پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۲:۰۴Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلام»

کلام تازه   ۵۴ دقیقه پیش    
کلام تازه | شب شعر سروقامتان به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته وحدت با حضور مسئولین، شاعران و شهروندان برگزار شد.
کلام تازه   ۱ ساعت پیش    
کلام تازه | موضوع انشعابات مساکن باقیمانده مهر در جلسه شورای مسکن شهرستان گلبهار مورد بررسی قرار گرفت و عدم همکاری برخی پیمانکاران با شرکت های تعاونی مسکن و اختلافات آنان به عنوان آسیب تکمیل خدمت رسانی مطرح شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس دانشگاه قم تصریح کرد: در جنگ نرم و جنگ شناختی نیز راه مبارزه، جهاد تبیین و جهاد روشنگری، جهاد رسانه ای، جهاد مبارزه با سبک زندگی غربی، جهاد ترس زدایی، جهاد علم و تحقیق، جهاد مبارزه با یأس و ناامیدی، جهاد اخلاق گستری، جهاد شناختی و در یک کلام جهاد ترکیبی است.
فرارو   ۳ ساعت پیش    
فرارو- فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. چو گل هر دم به بویت جامه در تن ...
این دفاع مقدس وسیله ای شد برای اینکه استعداد های مکنون در انسان ها، به شکل عجیبی بروز کند. مثلا در سپاه، شما ملاحظه می کنید یک جوانی وارد میدان جنگ می شود و در حالی که از مسائل نظامی هیچ اطلاعی ندارد؛ در ظرف یک سال، دو سال تبدیل می شود به یک استراتژیست نظامی.
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، جوان مؤمن و متعهد که در عرصه های مختلف برای کشور و خاک خود افتخار می آفریند و افق نگاه او طلایی ترین آینده برای میهنش است؛ این جوان در هر نقطه ای در عالم که باشد همواره جهت عقربه قطب نمای قلب او ایران را نشان می دهد. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۵    
کلام تازه | فرماندار چناران در بازدید از واحد های تولیدی شهرستان درخصوص کمک به رفع مشکلات آنها از جمله آب، برق و گاز و همچنین رفع مشکلات تامین اجتماعی دستورات لازم را ارائه داد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۴    
کلام تازه | اولین سینمای روستایی استان خراسان رضوی در هفته دفاع مقدس در روستای خرم آباد بخش مرکزی چناران افتتاح شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۲    
آمادگی برای دفاع از ملت ایران و هویت اسلامی، ملی و انقلابی کشور افتخار بزرگ نیرو های مسلح است. در ادامه بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در مورد افتخار سربازی ملت را مشاهده می کنید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه پادکست قطره قطره آسمان با هدف بیان فضائل امیرالمومنین(ع) با کلام اساتید به نام اخلاق به کوشش ایکنا گردآوری و تهیه شده است، که چهارمین قسمت این مجموعه با کلام حجت الاسلام فرحزاد با عنوان صراط مستقیمی جز علی نیست تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۹    
کلام تازه | مدیر جدید اداره گاز گلبهار معارفه و از مدیر سابق این اداره تقدیر به عمل آمد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۰    
نشست اندیشه مقاومت در منظومه فکری امامین انقلاب با تبیین نسبت اندیشه مقاومت با سازش و کارکرد این اندیشه در سطح بین المللی در کلام اساتید حوزه و دانشگاه مطرح شد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۱    
کلام تازه | فرماندار گلبهار در بازدید از بخش شمالی آزادراه این شهر بر تسریع اجرای پروژه و بهره برداری از آن تا دو ماه آینده تاکید کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۵    
کلام تازه | رئیس هیات تکواندو شهرستان گلبهار گفت: دختران تکواندوکار گلبهاری در مسابقات قهرمانی خراسان رضوی در رشته هانمادانگ خوش درخشیدند و موفق به کسب 1 مدال طلا، 6 مدال نقره و 1 مدال برنز شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بچه ها نباید با ترس، تهدید، تنبیه و جملات اضطراب آور بزرگ شوند. این احساسات منفی روی آن ها می ماند تا در بزرگسالی خود را به شکل دیگری نشان دهد. همین طور کلام منفی والدین نسبت به بچه ها بر نوع روابط صمیمانه یا خصمانه آن ها اثر می گذارد. این گزارش را بخوانید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: نیاز مهم ترین عامل و بزرگ ترین معلم برای توانمند سازی در تمامی عرصه ها برای دستیابی به قله های افتخار، سعادت، کمال و در یک کلام ایران قوی، به شمار می رود. ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲    
اداره کل سنجش و پذیرش در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت رشته های حکمت متعالیه و کلام اسلامی سطح 4 برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 تا 10 مهرماه خبر داد.
