یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۵۳Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناآرامی های اخیر»

تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۱    
جانشین فرمانده کل انتظامی کشور در رابطه با ناآرامی های اخیر بین ایران و طالبان گفت در حال حاضر وضعیت مرز بسیار آرام است؛ شب گذشته هیچگونه تهاجمی اتفاق نیفتاده و موضوع عصر دیروز فیصله پیدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حزب عمران خان (تحریک انصاف پاکستان) در بیانیه ای وزارت اطلاعات را متهم به دست داشتن در تشدید خشونت های سراسری در نقاط مختلف پاکستان در اعتراض به بازداشت عمران خان طی هفته گذشته کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق پاکستان با انتقاد از قوه قضاییه این کشور گفت که ناآرامی های اخیر کار هواداران او نبوده است.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ترکاشوند کارشناس و فعال مذهبی و فرهنگی گفت: در بین افراد که در ناآرامی های اخیر حضور داشتند افرادی بودند که آگاهی کاملی از فرهنگ عفاف و حجاب نداشتند و همین امر باعث این شد که فریب دست های پشت پرده را بخورند و همه این اقدامات حجمه های دشمنان به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان بازداشت عوامل موثر در درگیری های اخیر در این کشور را خواستار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان بازداشت عوامل موثر در درگیری های اخیر در این کشور را خواستار شد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تقی آزاد ارمکی استاد دانشگاه تهران معتقد است شکاف نسلی اتفاق نیافتاده بلکه در ناآرامی های اخیر نسل دهه 80 و 90 در موقعیت جدید اجتماعی فعال شده اند و کنشگری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۲    
نخست وزیر پاکستان درباره حمله به ساختمان های دولتی و حساس این کشور در ناآرامی های اخیر پس از دستگیری عمران خان گفت: با اغتشاشگران و کسانی که خود را بالاتر از قانون می دانند قاطعانه برخورد خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شاه محمود قریشی وزیرسابق خارجه و نایب رئیس حزب تحریک انصاف درحالی از سوی پلیس پاکستان بازداشت می شود که درپی دستگیری عمران خان رهبر این حزب، اوضاع در این کشورهمسایه به شدت آشفته شده و ارتش پاکستان در واکنش شدید به ناآرامی های اخیر اعلام کرد که با مسببان نا امنی به شدت برخورد خواهد شد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- بانک ملی سوئیس روز جمعه متعهد شد که مقررات بانکی را در جریان مجمع عمومی سالانه خود در برن، پس از ناآرامی های اخیر در مورد Credit Suisse بررسی کند. توماس جردن، رئیس هیئت مدیره این بانک، گفت: "مقررات و نظارت بانکی باید در سال جاری بازنگری شود." ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت: عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: اقدام رئیس جمهور در ابلاغ ضوابط بخشودگی ها به دنبال دستور مقام معظم رهبری جای تحسین داشته و قطعا این نگاه ضمن القای پیام مهربانی به جامعه تاثیرات مثبتی در جامعه برجای خواهد گذاشت ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد باتوجه به شرایط و ناآرامی های اخیر سودان، هماهنگی لازم برای خروج اتباع ایرانی از سودان انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی اخبار ضد و نقیض از فرار عمر البشیر ، رئیس جمهور مخلوع پیشین سودان در پی ناآرامی های اخیر در خارطوم، دفتر ژنرال عبدالفتاح برهان خبر منتشر شده از زبان برخی رسانه ها را تکذیب کرد.
