سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۱۶:۰۷Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۶    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از بانه، صبح امروز دوشنبه سوم مهرماه 1402، سیروس قائم پناه رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان در آیین نمادین بازگشایی مدارس و زنگ مهر و مقاومت که با حضور مسئولان شهرستان از جمله ماموستا خدایی امام جمعه ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۷    
حوزه/ اقوام و مذاهب آذربایجان غربی دوشادوش شیعه در دفاع مقدس حضور داشتند که از 12 هزار شهید استان سهم اهل سنت حدود سه هزار و 475 شهید می باشد که از این تعداد 26 شهید ماموستا و روحانی هستند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۲۹    
ماموستا امجد محمودی افزود: بی شک تبیین آرمان های مقدس و حفظ حرمت وصیتنامه های شهدای عزیز و خاطرات مجاهدان دوران دفاع مقدس برای آحاد جامعه ضروری است تا جوانان و نوجوانان نسل جدید با این دستاورد بزرگ آشنا بشوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ماموستا فروتن اطاعت را یکی از شاخصه های رزمندگان دوران دفاع مقدس ذکر کرد و گفت: کسانی که در جنگ حضور می یافتند، احساس وظیفه می کردند و دنبال گرفتن حکم و مسئولیت نبودند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه سنندج با اشاره به سیاست خارجی دولت سیزدهم گفت: دولت سیزدهم در بحث سیاست خارجی عملکرد قابل دفاعی دارد که نمونه بارز آن آزاد کردن دارایی های بلوکه شده ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۷    
امام جمعه سنندجامع گفت:در دوران جنگ تحمیلی همه اقوام و مذاهب کشور یکدل و یکصدا در مقابل دشمنان ایستادند و اجازه ندهند وجبی از خاک کشور به دست دشمن بیفتد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۷    
در اولین روز از هفته دفاع مقدس دیدار با امام جمعه پاوه در مسجد قبای این شهر برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۶    
ماموستا عزیز امیری عنوان کرد: علمای اهل سنت در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب همواره حضوری فعال و نقشی مؤثر ایفا کرده اند و بدور از تعصبات قومی مذهبی برسر اهداف مشترک ملی و دینی جان را درطبق اخلاص گذاشتند و مظلومانه شهید شدند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۷    
ماموستا جمال جعفری ابراز داشت: دفاع مقدس به مانشان داد که روی پای خود بایستیم و بر دستاوردها و باورهای داخلی تکیه کنیم و هیچ گاه به دشمن اعتماد نکنیم و با اجرای عدالت و دوری از هرگونه تفرقه برای رفع و حل مشکلات کشورگامهای بسیارخوبی برداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ماموستا رستمی درباره به دست گرفتن قرآن توسط آیت الله رئیسی در سازمان ملل گفت: این اقدام رئیس جمهور نشان می دهد که ایران خواستار وحدت بین شیعه و سنی است و اهل تشییع و تسنن برای جمهوری اسلامی یکی بوده و قرآن پایه و اساس همه مردم به شمار می رود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۹    
ماموستا جلال مرادی با بیان اینکه صیانت از تمامیت ارضی ایران اسلامی دفاع ما را مقدس کرد؛ عنوان داشت: رزمندگان ما ملت ایران زمین با دفاع از دین، ناموس و تمامیت ارضی ثابت کردند که اگر دشمن در برابر دین ما بایستد ما در برابر تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۸    
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه ایمان و وحدت قویترین سلاح ایران در دوران دفاع مقدس بود؛ عنوان کرد: دفاع مقدس؛ دفاع از دین خدا و شریعت پیامبر(ص) و تمامیت ارضی کشور بود، زیرا هدف استکبار در دوران جنگ تحمیلی نابودی تمام ملت جمهوری اسلامی ایران بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۶    
ماموستا محمود ابن خیاط با بیان اینکه تبیین واقعی هشت سال جنگ تحمیلی خود یک دفاع مقدس است؛ عنوان کرد: دفاع از وطن در عصر کنونی برای ما شکل تازه ای پیدا کرده است، زیرا هر روز تعداد زیادی از جوانان این مرز و بوم در راه های مختلف برای حفظ امنیت و آرامش کشور به درجه رفیع شهادت نائل می گردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جا دارد از کمک های خیرخواهانه سپاه در جهت کمک به نیازمندان استان تشکر کنیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: امنیت ابتدایی ترین و مهم ترین نعمت برای هر جامعه ای محسوب می شود وکسانی که از روی بی بصیرتی و یا خدایی ناکرده شیطنت به دنبال ضربه زدن به کشورند عوامل دشمن محسوب می شوند و باید از آنان به شدت دوری کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۵:۳۸    
ماموستا عزیز امیری با بیان اینکه رحلت رسول اکرم (ص) بار سنگینی بر جهان هستی بود؛ بیان کرد: پیامبر مکرم اسلام مهربان ترین و دلسوزترین رهبر نسبت به امت اسلام بود و وجود مبارکشان سراسر رحمت و برکت برای مسلمانان چه در زمان حیات و چه بعد از رحلت مبارکشان بوده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماز جمعه شهرستان پاوه با حضور مردم این خطه به امامت ماموستا ملاقادر قادری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲    
