پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۸May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمودآباد- مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نگاه وژه دولت به رسانه ها گفت: رسانه اقامتگاه و گذرگاه نیست بلکه یک شغل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجانغربی، معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مهاباد آمد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اعتبار لازم برای احداث و تجهیز نخستین مجتمع فرهنگی و هنری مهاباد تامین و تخصیص خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت عثمان محمدپرست نوازنده پیشکسوت دوتارِ خراسانی را تسلیت گفت.
محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت عثمان محمدپرست، نوازنده دو تار خراسانی را تسلیت گفت.
مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : باید برنامه های فرهنگی متناسب با زیست بوم های هر منطقه تدوین شود .
آیین بزرگداشت روز روابط عمومی که در مرکز همایش های صدا و سیما و با حضور دکتر لیایی معاون وزیر ارتباطات و ایمان شمسایی مدیر کل مطبوعات و رسانه های داخلی برگزار شد، برگزیدگان نهمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی معرفی شدند.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عابدی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جمعیت گفت: موضوع خانواده در صدر اولویت های محتوایی و حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است.
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از راه اندازی میز ارتباطات مردمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضورمحمود سالاری معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان نماینده تام الاختیار وزیر و اصغر امیرنیا مدیر کل دفتر مدیریت عملکردهمزمان با سفر رئیس جمهوری و وزیر ارشاد اسلامی ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندرکاران مقابله با کرونا و کسانی که در تدوین و انتشار کتاب جان ایران نقش ایفا کردند، گفت: جامعه پزشکی در عرصه مقابله با کرونا بیش از 300 شهید تقدیم کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نهاد کتابخانه های عمومی یکی از مهمترین سازمان هایی است که می تواند در عرصه جهاد تبیین نقش آفرین باشد، زیرا تبیین مبتنی بر بینش یا باوری قرار دارد که در کتاب آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همکاری و تعامل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همت دفتر معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری به انتشار و رونمایی کتاب جان ایران ، روایت مستندی از مقابله دولت سیزدهم با همه گیری کرونا منتج شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کتاب در دوره کرونا خود را باز تولید کرد، گفت: خدمات کتابخانه های عمومی پیشران حوزه فرهنگ کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همکاری و تعامل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همت دفتر معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری به انتشار و رونمایی کتاب جان ایران ، روایت مستندی از مقابله دولت سیزدهم با همه گیری کرونا منتج شد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مصوبات پنجاه و نهمین نشست هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار در خصوص مجوز های وزارت نیرو، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همشهری گفت: تصمیم ابتدایی امسال درباره نمایشگاه این بود که نمایشگاه صرفا محلی برای نمایش آثار باشد و فروش اتفاق نیفتد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: وظیفه قطعی ما در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقویت حوزه کتاب و کتابخوانی است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه این وزارتخانه بر اجرای قانون، وظیفه تغییر فرهنگ حاکم بر جامعه را نیز برعهده دارد اظهار داشت: باید مسئله فرزندآوری را به ارزش و باور عمومی تبدیل کنیم که امیدواریم در زمان کوتاهی شاهد تغییر این رویکرد باشیم.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از حضور 200 ناشر قمی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب تخصصی حوزه دین با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نیمه دوم سال جاری در استان قم برپا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صندوق اعتباری هنر در ادامه طرح تکریم اهالی فرهنگ و هنر و رسانه با سفر به شهر قم به دیداد 2 هنرمند پیشکسوت عرصه خوشنویسی رفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است افکار عمومی هنوز باور به اهمیت بحران جمعیت پیدا نکرده است و آن را مسئله ی حاکمیت، تلقی می نماید.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
محمد قراخانلو، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس در جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران عنوان ستاره ملی روابط عمومی را از آن خود کرد. به گزارش مس پرس، آیین گرامیداشت و جشن روز روابط عمومی سه شنبه 27 اردیبهشت در مرکز همایش های صدا و سیما ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که مراسم اختتامیه اولین جشنواره رسانه ای شمال کشور با حضور مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در محمود آباد برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سال 1384 کارخانه کاغذسازی کارون افتتاح شده، مدتی بعد رفتم آنجا و دیدم اصلا کارخانه بکار نیست و کاور دستگاه ها هنوز باز نشده است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۵:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
در این مراسم، همچنین پیام خانم تسوکو سوقی هارا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA)، قرائت شد. وی در این پیام، با تبریک روز روابط عمومی به دست اندرکاران روابط عمومی ایران، تأکید کرد: روابط عمومی هایی که در مسیر سرآمدی حرکت می کنند ...
