یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۵:۵۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تولیدات»

دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: استاندار گیلان با تاکید بر تعامل سازنده میان بخش های تجاری و اقتصادی مهم این استان، گفت: تعامل میان اتاق های سه گانه در جهت اعتلای استان در زمینه های مختلف ازجمله تولیدات محصولات صادراتی محور و تجارت بسیار مهم و تاثیرگذار است ...
جماران   ۶ ساعت پیش    
محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امروز برغم اینکه در کاری هنری و نمایشی حضور ندارم هیچ حسرتی نمی خورم، چون به وقتش تلاش حرفه ای خودم را کرده ام؛ فقط شرمنده هواداران و مخاطبان هستم که توان ارائه تولیدات جدید را ندارم.
کارگر نیوز   ۹ ساعت پیش    
به مناسب آزادسازی خرمشهر و همزمان با برگزاری سمینار دو روزه اتحادیه امکان سراسر کشور دستگاه جدید رول فورمینگ در کارخانه دونار در تبریز افتتاح شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمد کاسبی در سالروز تولدش گفت: امروز به رغم اینکه در کاری هنری و نمایشی حضور ندارم هیچ حسرتی نمی خورم چون که بنده به وقتش تلاش حرفه ای خودم را کرده ام فقط شرمنده هواداران و مخاطبان هستم که توان ارائه تولیدات جدید را ندارم.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
محمد کاسبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: امروز برغم اینکه در کاری هنری و نمایشی حضور ندارم هیچ حسرتی نمی خورم، چون به وقتش تلاش حرفه ای خودم را کرده ام؛ فقط شرمنده هواداران و مخاطبان هستم که توان ارائه تولیدات جدید را ندارم. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار کاشمر گفت: برنامه اقتصادی سال 1402 این شهرستان بر تکمیل زنجیره ارزش تولیدات استراتژیک منطقه پایه ریزی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۰    
چند هزار شرکت دانش بنیان داریم که اگر وارد آن شویم، متوجه می شویم تقریبا 80 درصد شرکت های دانش بنیان، سهم بزرگی در اقتصاد دانش بنیان کشور ندارند و باید تمرکز اصلی معاونت علمی بر شرکت های فناور و بزرگ دانش بنیان باشد تا بتوانیم با نظام حمایتی جدید به سمت افزایش سهم اقتصاد دانش بنیان از کل تولیدات ...
سینما جریان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سینما جریان | سریال حیثیت دومین ساخته سجاد پهلوان زاده پس از سقوط در شبکه نمایش خانگی است که هم اکنون در مراحل پایانی فیلمبرداری است. حیثیت را محمدرضا منصوری تهیه کرده که از جمله تولیدات جدید فیلیمو محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۴    
مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: برای مجوز تولید باید استانداردهای بین المللی لازم را حفظ کنیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۱    
به طور اساسی بعد از تغییر و تحول در ساختار رسانه ملی، تولیدات برنامه در قالب خانواده محوری و زن محوری در فرم و محتوا شکل رسمی به خود گرفت؛ به طوری که نیمی از برنامه ها با ترکیب و تنوع محتوایی در تلویزیون با موضوع خانواده و بانوان روانه آنتن می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل شهردار نیر از بهره برداری کارخانه تولید فرآورده های بتنی شهرداری نیر تا پایان امسال خبر داد و گفت: با تولیدات این کارخانه پیاده روهای شهر سنگفرش خواهد شد.
سیاست فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سیاست فردا/معاون بهبود تولیدات دامی اداره کل جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: گلپایگان در همه چیز سرآمد است و از دیرباز شهرستانی بوده که در حوزه دامپروری فعالیت داشته ولی یک نقطه ضعف دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از حل مشکل کمبود مرغ در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاونت بهبود و تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، از آغاز برداشت گل محمدی در سخوید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تولید مرغ در کرمانشاه بیش از نیاز استان است اما اختلاف قیمت سبب خروج غیرقانونی مرغ از استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: طی اردیبهشت ماه امسال جوجه ریزی 12 میلیون و 440هزار قطعه مرغ صورت گرفته است که با این میزان حدود 23هزار تن استحصال گوشت خواهیم داشت.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: فرآیند اعطای شناسنامه های باغی در استان در حال انجام است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران گفت: اردیبهشت ماه امسال 12 میلیون و 443 هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری های گوشتی استان انجام شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه، موزه و مرکز اسناد حرم مطهر بانوی کرامت گفت: نمایشگاه نگین قم با نمایش تابلوهای خطاطی و نقاشی، آفرینش های فرهنگی هنری آستان مقدس، عکس های قدیمی قم و حرم مطهر، و تولیدات مکتوب و رسانه ای آستان مقدس پذیرای علاقه مندان است. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی کردستان گفت: پیش.بینی می شود 5 هزار تن دانه روغنی کلزا از سطح بیش از 2 هزار هکتار از مزارع زیرکشت این محصول در کردستان برداشت شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از فعالین اقتصادی فدراسیون روسیه با حضور در استان مرکزی، ضمن بازدید از مجتمع پتروشیمی شازند، با فعالیت ها و تولیدات این مجتمع عظیم صنعتی و تولیدی آشنا شدند.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در ادامه افتخار آفرینی های خود، در مراسمی که در روز شنبه مورخ 23اردیبهشت ماه1402 با عنوان بزرگترین اجلاس استراتژی های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران (اجلاس طرح انتخاب ملی) برگزار گردید موفق به کسب نشان “برترین انتخاب ملی صنعت بانکداری کشور” شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستفای جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری اولین کافه مد در کافه کارآفرینی در و تخته بابل خبر داد و اظهار کرد: تولیدات برتر کافه مد در جشنواره و فن بازار آمل در معرض دید عموم قرار می گیرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۲    
