پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۱:۰۰Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهامداران»

نبض بورس   ۷ دقیقه پیش    
اکنون به سراغ سی و یکمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی می رویم و قرار است مردی فعال در حوزه صنعت کاغذ را به شما معرفی کنیم. سهامدار عمده حقیقی چکاپا کیست؟
قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده(نوبت دوم) صاحبان سهام این بانک که با حضور 36/96 درصد از سهامداران برگزار شد، گفت: این میزان تراکنش گویای استقبال مردم از قرض الحسنه است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۲    
امروز مطالبی همچون این نمادها سهامداران خود را به خاک سیاه نشاندند!، هر اسکناس دلار در بازار امروز چند؟، همکاری تاصیکو با آرامکو عربستان دوباره کلید می خورد؟، مرد 14 میلیارد تومانی چفیبر | او چقدر از سهام چفیبر را فروخت؟، قیمت خودروهای ایران خودرو اعلام شد ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
امید سهامداران در بازار بورس شروع طوفانی شاخص در مهرماه بود، اما با گذشت یک هفته از مهرماه تغییری در روند شاخص ها ایجاد نشده است.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرابورس ایران امروز پنجم مهرماه 1402 با حضور 55 درصدی سهامداران و با موضوع افزایش سرمایه 25 درصدی فرابورس از محل سود انباشته و اندوخته احتیاطی برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت وعده می دهد، در اجرا شکست می خورد و بار شکست به شرکت ها و به تبع آن سهامداران تحمیل می شود. الگوی تکراری که بارها و بارها تکرار شده و این بار بهانه، گرانی سیمان و فولاد به واسطه بورس کالاست ...
تاپیکو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی تاپیکو ، امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره کاغذسازی کاوه در این باره گفت: خدا را شاکر هستیم که کوشش همه ارکان شرکت و صبوری سهامداران محترم در سال های اخیر به بار نشست و نماد چکاوه به تابلو فرعی بازار اول بورس ارتقاء پیدا کرده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع فوق العاده شرکت فولاد صبا خلیج فارس که با مشارکت 93درصد از سهامداران برگزار شد، سرمایه این شرکت از 5.5 میلیارد ریال به 50هزار میلیارد ریال(809درصد) افزایش پیدا کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز 5 شهریور 1402 مجمع عمومی فوق العاده شرکت صبا فولاد خلیج فارس با حضور 93 درصد سهامداران برگزار شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در شش ماه ابتدایی امسال بیش از 51 هزار میلیارد تومان سود از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب 42 میلیون سهامدار واریز شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزئیات واریز سود سهامداران در شش ماه نخست امسال حاکی از آن است که 301 ناشر سود جاری و 116 ناشر سود سنواتی 42 میلیون 273 هزار و 773 سهامدار را که شامل 51 هزار و 863 میلیارد تومان می شود را ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی در فضای مجازی اخباری بر اعلام زمان واریز سود 4 میلیونی سهام عدالت منتشر شده که کذب است. به گزارش وقت صبح ، در هر سال یک بار برای سهامداران سهام عدالت سود واریز می شود که تا این لحظه هنوز زمان واریز این مبلغ میلیونی مشخص نشده است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در 6 ماه ابتدایی سال جاری بیش از 51هزار میلیارد تومان سود از سوی سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب 42میلیون سهامدار واریز شد. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سی امین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی به مرد 14 میلیارد تومانی چفیبر اختصاص دارد. او از خرداد ماه چقدر از سهام چفیبر را فروخت؟
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۴۰ سایت دیگر  
در 6 ماه ابتدایی سال جاری بیش از 51 هزار میلیارد تومان سود از سوی سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب 42 میلیون سهامدار واریز شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روز گذشته شاخص کل بورس تهران کانال حمایتی مهم 2میلیون و 100هزار واحدی را از دست داد تا امیدها را برای برد بازار در نیمه دوم سال با شک و تردید مواجه کند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۷    
