چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۱:۳۳Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صادر کنندگان»

ایبنا   ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ اصلاح قوانین را از مهم ترین عوامل موثر برای رفع چالش های صنعت چاپ می داند اما در عین حال معتقد است، با وجود تحریم ها صنعت چای ایران در سطح استاندارد و درخور توجهی قرار دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۴    
تامین تمام نیاز های ارزی در مرکز مبادله ایران تسهیل شد و کشف نرخ مورد استقبال صادرکنندگان قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: کل صادرات محصولات پتروشیمی در 11 ماه امسال حدود 15 میلیارد دلار بوده که بیش از 90 درصد آن در سامانه نیما عرضه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک و نخست وزیر عراق آخر هفته گذشته با یکدیگر دیدار کرده و خواستار اقدام هماهنگ میان صادرکنندگان نفت جهان به منظور کاهش نوسان در بازار نفت و اجتناب از پیامدهای منفی برای کشورهای مصرف کننده شدند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۲۹    
مرصاد نیوز: کارشناس مسائل سیاسی گفت: امروز ایران به عنوان یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان مهم نفت و گاز در منطقه و جهان نقش بسیار موثری در معاملات بین المللی نفتی دارد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با سرازیر شدن موج تحریم ها به روسیه به دنبال تهاجم نظامی به اوکراین، درحال حاضر روسیه با موانعی جلو صنعت خود مواجه شده است. در واقع، قبل از این روسیه بین بزرگ ترین صادرکنندگان خودرو در دنیا جا می گرفت ...
سلام نو / صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان گفت: آذربایجان غربی با بیش از 30 میلیارد دلار صادرات محصولات داخلی به بازار های هدف در رتبه اول صادرات غیر نفتی کشور قرار گرفت.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی از 20 واحد صادرکننده نمونه استان و یک واحد منتخب ملی طی مراسمی با حضور مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی با اهدای تندیس تجلیل شد.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی ایران با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم در حوزه های مختلف معدن و صنایع معدنی؛ آنچه فعالان معدنی به واسطه مشکلات مختلف انتظار داشتند تا آنچه در عمل محقق شد را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان قزوین در پاسخ به اهانت های رئیس سابق اتاق بازرگانی قزوین گفت: از جانب عدالت و اخلاق از کارکنان و مدیران خدوم شرکت شهرک های صنعتی قزوین، صادر کنندگان، تولیدکنندگان واقعی استان دفاع کرده و نسبت به پیگیری قضایی اتهامات واهی و اهانت ها اقدام می کنیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سنا| سید حمید حسینی سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران با تاکید بر اینکه فروش نفت خام به مردم در قالب اوراق گواهی سپرده کالایی نفت، مزایای زیادی را به همراه دارد گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، به طور قطع این طرح مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران گفت: عرضه گواهی سپرده کالایی نفت علاوه بر آنکه برای دولت درآمدزایی های بسیاری دارد، برای حل مشکل اقتصاد نیز راهگشاست.
حمید حسینی، سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران گفت: عرضه گواهی سپرده کالایی نفت علاوه بر آنکه برای دولت درآمدزایی های بسیاری دارد، برای حل مشکل اقتصاد نیز راهگشاست؛ چرا که نقدینگی را از سطح جامعه جمع خواهد کرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ می گوید که منشا ارزی این صنعت به تالار دوم تغییر یافته و این موضوع باعث شده است تا هزینه واردات تجهیزات و ماشین آلات صنعت چاپ با افزایش 25 درصدی همراه شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۲    
رئیس گروه پایانه های صادراتی دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد می گوید: یکی از مهمترین عواملی که در افزایش رقابت پذیری صادرکنندگان در بازارهای جهانی نقش دارد توسعه پایانه های صادراتی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی و رئیس دومین نمایشگاه آینده چاپ ایران، هدف اصلی این نمایشگاه را تبدیل کشور به قطب منطقه ای صنعت چاپ اعلام کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر اینکه صنعت پتروشیمی ایران در بسیاری از بخش های صنعت خودکفا شده است، گفت: امروز کشور در تراز صادرکنندگان فناوری به ویژه حوزه کاتالیست، کالا و تجهیزات دوار که در اختیار کشورهای غربی بود، قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان استان زنجان، با اشاره به اینکه افزایش صادرات در گرو توجه ویژه به موضوع لجستیک است، گفت: صادراتی ریلی یکی از فرصت های ویژه صادرات به کشورهای همسایه و یا افزایش صادرات زنجان به کشورهای هدف است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آن طور که رییس کنفدراسیون صادرات ایران می گوید سود تاثیر افزایش نرخ دلار برای صادرکنندگان موقتی و به میزان کالایی است که در اختیار دارند و بعد از آن مجدد باید به قیمت دلار جدید مواد اولیه بخرند.