سردار نظری گفت: بخش گلباف با توجه به ظرفیتهای خوبی که در منطقه دارد زمینه تولیدات توانمند تر است که ان شالله شاهد مهاجرت معکوس جوانان از حاشیه های شهر کرمان به گلباف باشیم
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مجید مجیدی در نشست نقد و بررسی مستند رضای رضوان گفت: خلا امروز ما ساخت تولیدات فاخر مذهبی ویژه جوانان و نوجوانان است. هنوز نتوانستیم گوهر وجودی و شخصیت حضرت رضا(ع) را به این قشر معرفی کنیم.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: 20 درصد از مزارع گندم دیم این استان دچار تنش خشکسالی شده ولی گندمزارهای آبی شرایط خوبی دارند. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه برداشت گندم از 100 هزار هکتار اراضی کشاورزی استان رو به پایان است گفت: در این راستا خرید گندم از کشاورزان استان از مرز 135 هزار تن فراتر رفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه حدود 80 درصد از نیاز های غذایی در داخل کشور تأمین می شود، گفت: تولیدات بخش کشاورزی از 25 میلیون تن پیش از انقلاب به 125 میلیون تن رسیده است.
آخرین اکران خصوصی فیلم اقیانوس پشت پنجره از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کانون مرکز قشم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان درمیان از خودکفایی مواد اولیه تولید سیمان کارخانه باقران خبر داد و گفت: 80 درصد تولیدات سیمان باقران به افغانستان صادر می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، در بازدید یک روزه دکتر سیدرضا موسوی از شهرک صنعتی 2 شهرستان نجف آباد، که با حضور مهندس مرادمند رئیس سازمان جهاد کشاورزی، موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۲۱    
سرپرست شرکت فارسیت اهواز پیش بینی کرد میزان تولیدات این شرکت در سال جاری به 54 هزار تن افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۸    
از مجموعه تولیدات پویانمایی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۴    
نمایشگاهی از تولیدات مبلمان و صنعت چوب در میاندوآب دایر شده است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی سومین جایزه داستان حماسی ، چهارم خردادماه در سالن کنفرانس هتل فرهنگ و هنر مشهد مقدس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: سال گذشته 15 واحد پرورش گوشت در استان به چرخه تولید برگشته و برای سال جاری تولیدات عرضه خواهند کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به خشک شدن مزارع و مراتع؛ کشاورزان از آتش زدن باقیمانده محصولات کشاورزی در مزارع خودداری کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری، از تجهیز ناوگان مکانیزاسیون کشاورزی استان به دستگاه های کشت مستقیم خبر داد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
علی نوید معاون اقتصادی و سرمایه گذاری ارس در جلسه کارگروه بین المللی سازی مناطق آزاد کشور گفت: تولیدات ارس به کاپان ارمنستان صادر شد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با اقدامات انجام شده، محصولات زراعی آبی این استان شامل گندم، جو و کلزا از حالا آماده برداشت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
10 هزار تن نهاده دامی با هدف افزایش تولیدات دام و طیور به خراسان جنوبی وارد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: خشکسالی شدید امسال و تبعات ناشی از آن موجب کاهش 70 درصدی کشت گندم دیم در این استان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه طرح جهش تولید دیمزارها در دستور کار است، گفت: این طرح برای 10 محصول استان برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی از تولیدات استان بر روی زمین مانده اند و بازاری برای فروش آنها پیش بینی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ترویج فرهنگ وقف سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: محققان و پژوهشگران می توانند آثار علمی، ادبی و فرهنگی و یا طرح ها، آثار و تولیدات مرتبط با حوزه ترویج سنت حسنه و الهی وقف را برای حمایت و انتشار به این اداره ارسال کنند.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت 207 اتوماتیک در بازار آزاد 925 میلیون است. خرید پژو پارس ساده 550 میلیون آب می خورد.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت کوییک دنده ای در بازار آزاد تقریبا 355 میلیون است و حدود 83 درصد بیشتر از نرخ کارخانه فروخته می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۹    
تعداد بازدید: 30 منابع خدادادی استان کرمانشاه، پتانسیل افزایش میزان تولیدات را فراهم کرده است.  به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران روز چهارشنبه سوم خرداد ماه 1402  به منظور بازدید از پروژه ها و فعالیتهای آبزی پروری و در راستای توسعه و ساماندهی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: زمان واریز وجه و ثبت نام منتخبین خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که سفارش در خواست خرید خودرو را از سایر خودروسازان به محصولات گروه سایپا تغییر داده اند، به متقاضیان اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از اجرای طرح جهش تولید در 20 هزار هکتار از دیم زار های این استان خبر داد.