اقتصاد ایران: وزیر راه با اشاره با بیان اینکه توهین بورسی ها به اعلام گرانی 40 درصدی فولاد و سیمان در بورس کالا اهمیتی ندارد، پیشنهاد تغییر قیمت پایه عرضه در صورت تداوم رویه داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی ناکامی در تحقق وعده ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال، دولت تحت فشار انتقادهای فراوانی حتی از سوی همفکران و افراد همسو با خود قرار دارد. در چنین شرایطی، وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی مسکن دولتی تلاش دارد تا هزینه های ساخت واحدهای مسکونی را از طریق ارایه زمین رایگان ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۱    
نیمه ابتدایی سال جاری با همه اُفت و خیزهای خود به پایان رسید. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی نمادهایی بپردازیم که بیشترین و کمترین بازدهی را داشتند. کدام نمادها بیشترین اصلاح را تجربه کردند؟
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تحولات اخیر در سهامداران خودروسازان بزرگ کشور چالش های زیادی را ایجاد کرده که ترکیب سهامداری در این شرکت ها باید چگونه باشد و در نمونه های خارجی به چه شکل است؟
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۷    
شرکت توسعه و عمران امید طی اطلاعیه ای از سهامداران این شرکت برای حضور در مجمع فوق العاده ثامید دعوت به عمل آورد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
در صورتی که چالش تازه بازار که خروج سیمان و فولاد از بورس کالا است، به نفع سهامداران پشت سر گذاشته شود، می توان انتظار بازگشت رنگ سبز را به تابلوی معاملات داشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۲    
نیمه اول سال 1402 پایان یافت و با اینکه شاخص کل بورس با ثبت بازدهی 8.2 درصدی توانست رقبایش را پشت سر بگذارد اما با توجه به سرمای معاملاتی بورس تابستان این برد چندان هم برای سهامداران جذاب نبود. آیا بورس جذابیت خود را از دست داده است؟
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که سود عملکرد شرکتهای غیربورسی و سود تخصیص داده نشده قبل از آزادسازی سهام عدالت به حساب سهامداران محترم از شنبه واریز می شود. همچنین و پیشنهاد واریز سهام برای جاماندگان و مشمولان جدید نیز مطرح شده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس ابراز داشت: گاهی تصمیم هایی از روی ناآگاهی، گرفته می شود که برای بازار سرمایه مشکل آفرین است؛ از جمله نرخ خوراک پتروشیمی ها که سرانجام تصحیح، اما موجب زیان سهامداران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در نامه عده ای از ذی نفعان و سهامداران پتروشیمی تندگویان به مدیر شرکت، به صراحت از واردات مواد اولیه ظروف یک بارمصرف توسط این پتروشیمی به منظور تنظیم بازار انتقاد شده و این اقدام ضدتورمی مانعی برای کاهش سود برشمرده شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱    
آقای سید رضا قاسمی شهری! پتروشیمی شهید تندگویان تحت مدیریت شما بدلیل واردات پت بطری در بازه زمانی سه ماهه بالغ بر 1000 میلیارد تومان خسارت در قالب عدم النفع به سهامداران شرکت وارد کرده است.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس گفت: موضوع تعطیلی بورس کالا در چند سال گذشته همواره مطرح بوده و در چند روز گذشته نیز بحث خروج سیمان و فولاد از بورس هم مطرح شده است که این مباحث فقط در کوتاه مدت به این صنایع، سهامداران و کلیت بازار سرمایه ضربه می زند.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۲    
پرتال سهامداران شرکت کیسون به روز رسانی شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۱    
تبعات خارج کردن عرضه برخی محصولات از بورس کالا نه تنها ممکن است نتیجه دلخواه دولت را به همراه نداشته باشد، بلکه احتمال بروز انحصار و زیان شرکت ها و سهامداران وجود دارد.
امیرمهدی صبائی گفت: بررسی های انجام شده از جزییات معاملات بازار در نیمه نخست سال جاری حاکی از آن است که سهامداران حقیقی بیشترین سهم از معاملات خرد سهام در بازار را به خود اختصاص دادند.
بورس امروز بعد از یک ساعت ابتدایی معاملات با فشار فروش همراه شد و دوباره سرو کله فروشندگان پیدا شد و شاخص های بورسی قرمز رنگ شدند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ا افزایش قیمت نفت و افزایش ظرفیت دولت در کنترل قیمت ارز، نرخ بهره بالا در کشور و ابهام امضای برجام سردرگمی فعالین اقتصادی را در برداشته و باعث گردیده خیلی از آن ها محتاطانه دست به خرید بزنند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شرکت گروه صنایع کاغذ پارس در خبری مهم برای سهامداران چکاپا از ارتقای نماد معاملاتی و دامنه نوسان آن خبر داد.