سبا724   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبا 724 به نقل از روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران، نگاهی به این نتیجه نشان می دهد که افرادی با نگاه کارشناسی با کارنامه تخصصی در بخش های مختلف از جمله معدن در اتاق بازرگانی حضور پیدا کرده اند تا موانع و مشکلات موجود در بخشی مانند معدن را باز کرده و توسعه ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آسیای غربی تکیه گاه و مبداً اصلی واردات نفت چین است و روسیه، افریقا، امریکای لاتین، آسیای مرکزی و سایر صادرکنندگان در مرحله بعدی اولویت های انرژی چین قرار دارند.
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، شرکت آلیانس انرژی که یکی از بزرگترین صادرکنندگان ال پی جی کشور است علیرغم تحریم توسط خزانه داری آمریکا همچنان با قدرت به صادرات خود ادامه می دهد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده گفت: قرار است 250 هزار تن گوشت (معادل 6.5 میلیون راس دام سبک 40 کیلویی) وارد کشور کنیم و این بدان معناست که ریشه کل دام سبک کشور را بدون اینکه برنامه ای برای تولید داخل داشته باشیم، می زنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بوشهر از آمادگی گمرک در ارائه خدمت شبانه روزی به تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی استان به ویژه صادرکنندگان در ایام پایانی سال و عید نوروز خبر داد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده پیشین ایران در هیئت عامل اوپک توافق میان ایران و عربستان را به نفع صادرکنندگان و واردکنندگان نفت خام از خاورمیانه دانست و گفت: ثبات در این منطقه می تواند ثبات در بازار جهانی نفت را به ارمغان بیاورد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
این روزها صادرکنندگان از تحمیل ثبت 100درصدی ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما می گویند؛ اتفاقی که حاشیه سود آنها را به شدت کم می کند. پیش از این صادرکنندگان ملزم به ثبت 70 درصدی ارزش کل صادرات بودند و 30 درصد باقی مانده را می توانستند برای هزینه های بازاریابی و پوشش هزینه های بالای صادرات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : در حالی که ایران کشوری چهارفصل است و تولیدکننده انواع محصولات کشاورزی است علاوه بر تولید در حوزه صادراتی نیز صادر کنندگان با چالش ها و موانع بسیاری مواجه هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
موسسه تحقیقات صلح بین المللی استکهلم (SIPRI) اعلام کرد که ایالات متحده و روسیه بزرگترین صادرکننده سلاح در سه دهه گذشته بوده اند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع لبنی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر بازار روال عادی خود را دارد و تا پایان ماه رمضان قیمت لبنیات افزایش نخواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در حالی که دنیا برای صادرات اهمیت زیادی قائل است و کشورها از این حوزه درآمد هنگفتی کسب می کنند، شرایط در ایران متفاوت است. چرا که با وجود موانع و چالش های مختلف، صادرکنندگان عملا به جای تشویق، تنبیه و گاه نیز جریمه می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۲    
اصفهان - شاه میرزایی، فعال اقتصادی گفت: در بحث صادرا، نهادهای اقتصادی اصفهان مانند گمرک و اتاق بازرگانی با هم اختلاف دارند و این موضوع صادرکنندگان را با سردرگمی مواجه ساخته است.
ایفنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - آخرین گزارش انجمن جهانی تولید کنندگان و صادرکنندگان میلگرد حاکی از آن است که نشانه هایی از بهبود تقاضا در بازار جهانی مقاطع نمایان شده است البته به جز اروپا ولی بر قیمت ها اثر مثبتی داشته است. علت اصلی هم رشد قیمت قراضه در بازار های جهانی می باشد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۵    
در 10 مارس، شرکت فناوری پرداخت بلاکچین سرکل صادرکنندگان توکن USDC در بیانیه ای تاکید کرد 3.3 میلیارد دلار از ذخایر 40 میلیارد دلاری آن در بانک ورشکسته سیلیکون ولی (SVB) باقی مانده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۶    
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه اسامی بدهکاران ارزی باید منتشر شود، گفت: بانک مرکزی باید از تمام ابزارهای خود برای الزام صادرکنندگان جهت بازگشت ارز به کشور استفاده کند.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۶:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی، اعزام یک هیات تجاری به مسکو توسط خانه نوآوری و فناوری ایران در روسیه (iHiT روسیه)، با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با همکاری دانشگاه دولتی مسکو انجام خواهد شد. ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس فولادی گفت: ایران در حال حاضر به کشور های زیادی توانایی صادر کردن فولاد را دارد؛ چرا که توانستیم زیرساخت های تولید را در اغلب کارخانجات توسعه دهیم و همین امر موجب شده ایران در لیست صادر کنندگان جایگاه خوبی را کسب کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۷    
نشست هم اندیشی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صادر کنندگان صنایع دستی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با صادرکنندگان صنایع دستی امروز شنبه 20 اسفند 1401 در محل سالن فجر این وزارتخانه برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۸    
چرخش کشورهای صادرکننده انرژی خاورمیانه به سمت بازار آسیایی، با افزایش قدرت اقتصادی و سیاسی کشورهایی مانند چین و هند، فرصت های جدیدی را برای صادرکنندگان ایجاد کرده است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز ، محمدمهدی جوانمرد قصاب، مشاور اقتصادی نماینده ویژه رئیس جمهوری در امور افغانستان، از تمدید دو ماهه ترانزیت سوخت از ایران به افغانستان با هدف حمایت از مردم این کشور خبر داد ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه امروز به یکی از صادر کنندگان دارو تبدیل شده ایم گفت: بسیاری از کشورهاخواهان خرید دارو و مواد اولیه دارویی از ایران هستند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، حمید صافدل؛ رئیس سابق سازمان توسعه تجارت امروز در نشست بررسی مشکلات تامین ارز کالاهای اساسی اظهار کرد: در دوره ای که بنده رئیس سازمان توسعه تجارت بودم، برای رفع مشکلات تحریمی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۰    
95 درصد مساحت عربستان سعودی را تپه ها و بیابان های سوزان تشکیل داده است. علاوه بر این، خاک عربستان سعودی حاصلخیر نیست و جزو 6 کشوری است که هیچ رودخانه دائمی ندارد و حتی باران هم بسیار کمتر از سایر نقاط جهان در آن مناطق می بارد، اما باید بدانید با این وضعیت سخت سبزیجات ...
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۲    
غلامحسین جعفرزادشایان داوطلب بخش "کشاورزی" انتخابات اتاق بازرگانی قزوین با "کد انتخاباتی 415" و عضو ائتلاف "تحول و شفافیت" گفت: در ائتلاف به دنبال این هستیم که تحولی را در اتاق بازرگانی داشته باشیم و برای رفع موانعی که تا امروز گریبان اکثر صادرکنندگان و تولیدکنندگان را گرفته قدم برداریم.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۲    
مجید سعیدیان داوطلب بخش "صنعت" انتخابات اتاق بازرگانی قزوین با "کد انتخاباتی 242" و عضو ائتلاف "تحول و شفافیت" گفت: اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی وظیفه دارد راه را برای صنعتگران ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شرکت نمایشگاه بین المللی استان اصفهان در راستای ایجاد بستر مناسب جهت حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان برتر کشورمان در بازارهای مستعد منطقه و جهان موفق به اخذ نمایندگی انحصار برپایی پاویون ملی ایران در "بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی سیمان روسیه" و "نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت حلال ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۰    
شانزدهم اسفند ماه بود که در مطلبی با عنوان رای دهندگان، بیش از برخی نامزدهای منتخب اتحادیه و کاندیدای اتاق بازرگانی به لحاظ عملکرد نامطلوب آنها، مسئول هستند به انتقاد اعضای اتحادیه صادرکنندگان از برخی که از امکانات اتحادیه برای انتخابات هیئت مدیره اتحادیه استفاده شخصی می کنند پرداخته و در همین ...