سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۱:۵۷Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همکاری های راهبردی»

شادا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در راستای تحقق وعده ها و شعارهای خود بیشترین هماهنگی را در تیم اقتصادی خود و همچنین همکاری های راهبردی دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: عملیاتی کردن سند همکاری های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه دارای اهمیت دوچندان است و مقامات دو کشور باید این موضوع را در دستورکار قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد:چین یکی از 3 کشور برتر در زمینه سرمایه گذاری خارجی است و این فرصت ویژه ای است که می توان با توجه به سند 25 ساله همکاری های راهبردی ایران و چین برای تشویق چینی ها برای سرمایه گذاری در ایران از آن بهره برد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت : به زودی با تدوین برنامه همکاری های راهبردی بلندمدت میان ایران و مالزی شاهد جهش در سطوح مختلف از روابط دو کشور خواهیم بود. ...
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران نوشت: به زودی با تدوین برنامه همکاری های راهبردی بلندمدت میان ایران و مالزی شاهد جهش در سطوح مختلف از روابط خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
روسای جمهور ایران و چین بر تقویت همکاری های دو جانبه و روند چند جانبه گرایی بویژه در چارچوب بریکس تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور، تدوین برنامه همکاری های راهبردی بلندمدت میان دو کشور را ترسیم کننده افق های جدید در تعاملات ایران و مالزی دانست و گفت: امیدواریم با تهیه و تدوین این برنامه، بتوانیم راه های طی نشده را تجربه کنیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در جریان سفر اخیر فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مسکو، دوطرف توافق کردند همکاری های دفاعی دوجانبه را در حوزه های مختلف گسترش دهند؛ مناسباتی که این روزها بیش از هر زمان دیگری درحال گسترش است و کارشناسان معتقدند دوطرف مشغول تقویت همکاری های راهبردی دوجانبه دراین زمینه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سفیر روسیه در عشق آباد بر گسترش همکاری های راهبردی کشورش با ترکمنستان تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۹    
اسلام آباد - ایرنا - همزمان با دهمین سال از اجرای کریدور اقتصادی پاکستان-چین، دولت اسلام آباد در تکاپوی میزبانی از فرستاده ویژه رئیس جمهوری چین است، بازدیدی که بیانگر مرحله جدید از تقویت همکاری های راهبردی دو کشور به ویژه در حوزه های انرژی و اقتصادی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یوآف گالانت، وزیر دفاع اسرائیل پنجشنبه گذشته در سفری دوروزه به باکو با الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان دیدار کرد. بنا بر اعلام وزارت دفاع اسرائیل، چالش های مشترک و همکاری های راهبردی در این دیدار مورد بحث قرار گرفت ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یوآف گالانت، وزیر دفاع اسرائیل پنجشنبه گذشته در سفری دوروزه به باکو با الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان دیدار کرد. بنا بر اعلام وزارت دفاع اسرائیل، چالش های مشترک و همکاری های راهبردی در این دیدار مورد بحث قرار گرفت ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه روز دوشنبه در مسکو با فیصل بن فرحان آل سعود، همتای سعودی خود درباره همکاری های راهبردی بین دو کشور گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۹    
تهران- ایرنا- شبکه تلویزیونی ان.تی.وی خبر داد که دولت های ترکیه و قطر در نظر دارند، همکاری خود را در زمینه نظامی و فنی به طور فعال توسعه دهند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
پایتخت روسیه این هفته میزبان نشستی میان وزیر خارجه این کشور و همتایانش از کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس است که در چارچوب همکاری های راهبردی برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلماسی پارلمانی می تواند تسهیل گر نهایی شدن توافقنامه همکاری های جامع میان تهران و مسکو شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۴    
به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه دیدارهای خود در بغداد، با محمد السودانی، نخست وزیر و فواد حسین، وزیر امور خارجه عراق دیدار کرد؛ در این دیدارها همکاری های راهبردی دو کشور به ویژه در سطح منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و بر [...]
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه دیدارهای خود در بغداد، با محمد السودانی، نخست وزیر و فواد حسین، وزیر امور خارجه عراق دیدار کرد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: رهبر کره شمالی با اعلام حمایت کامل کشورش از مسکو و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، خواهان تقویت همکاری های راهبردی میان پیونگ یانگ و مسکو برای پیشبرد اهداف مشترک شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک کارشناس مسائل آسیای مرکزی با بیان اینکه ترانزیت و به طور کلی ژئواکونومی حوزه ای است که می تواند روابط تهران و تاشکند را به سطح راهبردی ارتقا دهد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پس ازآنکه ائتلاف دولت های غربی نتوانستند امنیت کشتیرانی را در منطقه خلیج فارس حفظ کنند، دولت های عربی با کنار گذاشتن تکیه امنیتی به قدرت های حوزه یورو آتلانتیک، سیاست گسترش همکاری های راهبردی با تهران را برگزیدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاجیکستان و وزیر امور خارجه روسیه در خصوص تقویت همکاری های راهبردی دو کشور در زمینه های مختلف گفت وگو و تبادل نظر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان از رئیس جمهور ترکیه دعوت کرد تا در هفتمین نشست همکاری های راهبردی بین آنکارا و اسلام آباد شرکت کند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین کرمان ؛به منظور توسعه فعالیت های مشترک علمی پژوهشی و فن آوری؛مس باهنر و شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) تفاهم نامه همکاری امضا کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی لغو سفر وزیر خارجه آمریکا به فلسطین اشغالی، وی سه شنبه هفته جاری برای رایزنی درباره همکاری های راهبردی عازم عربستان سعودی می شود.