پیک هشت رود   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۴    
نقش زنان در دفاع مقدس در کلام رهبری را می خوانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به باور کارشناس مسائل سیاسی و امنیتی منطقه، نخستین نشست سران آسیای مرکزی و آمریکا نشان داد واشنگتن به دنبال استفاده از این منطقه در جهت اعمال فشارهای بیشتری به روسیه، چین و ایران است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۰    
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هدایتگری و قدرت نفوذ کلام امام راحل در دل مردم، مهم ترین عامل موفقیت در دفاع مقدس بود، گفت: امروز هم مهمترین عامل شکست دشمن لبیک مردم به ندای رهبری بود که بساط فتنه های مختلف را جمع کردند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. رفتم به باغ صبحدمی تا چنم گلی ...
فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۸    
فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. دوش می آمد و رخساره برافروخته بود ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۶    
کلام تازه | فرماندار گلبهار در بازدید از پروژه 994 واحدی آسمان 5 به رسیدگی به مشکلات اعلامی توسط مدیر پروژه پرداخت و دستور تسریع در اتمام آن را صادر کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۶    
کلام تازه | فرماندار چناران در مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور این شهرستان بر اهتمام برای جابجایی ساختمان دانشگاه پیام نور، ارتقای سطح کیفی آموزش و ایجاد رشته در مقطع کارشناسی ارشد تاکید کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۶    
کلام تازه | رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گلبهار گفت: با حمایت کمیته امداد شاهد حضور مددجویان دیروز در مسندهای مدیریتی امروز هستیم.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۸    
کلام تازه | یادواره شهدای کودک شاهچراغ همزمان با هفته دفاع مقدس در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چناران برگزار شد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۳    
کلام تازه | جلسه رسیدگی به مشکلات کارخانه نساجی مهتاتوس در محل فرمانداری گلبهار تشکیل و برنامه توسعه این واحد تولیدی در دستور کار قرار گرفت.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۲    
کلام تازه | شرکت عمران گلبهار در پاسخ به عده ای از مخاطبان کلام تازه که نسبت به عدم تعیین تکلیف درخواست زمین یا آپارتمان در طرح جوانی جمعیت گلایه داشتند اعلام کرد که با اعلام کد ملی به صورت تلفنی می توانند از آخرین وضعیت درخواست خود مطلع شوند.
اقتصاد آنلاین / کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
بر اساس قرارداد جدید شرکت ملی گاز ایران با یکی از شرکت های بیمه و در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی - تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۴    
کلام تازه | فرماندار شهرستان گلبهار گفت: هرچه نقش تربیتی آموزش وپروش در بخش های فردی و اجتماعی بهتر تحقق یابد، نتیجه و اثر آن در اجتماع و نوع ارتباط با دیگران نمود بیشتری خواهدداشت چراکه آموزش وپرورش بسترساز ساختار اجتماعی در جامعه است.
دکتر محمدی کیا فرماندار شهرستان در این دیدار ها ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و فرا رسیدن هفته مقدس در سخنانی دفاع مقدس را منشآیی از واقعه عظیم عاشورا برشمرد و گفت: شهدا با صدق وعده آنچه در کلام داشتند عمل کردند. وی افزود: اتکا به این حماسه ها و صدق وعده ها سبب حضور فرزندان ایران [...]