سنندج- ایرنا- ویدیویی از یادواره شهدای اهل سنت، تشییع و اهل حق بخش سیاه منصور شهرستان بیجار که با حضور ماموستا کریمی، مشاور عالی رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و دیگر مسئولان محلی برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه اسلام دین عدالت، رحمت، اخوت، برادری، وحدت و صلح است، گفت: اعتراض به مطالبات با تنش و جنگ و دعوا میسر نمی شود بلکه مطالبات را باید از مسیر واقعی دنبال کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲    
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه وظیفه ما حفظ و حراست از کارکردها و تأثیرات دین و معنویت است؛ عنوان کرد: وظیفه همه ما در حیطه اجتماعی؛ اخوت و برادری، رعایت حقوق دیگران، خیر خواهی و نصیحت دینی و مسئولیت پذیری نسبت به دیگران، سلم و صلح برای همگی، خود داری از آزار و اذیت دیگران ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا رستمی از امنیت به عنوان یکی از بزرگترین نعمت هایی یاد کرد که شامل حال مردم ایران شده است و گفت: باید با هوشیاری و بصیرت از امنیت و انسجام کشورمان محافظت کنیم و نباید اجازه بدهیم که دشمنان با توطئه های تفرقه افکنانه مسیر درست مطالبه گری مردمی را منحرف کنند
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۳    
حوزه/ امام جمعه سنندج با تأکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی و از بین رفتن امنیت در کشور است، گفت: دشمنان دست به هر دسیسه ای می زنند که همانند سال گذشته ناامنی هایی در کشور ایجاد کنند که هدف اصلی آنها نظام مقدس جمهوری اسلامی و از بین بردن اقتدار این کشور است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: ایران مقتدر و قوی برای دشمنان ناگوار بوده و هست، بنابراین دست به هر کاری می زنند که امنیت و اقتدار کشور از هم بپاشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت کامیاران گفت: امروز باید چهره پلید و شیطانی گروه های تکفیری و تروریستی توسط دستگاه های فرهنگی و فعالان این حوزه به مردم شناسانده شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲    
ماموستا امجد محمودی عنوان داشت: مکتب رسول الله (ص) مکتب انسان ساز و تضمین کننده حیات اخروی است، اکنون پس از آن تاریخ هر ساله مردم مسلمان تمامی دنیا به عشق و محبت ایشان آن روز را گرامی می دارند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹    
ماموستا جلال مرادی با بیان اینکه زمان رحلت نبی مکرم اسلام (ص) رسالت بطور کامل ادا شد؛ عنوان داشت: وقتی دعوت به دین اسلام کامل شد و اسلام بر کل جزیرة العرب مسلط شد و مردم گروه گروه ایمان آوردند، پیامبر صلی الله علیه و سلم احساس کردند که وفات شان نزدیک است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۵    
ماموستا قیطوری گفت: در عصر کنونی که پرچم اسلام در همه دنیا بالاست، قدم گذاشتن و حرکت در مسیر حق، آموزش، نشر و ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی افتخار است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا رستمی با بیان اینکه وقف، کمک به فقرا و ایثار در راه خدا تجلی خصوصیات برجسته و بارز مردم کردستان است، گفت: مردم کردستان همواره در تمام زمینه ها از تقدیم جانشان برای نظام گرفته تا کمک به هم نوعان خود در زلزله، سیل، بحران و کمک به نیازمندان و توسعه و پیشرفت کشور پای کار بودند
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- سرپرست بیمارستان سیار شهید ماموستا محمد شیخ الاسلام گفت: این بیمارستان سیار 50 تختخوابی از 27 مرداد تا کنون به هزار و 594 زائر اربعین حسینی(ع) خدمات درمانی ارائه داد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه بانه گفت: دشمن در بحث جنگ نرم و رسانه ای یک جبهه بزرگ و واحد علیه نظام و ملت ایران ایجاد کرده است و هدف آن کاستن از اقتدار کنونی ایران اسلامی و ایجاد یک تقابل مذهبی بین ملت ایران می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۷    
ماموستا رستمی با بیان اینکه باید دلاوری های دوران دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و بازگو شود، گفت: باید از والدین شهدا و ایثارگران که فرزندان خود را برای دفاع دفاع از کرامت، ناموس و حیثیت کشور روانه جنگ کردند، تجلیل شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۱    
دومین جلسه شورای مشارکت های مردمی با موضوع پویش مهر در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان و با حضور ابراهیمی مدیر بهزیستی شهرستان سنندج، ماموستا مرادی نماینده امام جمعه، جعفری نماینده موسسات خیریه، عبدالملکی نماینده بسیج سازندگی، زانیار رییس انجمن حمایت از زندانیان ...
