یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۰۷May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احکام»

پانا   ۱۳ دقیقه پیش    
قم (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قم گفت طی سال تحصیلی جاری 60 هزار دانش آموز در مسابقات اذان، صحت قرائت نماز و احکام نماز شرکت کردند. علیرضا رحیمی، مدیر کل آموزش و پرورش استان قم در نشست شورای اقامه نماز استان که روز گذشته در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم بر اساس مصوبه جلسه 54 هفدهم اردیبهشت ماه 1402 کمیته تعیین رؤسای دانشگاه های شورای عالی انقلاب فرهنگی احکام ریاست 2 دانشگاه، یک مرکز آموزش عالی و یک مؤسسه پژوهشی کشور را صادر کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با صدور احکام جداگانه ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.
فردا نیوز   ۱ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه افزایش حداقل 27 درصدی حقوق در سال جاری در احکام کارگران بخش خصوصی و دولتی اعمال شده گفت: پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با اعمال افزایش، طبق قانون مصوب مجلس صورت گرفت ...
ایرسا آنلاین   ۱ ساعت پیش    
ایرسا- طی احکام جداگانه ای مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به عنوان عضو شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان در حوزه های منابع طبیعی، جهاد کشاورزی ، آب ، پزشکی و محیط زیست منصوب شد.
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ رهبر معظم انقلاب به استفتائی پیرامون وسائل جا مانده از میهمان پاسخ گفتند.
تین نیوز   ۳ ساعت پیش    
در لایحه برنامه هفتم توسعه اقتصادی کشور چند حکم در ارتباط با حوزه ریلی آمده است. حکم ماده 108 آن محتوای خوبی دارد که در صورت تصویب و صد البته اجرای درست و دقیق در مشورت با بخش خصوصی و کارشناسان مستقل می تواند باعث تحول در بخش حمل ریلی بار داخلی کشور شود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه افزایش حداقل 27 درصدی حقوق در سال جاری در احکام کارگران بخش خصوصی و دولتی اعمال شده گفت: پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با اعمال افزایش، طبق قانون مصوب مجلس صورت گرفت ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی طی احکام جداگانه ای اعضای دوره جدید هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی را منصوب کرد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۰    
انتصاب دبیرورزشی ومسئول امور بانوان نشریه صبح مکران طی احکام جداگانه ای از سوی محمد دیمه کار مدیر مسئول و صاحب امتیاز نشریه صبح مکران محمد نیکخواه خواجه عطایی بعنوان دبیرورزشی وسرکار خانم آناهیتا حاجی زاده بعنوان مسئول امور بانوان نشریه صبح مکران منصوب شدند دراین ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در احکام متناسب سازی سال 1400 آنان قید شده است که مشمول 75 درصد متناسب سازی بوده اند و اکنون 25درصد باقیمانده را دریافت خواهند کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در احکام متناسب سازی سال 1400 آنان قید شده است که مشمول 75 درصد متناسب سازی بوده اند و اکنون 25درصد باقیمانده را دریافت خواهند کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیان احکام شرعی مراجعه به "پزشک غیرهمجنس " توسط حجت الاسلام والمسلمین محمدی، کارشناس احکام که تقدیم مخاطبان ارجمند می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
بهادری جهرمی با بیان این که مهار تورم مأموریت و برنامه اصلی دولت است و انجام این مأموریت بدون کنترل و مهار نرخ ارز امکان پذیر نخواهد بود، گفت: طبیعتاً عبارت شناور مدیریت شده در قانون احکام برنامه دائمی برنامه های توسعه ذکر شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حکم انتصاب محمد فرحی، مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قزوین به عنوان عضو هیئت رئیسه شورای مرکزی روابط عمومی استان توسط اعلایی استاندار قزوین به وی تحویل شد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه افزایش حداقل 27 درصدی حقوق در سال جاری در احکام کارگران بخش خصوصی و دولتی اعمال شده گفت: پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با اعمال افزایش، طبق قانون مصوب مجلس صورت گرفت ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رهبر معظم انقلاب به استفتائی پیرامون فروش کالا پیش از تحویل گرفتن آن پاسخ گفتند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال صنفی بازنشستگان اعلام کرد: برای پرداخت 25درصد باقیمانده متناسب سازی باید شفاف سازی کنند مثلاً احکام سه سال متوالی (99.1401 و 1402) را جدا جدا بزنند که هیچگونه شبهه ای باقی نماند.
