سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۸:۵۴Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتفاع موج»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال وقوع این سامانه در روز دوشنبه در نواحی شرقی و مرکزی دریای خزر، مناطق ساحلی و دور از ساحل استانهای گلستان و مازندران و در روز جمعه (19 خرداد) در دریای خزر ، مناطق ساحلی و دور از ساحل استانهای گلستان ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی قشم گفت: با توجه به بیشینه سرعت باد نسبتا شدید (جنوب غربی تا شمال غربی) تا 40 کیلومتر بر ساعت بر روی خلیج فارس، تنگه هرمز و بخش هایی از دریای عمان نسبت به افزایش ارتفاع موج دریا به 1.5 متر(150 سانتی متر - بین چهار تا پنج پا) در بعدازظهر (پنجشنبه 11 خرداد) هشدار داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۹    
بیشینه ارتفاع موج امروز در دریای خزر به 1.3 متر خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارش در 10 استان، افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در جنوب کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 22 استان هشدار داد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی دریایی مازندران اعلام کرد:بر اساس تجزیه و تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی، دریای خزر امروز سه شنبه 9 خرداد ماه تا با موج کوتاه همراه است. سرعت وزش باد امروز در نزدیک سواحل استان تا 8 متر بر ثانیه پیش بینی می شود. همچنین بیشینه ارتفاع موج هم در نزدیک سواحل مازندران تا 06 متر [...]
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۵    
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از بعد ظهر روز سه شنبه تا جمعه هفته جاری نسبت به مواجی خلیج فارس هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) داده می شود. ...
برترین ها / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی از وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در جنوب کشور و احتمال اختلال در تردد شناورهای مسافربری خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی افزایش ارتفاع موج در سواحل و مناطق دور از سواحل استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در جنوب کشور همچنین وقوع رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در 16 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۰    
اداره بنادر و دریانوردی کیش با اشاره به وزش باد های نسبتاً شدید غربی و جنوب غربی از ممنوعیت تردد شناور های دریایی در ششم خرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی وزش باد و افزایش ارتفاع موج در سواحل استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای عمان و خلیج فارس و احتمال غرق شدن شناگران هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای عمان و خلیج فارس و احتمال غرق شدن شناگران هشدار داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج از اوایل وقت دوشنبه تا جمعه ( 1 تا 5 خرداد) و افزایش ارتفاع امواج تا 1 متر در ...
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال غرق شدن شناگران به علت افزایش ارتفاع امواج در شمال کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای عمان و خلیج فارس و احتمال غرق شدن شناگران هشدار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان هوانشاسی با صدور هشدار سطح زرد از افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج از اوایل وقت دوشنبه تا جمعه ( 1 تا 5 خرداد) و افزایش ارتفاع امواج تا 1 متر در سواحل استان خوزستان، افزایش سرعت بادهای جنوب غربی تا 36 نات همچنین افزایش ارتفاع امواج بین 1 تا 1 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد جوی و دریایی گفت: ارتفاع موج دریا از فردا دوشنبه تا جمعه به 2 متر می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زد دریایی گفت: پیش بینی می شود از امروز دوشنبه تا روز چهارشنبه به سبب وزش باد شدید ارتفاع موج در دریای عمان به حدود 2 متر برسد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۹    
اصغری، کارشناس هواشناسی: بالاترین میزان سرعت باد در تهران 108 کیلومتر بر ساعت بود که خرداد سال 1393 ثبت شده است. امروز بیشترین سرعت باد در تهران به 90 کیلومتر بر ساعت رسید. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی و افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع موج در شمال خلیج فارس، مناطق ساحلی و دور از ساحل استان خوزستان هشدار سطح نارنجی صادر کرد. در هشدار سطح نارنجی شماره 05 امروز (24 اردیبهشت ماه) اداره کل هواشناسی خوزستان آمده است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع موج استان، هشدار سطح نارنجی را صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به افزایش سرعت وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به افزایش سرعت وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا استان سیستان و بلوچستان گفت: از فردا تا چهارشنبه ارتفاع موج برای مناطق ساحلی و دور از ساحل در دریای عمان به ویژه مناطق شرقی حدود 1/5 تا 2 متر پیش بینی شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا_رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: از یکشنبه تا چهارشنبه هفته جاری نسبت به تلاطم و مواجی خلیج فارس هشدار سطح نارنجی (اقدام ضروری) داده می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۳    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر افزایش سرعت وزش باد تا 50 کیلومتر در استان را مورد اشاره قرار داد و گفت: با افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع موج خلیج فارس، هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل استان بوشهر صادر شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۵۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق در 9 استان، خیزش گرد و خاک در 10 استان همچنین افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور و خطر غرق شدن شناورها هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بیشینه ارتفاع موج فردا در دریای خزر تا 3.2 متر خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۶    
دریای خزر امروز با موج کوتاه همراه است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی دریایی مازندران اعلام کرد: دریای خزر امروز سه شنبه 19 اردیبهشت مواج و متلاطم است. بر اساس نقشه های هواشناسی بیشینه سرعت وزش باد هم در این مدت به 12 متر بر ثانیه خواهد رسید. همچنین بیشینه ارتفاع موج هم در نزدیک سواحل مازندران تا 1.6 متر برآورد می شود. دریای خزر در این مدت به [...]
سلام نو / توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی وزش باد شدید و افزایش ارتفاع امواج در شمال خلیج فارس، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۱    
گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر هشدار داد ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس هشدار داد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر هشدار داد.
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : سازمان هواشناسی از احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۹    
سازمان هواشناسی نسبت به احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر هشدار داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس هشدار داد.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۴   + ۷۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار نارنجی رنگ نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی و رگبار شدید هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد در سواحل استان خبر داد و گفت: ارتفاع موج دریا خلیج فارس در نوار ساحلی استان بوشهر به بیش از 2 متر افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی ، وزش باد شدید، احتمال وقوع سیل در 10 استان و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر، تنگه هرمز و خلیج فارس به 1.5 متر هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل وقت دوشنبه 18 اردیبهشت تا بعدازظهر چهارشنبه 20 اردیبهشت، افزایش وزش باد و افزایش ارتفاع موج در ساحل بین 1 تا 1.5 متر و دور از ساحل تا 2 متر در غرب خلیج فارس و سواحل و دور از ساحل خوزستان و بوشهر پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در جنوب کشور و خطر غرق شدن شناگران هشدار داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: خلیج فارس و جزایر غربی استان با وزش باد های شدید شمال غربی مواج است. به گزارش صبح ساحل، مجتبی حمزه پور افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۹:۰۹    
امروز سرعت وزش باد های شدید غربی در خلیج فارس به 50 کیلومتر بر ساعت و ارتفاع موج به 2/5 متر می رسد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان اعلام کرد امروز خلیج فارس و جزایر غربی استان با وزش باد های شمال غربی نسبتاً مواج می شود. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور ، کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: با توجه به افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در سواحل شمالی احتمال اختلال در تردد شناورها وجود دارد.