پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۶:۰۵Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضریب اشغال»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان ایرانمهر سراوان گفت: بیمارستان 220 تختخوابی ایرانمهر این شهرستان با 130 تخت فعال دارای ضریب اشغال تخت 70 درصدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان ایرانمهر سراوان گفت: بیمارستان 220 تختخوابی ایرانمهر این شهرستان با 130 تخت فعال دارای ضریب اشغال تخت 70 درصدی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس بیمارستان ایرانمهر سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: بیمارستان 220 تختخوابی ایرانمهر این شهرستان با 130 تخت فعال دارای ضریب اشغال تخت 70 درصدی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۵    
ضریب اشغال هتل های بسیاری از شهرها در تابستان امسال، کمتر از سال گذشته اعلام شده است با این وجود هتلداران همچنان به هوای خنک شهریور و انجام سفرها در آخرین ماه تابستان امید دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ضریب اشغال هتل های بسیاری از شهرها در تابستان امسال، کمتر از سال گذشته اعلام شده است با این وجود هتلداران همچنان به هوای خنک شهریور و انجام سفرها در آخرین ماه تابستان امید دارند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، بهرام عین اللهی در بازدید از پروژه بیمارستان 200 تختخوابی بم با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود 20 درصدی این پروژه، از اختصاص 500 میلیارد تومان در سفر استانی رییس جمهور به آن خبر داد و بر ضرورت پیگیری تامین منابع برای تکمیل این بیمارستان تاکید کرد. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۰:۴۰    
فکرشهر محمد محمدزاده فرد: رییس بیمارستان شهید گنجی برازجان گفت: بیمارستان گنجی برازجان، تنها مرکز جنرال شهرستان دشتستان است و بیماران زیادی از سراسر دشتستان و سایر شهرستان ها و حتی استان همجوار به آن مراجعه کرده و خدمت دریافت می کنند. ضریب اشغال تخت در بیمارستان گنجی، 68 درصد است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۰۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش تعداد زندانیان در فرانسه ضریب اشغال کلی زندان ها در حال حاضر 122.8 درصد و ضریب اشغال در بازداشتگاه ها هم 146.3 درصد اعلام شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۲:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
در نظر داشته باشید از بهار 1401 هم ناوگان هوایی بیشتر شده است و هم مسیرهای پروازی افزایش یافته است؛ همزمان ضریب اشغال به بالای 95 درصد رسیده است و هواپیماها با حداکثر ظرفیت می پرند ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی در پاسخ به این سؤال که چرا زمان انتظار برای تهیه بلیت هواپیما طولانی شده است؟ گفت: ما با ضریب اشغال 95 درصدی ناوگان مواجه شده ایم که در 75 سال اخیر بی سابقه بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی در پاسخ به این سؤال که چرا زمان انتظار برای تهیه بلیت هواپیما طولانی شده است؟ گفت: ما با ضریب اشغال 95 درصدی ناوگان مواجه شده ایم که در 75 سال اخیر بی سابقه بوده است، ضمن آنکه درخواست پرواز به هر دلیل به سبد خانوارها اضافه شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: میزان تقاضا در بازار بلیت هواپیما افزایش یافته است به طوریکه ضریب اشغال صندلی های هواپیما به 95 درصدرسیده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیمی گفت: بیمارستان حضرت رسول اکرم، در سال گذشته افزایش ضریب اشغال تخت حدود 25 درصد داشته است و اولویت امسال ما نیز افزایش خدمات دهی و خدمات رسانی در این بیمارستان است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
حکیم جرجانی گرگان یکی از بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی است که بالاترین ضریب اشغال تخت را در بین بیمارستان های این سازمان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ضریب اشغال تخت بیمارستان طالقانی در مشهد به بیش از 80 درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن فارس از ضریب اشغال 100 درصدی قطار های مسافری فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۵    
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر از شروع سفر های تابستانی به غرب کشور با ضریب اشغال 75 درصد اقامتگاه های رسمی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از ضریب اشغال بالای 86 درصدی مراکز اقامتی اردبیل با اقامت بیش از 125 هزار نفر در تعطیلات نیمه خرداد خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از نوسازی دو مرکز جامع خدمات سلامت شفت و احمدسرگوراب با استفاده از ظرفیت قانونی مولدسازی املاک خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز به منظور بررسی میدانی و رفع نقایص موجود در نظام سلامت، در مراکز بهداشتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تعطیلات عید فطر در مناطق غربی ، شمال غربی، شمال و جنوب ایران ظرفیت اشغال اقامتگاه های بوم گردی به 100 درصد رسید. این گفته یاور عبیری رئیس جامعه انجمن های حرفه ای اقامتگاه های بوم گردی ایران در گفت وگو با دنیای اقتصاد است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۵    
