پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۶:۵۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه های جهادی»

سرپرست دفتر تشکل های ایثارگری و مشارکت های مردمی کمک رسانی به مناطق محروم کشور در قالب گروه های جهادی شاهد و ایثارگری که دارای قابلیت عملیاتی و اجرایی در مناطق محروم هستند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار ریگ شهرستان گناوه گفت: گروه های جهادی نقشی بسیار مؤثر در راستای امیدآفرینی در جامعه ایفا می کنند.
فکر شهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: خدمات رایگان گروه جهادی راه شهید سلیمانی در روستاهای شهرستان دیر ارائه شد. به گزارش فکرشهر، مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات مناسب به دامداران تلاش های گسترده ای صورت گرفته و با حضور گروه های جهادی برنامه های مختلفی انجام می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۶ ساعت پیش    
همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) و با همکاری گروه های جهادی سالن ورزشی شهدای روستای خور (شهید سلیمانی) سرانجام پس از هفده سال به بهره برداری رسید.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیکا؛ گروه های جهادی بسیج سازندگی سپاه اندیکا در تلاش برای ساخت خانه محروم در بخش آبژدان این شهرستان هستند
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
ارومیه (پانا) - مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان غربی گفت گروه های جهادی رنگ آمیزی و تعمیرات مدارس نقاط محروم را در راستای بهسازی و شاداب سازی مدارس انجام دادند و تجهیزات مورد نیاز برای این امر تهیه شده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
ارومیه (پانا) - دبیر کارگروه توسعه و تحول اجتماع محور 2020 محله قرارگاه جهادی عدالت تربیتی کشور گفت 273 مدرسه در 90 محله کم برخوردار استان آذربایجان غربی از خدمات گروه های جهادی قرارگاه عدالت تربیتی بهره مند خواهند شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱    
ارومیه (پانا) - دبیر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر استان آذربایجان غربی فعالیت دانش آموزان در گروه های جهادی را بستری مناسب برای تربیت عنوان کرد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶    
به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام سجاد(ع) همایش تجلیل از گروه های جهادی و جهادگران منتخب شهرستان قزوین و گرامی داشت جهادگر آسمانی مهندس رسول عالم باقری برگزار شد
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
با حضور استاندار خوزستان، فرمانده سپاه استان و رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، کارگاه جهادی تعمیر کولر نیازمندان در اهواز افتتاح شد. کارگاه جهادی تعمیرات کولر نیازمندان توسط گروه های جهادی شهید فرجوانی و زینبیون سازمان بسیج سازندگی با حضور علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۵    
مریم حقی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران؛ آماده همکاری با گروه های جهادی و دیگر نهادهای امداد رسان فرهنگی هستیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۱۹    
همزمان با دهه کرامت گروه های جهادی شهرستان در قالب طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان با برخی از مددجویان بهزیستی کلاله دیدار و نسبت به کاهش آلام آنان برنامه ریزی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری کمیته امداد امام (ره) و با حضور گروه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خدمات دندانپزشکی رایگان به گروه های هدف شهرستان دورود ارائه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان کازرون گفت: آتش سوزی با کمک گروه های جهادی در ارتفاعات روستای بوشیگان این شهرستان مهار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۹    
سرهنگ طیران با اشاره به بیان اهمیت حضور و مشارکت دانش آموزان در قالب گروه های جهادی گفت: دانش آموزان می توانند نسبت به ثبت و فعالیت در قالب گروه های جهادی اقدام کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۳    
شب گذشته همزمان با مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی ها با شعار مهر خواهر برادری گروه های جهادی و هیئت های مذهبی در کنار شهرداری منطقه 18 با ارائه خدمات فرهنگی و هنری در غرفه ها میزبان عاشقان امام رئوف شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه گفت: صنایع دستی ما بسیار می تواند اشتغالزایی کند و گروه های جهادی می توانند این صنایع کوچک را مورد حمایت قرار دهند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن ولادت علی بن موسی الرضا(ع) برنامه ها و جشن های متعددی از سوی گروه های جهادی و مردمی، هیئت های مذهبی و... در استان کرمان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- مسئول گروه جهادی صراط مستقیم گفت: گروه های جهادی بازوی دستگاه های اجرایی در خدمت به مردم و بویژه محرومان هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۵۶    
دوره آموزشی توجیهی مسئولین گروهای جهادی مدارس علمیه استانها در مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی ها با شعار مهر خواهر برادری در ساعت 20 امشب گروه های جهادی و هیئت های مذهبی در کنار شهرداری منطقه 19 با ارائه خدمات فرهنگی و هنری در غرفه ها میزبان عاشقان امام رئوف می شوند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۹    
رزمایش بزرگ جهاد دامپزشکی با اهتمام گروه های جهادی در شهرستان طالقان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
گروه های جهادی برای خانه دار شدن خانواده های کمتر برخوردار شهرستان بن دست به کار شدند تا برای آنان مسکن بسازند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۲    
