوگواری آن حضرت ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هرگونه تغییراتی در این موضوع منوط به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است و تا این لحظه ابلاغیه ای مبنی بر تغییر ساعت دریافت نکرده ایم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره چگونگی اجرای طرح تردد شبانه با توجه به فعالیت هیات ها در ساعات پایانی شب، گفت: با شیوع کرونا ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا سه بامداد از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شده بود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۳    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره چگونگی اجرای طرح تردد شبانه با توجه به حرکت دسته جات در ساعات پایانی شب، اعلام کرد: هرگونه تغییراتی در این موضوع منوط به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است و تا این لحظه ابلاغیه ای مبنی بر تغییر ساعت دریافت نکرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای محدودیت های ترافیکی با توجه به برگزاری مراسم در نیمه اول ماه محرم و حضور هیئت ها و دسته های عزاداری در معابر و میادین خبر داد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره چگونگی اجرای طرح تردد شبانه با توجه به حرکت دسته جات در ساعات پایانی شب، اعلام کرد: هرگونه تغییراتی در این موضوع منوط به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است و تا این لحظه ابلاغیه ای مبنی بر تغییر ساعت دریافت نکرده ایم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره چگونگی اجرای طرح تردد شبانه با توجه به حرکت دسته جات در ساعات پایانی شب، اعلام کرد: هرگونه تغییراتی در این موضوع منوط به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا است و تا این لحظه ابلاغیه ای مبنی بر تغییر ساعت دریافت نکرده ایم. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۰۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور پایتخت از محدودیت های جدید ترافیکی در دهه اول ماه محرم خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در حال حاضر 10 درصد همکاران ما در سطح شهر تهران از دست افزارها استفاده می کنند، اما تلاش می کنیم تا چند ماه آینده صدرصد از این وسایل استفاده کنیم. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ارائه پیشنهاد تغییر ساعت منع تردد شبانه به ستادملی مقابله با کرونا برای محرم خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار محمد حسین حمیدی با اشاره به تمهیدات پلیس راهور در ایام محرم، اظهار کرد: مراسمات در محرم امسال عمدتاً در فضای باز و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار خواهد شد و هیئتها ترددهای کمتری در سطح معابر خواهند داشت. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ارائه پیشنهاد تغییر ساعت منع تردد شبانه به ستادملی مقابله با کرونا برای محرم خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مدیریت شهری روان سازی ترافیک با اصلاحات هندسی را محقق کند، نه اینکه این امر با حضور فیزیکی پلیس انجام شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: امروز پنج شنبه 14 مرداد ماه 1400 پمپ بنزین های محدوده اطراف مجلس شورای اسلامی تعطیل است.
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی مراسم تحلیف ریاست جمهوری را تشریح کرد. سردار محمد حسین حمیدی درباره محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در روز تحلیف ریاست جمهوری در شهر تهران گفت: در روز پنج شنبه 14 مرداد ماه و به مناسبت برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت تردد کامیون ها، کامیونت ها، وانت بار ها و وانت بار های مسقف در روز پنجشنبه خبر داد.