رئیس جمهور در آستانه عید فطر ضوابط بخشودگی یا تخفیف در محدودیت ها و ممنوعیت های اداری، انتظامی و صنفی افرادی که در اغتشاشات سال گذشته مرتکب اعمال خلاف قانون شده بودند را ابلاغ کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز نگرانی از ناآرامی های اخیر در سودان، طرف های درگیر را به خویشتنداری و گفت وگو دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فردوسی پور در سال های اجرای برنامه 90 هم بارها ثابت کرده بود که چندان برای مواجهه با وضعیت های بحرانی درایت ندارد. در فقره ناآرامی های اخیر نیز، او در کنار بسیاری دیگر از شهره های مجازی بدون اینکه ملاحظات امنیتی یا فشارهای دولت های خارجی در آشوب های پاییز را ببیند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۰    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، درختچه غَرقَد درختچه کوتاه بیابانی و نماد تحولات آخرالزمان است. علت ارتباط این حدیث با آخرالزمان، حدیثی منسوب به رسول خدا (ص) در منابع اهل سنِّت است که مورد توجه و نزاع مسلمانان با صهیونیست ها شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اشغالگری و تجاوزگری رژیم صهیونیستی را عامل خشونت ها و ناآرامی های اخیر در سرزمین های اشغالی فلسطین دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
فیلم کوتاه داستانی"چشمان تر" با نگاهی به ناآرامی های اخیر در کشور و از خودگذشتگی و ایثار خانواده شهدا تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در پی ناآرامی های اخیر در سرزمین های اشغالی، 90 درصد گردشگران خارجی سفر خود را لغو کرده اند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برای فهمیدن راز رفتن رعنا رحیم پور از بی بی سی، باید به میانه ناآرامی های اخیر در ایران نقب بزنیم. رعنا رحیم پور، مجری و گزارشگر بی بی سی فارسی در حالی روز دوشنبه اخیر یکباره از این شبکه خداحافظی کرد که این خداحافظی، چندان غیرمنتظره نبود و البته رنگ اخراج داشت ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۵    
آنچه ما در جامعه ایران می بینیم، نه تفاوت نسلی بلکه یک تعارض نسلی در حال وقوع است؛ یعنی نسل قبلی نمی خواهد مختصات، ویژگی ها و سبک زندگی نسل جدید را بپذیرد. تصاویری که از ناآرامی های اخیر انتشار می یافت
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر تعطیلی تلویزیون بی بی سی فارسی در رسانه ها مطرح شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه "فایننشال تایمز" در گزارشی اختصاصی از تهران وضعیت جامعه ایرانی را با وجود گذشت نزدیک به 7 ماه از آغاز اعتراضات در پی مرگ مهسا امینی مورد بررسی قرار داده و در این راستا با تنی چند از صاحب نظران و تحلیلگران اصلاح طلب و اصولگرا به مصاحبه نشسته است.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ده ها هزار اسراییلی پس از اینکه نتانیاهو، وزیر دفاع را برکنار کرد به خیابانهای تل آویو و قدس اشغالی آمدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
توافق ایران و عربستان ، ضیافت افطار رئیس جمهور با جمعی از ایتام آخرین وضعیت پرونده اسدی و نوری ، گفت و گوی تفصیلی با محسن رفیقدوست درباره ناآرامی های اخیر ایران و... از موضوعات مهم خبری حوزه سیاست در روز ششم فروردین ماه 1402 بود.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه فراجا با اشاره به شکست مفتضحانه دشمن در جریان ناآرامی های اخیر گفت: پوشش 400 نقطه برای مقابله با ناآرامی ها در دستور کار قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۰    
رهبر انقلاب اسلامی به تبیین نقشه و محاسبه دشمن در حوادث اخیر پرداختند.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه استرالیا با طرح ادعاهای تکراری تحریم های حقوق بشری علیه افراد و یک نهاد ایرانی وضع کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، وبگاه وزارت امور خارجه استرالیا اعلام کرد که در ارتباط با مرگ مهسا امینی و ناآرامی های اخیر ایران که به دنبال آن بروز پیدا کرد، 14 فرد ایرانی را به دلیل نقض فاحش حقوق بشر و خشونت در ایران تحت تحریم های ماگنیتسکی قرار داده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آشوب و ایجاد ناآرامی های اخیر که در چارچوب جنگ شناختی صورت گرفت با موفقیت همراه نبود؛ زیرا هوشیاری مردم باعث شکست دشمن طرح و توطئه آن ها شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: دانشگاه تهران از جمله دانشگاه هایی بود که در ناآرامی های پاییز 1401 با کمترین مشکل مواجه شد، دانشگاه هایی که اساتید آن ها در میدان بوده و مدیران آن ها برنامه ریزی بهتری داشتند، مشکلات کمتری داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایشگاه میدانی روایت میدان با رویکرد تبیین پشت پرده ناآرامی های اخیر و اقدامات صورت گرفته توسط وزارت اطلاعات در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان حجاب تهران برگزار شده است ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وقتی روحانیت از وظیفه و رسالت اصلی خودش دور میشه و وارد اموری میشه که بهش مربوط نیست، کم کم مجبور میشه برای به دست آوردن عزت و جایگاه اجتماعی دست به این لودگی ها و مسخره بازی ها بزنه!!! صرفا برای اینکه به مخاطب القاء کنند ما هم مثل شما آدمیم و بلدیم بخندیم و بخندونیم مثل شما زندگی می کنیم!