سرهنگ طیرانی با اشاره به اینکه فعالیت گروه های جهادی در جهت فرهنگ کرامت رضوی است، گفت: در دهه کرامت 30 اردوی جهادی در استان البرز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷    
گروه های جهادی اصناف اسفراین در روستای دهنه شیرین خدمات رسانی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مسوول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی ها گفت: 170 موکب دار از هیات های مذهبی، مساجد، گروه های جهادی در طول مسیرهای منتهی به میدان خراسان حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب از مردم استقبال خواهند کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۷    
حوزه/ همایش مهرواره برای ایران با حضور مدیران استان قم، به منظور پاسداشت خدمات گروه های جهادی و خیریه دانشگاهی که مجاهدانه و خالصانه به جامعه مستضعف و نیازمند خدمت رسانی کرده و به دنبال محرومیت زدایی هستند؛ برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و یکی از گروه های جهادی پزشکی مستقر در شهرستان ری، خدمات رایگان دندانپزشکی به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران مدافع حرم ساکن شهرری ارایه شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۴    
منزل مسکونی برای خانواده ای کم برخوردار با مساعدت و مشارکت گروه های جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی و گروه جهادی شهید احمد حاجیوند الیاسی اندیمشک ساخته و افتتاح شد. .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه های جهادی به مناطق کمتربرخوردار شهرستان اردل خدمات پزشکی و فرهنگی ارائه کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: زمینه حضور در میدان برای گروه های جهادی استان فراهم است و این گروه ها می توانند در قالب شرکت های تعاونی دانش بنیان پای کار بیایند و از تسهیلات این شرکت ها نیز بهره مند شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱    
صبح امروز نشستی با حضور مدیر کل ،معاون مشارکتهای مردمی و مسئولان فرهنگی بهزیستی خوزستان و نماینده مراکز مثبت زندگی با تعدادی از مسئولان گروههای جهادی،پایگاههای بسیج ،قرارگاههای مردمی و هیئت های مذهبی با محوریت طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان در اداره کل بهزیستی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه22 از پشتیبانی گروه های جهادی در جهت محرومیت زدایی و انجام کمک های مومنانه با محوریت مساجد و پایگاه های بسیج استقبال کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ طی حکمی حجت الاسلام مرتضی زارع به سمت دبیر جدید گروه های جهادی حوزه علمیه استان بوشهر منصوب شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۱    
حوزه/ مسئول دبیرخانه هماهنگی گروه های جهادی حوزه های علمیه با تقدیر از تلاش های گروه های جهادی طلاب استان بوشهر، گفت: بر اساس ارزیابی به عمل آمده، فعالیت گروه های جهادی حوزه علمیه استان بوشهر جزء سه استان برتر کشور می باشد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
از ساعات اولیه وقوع سیل گروه های جهادی بسیج در منطقه استاد و چوکانلو حضور پیدا کردند و تا برگشت مردم به شرایط عادی خدمت رسانی گروه های جهادی به مردم آسیب دیده از سیل ادامه دارد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۴    
به همت گروه های جهادی بسیج شهرستان فراهان پنج هزار پُرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹    
گروه های جهادی پزشکی، اینبار دارالشهدا و گرمک از توابع بخش مرکزی مانه و سملقان را برای خدمت رسانی به مردم انتخاب کردند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و یکی از گروه های جهادی پزشکی مستقر در شهرستان ری، خدمات رایگان دندانپزشکی به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران مدافع حرم ساکن شهرری ارایه شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۲:۴۰    
حوزه/مسئول دبیرخانه گروه های جهادی حوزه علمیه کشور گفت: معمولا گروه های جهادی حداقل ده نفر عضو طلبه دارند که جمعیت بین 15تا 20 هزار طلبه می شوند و اگر خدای نکرده حادثه ای مانند کرونا، سیل، زلزله و یا هر اتفاق دیگری که نیاز به حضور گروه جهادی باشد، در کشور رخ دهد ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری از برگزاری طرح پایش سلامت 75جانباز مدافع حرم خبر داد و گفت: این جانبازان به همراه سایر اعضاء خانواده توسط گروه های جهادی سلامت معاینه پزشکی شدند و اقدامات لازم درمانی برایشان انجام شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه هشت هزار و 200 خانواده از مددجویان امداد استان مستاجر هستند، گفت: با تمام توان درصدد رفع این دغدغه مدجویان هستیم همچنین در این مسیر همکاری خیرین و گروه های جهادی در بحث خانه دار شدن مددجویان ارج می نهیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۵    
این روزها در گوشه و کنار کشور عزیمان افرادی هستند که برای رهایی از بند هوای نفس و گسترش حس هم نوع دوستی به تشکیل گروه های جهادی پرداخته اند و با حمایت های بی شائبه بسیج سازندگی نور امید را در دل شهرها و روستاها منور می سازند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید مجید قربانخانی شهرستان بشاگرد در یک اردوی سه روزه برای فراهم کردن برخی از امکانات لازم در شهرک تازه تاسیس ابومهدی المهندس برای خدمات رسانی دیگر اقدام کرد.
بستک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار رضا ترابی گفت: جهادگران ما در هر قسمت از کشور عزیزمان ایران به مردم خدمت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
میردادامادی گفت: برنامه ریزی برای ایجاد کانون تخصصی دارو، دندانپزشکی، تجهیزات پزشکی، پرستاری، بهداشت محیط، همیار بیمار و گروه های جهادی در زمینه سلامت در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- استاندار سیستان و بلوچستان، گفت: گروه های جهادی توانمند استان در حوزه صادرات و واردات ورود پیدا کنند.