برترین خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: اختتامیه اولین جشنواره رسانه ای شمال کشور با حضور مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۶    
دکتر یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در یادداشتی، ضمن پاسخ به بعضی شبهات درباره نمایشگاه به تشریح فرایند همدلانه وزارت ارشاد و ناشران و اصحاب فرهنگ در برگزاری این رویداد بزرگ پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاندار کردستان علاوه بر قول مساعد مبنی بر حمایت و تقویت برگزاری جشنواره تئاتر کردی سقز در سال های آینده، وعده داد که ثبت این جشنواره در تقویم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را تا حصول نتیجه پیگیری کند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
صدای ایرا ن -27 اردیبهشت 1401 روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی می باشد. بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “روابط عمومی و ارتباطات” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق ، علم و هنر هست. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری چهارمین دوره جایزه کتاب سال استان خبرداد و گفت: این رویداد فرهنگی با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه خانه کتاب و ادبیات ایرانیان، برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- وزیر فرهنگ کشو تاکید کرد: مدیران کل استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شورای اطلاع رسانی طرح ملی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها را فعال نگه دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با پاسخ به شبهات نمایشگاه کتاب، نحوه همکاری ناشران و وزارت ارشاد را تشریح کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در دیدار با یاسر احمد وند، برآمادگی مجلس برای حمایت از کتاب فروشی ها براساس پیشنهادات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- استاندار کردستان گفت: جشنواره تئاتر کُردی سقز به عنوان افتخار و برند شهرستان سقز در تقویم مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت و پیگیری شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اسماعیلی با بیان اینکه فرزندآوری باید به یک ارزش در جامعه تبدیل شود، گفت: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بنای ما اجرای قانون و تلاش برای تغییر فرهنگ در این حوزه است. ما بایستی این نگاه را در خانواده ها و خانم ها تغییر دهیم.
شاینا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سی و سومین دوره نماشگاه بین المللی کتاب تهران از تعطیلی این رویداد فرهنگی به دلیل آلودگی هوا خبر داد. به گزارش شاینا ؛ یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ایسنا گفت: نمایشگاه کتاب تهران امروز (سه شنبه ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نکات زیر را سال 1396 با یکی از رسانه ها مطرح کردم که هنوز هم مسئله روز فرهنگی ما است. در ارزیابی اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی و سایر نهادهای زیرمجموعه این وزارت خانه در افزایش سرانه مطالعه در کشور نکاتی مد نظر است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، رئیس سی و سومین دوره نماشگاه بین المللی کتاب تهران از تعطیلی این رویداد فرهنگی به دلیل آلودگی هوا خبر داد. یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی و سومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ایسنا گفت: نمایشگاه کتاب تهران امروز (سه شنبه ...
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد صبح امروز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه استان یزد گفت: سه ماموریت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شامل هدایت، حمایت و نظارت بر فعالیت های فرهنگی هنری و رسانه ای کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور اجتماعی وزیرارشاد و دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گردهمایی تخصصی فعالین حوزه جمعیت حضور پیدا کرد و درباره اهمیت مساله جمعیت در کشور سخن گفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۲    
شفقنا رسانه – معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیان نقش روابط عمومی ها در جهاد تبیین گفت: اولین نقش آن ها حرکت به سمت همگرایی است. در کشور به جای اینکه به سمت همگرایی رسانه ای، وفاق، ایجاد اتحادیه ها و روابط عمومی های بزرگتر برویم ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ظرفیت تولید آثار درباره بحرین وجود دارد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم علاقمند است در این زمینه کار کند. ما برای این کار آمادگی داریم و امیدواریم در نمایشگاه سال بعد آثار بیشتری منتشر شود تا مردم با فرهنگ و مقاومت مردم بحرین آشنا شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در آیین آغاز رویدادهای مد و لباس دیبا با اشاره به شعار سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین ، گفت:همگانی بودن،فراگیری و گستردگی مد و لباس آن را به یکی از دغدغه های جدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبدیل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما باید به مدارس بازگردیم نمی توان در دانشگاه ها جهاد تبیین و روابط عمومی را به طور کامل آموزش داد بلکه این مهارت باید از مدرسه به دانش آموزان آموزش داده شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰    
حجت الاسلام شهریاری بر ضرورت ساماندهی ترجمه آثار اسلامی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برگزاری سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران با توجه به وقفه دوساله، ظرفیت های جدیدی را به ناشران و مردم معرفی کرد. به گزارش اقتصاد ملت و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به فرارسیدن 30 اردیبهشت روز ملی جمعیت، عاطفه خادمی مشاور اجتماعی وزیر و دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گویی اقدامات و وضعیت ستاد جمعیت این وزارتخانه را تشریح کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روابط عمومی ها نباید جایگزین نقش رسانه باشند و متکفل نیمه پر لیوان و موظف به پاسخگویی به افکار عمومی در برابر ابهامات هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان از برگزاری برنامه های گسترده در سراسر کشور به مناسبت روز و هفته جمعیت خبر داد و گفت: در سطح ملی رویداد مهمی با هدف هم افزایی و تجلیل از فعالان اجتماعی حوزه جمعیت با عنوان ایران جوان و با مشارکت دیگر دستگاههای اجرایی مانند معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری وزارت فرهنگ و ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با بیان این که نظارت بر کتاب ها از وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، گفت: اگر کتاب هایی مغایر موازین اسلامی باشند، حتما مراجع قضائی به عنوان مدعی العموم وارد می شوند.