شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۳۹Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر مشهد»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بلند مرتبه سازی در 10 حوزه جنوب غرب تصویب شده که مرحله اول تصویب طرح حدود یک سال و نیم گذشته بود و در منطقه 9 و 11 اما به صورت محدود تصویب شد. در حال حاضر بیشترین بلندمرتبه سازی را در مناطق 9 و 11 داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۷ ساعت پیش    
رییس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در جشنواره بین المللی رسانه خورشید چهره واقعی زن مسلمان، به جهان نشان داده خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۳۴    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رویداد بین المللی رسانه ای خورشید کمک خواهد کرد تا چهره زیباتری از شهر مشهد به دنیا نشان داده شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۵    
امشب، 6 مهر، رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد برای گفتگو در خصوص همایش بین المللی رسانه خورشید، مهمان رادیو گفتگو سیمای خراسان رضوی خواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه زنان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: دبیرخانه دائمی این جشنواره در مشهد تشکیل می شود تا در سالهای آینده شاهد برگزاری برنامه های بین المللی در حوزه زنان در مشهد باشیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: رویکرد ما نشان دادن معرفی جایگاه و چهره واقعی از وضعیت زندگی بانوان ارزشمند مشهد مقدس و ایران اسلامی به دنیا است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۶    
آیین شکرانه خدمت و تقدیر از موکب داران مشهدی خدمت رسان در محرم و صفر 1402، عصر امروز با حضور محمدرضا قلندر شریف شهردار مشهد، محسن داوری فرماندار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست نیوز : سرور هادیان_ اهدا 668 بسته آموزشی به دانش آموزان عضو موسسه خیریه دارالاکرام : جشن مهر و مهربانی و آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان بورسیه موسسه دارالاکرام(خانه کرامت) برگزار گردید . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی روز گذشته خلیل موحدی محصل، عضو شورای اسلامی شهر مشهد که جایگزین هاشم دائمی، عضو تعلیق شده شورا شده بود، پس از رفع تعلیق دائمی نامه ای به فرماندار مشهد ارسال کرده مبنی بر اینکه عضویت آقای دائمی به علت سپری شدن مهلت 6 ماهه مصرح در قانون به صورت دائم باید لغو شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون ویژه زنان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: توجه به زنان فعال در حوزه های ورزشی، علمی و فرهنگی مشهدی باید مورد توجه جشنواره بین المللی خورشید قرار گیرد .
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهد تمام ظرفیت های خود را در جشنواره بین المللی رسانه ای خورشید پای کار آورده تا به عنوان الگویی برای برگزاری جشنواره های بین المللی در حوزه های مختلف در کشور معرفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای شهر مشهد اعلام کرد هاشم دائمی، عضو سابق شورای اسلامی شهر مشهد رفع تعلیق شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هاشم دائمی عضو تعلیقی این شورا با نظر مراجع قضایی امروز رفع تعلیقشد و او می تواند دوباره به عنوان عضو شورای شهر مشهد فعالیت کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نودمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد با حضور 14 عضو شورای شهر مشهد، شهردار و معاونان شهرداری در ساختمان مرکزی شورای شهر برگزار شد.
هراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۹    
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد از موکب یادمان شهدای 6 بهمن آمل/ عکس به گزارش هراز نیوز : طی مراسمی از محسن هندوئی که به عنوان موکب دارموفق در دهه آخر ماه صفر در مشهد مقدس خدمات متنوع فرهنگی به زائرین ارائه کرده است از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امامرضا ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد از اقدامات شهرداری مشهد در دهه پایانی صفر قدردانی کرد و گفت: اقدامات شهرداری در حوزه اسکان زائران، اطلاع رسانی و حمل و نقل قابل تقدیر بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تزریق مالی به پروژه ها باید بررسی شود. برخی پروژه ها در کمیسیون عمران بررسی می شد و اعلام کردند که 10 میلیارد تومان داده شود پل میرزایی انجام خواهد شد، پروژه ها نباید معطل این رقم باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در اقدامی مشترک میان شهرداری منطقه 9 و هیئت دوچرخه سواری استان طی شش ماه گذشته فعالیت هایی پیرامون توسعه ورزش دوچرخه سواری رشته کوهستان در بوستان خورشید انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: باید آسیب شناسی برنامه های دهه پایانی صفر صورت بگیرد تا در سال های بعد، اتفاقات به شکل بهتری رقم بخورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: عدالت جامعه بدون عدالت اقتصادی ممکن نیست، امیرالمومنین (ع) در طول حاکمیت خود بر عدالت اقتصادی محکم ایستاد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشهدالرضا(ع) در این روز های اخیر میزبان قدوم پر برکت بالغ بر 5 میلیون زائر رضوی بود که عاشقانه و با پای پیاده راهی زیارت آقا امام رضا(ع) شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیرعامل دو بانک پارسیان و کارآفرین را به مشهد آوردیم. این دو بانک برای احداث 55 هزار واحد مسکونی قراردادی با دولت بستند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خدمات شهرداری مشهد در دهه