عقیق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در رژیم استبدادی آنچه تعیین کننده است هواهای نفسانی و اغراض و منافع فرد یا گروه مستبد است و حدود روشنی برای محدود کردن آن از درون و برون وجود ندارد. حکومت اسلامی همچون ولایت فقیه چون از درون توسط ملکه عدالت و تقوا کنترل می شود و از بیرون نیز احکام و حدود ثابت و روشن اسلامی محدود کننده اعمال قدرت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از صدور احکام جریمه در خصوص یک نانوا به دلیل عرضه خارج شبکه آرد و قریب به 1400 پرونده متخلفان گرانفروشی در شیراز و فارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 40 درصد از احکام قانون جوانی جمعیت مربوط به وزارت بهداشت است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۴    
معاون اجرایی سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با بیان اینکه سومین کارگاه تخصصی آشنایی با آداب و آئین خاکسپاری با حضور حجت الاسلام علائی نژاد، از خبرگان حوزه احکام متوفی، نهم خردادماه برگزار خواهد شد، گفت: در پایان این کارگاه از کتاب شارحان نهج البلاغه مدفون در آرامستان باغ رضوان رونمایی می شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۴۹   + ۷۵ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر اقتصاد در نامه ای به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواستار تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیر منقول برای کنترل بازار سوداگرانه مسکن شد و نوشت: معتبر دانستن معاملات املاک به وسیله اسناد عادی منجر به عدم شفافیت اقتصادی و فرار گسترده مالیاتی در بازار املاک شده است. ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۳    
جلسه بسیج پایگاه شاهد استان، تببین برنامه های سال 1402 و ابلاغ احکام اعضای شورای پایگاه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی و فرمانده حوزه 8 شهید رجائی ادارات کل در سالن جلسات اداره کل بنیاد استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۱    
ایسنا/همدان امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه مهمترین حربه دشمن ایجاد چالش ذهنی، شبهه افکنی در اخلاق، عقیده و احکام اسلامی است و از خدا تا جزئی ترین مسائل اسلامی را زیر سوال می برند، گفت: برای مقابله با این جنگ ترکیبی تمام عیار باید جهاد تبیین کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مهر نوشت:آیت الله حسینی بوشهری گفت: قوا باید در کنار هم برای حل مشکلات تلاش کنند و دور نمای کار پیاده سازی احکام الهی و خدمت به مردم است. انتقاد صریح از رئیسی روی آنتن زنده / امسال برای دولتی ها، سال بهار تورم است
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۷    
ایسنا/همدان امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه مهمترین حربه دشمن ایجاد چالش ذهنی، شبهه افکنی در اخلاق، عقیده و احکام اسلامی است و از خدا تا جزئی ترین مسائل اسلامی را زیر سوال می برند، گفت: برای مقابله با این جنگ ترکیبی تمام عیار باید جهاد تبیین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه پاسداشت شعائر الهی تجلی تقوا در فرد است، گفت: حجاب از والاترین شعائر الله و صیانت از حرمت دین است؛ دشمن به خوبی می داند، حجاب نه تنها جزء احکام جدی اسلام، بلکه حریم دین الهی است که با فروریزی آن، بسیاری از رذائل بر جامعه اسلامی سایه خواهد آفکند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز فقهی و حقوقی قوه قضائیه گفت:وکلا و قضات دو بال در جهت احقاق حق و عدالت هستند و این مهم مستلزم تنظیم لوایح درست از طریق وکلا و ارائه آن به دادگاه ها و صدور احکام مناسب از طرف قضات بوده که نیازمند پژوهش بیشتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: گرچه در لایحه برنامه هفتم توسعه، سرفصل مجزایی برای محیط زیست وجود ندارد، اما احکام محیط زیستی از جمله ارزیابی آثار زیست محیطی طرح ها و ارزیابی راهبردی محیط زیست در فصل های دیگر این لایحه آمده است.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس کل دادگستری استان اردبیل بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف پرونده های اجرای احکام ماده صد شهرداری تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶    
