چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۶:۲۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهید عجمیان»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل آموزش وپرورش لرستان از تجلیل از برگزیدگان مسابقه نگاره برتر در قالب طرح شهید عجمیان در این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید حججی ها و شهید عجمیان ها پرورش یافته فرهنگ دفاع مقدس و راهیان نور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پدر شهید عجمیان گفت: سه پسر دارم که هر سه آنها بسیجی هستند، در دوران جنگ پسر بچه های 15، 16 ساله با لب های تشنه و گرسنه در عملیات های مختلف به شهادت رسیدند،فرزند من در مقابل این شهدا کاری نکرد، ما به اینکه فرزندمان را در راه اسلام و انقلاب فدا کردیم، افتخار می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۹    
دراجرای طرح جهادی شهید عجمیان مدرسه فضیلت روستای متین آباد بخش بادرود با یک میلیارد و 300 میلیون ریال هزینه مرمت و بهسازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۱    
سردار زهرایی گفت: افتخار ما این است که امثال شهید عجمیان ، شهید علی وردی و شهید بامدی که از شهدای مدافع امنیت سال گذشته هستند سرگروه جهادی ما هستند.
طرح شهید عجمیان با هدف بهسازی و شاداب سازی فضای مدارس به همت گروه های جهادی،خیران وبسیج مردمی در مدارس گلستان اجرا شد.
بام میبد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح شهید عجمیان در راستای مرمت ، بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم برخوردار در شهرستان میبد آغاز شده بود ؛ مراسم اختتامیه این پروژه فرهنگی با حضور سیده زهرا عجمیان خواهر شهید عجمیان امروز صبح در آموزشگاه شهداء بفروئیه برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه وبویراحمد از اجرای موفق طرح شهید عجمیان و تحویل بیش از 3 هزار صندلی و میز و نیمکت به مدارس استان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۰    
ایسنا/همدان مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بهار از اجرای طرح شهید عجمیان به منظور شاداب سازی مدارس در سطح 40 مدرسه کم برخوردار این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۵    
شاهرود_ به همت بسیج سازندگی و آموزش و پرورش شاهرود و همکاری گروه های جهادی بسیج مساجد و محلات و بسیج دانش آموزی در قالب طرح شهید عجمیان زیباسازی مدارس هدف انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 23 شهید محله پیش آهنگی کرج و شهید عجمیان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی 1402، 1403 وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با شرکت در آیین زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، زنگ شروع مدارس را در دبیرستان شهید آوینی تهران به صدا درآورد.
سعید زندوکیلی معاون مشارکتهای مردمی با حضور در چند مدرسه ی طرح شهید عجمیان از روند آماده سازی مدارس،شاداب سازی و تعمیرات کلاس ها و تجهیزات، بازدید به عمل آورد
فرهادفرهودی مدیرکل نوسازی مدارس استان درگفتگو باروابط عمومی ودرآستانه بازگشایی مدارس افزود:تداوم طرح شهیدعجمیان دراستان درحال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید در قالب طرح شهید عجمیان محیط آموزشی 400 مدرسه با ظرفیت بیش از یک هزار و 200 کلاس درس شاداب سازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰    
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان فراهان گفت: به همت 6 گروه جهادی از معلمان آموزش و پرورش و 3 گروه جهادی از دانش آموزان، 28 کلاس درس مدارس این شهرستان در طح شهید عجمیان رنگ آمیزی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه جهادی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان از اتمام اجرای طرح شهید عجمیان در استان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مرادصحرایی خبر داد: 20 هزار مدرسه در طرح شهید عجمیان شاداب سازی شد و در اختیار دانش آموزان قرار گرفت. لوزم التحریر دانش آموزان مناطق محروم، 18 نهاد در طرحی به نام همه حاضر برنامه ریزی شده و امسال هم تکرار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۸    
مدیر آموزش و پرورش ملایرگفت: به منظور اجرای طرح شهید عجمیان، 75 مدرسه و 450 کلاس درس تعمیر، بازسازی و شاداب سازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۴۵    
با تلاش جهادگران بسیج سازندگی طرح رنگ آمیزی و نقاشی مدارس در قالب طرح شهید عجمیان درشهرستان آغاجاری انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح شهید عجمیان با هدف بهسازی و شاداب سازی فضای مدارس در زمینه های رنگ آمیزی، زیباسازی و تعمیرات جزئی میز و صندلی برای صرفه جویی در هزینه ها تابستان امسال در قم اجرا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پدر شهید عجمیان در گفت وگو با تسنیم می گوید: من از مردم بابت اینکه در فراخوان های امسال رسانه های ضدانقلاب شرکت نکردند تشکر می کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از 3 هزار صندلی و میز در قالب طرح شهید عجمیان بازسازی و در اختیار مدارس استان قرار گرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۹    
رئیس آموزش و پرورش منطقه مهردشت گفت: با توجه به لزوم تجهیز مدارس به میز و نیمکت های مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید، کارگاه تعمیر میز و نیمکت مدارس منطقه مهردشت به همت و تلاش دانش آموزان و جمعی از هنرآموزان هنرستان عزیزی در قالب طرح شهید عجمیان برپا شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱    
رحیمی نژاد در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اهمیت طرح هایی در جهت شاداب سازی وزیبا سازی مدارس مناطق کم برخوردار تحت عنوان طرح شهید عجمیان وهچنین طرح منزلت وحمایت از دانش آموزان بی بضاعت تحت عنوان طرح شهید پورجعفری در دست اقدام می باشد که میتوان از این طرحها در جهت بهبود عملکرد پرورشی وآموزشی خصوصا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به استفاده از ظرفیت دانش آموزان، معلمان و گروه های جهادی برای بهسازی و شاداب سازی مدارس استان گفت: با حضور معلمان و مشارکت والدین دانش آموزان یک سوم مدارس استان بهسازی شده و در طرح شهید عجمیان نیز 500 مدرسه بهسازی و مناسب سازی شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۱۸    