آخر صفر باکیفیت تر و دقیق تر از سال گذشته انجام شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با پیش بینی های صورت گرفته این ظرفیت در حوزه خدمات شهری و هم در حوزه حمل و نقل و اسکان اضطراری افزایش پیدا کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در نودمین جلسه علنی شورا شهر با تاکید به اینکه نگاه ملی به موضوع زیارت و حمایت های دولتی از مشهدالرضا(ع) ضرورت دارد، گفت: میزبانی شایسته و مطلوب از جمعیت میلیونی زائران در پرتو این اصل محقق خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: آغاز عملیات اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر سبب زیست پذیری بهتر مردم در سطح شهر می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۶    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امسال شهرداری مشهد به کمک سایر دستگاه های استان برای خدمت رسانی به زائران رفت که همین موضوع خدمت رسانی شهرداری مشهد را 15 درصد افزایش داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بیش از 400 موکب توسط شهرداری صورت گرفت و 110 موکب غیر مشهدی در مشهد خدمت رسانی کردند و این مدل الگو و خدمت رسانی باید توسعه پیدا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: همان گونه که در آیین اربعین شاهد افزایش زائران هستیم این اتفاق خوشبختانه در ایام پایانی ماه صفر در مشهد در حال وقوع است که مستلزم افزایش امکانات و کیفیت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در ایام پایانی ماه صفر در مشهد خوشبختانه شاهد ارتقای کیفیت میزبانی از زائران نسبت به سال های گذشته بودیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: نقش هیات های مذهبی و تشکل ها و گروه های مردمی در روزهای پایانی ماه صفر بسیار پررنگ است و مردم محوری جلوه بارز اقدامات و فعالیت های مختلف سطح شهر در این ایام است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: دوره نوجوانی فرصت مغتنمی برای شکوفایی توان مشارکت اجتماعی نوجوانان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از برپایی حسینیه ای به وسعت ایران در میدان شهدا خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ایران: روزهای پایانی ماه صفر، اوج عزاداری و سوگواری های حسینی در سراسر کشور از جمله استان خراسان رضوی است. پس از همایش عظیم اربعین کربلا، شیعیان بار دیگر اجتماع میلیونی خود را در مشهد الرضا به نمایش گذاشته و در سالروز شهادت امام مهربانی ها، اجتماع امام رضایی ها را رقم می زنند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از امتداد فاز یک خط سه قطار شهری این کلانشهر به باب الجواد(ع) خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: موضوع برقی سازی ناوگان حمل و نقل عمومی به منظور کاهش آلودگی هوا دنبال می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: برابر مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، 11 خط منتهی به حرم در روزهای 28، 29 و 30 صفر به صورت صلواتی ارائه خدمات خواهند بود که این خطوط شامل مسیرهای 800، 801، 802، 830، 831، 12، 50، 62، 82، 86 و 210 است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: وقتی عزیزان تلاشگر ما در این کاروان به وطن بازگردند، با توشه سرشاری از معنویت به مشهدالرضا(ع) می آیند که هم برای ادامه دوره خدمتی شان مؤثر است و هم به لطف خدا برکت را در زندگی شان دوچندان خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: می توان اربعین امسال را آزمونی برای مدیریت شهری در نظر گرفت که از آن سربلند بیرون آمد زیرا توانست تعداد قابل توجهی از ناوگان اتوبوس، ون، تجهیزات فنی و ماشین آلات مهندسی را به مرز اعزام کند؛ بدون اینکه مشکلی در حوزه تردد این وسایل و یا استقرار نیروی انسانی ایجاد شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: روحیه خدمت جهادی و تلاش شبانه روزی همکاران ما در نجف اشرف، باید به تمام طول سال و فعالیت های در شهرمان تسری یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۳۵    
در این ویدئو بازدید میدانی رئیس ستاد اربعین حسینی شهرداری و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از فعالیت های ستاد اربعین در شهر نجف را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از مهم ترین رویکردهای شورای ششم، پر رنگ کردن نقش مردم در امور مختلف و مشارکت دادن آنها در سیاست گذاری و برنامه ریزی برای حوزه های مختلف است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد در حوزه حمل ونقل و نظافت در شهر نجف در کشور پیشتاز است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فعالیت های سازمان میادین در حوزه باز های میوه و تره بار و توجه به اقتصاد خرد شهری بسیار ارزشمند بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر درآمدی برای شهرداری محقق نکنیم شاهد کاهشی بودجه خواهیم بود و پروژه های تعریف شده ریزش می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد در رابطه با تجمع امروز تعدادی از پیمانکاران مقابل شهرداری مشهد توضیحاتی ارائه داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: ارتباطات مدیران شهری با اعضای شورا حیاتی است. رفت و آمد های شما در راهرو های شورا نشان از دغدغه شما برای حل مسائل و مشکلات سازمان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد از پرداخت 20درصد مطالبات پیمانکاران شهرداری مشهدمقدس خبرداد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اربعین شهرداری مشهدمقدس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد از روند خدمت رسانی اعضای کاروان خدام الحسین(ع) شهرداری مشهد در نجف اشرف بازدید کردند و به آن ها خداقوت گفتند.