جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۹:۵۷Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموران انتظامی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۸    
با هوشیاری و تلاش ماموران انتظامی قشم قاچاقچیان در انتقال 63 کیلو حشیش ناکام و 3 سوداگر مرگ شناسایی ودستگیر شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شیراز تحقیقات خود را آغاز و با انجام اقدامات فنی و پلیسی و هماهنگی با مرجع قضایی موفق شدند فرد جاعل را در یکی از محله های این شهرستان شناسایی و وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی در بازرسی نوروزی 2 تن روغن احتکاری به ارزش یک میلیارد ریال در نوشهر کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کلاردشت: ماموران انتظامی دو عامل ارتباط با شبکه های معاند را در این شهرستان دستگیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی در طرح مبارزه با قاچاق و خروج غیر مجاز دام زنده 17 راس دام زنده قاچاق در شهرستان ساری کشف و ضبط کردند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی “زرقان” از توقیف سواری اسپورتیج قاچاق به ارزش 23 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش اول فارس ،سرهنگ “بیژن بارسالاری” با اعلام این خبر بیان کرد ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و توقیف یک دستگاه خودرو هیوندای قاچاق در شهرستان میناب خبر داد. به گزارش صبح ساحل، سرهنگ مهرداد مشوق ، جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی استان در دومین روز سال جدید 6 قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر را شناسایی و دستگیر کردند و در عملیات های جداگانه نزدیک به 900 کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی جانشین فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی این شهرستان در اجرای طرح برخورد با خودروهای شوتی و حامل سوخت قاچاق، 38 دستگاه خودرو را توقیف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ماموران انتظامی 15تن زغال و چوب قاچاق از یک مرغداری در ساری کشف و ضبط کردند.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی "مرودشت" گفت: جوان معتاد 31 ساله ای که با ضربات چاقو پدرش را به قتل رسانده بود در کمترین زمان شناسایی و روانه دادسرا شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهر از دستگیری 10 نفر از عوامل درگیری طایفه ای در این شهرستان خبر داد. سرهنگ نجم الدین سهرابی اظهارکرد: شب گذشته به دنبال وقوع یک فقره درگیری طایفه ای در محله زهیریه خرمشهر، شناسایی عوامل درگیری در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت که امسال 64 تُن و 786 کیلوگرم انواع مواد مخدر با انجام 469 عملیات پلیسی در این استان کشف شده است. به گزارش صبح ساحل، سردار "غلامرضا جعفری" اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
با هوشیاری و تیزبینی ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس یک دستگاه خودرو لکسوس قاچاق شناسایی و توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۹    
ماموران انتظامی خراسان جنوبی بیش از 27 هزار و 200 لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان طبس کشف کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف محموله 50 کیلویی تریاک و دستگیری یک متهم در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل مسلح فراری کمتر از 48 ساعت در سرباز توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل مسلح فراری کمتر از 48 ساعت در سرباز توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 400 کیلوگرم چوب طاق قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قشم از شناسایی محل اختفای احشام قاچاق در این شهرستان مرزی و کشف 36 راس دام زنده آماده انتقال به کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گیتی آنلاین، سردار "رحیم جهانبخش" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت متعدد از اماکن خصوص، خانه باغ ها، محتویات داخل خودرو و ساختمان های نیمه کاره در سطح شهرستان "ارومیه " ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ارسلان خادمیان اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر قطع درختان بلوط در منطقه دشتک دیل و انتشار اخبار آن، دستگیری عامل یا عوامل آن با دستور قضایی توسط دادستان شهرستان، مراتب بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر اظهار داشت : با حضور به موقع فرمانده انتظامی شهرستان و ماموران انتظامی 5 نفر از عوامل اصلی این نزاع دستگیر و آلات درگیری از آنان کشف شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
گروه حوادث: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از قتل کودک پنج ساله در شهرستان هیرمند و دستگیری عاملان قتل در کمتر از یک ساعت خبر داد.به گزارش ایسنا، سردار دوستعلی جلیلیان افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۹    