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۳    
کلام تازه | فرماندار گلبهار صبح دیروز با حضور در مدرسه علی ابن ابیطالب (ع) روستای احمدآباد بخش گلمکان از حسینی خیر و نیک اندیش حوزه تعلیم وتربیت با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کلام تازه | عضو شورای اسلامی شهر گلمکان گفت: ایجاد خانه فرهنگ و هنر در یک شهر گردشگری ضروری است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
دوازدهمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری امروز (سه شنبه 4 مهر 1402) با حضور نمایندگان مردم از همه استان های سراسر کشور و با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید در تهران آغاز شد. ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | محفل انس با قرآن کریم به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور قاریان و اقشار مختلف مردم در مسجد امام خمینی (ره) گلبهار برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بخشی از سوره مبارکه مائده آیات 58 الی 64 در ادامه می آید.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۱    
کلام تازه | مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی همراه با فرماندار چناران و جمعی از مسئولان و فعالان محیط زیست به مناسبت روز ملی "غار پاک" به پاکسازی غار کنان واقع در ارتفاعات جنوبی شهر چناران پرداختند تا این حرکت نمادین، نشان دهنده اهمیت و ضرورت حفظ منابع طبیعی باشد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. به کوی میکده هر سالِکی که ره دانست ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج)، مدیر و جمعی از معاونان شبکه ماهواره ای ولایت، با حضور در دفتر حضرت آیت الله محسن فقیهی دامت برکاته، با معظم له دیدار و از توصیه های ایشان بهره مند شدند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۳۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی صبح امروز رژه نیرو های مسلح در بجنورد با قرائت آیاتی از کلام وحی و با حضور استاندار،نماینده ولی فقیه، داودزاده معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت استان و کارکنان بسیجی صمت استان و سایر مسئولین استان آغاز شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه هرمزگان گفت: رشته های تخصصی یکی از دغدغه های جدی در استان است که با راه اندازی رشته های مشاوره اسلامی و مدیریت اسلامی، سطح سه تبلیغ با گرایش کودک و نوجوان در قشم و میناب و سطح سه کلام با گرایش نقد وهابیت این دغدغه مرتفع می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه پادکست قطره قطره آسمان با هدف بیان فضائل امیرالمومنین(ع) با کلام اساتید به نام اخلاق به کوشش ایکنا گردآوری و تهیه شده است، که سومین قسمت این مجموعه با کلام حجت الاسلام فرحزاد با عنوان کتاب فضل تو را آب بحر کافی نیست تقدیم مخاطبان گرامی ایکنا می شود.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۵۱    
فال گرفتن از آثار ادبی، از باور های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می بردند بهره ای از کلام حق دارند رجوع می شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است ای شاهد قدسی، کِه کَشَد بند نقابت؟ ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اَللّهُمَّ نَوِّر قُلُوبَنا بِالْقُرآن اَللّهُمَّ زَیِّن اَخْلاقَنا بِزینَةِ الْقُرآن اَللّهُمَّ ارْزُقنا شَفاعَةَ الْقُران
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۱    
کلام تازه | فرماندار گلبهار با حضور در محل پروژه نهضت ملی مسکن شرکت ساب نیرو به بررسی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی و مشکلات سازنده در اجرای پروژه پرداخت .
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۱    
کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران گفت: وصف شعر شاعران در کلام نمی گنجد و حضور شعرا رونق بخش هر مراسم فرهنگی است.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان چناران گفت: امید است با حمایت مسئولان، سالن ارشاد شهرستان تا دهه فجر به بهره برداری برسد و به زودی شاهد افتتاح سینما در روستای خرم آباد خواهیم بود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اسراف و زیاده روی در همه امور زندگی از جمله اقتصادی، اخلاقی و... نتایجی به دنبال دارد که اثرات منفی و زیان باری روی زندگی افراد می گذارد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۵    
کلام تازه | نماینده مردم چناران، طرقبه شاندیز و گلبهار در مجلس شورای اسلامی بار دیگر به پروژه های ناتمام حوزه انتخابیه از جمله تعیین تکلیف قطاربرقی مشهد_ گلبهار _چناران و آزادراه مشهد _چناران ورود کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در توئیتی از سخنرانی رئیس جمهوری در سازمان ملل با بالاگرفتن کلام خدا، قدردانی کرد.