چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۹:۱۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترافیک تهران»

تین نیوز   ۲ ساعت پیش    
مسعود طبیبی مدیرعامل سابق شرکت کنترل ترافیک تهران به نامه تشکر پر احساس کارکنان این شرکت واکنش نشان داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۹    
کارکنان شرکت کنترل ترافیک تهران در نامه ای با ادبیات متفاوت و بسیار پر احساس، از مسعود طبیبی مدیرعامل برکنار شده این شرکت قدردانی کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۰    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار تهران با صدور دو حکم، محمدرضا درخشان را همزمان به عنوان سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران و سرپرست موسسه رایانه شهر منصوب کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: پدیده فرونشست بر تعدادی از مناطق تهران تاثیر گذار بوده و این پدیده می تواند آسیب هایی را به شریان های حیاتی وارد کند. بحران چند سال آینده تهران فرونشست زمین است که باید آن را بسیار جدی بگیریم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از احصاء ایرادات چراغ های راهنمایی و رانندگی هوشمند خبر داد و اعلام کرد که با همکاری شرکت های دانش بنیان و با تجربه، این مشکلات را رفع خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درمورد سرانجام فعالیت کمیته مشترک شورا و شهرداری برای واگذاری اختیارات شرکت کنترل ترافیک به یک پیمانکار توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
برداشته شدن پل حافظ طالقانی مصوبه شورای ترافیک تهران در سال 1398 را دارد و پس از مطالعات ترافیکی جمع آوری می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مسیرهای گردشگری منطقه 14 با رویکرد حمل و نقل پاک با حضور معاونت حمل و نقل پاک سازمان ترافیک تهران معرفی و مورد بررسی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: یک فوریت لایحه تمدید مدت اجرای مصوبه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت اعمال ضریب کاهشی برای بدهکاران عوارض تردد در محدوده های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوای شهر تهران تصویب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۱    
تعداد خودرو ها دائما در حال افزایش است و تراکم آن ها در شهر های بزرگی مانند تهران، اصفهان، مشهد و ... بیش تر است. چنین شهر هایی سال هاست که با معضلاتی مانند ترافیک، آلودگی هوا، کمبود جای پارک خودرو و ... همراه هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۸    
طرح ترافیک، راه حلی برای کاهش ترافیک شهر تهران و کنترل آلودگی هوا بود که از اواخر سال 1357 اجرایی شد. در این روش، محدوده ای پرتراکم و پرتردد از شهر (نقاط مرکزی شهر) انتخاب می شود که عبور و مرور وسایل نقلیه شخصی در ساعات مشخصی از روز در این محدوده ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران اعلام کرد: شهروندان در صورت نقص فنی، یا تصادف و زمین خوردن موتورسوار در تونل های شهری می توانند با شماره 87500 تماس بگیرند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: شهردار تهران درباره شایعه ای مبنی بر دخالت یکی از بستگان وی در شرکت کنترل ترافیک گفت: این موضوع ربطی به بستگان من ندارد و حرف غلطی است. من بستگانی در مجموعه کنترل ترافیک ندارم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
برنا : زاکانی به شایعه حضور بستگانش در شرکت کنترل ترافیک تهران واکنش نشان داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر تهران؛ در یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و در جریان بررسی گزارش حسابرسی شرکت کنترل ترافیک شهر تهران برای سال های 97 تا 99 حسابرس رسمی شورا در قرائت گزارشی عنوان کرد: از نظر موسسه حسابرسی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
شهردار تهران شایعه حضور بستگان خود در شرکت کنترل ترافیک تهران را تکذیب کرد و گفت: در این شرکت بستگانی ندارم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: با توجه به حاشیه ای بودن منطقه 22 ، ارتباط با جاده و بالا بودن آمار سرقت های ناشی از پراکندگی جغرافیایی، احداث مرکز مانیتورینگ می تواند جزو اولویت های اجرایی منطقه 22 در حوزه حمل و نقل هوشمند به حساب آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۴    
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از نقص فنی بیش از 20 درصد چراغ های راهنمایی در تقاطع های پایتخت خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۸   + ۵۴ سایت دیگر  
براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران با افزایش 20 درصدی، قیمت پایه عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک در سال 1402 برابر با 52650 تومان شد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
باتوجه به ضرورت واهمیت گسترش استفاده از فن آوریهای نوین درعرصه مدیریت بهنگام ترافیک وهمچنین هوشمندسازی حمل ونقل وترافیک درسطح منطقه 22،نشست مشترکی با حضور جناب آقای طبیبی مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت کنترل ترافیک تهران در معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 باهدف بررسی واحصادقیق مشکلات ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران با بیان اینکه ما به ترافیک تهران عادت کردیم و علت این عادت را به واژه ای با عنوان "فرهنگ ترافیکی نامناسب" گره زده ایم، از مقابله و رفع گره های ترافیکی قبل از ایجاد صف ترافیکی خبر داد و گفت ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کاپیتان مازندرانی تیم پرسپولیس با انتشار یادداشتی به معضل همیشگی ترافیک تهران معترض شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: ما به شدت به دنبال توسعه حمل و نقل عمومی هستیم که بتوانیم معادله تهران را تغییر بدهیم.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبر خودرو، سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: با هدف ایمن سازی خودرو های امداد و موتورسیکلت سواران، سامانه های ثبت تخلف عبور از خط اضطرار در تونل توحید افزایش می یابد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۶    
