پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۱:۲۹Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «الهام علی اف»

تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۴    
تصاویری از ضیافت علی اف و همسرش برای همتایان اسرائیلی خود را مشاهده می کنید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان و همسرش مهربان در حاشیه دیدار همتای اسرائیلی به افتخار میهمانان خود اسحاق هرتسوق و همسرش میخایل ضیافت ناهار برگزار کردند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی که به آذربایجان سفر کرده است، با رئیس جمهوری این کشور درباره آنچه تهدیدهای ایران برای منطقه و جهان خواند، رایزنی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با الهام علی اف رییس جمهور جمهوری آذربایجان از رابطه راهبردی باکو- تل آویو سخن گفت!
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
اسحاق هرتزوگ، رئیس رژیم صهیونیستی که برای دیدار به مقام های جمهوری آذربایجان در باکو به سر می برد با انتشار توئیتی به زبان آذری از الهام علی اف بابت استقبال گرم تشکر کرد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی در سفر به جمهوری آذربایجان در کاخ ریاست جمهوری این کشور با الهام علی اف دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی که برای سفر دو روزه وارد باکو شده، با الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ارمنستان اعلام کرد که اظهارات الهام علی اف شامل دعوت به "پاکسازی قومی" علیه ارامنه در منطقه قره باغ بوده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان به ارمنی های قره باغ هشدار داد، ایست بازرسی که کشورش در 23 آوریل در کریدور لاچین برقرار کرد باید برای این ارمنی ها که به صورت غیرقانونی در آنجا زندگی می کنند، یک درس عبرت باشد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمهوری آذربایجان که به لاچین سفر کرده بود، گفت: پاسگاه مرزی که در مرز ایجاد شده، باید درس عبرتی برای ارامنه ساکن منطقه قره باغ باشد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان به همراه همسرش مهربان علیوا و فرزندانش پس از بازسازی و مرمت مسجد گوهر آقا یوخاری در شوشا در مراسم افتتاح آن شرکت کردند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا – ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه عصر پنجشنبه در نشست سه جانبه با الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان و نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان در مسکو، گفت: روند حل مناقشه قره باغ مثبت است. ...
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان گفت: امکان دستیابی به صلح بین باکو و ایروان وجود دارد، به خصوص که ارمنستان، قره باغ را به عنوان بخشی از سرزمین ما به رسمیت شناخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۶    
پوتین از فرصت حضور پاشینیان در نشست اتحادیه اوراسیا استفاده و با دعوت از الهام علی اف برای سفر به مسکو زمینه را برای برگزاری یک نشست سه جانبه دیگر در خصوص حل مناقشه قره باغ فراهم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
الهام علی اف برای برگزاری نشست سران روسیه، آذربایجان و ارمنستان به مسکو رفت.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده دوران دفاع مقدس به تبیین پیام های سوم خرداد پرداخت و گفت: اگر می خواهیم نسل های خرمشهر تربیت کنیم و خرمشهرهای پیشرو را فتح کنیم باید میان خود و خدا را اصلاح کنیم و در این راه باید از خود، خانواده و بسیج شروع کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۵۲    
نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان دو روز مانده به ملاقات با رئیس جمهور آذربایجان در مسکو، گفته که آماده به رسمیت شناختن قره باغ به عنوان بخشی از جمهوری آذربایجان است، مشروط به اینکه باکو حقوق و امنیت جمعیت محلی ارامنه در منطقه قره باغ از جمله باز کردن مسیر های ارتباطی با آن ها را قبول کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۶    
نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد، با پیشنهاد روسیه برای گفتگوی هفته آینده در مسکو، با الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان موافقت کرد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان اعلام کرد که تصمیم دارد با میانجیگری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، مذاکرات صلح با الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان را پیش ببرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
پاشینیان پیشنهاد روسیه برای برگزاری نشست سه جانبه با روسیه و جمهوری آذربایجان در مسکو را پذیرفت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل ترکیه گفت: اردوغان رفیق منطقه ای خوبی نبوده است؛ به شکل مقطعی ترکیه در همراهی با برزیل به نفع ایران کار کرد و در بحث دور زدن تحریم نیز با ایران کار کرد اما دوره ای موقت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۰    
نخست وزیر ارمنستان و رئیس جمهوری آذربایجان در بروکسل با یکدیگر دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری ترکیه هنوز مشخص نشده و به دور دوم کشیده شده، اما رئیس جمهور جمهوری آذربایجان پیشتازی رئیس جمهور ترکیه در انتخابات را به او تبریک گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس جمهور جمهوری آذربایجان امروز به رجب طیب اردوغان کسب اکثریت آرا در انتخابت ریاست جمهوری و پارلمانی را به او تبریک گفت.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در شرایطی که طبق آخرین خبرها انتخابات ریاست جمهوری ترکیه به دور دوم کشیده شده است، الهام علی اف در تماس تلفنی با رجب طیب اردوغان به او تبریک گفت. طبق روایت دفتر علی اف ...
