پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۳:۴۷Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آگاهی مشهد»

فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 3 متهم به 36 فقره سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو دستگیر شدند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۶    
روزنامه خراسان نوشت: اعضای باند خانوادگی 5 نفره که با شگرد دوانگشتی جیب بری و کیف زنی می کردند، در حالی با تلاشکارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند که تاکنون به 41 فقره سرقت در هفت استان کشور اعتراف کرده اند
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
حادثه 24 - اعضای باند خانوادگی 5 نفره که با شگرد دوانگشتی جیب بری و کیف زنی می کردند، در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند که تاکنون به 41 فقره سرقت در هفت استان کشور اعتراف کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 30 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهرک غرب کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد متهم به 7 فقره سرقت وسایل منزل در منطقه خواجه ربیع شناسایی و دستگیر شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۲    
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 6 متهم به 8 فقره سرقت خودرو و قطعات خودرو شناسایی و دستگیر شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه خراسان نوشت: سارق 30 ساله معروف به پاندای شعبده باز که در شهرهای مختلف کشور به حساب های بانکی مردم با شگرد بدل اندازی پای دستگاه های عابر بانک دستبرد می زد، در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد و در لابی یکی از هتل های بزرگ دستگیر شد که با وحشت آفرینی قصد فرار از چنگ قانون را داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۳    
کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد در عملیاتی اطلاعاتی و ضربتی اعضای یک باند سرقت های سریالی را شناسایی کردند و به دام انداختند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: اعضای باند دزدان سابقه داری که به گاش های دامداران در شهرهای مختلف استان خراسان رضوی دستبرد می زدند، در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر و با 53 شاکی روبه رو شدند که مالخر این باند، گوسفندهای سرقتی را به صورت سیار سلاخی می کرد و گوشت آن ها را به فروش می رساند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
زن جوان که با تشکیل یک باند سرقت در پوشش نظافتچی، به اموال صاحبخانه ها دستبرد می زد، با رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان ورزیده پایگاه غرب پلیس آگاهی مشهد دستگیر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
زن جوانی که در پوشش مسافر، سوار خودروهای گران قیمت مردان هوسران پولدار می شد و سپس با طرح یک نقشه شیطانی زیرکانه، کارت بانکی طعمه خود را می ربود، در حالی با تلاش پلیس آگاهی مشهد دستگیر شد که از آخرین طعمه خود، تعدادی سکه طلا هم به سرقت برده بود. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
زن جوان بعد از اینکه سوار خودروی مردان پولدار می شد آنها به تله شیطانی خود می انداخت.
مشهد فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۴    
رئیس پلیس آگاهی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 80 فقره سرقت و بدل اندازی در محدوده شرق شهر مشهد کشف شد. رئیس پلیس آگاهی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 80 فقره سرقت و بدل اندازی در محدوده شرق شهر مشهد کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی مشهد از شناسایی و دستگیری سه متهم به سرقت 400 فقره موبایل قاپی در مشهد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی مشهد گفت: باند سرقت گوشی در مشهد شناسایی و دستگیر شد که طبق اعتراف متهمان 400 دستگاه گوشی توسط مالخر تبعه خارجی به افغانستان منتقل شده است.