درحالی صحبت از واردات اتوبوس های کارکرده و دست و دوم خارجی مطرح می شود که برخی معتقدند، واردات این خودروها توجیه اقتصادی ندارد و نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت شرکت کنترل ترافیک گفت: کمیته بررسی مسائل شرکت کنترل ترافیک تشکیل و جلسات آن ادامه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان شرکت کنترل ترافیک در اعتراض به واگذاری وظایفِ این شرکت به موسسه رایانه شهر ،مقابل شورای شهر تهران تجمع کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران به انتشار یک فیش حقوقی با رقم 50 میلیون تومان مربوط به یکی از معاونان شورای شهر تهران واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تعدادی از کارکنان شرکت کنترل ترافیک در اعتراض به واگذاری این شرکت مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۷:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: با هدف ایمن سازی خودروهای امداد و موتورسیکلت سواران، سامانه های ثبت تخلف عبور از خط اضطرار در تونل توحید افزایش می یابد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که شهروندان تهرانی همیشه به این دوربین ها بدبین بوده اند اما در دنیا این دوربین ها، باعث کاهش حضور پلیس در سطح شهر و نظارت هوشمند می شود و کمک زیادی به شناسایی مجرمان کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: به دنبال این هستیم راننده هایی که به ازای صد بار عبور از دوربین ها یک مورد تخلف نداشتند را تشویق و افرادی که رفتار های ناهنجار داشتند را جریمه کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از طراحی مدل جدید برای افزایش قابل توجه ظرفیت تردد در معابر پایتخت و کاهش تأخیر در زمان تردد با اتکا به دوربین های سطح شهر تهران خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه ای که فیمابین مدیران شرکت کنترل ترافیک تهران و معاون حمل و نقل و ترافیک و مدیران مرکز کنترل ترافیک منطقه 16 شهرداری تهران برگزار شد مشکلات و نیازهای ترافیکی این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از نصب دوربین نظارتی در زیرگذر میدان امام حسین خبرداد و گفت: در شامگاه یکم اردیبهشت ماه 1402 تصویر دوربین به سامانه دوربین های نظارتی متصل و قابل رؤیت شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۳    
مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران درباره شناسایی رانندگان منضبط از طریق دوربین های ثبت ترافیک توضیحاتی ارائه داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: برای مدیریت بهتر و مؤثرتر، باید نوع نگاه مان را عوض کنیم و در این راستا، هدف اولویت دارمان را بشناسیم و میزان دست یابی به آن، شاخص های مورد نیاز را احصاء کرده و آنها را به صورت مرتب و منظم ارزیابی و رصد کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران از نصب و راه اندازی 18 دستگاه دوربین نظارت تصویری در سطح شهر تهران خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت کنترل ترافیک تهران بر لزوم نصب گسترده و سریع شناساگرهای چراغ های راهنمایی هوشمند شهر تهران تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از رشد 112 درصدی درآمدهای محقق شده این سازمان در سال 1401 نسبت به سال گذشته خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: پیشنهاد شد تا در یک کارگروه 10 نفره موضوع بررسی شود تا ابهامات پاسخ داده شود تقاضای من این است تا مادامی که کارها متوقف نشده اقدامی نشود و شهرداری در مدت 2 هفته جوانب بررسی های خود را اعلام کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که تا بررسی کمیته تخصصی در مورد شرکت کنترل اتفاقات فعلی متوقف می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۱    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: دو کمیته فنی از سوی شهرداری و شورای اسلامی این کلان شهر برای بررسی وضعیت شرکت کنترل ترافیک تشکیل شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۵    
سخنگوی شورا ضمن تشریح مباحث مطرح شده در جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر یا شهردار تهران در خصوص وضعیت شرکت کنترل ترافیک گفت: شهرداری معتقد است در خصوص شرکت کنترل کیفیت ترافیک تهران براساس اساسنامه ها اقدام کرده است و اتفاقی که رخ داده، قانونی بوده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - قرار بود یکصدوچهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران از ساعت 9 صبح برگزار شود اما به دلیل جلسه هم اندیشی شهردار تهران با اعضای شورا این جلسه تشکیل نشده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران از تشکیل 2 کارگروه در شهرداری و شورای شهر تهران به منظور بررسی انحلال یا ادغام شرکت کنترل ترافیک تهران خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل کارگروه تخصصی برای بررسی موضوع شرکت کنترل ترافیک خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: بحث ادغام و انحلال شرکت کنترل ترافیک مطرح نیست.به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران دیروز در جمع خبرنگاران در واکنش به حواشی ایجاد شده پیرامون شرکت کنترل ترافیک تهران گفت: نه بحث ادغام و نه بحث انحلال درباره این شرکت مطرح نیست ...