برترین ها / دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سیمون واتکینز، یکی از تحلیلگران نفت و انرژی مدعی شد چین درحال خرید نفت ایران با تخفیف های باورنکردنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سفر سلطان عمان به تهران را گام مهم جدیدی در مسیر تحکیم همکاری های راهبردی 2 کشور خواند و گفت: سیاست همسایگی دولت سیزدهم، مبتنی بر راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و گسترش و تقویت روابط با همسایگان و کشورهای منطقه با جدیت به پیش می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان گفت: سفر جناب سلطان عمان به تهران گام مهم جدیدی در مسیر تحکیم همکاری های راهبردی دو کشور ایران و عمان بود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : هیثم بن طارق آل سعید پادشاه عمان و هیات همراهش دقایقی پیش با بدرقه معاون اول رئیس جمهور تهران را ترک کردند و به سفر دو روزه خود پایان داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۶۳ سایت دیگر  
سران ایران و عمان در چهارچوب تقویت روابط بین دو کشور برادر و پایه گذاری اصول و چارچوبی جهت حفظ و استمرار این روابط از مسئولان دولتی خواستند اقدام لازم را برای تنظیم سند همکاری های راهبردی در زمینه های مختلف و امضای آن به نحوی که همکاری و منافع متقابل را تحکیم کند، انجام دهند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۶    
امروز یکشنبه، هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران قرار گرفت و سپس، مقامات دو کشور چهار سند در حوزه همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری، همکاری در مناطق آزاد و همکاری در حوزه انرژی به امضا رساندند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز یکشنبه، هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان وارد تهران شد و در مجموعه سعدآباد مورد استقبال سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور اسلامی ایران قرار گرفت و سپس، مقامات دو کشور چهار سند در حوزه همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری، همکاری در مناطق آزاد و همکاری در حوزه انرژی به امضا رساندند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه، روز یکشنبه در نشست مشترک با همتای عمانی، ضمن خوش آمد گویی به سلطان هیثم بن طارق، سلطان عمان و بدرالبوسعیدی، وزیر خارجه عمان، گفت: عمان جایگاه ممتازی در سیاست خارجی ایران دارد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه شکل گیری قطب قدرت جهان اسلام را در نظم جدید جهانی امری کاملا شدنی و عملیاتی دانست و گفت: این امر در فضای تحولات جدید می تواند مورد قبول همه کشورهای منطقه قرار گیرد که سرآغاز آن با توافق میان ایران و عربستان بود که زمینه را برای حرکت به سمت چنین همکاری های راهبردی فراهم کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نارندرا مودی نخست وزیر هند که این روز ها میزان واردات نفت کشورش از روسیه به بالاترین حد رسیده است، در ماه آینده میلادی راهی واشنگتن خواهد شد تا درباره همکاری های راهبردی دو کشور در زمینه نظامی و انرژی گفتگو کند.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران و سوریه با اشاره به امضای 15 سند همکاری میان تهران و دمشق، تاسیس بانک و بیمه مشترک، افزایش پروازها و راه اندازی خطوط کشتیرانی را از جمله این اسناد اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور کشورمان در سفر به سوریه، با رئیس جمهور، علما، اندیشمندان و فعالان اقتصادی این کشور دیدار و گفت وگو کرد، همچنین در این سفر برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه و 14 سند همکاری دیگر امضا شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهوری و مقام های عالی دو کشور رسید.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی گفت: برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه را که در این سفر در سطح مقامات عالی دو کشور امضا شد آغازگر فصل جدیدی در روابط دوستانه و برادرانه دو کشور است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه را که در سفر وی به دمشق در سطح مقامات عالی دو کشور امضا شد، آغازگر فصل جدیدی در روابط دوستانه و برادرانه دو کشور دانست.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت ایران و سوریه را که در سفر وی به دمشق در سطح مقامات عالی دو کشور امضا شد، آغازگر فصل جدیدی در روابط دوستانه و برادرانه دو کشور دانست.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
شفقنا_تاسیس بانک و بیمه مشترک ایران و سوریه و اعزام سالیانه 50هزار زائر به دمشق بخشی از سند همکاری تهران و دمشق است. به گزارش شفقنا به نقل از صداوسیما ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهوری و مقام های عالی دو کشور رسید.
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهور و مقامات عالی دو کشور رسید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مهرداد بذرپاش، رییس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران و سوریه اعلام کرد: اعزام سالیانه 50 هزار زائر به دمشق بخشی از سند همکاری تهران و دمشق است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهور و مقامات عالی دو کشور رسید.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۵   + ۵۶ سایت دیگر  
برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه و 14 سند همکاری دیگر به امضای روسای جمهور و مقامات عالی دو کشور رسید.
روسای جمهور ایران و سوریه با اشاره به امضای اسناد همکاری بین دو کشور، بر اهمیت برنامه جامع همکاری های راهبردی و بلندمدت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه در جهت تامین منافع دو ملت و سایر ملت های منطقه تاکید کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به سوریه اگرچه از تعمیق همکاری های راهبردی دوجانبه نشان دارد اما پیام هایی را نیز به غرب و رژیم صهیونیستی مخابره می کند؛ پیام هایی از برتری جبهه مقاومت به رغم توطئه های قبلی محور عبری- عربی-غربی گرفته تا آغوش باز کنونی اتحادیه عرب برای متحدان منطقه ای ایران.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۷    
معاون وزیر امور خارجه ازبکستان و سفیر پاکستان درتاشکند در دیداری چشم انداز توسعه همکاری های راهبردی میان دو کشور را بررسی کردند.