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ندای گیلان، این ها بخشی از اظهارات زن 34 ساله ای است که پس از دستبرد 4 میلیارد تومانی به طلاهای دوستش، پیکر بی هوش و نیمه جان او را با همدستی شوهرش در اطراف پایانه مسافربری مشهد رها کرده بودند. این زن جوان که با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد و پس از چند [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد 2 متهم به سرقت های سریالی از مغازه های جنوب شهر مشهد دستگیر و 27 فقره سرقت کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
دزدان معتادی که به دلیل ترس از مالخران زورگو، کامپیوتر خودرو ها را می ربودند، در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد به دام افتادند که در اسارتگاه مالخران به سر می بردند!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مجرم سابقه دار مشهدی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد به اتهام سرقتی دیگر دستگیر شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
اعضای باند راهزنان جاده ای در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند که ماجرای فروش بلال های سمی برای سرقت خودرو لو رفت. به گزارش خراسان، اواخر مهر گذشته راننده ای که با خودروی پیکان وانت ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سارق سابقه دار معروف به وزغ که از مدت ها قبل با تشکیل یک باند سرقت به خودروهای سنگین مانند مینی بوس و خاور دستبرد می زد، در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد به همراه دیگر اعضای باند به دام افتاد که سرقت 40 دستگاه مینی بوس و خاور در پرونده وی خودنمایی می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تبهکاران نامرئی که شبکه دزدان نوجوان را در پوشش جمع آوری ضایعات به سرقت دوچرخه و موتورسیکلت از پارکینگ ها ترغیب می کردند با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا: اعضای یک باند حرفه ای سرقت که با شگردی خاص به خودروهای شهروندان دستبرد می زدند در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند که نقش رمزآلود یک زن در باند تبهکاران، تحقیقات این پرونده را وارد مرحله جدیدی کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
همسایه قلابی معروف به غاز که با ترفند نخ نمای تعارف آب میوه مسموم، بیش از 100 میلیون تومان طلا و زیورآلات زن میان سال را ربود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تاجران قلابی که از مشهد به ترکیه رفته بودند با شگرد خاصی به پول های مدیر ایرانی یک شرکت باربری دستبرد زدند اما طولی نکشید که در دام کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد افتادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: از چندی قبل گزارشی مبنی بر سرقت های سریالی از خانه های مسکونی در مناطق مختلف مشهد به فوریت های پلیسی 110 اعلام شد که در همین راستا کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد وارد عمل شدند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مشهد از دستگیری دختری 18 ساله خبر داد که به یک باند سرقت به سرکردگی خواستگارش پیوسته بود. به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین دهقان پور به روزنامه خراسان گفت: به دنبال گزارش دستبرد به یک واحد آپارتمانی در بلوار شهید فرامرز عباسی ...
سلام نو / فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
من ابتدا مخالفت کردم ولی وقتی تهدیدم کرد که ماجرای ارتباط و دیدارهای حضوری مان را برای خانواده ام بر ملا می کند، ترسیدم و به باند آن ها پیوستم.
برترین ها / حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خراسان نوشت: زن 45 ساله مشهدی چهارشنبه گذشته از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. اطرافیان زن جوان به جست وجو پرداختند اما هیچ اثری از او نبود. ساعتی بعد پرونده گم شدن ناگهانی زن 45 ساله روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۴۵    
سرهنگ صادقی رئیس پلیس آگاهی مشهد مقدس در گفتگو با قدس آنلاین چند توصیه برای پیشگیری از سرق در آپارتمان ها به همشهریان مشهدی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سه عضو یک باند سرقت که در پوشش فروش سیگار و با ترفندی خاص رمز حساب بانکی مغازه داران و کسبه را به دست می آوردند و سپس با ربودن کارت بانکی آنان، اقدام به خرید طلا و کالا می کردند با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند و راز بیش از 100 فقره سرقت در شهرهای مختلف کشور را فاش کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱    