اقتصاد ایران: رئیس سازمان بورس با بیان اینکه خروج سیمان و فولاد از بورس در کوتاه مدت به این صنایع، سهامداران و کلیت بازار ضربه می زند، دلایل مخالفت با پیشنهاد وزیر راه را اعلام کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، حسین باقری، مدیرعامل شرکت "پرتوبار فرابر خلیج فارس" در آئین معارفه و اولین نشست خبری ویژه عرضه اولیه ی سهامِ این شرکت به تشریح جزییاتی از این مجموعه پرداخت و گفت: در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن 1405واگنِ باری یکی از پویاترین شرکت ها در زمینه حمل ونقل بار است. ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۶    
رکود حاکم بر بورس این روزها بسیاری از سهامداران را کلافه کرده است اما رکود در بازار سرمایه تا چه زمانی ادامه دارد؟
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۷    
شرکت پتروشیمی جم در سامانه کدال تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره جم را به سهامداران این شرکت اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۴   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک ملت و بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده، سهامداران حقیقی بانک ملت که در سجام ثبت نام نکرده یا سود سهام ایشان به هر دلیلی (بسته بودن حساب و .. ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان به عنوان یک شرکت سهامی خاص تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با بهره مندی از تجربیات تیم عملیاتی مجرب و متخصص خود جهت تأمین آینده کارکنان گروه بانک ایران زمین گام های موثری بردارد. شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان به عنوان یک شرکت سهامی خاص
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۵    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/06/31 حسابرسی نشده شرکت توسعه سرمایه گذاری کشاورزی آرین توسکا منتشر شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بورس در شرایطی به استقبال نیمه دوم سال 1402 رفته است که در نیمه اول یکی از دوران پرالتهاب و پرتنش خود را طی سالیان اخیر سپری کرد. با وجود این روند مثبتی که از ابتدای شهریور ماه آغاز شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شرکت قند مرودشت برنامه افزایش سرمایه جذاب و 200 درصدی داد و با بهبود وضعیت داد و ستد امروز سهام مواجه شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت تأمین آتیه سرزمین ایرانیان به عنوان یک شرکت سهامی خاص تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا با بهره مندی از تجربیات تیم عملیاتی مجرب و متخصص خود جهت تأمین آینده کارکنان گروه بانک ایران زمین گام های موثری بردارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: با در پیش گرفتن برخی سیاست ها توسط بانک ها، موجب افزایش زیان انباشته آن ها شده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بیست و هشتمین قسمت از معرفی سهامداران عمده حقیقی را به ثنوسا اختصاص دادیم. جایی که به نظر می رسد یک خانواده سهام خود را یا به زیر یک درصد تقلیل داده اند یا کلا از این سهم خارج شده اند.
بازگشت اعتماد به بازار سرمایه و حفظ حقوق سهامداران خرد یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم بوده که در این راستا اقدامات متعددی انجام شده است؛ هرچند آسیب های وارد شده به بورس در سال 1399 موجب رفتار محتاطانه سرمایه گذاران در بورس شده است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهند، اغلب بازارها در نیمه نخست سال در رکود بوده اند و عملا سفته بازی در بازارهای دارایی دیگر به صرفه نبوده است. با این حال بازار سهام با وجود نزول هایی که از 17اردیبهشت به بعد داشته به طور میانگین 8.2درصد بازده در نیمه نخست سال نصیب سهامداران کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث موضوعی است که رئیس سازمان بورس از تعیین تکلیف آن تا اواخر شهریور خبر داده بود حالا پیگیری ها حکایت از این دارد که در مهر ماه سامانه آن عملیاتی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - امیرمحمد بختیاری : بازار سرمایه را می توان پویا ترین بازار مالی و آینه ای تمام قد از اقتصاد هر کشور در نظر گرفت. بنگاه های بزرگ و کوچک دولتی و خصوصی برای جذب نقدینگی در بازار گرد هم جمع می شوند و سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی را برای سرمایه گذاری در بازار هدایت می کنند ...