مدیر بیمارستان قلب الزهرا شیراز گفت: 75 درصد ضریب اشغال تخت این بیمارستان به بیماران قلبی و عروقی اختصاص دارد و همه خدمات از تشخیص بیماری تا عمل های جراحی در این بیمارستان انجام می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
با آغاز طرح توسعه بیمارستان، آمار مراجعه به اورژانس که حدود 40 تا 50 نفر در روز بود، الان به حدود 120 مراجعه در روز رسیده است. این موضوع سبب افزایش ضریب اشغال تخت تا دو برابر آمار گذشته شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان درباره تغییر وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی ابراز امیدواری کرد و گفت: با تصویب و ابلاغ مقررات، بلافاصله توسط دانشگاه اجرایی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی مشهد از 2 روز قبل از عید فطر افزایش یافت و مجموع اقامت در ایام تعطیل 721 هزار و 499 نفر شب اقامت در مراکز اقامتی مشهد به ثبت رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری میراث فرهنگی فارس از ضریب اشغال نزدیک به 100درصدی تاسیسات گردشگری این استان و آمادگی برای میزبانی بالغ بر 100 کلاس درس و کمپ های اسکان شهرداری از مسافران و گردشگران در اردیبهشت خبر داد.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اعلام پرمسافرترین و پرترددترین استان ها و آمار اقامت و حوادث، پرونده سفرهای نوروز 1402 را بست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی، فرهنگی و زیارت استانداری قم گفت: تاسیسات و مراکز اقامتی و گردشگری استان طی تعطیلات نوروزی با ضریب اشغال 50 درصدی روبرو شد در حالی که در شب تحویل سال مراکز اقامتی ما صدرصد اشغال بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲    
رئیس جامعه هتل داران کیش گفت: نوروز امسال ضریب اشغال اتاق هتل های این جزیره به 96 درصد رسید و خوشبختانه مسافران از کیفت خدمات رضایت داشتند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست جمع بندی فعالیت های ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در محل سالن فجر وزارت میراث فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جامعه هتلداران ایران از عدم استقبال مسافران نوروزی از هتل ها خبر داد و گفت: در هفته دوم عید با کاهش 35 درصدی ضریب اشغال هتل ها رو به رو بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه به ضریب اشغال 100 درصدی مراکز اقامتی منطقه اورامانات اشاره کرد و گفت: در مجموع اسکان مسافران و گردشگران در استان بین 90 تا 92 درصد سطح مراکز اسکان بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۸    
شب گذشته ضریب اشغال واحدهای اقامتی در بخش رسمی 85 درصد، اسکان موقت 75 درصد و اسکان اضطراری 35 درصد بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
شب گذشته ضریب اشغال واحدهای اقامتی در بخش رسمی 85 درصد، اسکان موقت 75 درصد و اسکان اضطراری 35 درصد بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مشگین شهر-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ضریب اشغال مراکز اقامتی بالای هفتاد درصد بوده که این امر نشان دهنده استقبال گسترده گردشگران از سفر به اردبیل است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۴    
مشهد- باوجود سیل حضور میلیونی زائران به مشهد مقدس اما برخلاف پیش بینی ها ظرفیت هتل های این شهر هنوز تکمیل نشده و احتمال کاهش ضریب اشغال تخت ها نیز وجود دارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور: ضریب اشغال استان های هرمزگان، مازندران، گیلان، اصفهان، بوشهر، خوزستان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، قم، لرستان و چهارمحال و بختیاری درهفته نخست نوروز بالای 90 درصد است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۰    
درحالی که مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی از رزرو 95 درصد مراکز اقامت رسمی خوزستان خبر داده بود اما رئیس جامعه هتلداران استان خوزستان با تکذیب این خبر از خالی بودن بیش از 50 درصد تخت ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: از ابتدای سال تاکنون 926 هزار مسافر در راه آهن شمال شرق 2 جابه جا شده اند. محسن اعتماد با بیان اینکه استقبال مردم استان از قطار، مسوولیت ما را سنگین تر می کند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی از ضریب اشغال مراکز اقامتی رسمی کشور در نوروز 1402 و شهرهای مکمل خبر داد.
دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: وضعیت رزروها نشانگر این است که پهنه سفر تغییر کرده و امسال تمام کشور درگیر سفر است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
یک مدیر فرهنگی می گوید که متوسط قیمت هرصندلی سینما امروز بین 65 تا 80 میلیون تومان است اما با ضریب اشغال بسیار پایین صندلی سینما متأسفانه سود سینما بسیار کم است و تنها چیزی که آن را نجات می دهد فیلم خوب است.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سیدمصطفی فاطمی دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر درباره شهرهای مکمل و جایگزین برای نوروز 1402 و ضریب اشغال اقامتگاه ها در شهرها و استان های مختلف کشور، گفت: شهرهایی که شلوغ می شوند و تعداد بالای مسافر را در آنجا داریم بیشتر نیمه جنوبی کشور است ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: پروژه بازسازی بخش جراحی عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز به منظور افزایش 2 برابری ظرفیت پذیرش به پایان رسید. ...
با ضریب اشغال 190 درصدی جابجایی مسافر در قطارهای حومه ای اداره کل راه آهن شمال شرق2 رکوردی دیگر برای این اداره کل رقم خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۹    
گرگان- مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: اقبال مردم سبب شده تا ضریب اشغال قطار حومه ای گلستان در اسفندماه امسال از 100 درصد بالاتر رفته و به 170، 180 و 190 درصد هم برسد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۱    
از یک سو اظهارنظر درباره صنعت هوایی امری تخصصی است و می توان گفت متخصصان و صاحب نظران این حوزه در کشور ما انگشت شمارند و از سوی دیگر، که وجه بسیار مهمی است، این اظهارنظرها در تکمیل اعداد و ارقام دقیق درباره تعداد ناوگان فعال و زمینگیر، ضریب اشغال صندلی ها، ضریب امنیت، تعداد پروازها و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: استان البرز 2089 تخت فعال بیمارستانی دارد که ضریب اشغال این تخت ها 72 درصد است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بارش برف زمستانی سبب شد تا نخستین سانس در برج میلاد که مختص نمایش "گل های باوارده" بود، با نیمی از ضریب اشغال صندلی های سالن مرکز همایش ها آغاز شود. البته که رفته رفته بر تعداد جمعیت افزوده شد و تا انتهای فیلم، حدود 80 درصد صندلی ها پر بود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد خزاعی در جریان بازدید از بازار بین المللی فیلم فجر گفت: ضریب اشغال در سالن سینما نسبت به دوره های گذشته افزایش داشته است. البته در دوره های گذشته خیلی راجع به سالن سینما تحقیق نمی شد که چقدر جمعیت درآنها حضور دارند اما آمار امسال منتشر خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با راه اندازی بیمارستان رازی ،ضریب اشغال تخت های بیمارستانی به 2 درصد افزایش خواهد یافت