3 عضو یک باند سرقت که در پوشش فروش سیگار و با ترفندی خاص رمز حساب بانکی مغازه داران و کسبه را به دست می آوردند و سپس با ربودن کارت بانکی آنان، اقدام به خرید طلا و کالا می کردند با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند و راز بیش از 100 فقره سرقت در شهرهای مختلف کشور را فاش کردند.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۱:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد در عملیاتی ضربتی باند مخوف چشم زخمی مشهد را متلاشی کردند. فرمانده انتظامی مشهد در تشریح عملیات ضربتی پلیس برای دستگیری اعضای یک باند خطرناک سرقت گفت: دقایق اولیه بامداد بیست و هشتم مرداد ، نگهبان یکی از شرکت های باربری ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای باند سارقان مسلح که دو فقره قتل، سرقت مسلحانه خودرو و بیش از 100 فقره سرقت از جرایم این گروه است، با تلاش پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خراسان: راننده جوانی که با گذاشتن چاقو زیر گلوی مسافران زن و تهدید به مرگ آنان، طلاهایشان را می ربود، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد دستگیر شد و به چندین فقره زورگیری اعتراف کرد. چندی قبل، زن جوانی با مراجعه به پلیس، از یک ماجرای هولناک در زیر پوست شهر پرده برداشت. ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - پلیس آگاهی مشهد به دنبال یافتن پسر 9 ساله ای به نام علی اسلامی است که از چند روز قبل توسط افراد ناشناسی ربوده شده و سرنوشت نامعلومی دارد. در این شرایط خانواده علی از مردم برای پیدا کردن او درخواست کمک کرده اند. ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
روزی که دختر و پسر جوان به اداره آگاهی مشهد آمدند تا پیگیر سرنوشت مادرشان شوند، هرگز تصور نمی کردند با گذشت 20سال از ماجرا راز این جنایت برملا شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
بعد از حادثه رخ داده، بلافاصله از پلیس آگاهی مشهد با من تماس گرفتند و بعد از بررسی محل حادثه و اطلاعاتی که از من گرفته شد، درنهایت عوامل سانحه رخ داده دستگیر شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حدود ساعت 9صبح دیروز به قاضی علی اکبر احمدی نژاد، کشیک جنایی مشهد خبر رسید که مردی حدودا 60ساله در خانه اش به قتل رسیده و عامل این جنایت که پسر اوست، در محل حادثه دستگیر شده است ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۸۶ سایت دیگر  
ظهر پنج شنبه گذشته قتل وحشتناک پیرزن 66 ساله ای به پلیس آگاهی مشهد اطلاع داده شد و با حضور در محل، عروس 25 ساله مدعی شد که پدرشوهرش این قتل را انجام داده است.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد باند 10نفره ای که زنان مشهد را به وحشت می انداختند دستگیر کردند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما: باند های سرقت مسلحانه 19 کیلو شمش طلا در مشهد و قاتلان نزاع دسته جمعی منجر به قتل 3 نفر در اقدامی ضربتی توسط پلیس خراسان رضوی و استان گلستان شناسایی و به دام پلیس گرفتار شده اند و در مجموع تا کنون 16 متهم در این سه پرونده دستگیر شده اند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شرق نوشت: زنی جوان به نام فهیمه چندی قبل به پلیس مشهد مراجعه کرد و گفت او را ربوده بودند. این زن توضیح داد من درحالی که یک فرزند دارم مدتی قبل به دلیل اختلافات زیادی که با شوهرم داشتم، از او طلاق گرفتم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
امید جلیلی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با گزارش پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پلیس آگاهی مشهد مبنی بر تولید دستمال کاغذی تقلبی و غیربهداشتی در جاده میامی ظهر امروز این کارگاه مورد بازرسی قرار گرفت. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سردار محمدکاظم تقوی ظهر یکشنبه در حاشیه کشف انبار های قاچاق کالا در مشهد اظهار کرد: پس از دریافت گزارش و انجام کار اطلاعاتی ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی مشهد از وجود 7 انبار در سطح شهر که توسط افراد سودجو در آن ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد کاظم تقوی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: چندی پیش در پی دریافت گزارش سرقت طلا از کارگاه طلاسازی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی مشهد با چهره زنی عامل سرقت، متهم را دستگیر کردند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: تیم های اقدام سریع پلیس آگاهی مشهد 35 کودک و کهنسال مفقود شده در مشهد را به خانواده هایشان تحویل دادند. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان جزئیاتی از کشته شدن یک متهم سابقه دار در روز جمعه گذشته توسط ماموران انتظامی در یکی از مناطق اهواز را بیان کرد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خوزستان از هلاکت عامل درگیری در بازار پرنده فروشان اهواز خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ سعید شعبان بیان داشت: متهمی با هویت معلوم روز جمعه پس از درگیری با ماموران آگاهی مشهد که نیابت قضایی داشتند و برای دستگیری وی به اهواز آمده بودند مواجه شد و با استفاده از سلاح سرد به یکی از آن ...