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای ملی سوئیس روز پنجشنبه 9 مارس (18 اسفند)، با 105 رای موافق در برابر 65 رای مخالف و چهار رای ممتنع تصمیم گرفت که این کشور باید به تمام تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران که به دلیل آن چه نقض حقوق بشر در پی ناآرامی های اخیر در ایران اعمال شده اند، بپیوندد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت: عموم افرادی که در ناآرامی های اخیر شهرهای ایران در نقش لیدر و برنامه ریز دخیل بوده اند، توسط نیروهای امنیتی و انتظامی بازداشت شده اند. ...
صدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از رکنا، وزارت کشور در بیانیه جدیدی که در مورد حوادث هفته های گذشته مدرسه ها ص ادر کرده، از شناسایی و دستگیری شماری از افراد در 6 استان خوزستان ، آذربایجان غربی ، فارس ، کرمانشاه ، خراسان رضوی و البرز خبر داد. 6 استان خوزستان، آذربایجان غربی، فارس، کرمانشاه، خراسان و البرز ...
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر، سخنگوی کاخ سفید، در واکنش مداخله جویانه به مسمومیت دانش آموزان در ایران گفت: این مسمومیت ها را محکوم می کنیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
این روزها و در پی ناآرامی های اخیر با مساله ای مواجه شده ایم که جامعه را به شدت ملتهب و خشمگین کرده است. در یک فرایند محتمل منتظم، سلسله مسمومیت دختران دانش آموز در مدارس را شاهدیم که همچنان در حال گسترش است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۴   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در گفت وگو با رسانه KHAMENEI.IR درخصوص جزئیات عفو گسترده محکومان و متهمان اغتشاشات اخیر، گفت: عفو یک مسئله ی سیاسی مقطعی نیست؛ این جزو ذات انقلاب ماست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سابق نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با وجود گذشت دو سال از شروع به کار دولت انقلابی، هنوز اجرای سند دانشگاه اسلامی مسکوت مانده شده است و ناآرامی های اخیر لزوم اجرای این سند در دانشگاه ها را بیش از پیش نشان داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حسین امیرعبدللهیان، وزیر امور خارجه ایران که برای شرکت در پنجاه ودومین نشست شورای حقوق بشر و نشست کنفرانس خلع سلاح به ژنو سفر کرده بود، در حاشیه این نشست ها با شبکه سی ان ان گفت وگو کرده و به سوالاتی درباره ادعاهایی در زمینه ناآرامی های اخیر در ایران، برنامه هسته ای ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در گفت وگویی به سوالاتی درباره موضوعات مختلفی از جمله ادعای غرب درباره حمایت نظامی ایران از روسیه در جنگ اوکراین، برنامه هسته ای ایران، احیای توافق هسته ای و ناآرامی های اخیر در ایران پاسخ داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین از مارس 2021 و با روی کار آمدن دولت جو بایدن در آمریکا آغاز شد. این مذاکرات به دلیل برخی مسائل باقی مانده و اخیرا نیز به دلیل گره زدن فرجام این روند دیپلماتیک به ناآرامی های اخیر در ایران از سوی کشورهای غربی، با وقفه روبه روست.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
اظهارات این کشورها درباره احکام صادر شده در جریان ناآرامی های اخیر در حالی مطرح می شود که حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در نشست شورای حقوق بشر درباره ناآرامی های اخیر در ایران گفت ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۵    
متخصصان نگاه های متفاوتی درباره وزن و چند و چون تاثیر عوامل روانشناختی بر ناآرامی های اخیر دارند و راهکارهایی هم که در این زمینه ارائه می دهند بر مبنای دو محور سیاسی-اقتصادی و مدنی-روانشناختی است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در این بیانیه هم چنین با اشاره به ناآرامی های اخیر ایران خواستار توقف برخورد با شرکت کنندگان در اعتراضاتی که آن را مسالمت جویانه خوانده، به ویژه با زنان و دختران شده و تاکید کرده است: ایرانی ها حق آزادی و برابری دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه جوانان کشور گفت: وقتی به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی گوش نمی دهیم، نتیجه آن اغتشاشات می شود؛ چون امروز دشمن به دنبال این است که جوانان را از جنبه های ارزشی و فکری به سمت نیازهای زمینی هدایت کند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
فکرشهر: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و دومین نشست شورای حقوق بشر گفت: کمیته ملی که برای تحقیق و رسیدگی به جنبه های مختلف اغتشاشات در جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده، موظف است ضمن شناسائی علل وقوع ناآرامی های اخیر ...