ماموران انتظامی طبس از یک دستگاه کامیون در محور های مواصلاتی 6 هزار و 200 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فراورده های نفتی کشف کردند.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی پلیس البرز اعلام کرد: مأموران پلیس در پی گشت زنی در یکی از نقاط کرج به یک خودروی 206 سفید که سابقه فروش مواد مخدر داشت دستور ایست می دهند که خودرو بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سروستان فارس بیان کرد: در پی وقوع آتش سوزی عمدی حوزه علمیه این شهرستان با استفاده از کوکتل مولوتوف، پیگیری موضوع جهت شناسایی متهمین در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از توقیف محموله 68 هزار لیتری هیدروکربن قاچاق توسط ماموران انتظامی مستقر در محور نهبندان ، زاهدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرماده انتظامی سیستان و بلوچستان از توقیف محموله 68 هزار لیتری هیدروکربن قاچاق توسط ماموران انتظامی مستقر در محور نهبندان ، زاهدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 30 هزار انواع مواد محترقه غیرمجاز در عملیات پلیسی ماموران انتظامی شهرستان های بوشهر و گناوه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: طی عملیات ضربتی توسط ماموران انتظامی این شهرستان، 30 هزار عدد انواع مواد محترقه خارجی قاچاق و غیرمجاز کشف و ضبط شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان "نهاوند" از دستگیری 32 معتاد و خرده فروش مواد مخدر در 48 ساعت گذشته توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند (پانا)- فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 57 کیلوگرم حشیش و 26 کیلو و 900 گرم تریاک در بازرسی از یک سواری زانتیا در استان خراسان جنوبی خبر داد. ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گرگان گفت: در بازرسی انجام شده توسط ماموران انتظامی بیش از 5 هزار مواد محترقه کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ماموران انتظامی سیستان وبلوچستان موفق به کشف بیش از بیش از 10 هزار عدد مواد محترقه در زابل و خاش شدند .
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ کوروش عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان، از جان جان باختن یک نوجوان 16 ساله بر اثر انفجار مواد محترقه خبر داد.
صدای نایین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۵۲    
فرمانده انتظامی شهرستان نایین از توقیف 3 دستگاه اتوبوس حامل 7 میلیارد و 500 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در عملیات ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گفت: ماموران انتظامی در حین گشت زنی به دستگاه موتورسیکلت مشکوک و جهت بررسی آن را متوقف کردند. سرهنگ مهرداد فراشی افزود: در بازرسی از کوله پشتی همراه راکب موتور سیکلت 20 کیلوگرم تریاک کشف شد. وی گفت: یک متهم دستگیر وتحویل مراجع قضایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ماموران انتظامی 15 هزار قرص و 20 لیتر شربت متادون غیر مجاز در شهرستان میاندورود کشف و ضبط کردند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۷    
سرهنگ "علیرضا دلیری" در این زمینه اظهار داشت:روز گذشته ماموران یگان امداد حین گشت زنی در یکی از مناطق مرکزی شهر کرمانشاه به راکب یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شده و از وی درخواست کردند وسیله نقلیه خود را برای تحقیق و بررسی متوقف کند ، اما وی بلافاصله اقدام به فرار کرد . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه نیروهای پلیس در ایام پایانی سال و نوروز 1402، به شکل شبانه روزی مشغول خدمت خواهند بود، از برخورد قانونی ماموران انتظامی با رفتارهای هنجارشکنانه مخلان نظم و امنیت به ویژه در شب چهارشنبه آخر سال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف 65 هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز و دستگیری 2 نفر در عملیات ماموران انتظامی شهرستان قزوین خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نصر: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در محور " مراغه - هشترود " سه راهی روستای بلوک آباد بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه به همراه ارگان های امدادی در محل حاضر شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شوش گفت: 2 سارق مسلح تلفن همراه در عملیات غافلگیرانه پلیس در شهرستان شوش دستگیر شدند. سرهنگ روح اله یاری زاده روز یکشنبه افزود: پس از وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه در برخی مناطق شوش، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی صحنه مبنی بر احتکار کالای اساسی در این شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش ضربتی ماموران انتظامی شهرستان خمیر گفت: 4 نفر عاملان سنگ پراکنی به کامیون های عبوری در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
ماموران انتظامی در آستانه چهارشنبه سوری 75 هزار و 658 عدد مواد محترقه در مازندران کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی و منابع طبیعی شهرستان سردشت در یک عملیات 40 تن چوب فرآوری شده درختان جنگلی را دو کارگاه تولید جعبه کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ماموران انتظامی در آستانه چهارشنبه سوری 75 هزار و 658 عدد مواد محترقه در مازندران کشف و ضبط کردند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سیریک کامیون حامل 22 تن ماهی قاچاق را توقیف کردند.