مرمت و بهسازی سرویس بهداشتی آموزشگاه اپتدایی دخترانه در راستای طرح شهید عجمیان در آغاجاری اجرا گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور؛ رضامراد صحرایی در آیین تحویل و بهره برداری بیش از 2000 پروژه آموزشی و پرورشی در سراسر کشور، از جمع آوری هزار مدرسه کانکسی و جایگزینی با مدارس نوساز با کیفیت در مناطق مرزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
18 مدرسه در شهرستان مرزی آستارا با اجرای طرح شهید عجمیان زیباسازی شدند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ دوم پاسدار علی خادمی نژاد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک با حسین ذاکری مدیرآموزش و پرورش شهرستان سیریک دیدار کرد
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت یاد شهدای امنیت، گفت: در اغتشاشات سال قبل شهدای امنیت ما همچون شهید عجمیان را تکه پاره کردند که این صحنه ها ما را به یاد عداوت و دشمنی با آل الله می اندازد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح شهید عجمیان با هدف بهسازی و شاداب سازی فضای مدارس به همت گروه های جهادی اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرماندار شهرستان مرزی آستارا در آستانه سال تحصیلی جدید با اشاره به اجرای طرح شهید عجمیان در مدارس شهرستان مرزی آستارا عنوان کرد: نوسازی مدارس بسیار اهمیت دارد و داشتن یک مدرسه کامل و تجهیز شده حق همه دانش آموزان است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۶    
رکنا:رنگ آمیزی مدرسه شهید میرزایی نیا روستای توپ آغاج در راستای طرح شهید عجمیان و با هزینه کرد 20 میلیون تومان در حال اتمام است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره بودجه و تأمین مالی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: توزیع اعتبارات به مدارس در قالب طرح های شهید عجمیان و شهید نیری در مدارس نیازمند طی تابستان سال جاری با اعتباری بیش از 63 میلیارد ریال صورت پذیرفت تا واحد آموزشی استان تمهیدات آماده سازی آغاز سال تحصیلی را به شکل مطلوبی برنامه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۰    
عبدالله عجمیان گفت: بنده بخش هایی از این کتاب را مطالعه کرده و نوشته های این کتاب را چون شناسنامه ای از اتفاقات آن روزها و سندی برای برملا کردن فتنه ای میدانم که تیر در ترکشش چیزی جز ناموس و شرف این مردم را نشانه نگرفته بود.
مدیر کل نوسازی مدارس به اتفاق رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان همدان در بازدید از اجرای طرح شهید عجمیان در مدارس منطقه سامن ملایر ، با پوشیدن لباس کار به رنگ کردن مدرسه پرداختند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۱:۵۵    
آباده (پانا) - پروژه مهر ،یکی ازفعالیت های مهم وزارت آموزش و پرورش است که هرساله قبل ازشروع سال تحصیلی برگزار می شود.هدف اصلی این پروژه، ایجاد فضایی مناسب و مدرسه ای بانشاط برای ورود دانش آموزان است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۲    
اجلاس مدیران ناحیه 2 اراک با حضور احمدرضا نوازنی مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی، عباس فتحی مدیر ناحیه 2 اراک در سالن همایش کانون امام علی (ع) برگزار شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۱    
سرهنگ امانتی گفت: در راستای طرح هجرت 3 و طرح شهید عجمیان که از اوایل تیر ماه در سطح مدارس استان در حال برگزاری است، تعداد 890 دانش آموز دختر و پسر؛ در قالب 77 گروه جهادی در 120 مدرسه استان خدمات جهادی ارائه کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۹    
کرج (پانا) - معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد گفت حدود 43 مدرسه در شهرستان اشتهارد در قالب طرح شهید عجمیان در سامانه معرفی شده که در دستور کار ویژه این طرح قرار گرفته تا بهسازی و شاداب سازی شوند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، دکتر علی محمد زنگانه استاندار گلستان، در بازدید از روند اجرای طرح جهادی شهید عجمیان و اردوی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در شهرستان آق قلا گفت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: در طرح شهید عجمیان 810 مدرسه گلستان مورد هدف اجرای طرح است که با همت گروه های جهادی و استفاده از ظرفیت های مردمی در امر زیباسازی مدارس گلستان با نگاه به مناطق محروم اجرا می شود. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۳۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان به اتفاق جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از روند اجرایی طرح شهید عجمیان، بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده در این طرح قرار گرفت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷    
سیاهکالی مرادی با اشاره به نزدیک شدن بازگشایی مدارس گفت: مدیران مدارس هرچه سریعتر ت به تکمیل ثبت نام دانش آموزان به ویژه در پایه های ورودی و همچنین ثبت نام کتب درسی اقدام نمایند؛ لازم است ثبت نام فیزیکی و ثبت نام در سامانه ها به صورت همزمان انجام گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۰    
در طرح شهید عجمیان با کمک گروه های جهادی 25 مدرسه در شهرستان سراوان زیباسازی ونوسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۶    
در طرح شهید عجمیان با کمک گروه های جهادی 12 مدرسه در شهرستان سیب وسوران زیباسازی ونوسازی وآماده تحصیل دانش آموزان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷    
درطرح شهید عجمیان با کمک گروه های جهادی /تعدادی ازمدارس شهرستان زهک نوسازی شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه خواهران جهادی منطقه ای شهدای گمنام منطقه پردیسان استان قم در راستای اجرای طرح شهید عجمیان به تشریح اقدامات این قرارگاه جهادی پرداخت.