امام جمعه اهل سنت کامیاران گفت: کسانی که به هزینه های اربعین انتقاد می کنند سال گذشته در برابر آتش زدن چند دستگاه آمبولانس و نابودکردن برخی زیرساخت ها و امکانات عمومی سکوت کرده بودند و حرفی نمی زدند. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۳    
نماز جمعه شهرستان روانسر به امامت ماموستا سیدمحمد محمدی در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹    
نماز جمعه شهرستان پاوه به امامت ماموستا ملاقادر قادری در مسجد جامع این شهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۱    
حوزه/ امام جمعه شهرستان سنندج گفت: همه انتظار داریم که سفرهای استانی هیئت دولت زمینه ای برای غم خواری مردم و از بین رفتن مشکلاتی همانند مشکل اشتغال جوانان و مسکن باشد زیرا این دست از مشکلات از دغدغه های این نظام اسلامی می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ماموستا رستمی گفت: پیاده روی اربعین حسینی یک حرکت بزرگ فرهنگی و نماد وحدت شیعه و سنی است که باید برای همیشه زنده نگه داشته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مریوان- سرپرست بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام گفت: تاکنون هزار و 314 زائر اربعین حسینی برای دریافت خدمات سلامت به این بیمارستان در مرز باشماق مراجعه کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۶    
ماموستا حسینی (امام جمعه اهل سنت کامیاران): کسانی که به هزینه های اربعین انتقاد می کنند سال گذشته در برابر آتش زدن چند دستگاه آمبولانس و نابود کردن برخی زیرساخت ها و امکانات عمومی سکوت کرده بودند و حرفی نمی زدند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۳    
ماموستا جمال کریمی با بیان اینکه امیدوارم راه و روش اهل بیت (ع) تداوم کار همه مسئولین ما باشد؛ عنوان کرد: تجدید میثاق با آرمان های سید الشهداء (ع) موجب وحدت و یکپارچگی امت اسلامی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کردستانی ها هیچ گاه دنبال ناامنی نیستند اما انتظار می رود که مسئله معیشت و گله مندی مردم از گرانی برطرف شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، ماموستا رحمن غریبی،دانش آموخته دانشگاه ادیان و مذاهب در یادداشتی با عنوان تردد کاروان های اربعین از کردستان و نقش آنها در ایجاد تقریب مذاهب آورده است: ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۱۵    
آیت الله مصطفی علما؛ نماینده ولی فقیه در استان امروز با حضور در بیت مرحوم ماموستا ملامحمد محمدی؛ امام جمعه فقید اهل سنت کرمانشاه امروز در معیت حجت الاسلام و المسلمین جواد فاطمی نسب؛ مدیر مرکز اسلامی کرمانشاه و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و نیز حاج احمد محمدی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا خدایی گفت: اربعین شاید در ظاهر یک حرکت و یک اجتماع بزرگ از نظر بصری در جهان اسلام باشد، ولی مهم ترین ویژگی اربعین حسینی چهره وحدت آفرین آن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۲    
در 24 ساعت گذشته، 108 زائر اربعین برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام مستقر در مرز باشماق مریوان مراجعه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مریوان- سرپرست بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام گفت: تاکنون 711 زائر اربعین حسینی برای دریافت خدمات سلامت به این بیمارستان در مرز باشماق مراجعه کرده اند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه شهرستان پاوه به امامت ماموستا ملاقادر قادری برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۷    
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه اربعین موجب تقویت وحدت اسلامی و توسعه زیرساختهای استان های مرزی می شود لذا ما اهل سنت فرصت های اربعین حسینی را غنیمت می شماریم؛ عنوان کرد: مواکب اهل سنت در مسیر زائرین اربعین حسینی موجب خنثی سازی تفرقه های مذهبی می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان سیار شهید ماموستا شیخ الاسلام از مراجعه 711 زائر اربعین برای دریافت خدمات سلامت به این بیمارستان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۹    
ماموستا جلال مرادی عنوان کرد: احترام به زائرین اربعین انتظار و توقع به جایی است چون مهمان نوازی سنت دیرینه ما مردم کردستان است و این خود حامل پیام وحدت است.