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آذربایجان طی تماسی تلفنی به همتای ترکیه ای خود از اینکه بیشترین آرای انتخاباتی را کسب کرده است، تبریک گفت.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۵:۱۲    
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان در بحبوحه افزایش تنش های مرزی بین دو کشور با یکدیگر در بروکسل دیدار کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان و نخست وزیر ارمنستان در بروکسل دیدار و گفت وگو کردند. این دیدار در پی تنش در مرز این دو کشور انجام شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان در بحبوحه افزایش تنش های مرزی بین دو کشور با یکدیگر در بروکسل دیدار کردند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رویترز بامداد شنبه گزارش داد که در درگیری های مرزی ارمنستان و جمهوری آذربایجان دو سرباز کشته شدند. تشدید خصومت ها در حالی است که قرار است نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان یکشنبه در بروکسل دیدار و درباره توافق صلح طولانی مدت میان دو کشور گفت وگو کنند.
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایران باید تلاش کند از طریق روسیه روابط اش با آذربایجان را بهبود بخشد. ایران باید از نفوذش در آذربایجان استفاده کرده و این تنش را بهبود ببخشد. در این زمینه ضروری است که نیم نگاهی به نقش میانجی گرانه ترکیه و روسیه نیز داشته باشیم
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان تاکید کرد برگزاری نشست با رئیس جمهوری آذربایجان در تاریخ 14 مه (24 اردیبهشت) را رد نمی کند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهربان علیوا همسر الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان هر چند لابد برای سه فرزندش مادری دلسوز است، اما به نظر می رسد با وجود تکرار نامش در اسناد فساد نمی توان این صفات را به همه ابعاد زندگی وی نیز تعمیم داد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهور جمهوری آذربایجان روز چهارشنبه از افزایش بودجه نظامی این کشور در سال 2023 خبر داد و مدعی قدرتمندی نیرو های مسلح این کشور شد. الهام علی اف در این زمینه اظهار داشت: در بحث ارتش ما همیشه به صورت نظام مند کار کرده ایم و این کار را ادامه می دهیم ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
علی اف، رئیس جمهور آذربایجان از احداث 10 روستا در قره باغ خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۸    
انتشار یک پست ویدیویی از کمال کلیچدار اوغلو، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، موجب شادی و خشنودی بخشی از حلیل گران و فعالان فضای مجازی شد و ندا داند: هورا! یکی پیدا شد که الهام علی اف را دور می زند و از ایران به چین می رود!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
انتشار یک پست ویدیویی از کمال کلیچدار اوغلو، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه، موجب شادی و خشنودی بخشی از تحلیل گران و فعالان فضای مجازی شد و ندا داند: هورا! یکی پیدا شد که الهام علی اف را دور می زند و از ایران به چین می رود!
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶    
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان(آران قدیم) و بانوی اول مهربان علی اف از شوش بازدید کردند. رئیس جمهور آذربایجان( اران قدیم ) و بانوی اول، پیشرفت کار در قطعه 66 تا 81 بزرگراه احمدبیلی – فضولی – شوشا را بررسی کردند ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دخالت مستقیم ترکیه در جنگ آذربایجان مشکلاتی جدی برای ایران و ارمنستان به وجود آورد. اردوغان از طریق نیروهای تندرو و تکفیری فراری و همچنین سلاح های خود، از الهام علی اف حمایت کرد و علی اف نیز از طریق همین حمایت قره باغ را تصرف کرده و حتی برای ایران خط و نشان کشید.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۲    
فیلم تودهنی شاعر آذری به الهام علی اف مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
چرا رویکرد و تصمیمات اخیر ایران مثل بازداشت رهبران حسینیون آذربایجان، اشتباه بوده؟
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۳    
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان و همسرش مهربان علیوا از منطقه جنجالی شوشا بازدید کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان و همسرش مهربان علیوا از شوشا در منطقه قره باغ کوهستانی بازدید کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی اعتماد منتشر کرد: اما بعدا یک خبرنگار صهیونیست ازحضور دوربین های حساس و سامانه های اسرائیلی در مرز باکو و نیز خلبانان صهیونیست با جنگنده اف 35 در همین منطقه خبر داد.تاوانش را خواهی داد!
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره اظهارات غیردوستانه الهام علی اف با بیان اینکه اظهارات پشت تریبون ها کمکی به حل اختلافات نمی کند، گفت: درباره موضوعات اختلافی بین 2 کشور هچنان مایل هستیم فرصت را به دیپلماسی بدهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره اظهارات غیردوستانه الهام علی اف با بیان اینکه اظهارات پشت تریبون ها کمکی به حل اختلافات نمی کند، گفت: درباره موضوعات اختلافی بین 2 کشور هم چنان مایل هستیم فرصت را به دیپلماسی بدهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فایننشال تایمز به نقل از منابع آگاه گزارش داد نخست وزیر ارمنستان و رئیس جمهور جمهوری آذربایجان 14 مه در بروکسل دیدار و گفت وگو خواهند کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۴    
آقای الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در سخنرانی خود در کنفرانس "تشکیل ژئوپلیتیک بزرگ اوراسیا: از گذشته تا حال و آینده" که در شهر شوشا برگزار شد، اظهارات ضد و نقیض قبلی خود در مورد روابط با جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.