چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۴:۱۲May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار زرد»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان اصفهان برای وقوع تند باد لحظه ای، در مناطق مستعد با گردوخاک و کاهش دید موقتی هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی به سبب فعال شدن دو سامانه جوّی که یکی سبب بارش در برخی استان ها و دیگری موجب وزش باد شدید و نفوذ گرد و غبار به مناطقی از کشور خواهد شد، هشدار سطح زرد صادر کرد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان تا فردا در بعضی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در نیمه جنوبی استان پیش بینی می شود.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان در بعضی ساعات بارش پراکنده، تندبادهای لحظه ای و توفان گرد و خاک پیش بینی می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۱    
بارش باران امروز (سه شنبه) در چند استان کشور پیش بینی شده است. همچنین احتمال وزش باد و احتمال خیزش گردوخاک در 14 استان وجود دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران طی امروز در ارتفاعات تهران، قم، قزوین، البرز و 9 استان دیگر همزمان از وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در 14 استان تا روز پنجشنبه خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و وقوع تندباد لحظه ای در نیمه شرقی و شمالی استان از فردا سه شنبه نهم خرداد هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر رگبار باران، بارش تگرگ و خیزش گردو خاک در روز های 9 و 10 خرداد خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۵۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت دو سامانه بارشی و باد شدید در تهران هشدارهایی را به مردم ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از وقوع تندباد و خیزش گردوخاک در مناطق مختلف استان طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه خبرداد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۵    
هواشناسی با صدور هشدار زرد بارش باران از امروز تا پنج شنبه در چند استان کشور را پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از فردا تا چهارشنبه گرد وخاک،ابرناکی،باد،باران و رعد وبرق در استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه از صدور هشدار زرد هواشناسی برای ورود ریزگردها به جو استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد و احتمال وقوع گرد و غبار از بعد از ظهر امروز یکشنبه هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مخاطرات این سامانه شامل رگبار باران، وزش باد شدید و خیزش گرد وخاک، ریزش تگرگ و رعدوبرق و صاعقه است. فردا (دوشنبه) در شمال هرمزگان، شرق و شمال فارس، جنوب غرب و دامنه و ارتفاعات مرکزی استان کرمان، شمال و غرب آذربایجان غربی ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و وزش باد شدید در بیشتر استان ها و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک همچنین کاهش کیفیت هوا در 14 استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی فارس با انتشار اطلاعیه سطح زرد، نسبت به بارش پراکنده رگبار بهاری، رعد و برق و در بعد از ظهر ها همراه با وزش باد، از هفتم تا نهم خرداد در برخی نقاط استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی وزش تندباد و وقوع گرد و خاک در استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در پی وقوع گرد و خاک در استان خوزستان اداره کل هواشناسی هشدار زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۰    
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وش باد های متوسط، تندباد لحظه ای و گرد و غبار موقتی در استان هشدار داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در هشدار زرد از بارش های رگباری با احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها در خراسان شمالی، ارتفاعات و دامنه ها در مرکز و غرب کرمان، شرق و شمال شرق فارس و ارتفاعات استان های سمنان و تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: دو هشدار سطح زرد برای وزش باد شدید و بارش باران گردوخاک در تهران و نواحی شمال غرب و جنوب شرقی کشور صادر شده است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به احتمال وقوع صاعقه و وزش باد شدید در ارتفاعات استان به خصوص فیروزکوه هشدار داد و گفت: مدیریت بحران در آماده باش کامل قرار دارد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۳   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نسبت به احتمال وقوع رعد برق و وزش شدید باد در این استان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت های احتمالی ناشی از وزش باد شدید و بارندگی در این استان هشدار زرد اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی غبارآلود شدن هوای استان های غربی کشور، برای پنجم و ششم خرداد هشدار سطح زرد صادر کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه جامعه:سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زردرنگ نسبت به نفوذ گردوخاک از کشورهای همسایه غربی به ویژه به نواحی مرزی و غبار محلی هشدار داد.این مخاطرات جوی از جمعه تا شنبه (5 تا 6 خرداد) در خوزستان، ایلام، کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی مورد انتظار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۹    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد هواشناسی خبر داد و گفت: از عصر امروز پنجشنبه وضعیت جوی ناپایدار در استان قزوین آغاز و تا اواخر وقت جمعه 5 خرداد ماه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی لرستان برای آسمان استان هشدار زرد هواشناسی صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۵    
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری، در اطلاعیه ای در خصوص رگبار موقتی باران در استان هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۶    
اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه پیرامون افزایش شدت وزش باد و وقوع بارش های رگباری بهاری در این استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی به سبب فعال شدن دو سامانه جوّی که یکی سبب بارش در برخی استان ها و دیگری موجب وزش باد نسبتاً شدید در مناطقی از کشور خواهد شد، هشدار سطح زرد صادر کرد.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی به سبب فعال شدن دو سامانه جوّی که یکی سبب بارش در برخی استان ها و دیگری موجب وزش باد نسبتاً شدید در مناطقی از کشور خواهد شد، هشدار سطح زرد صادر کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد از نفوذ سامانه بارشی، ناپایداری های محلی همراه رشد ابرهای همرفتی، رگبار باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد تگرگ، وزش باد شدید موقت گاهی همراه با گردوخاک از پنجشنبه تا شنبه ( 4 تا 6 خرداد) خبر داد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین از صدور هشدار زرد شماره 9 مرکز پیش بینی هواشناسی استان خبر داد و گفت: از بعدازظهر پنجشنبه 4 خرداد تا اواخر وقت جمعه 5 مرداد شاهد باران همراه با تگرگ، رعدوبرق و وزش بادهای لحظه ای شدید خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی کاشان ضمن اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی در کاشان گفت: باد شدید و تندباد لحظه ای کاشان را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی فعالیت سامانه بارشی و وقوع گرد و خاک در استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع باران و رعد و برق در ارتفاعات و جاری شدن رواناب گفت: پایتخت نشینان آخر هفته کنار رودخانه ها اسکان نکنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به دو هشدار سطح زرد هواشناسی از رگبار باران بهاری همراه با رعدوبرق، احتمال تگرگ و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و وقوع تندباد لحظه ای در مناطق مستعد همراه با گردوخاک و کاهش دید موقتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار سطح زرد از وقوع رگبار باران، رعد وبرق در مناطق مستعد بارش تگرگ و تند باد لحظه ای خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۴    
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی پیرامون گسترش سامانه ناپایدار جوی و وقوع بارش های رگباری و وزش باد شدید در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای، درباره احتمال بارش رگبار باران و رعد و برق در استان، هشدار زرد صادر کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی پیرامون گسترش سامانه ناپایدار جوی و وقوع بارش های رگباری و وزش باد شدید در این استان هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به افزایش شدت بارش ها، وقوع تندبادهای لحظه ای و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در استان کرمان هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مقامات مکزیک سطح هشدار ناشی از فوران آتشفشان پوپوکاتپتل را اعلام کردند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هوانشاسی با صدور هشدار سطح زرد از افزایش سرعت وزش باد و افزایش ارتفاع امواج از اوایل وقت دوشنبه تا جمعه ( 1 تا 5 خرداد) و افزایش ارتفاع امواج تا 1 متر در سواحل استان خوزستان، افزایش سرعت بادهای جنوب غربی تا 36 نات همچنین افزایش ارتفاع امواج بین 1 تا 1 ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان با پیش بینی وزش باد و افزایش ارتفاع موج در سواحل استان، هشدار سطح زرد صادر کرد.