معاون درمان وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری کنگره علمی متخصصان زنان و زایمان گفت: 40 درصد احکام قانون جوانی جمعیت، مربوط به این وزارتخانه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
در حالی در فروردین ماه رئیس کل بانک مرکزی نرخ تسعیر دلار برای محاسبه خوراک پتروشیمی را 28500 اعلام کرده است که حالا مجلس شورای اسلامی این اقدام را با یکی از بندهای قانون احکام توسعه مغایر دانسته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
احمد قاسمی گفت: برای پرداخت 25درصد باقیمانده متناسب سازی باید شفاف سازی کنند مثلاً احکام سه سال متوالی (99.1401 و 1402) را جدا جدا بزنند که هیچگونه شبهه ای باقی نماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۸    
آیت الله محمدی لائینی گفت: اگر می خواهیم در حوزه ارزش های انقلاب اسلامی و احکام نورانی دین مبین اسلام با یکدیگر جبهه و صف واحدی را در مقابل دشمنان داشته باشیم باید متحد باشیم.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در احکام متناسب سازی سال 1400 آنان قید شده است که مشمول 75 درصد متناسب سازی بوده اند و اکنون 25درصد باقیمانده را دریافت خواهند کرد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کجای دنیا سراغ دارید که ساختار قاعده گذار و ارایه دهنده مصوبه ای وجود داشته باشد و مردم حق اعتراض قانونی نداشته باشند؟ مشفقانه هشدار می دهیم که در پیش گیری این گونه برخورد ها، در میان مدت فاجعه ایجاد می کند. نه توجیه شریعت می تواند داشته باشد و نه پشتوانه جمهوریت ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل نیک نفس گفت: نشست امروز با رویکرد معرفی و اعطای احکام هسته مرکزی قرارگاه راهبردی فرهنگ و هنر جنوب کرمان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۰    
حوزه/ رهبر معظم انقلاب به استفتائی پیرامون استطاعت زن شیرده برای حج پاسخ گفتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درخصوص مسائل ارزی به بخش خصوصی حق می دهم؛ تصمیمات سیاست ارزی از نظر ما در مغایرت صریح با قانون بودجه و احکام دائمی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- فرمانده یگان حفاظت اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 25 فقره احکام قلع و قمع در حفاظت از اراضی کشاورزی در روستای بنفشه درق اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با اشاره به نقش انقلاب اسلامی در نگاه حداکثری به دین و احکام دینی از جمله حج گفت: با این نگاه به دین است که حج از یک فریضه فردی و عبادی صرف به یک مناسک و آیین تمدن ساز، وحدت آفرین و تحول آفرین در ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و امنیتی تبدیل می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگانی که پس از دریافت احکام حقوقی خود احساس می کنند حقی از آنها ضایع شده، می توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، نسبت به طرح سوالات و رفع ابهامات موجود اقدام نمایند و در صورت عدم اقناع، در مرحله بعدی می توانند با در دست داشتن احکام حقوقی به مراجع قانونی از جمله دیوان عدالت مراجعه کنند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم با تصریح بر جاودانه بودن احکام اسلام و کتاب الهی دیدگاه امام خمینی در این خصوص را تشریح کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راهبرد معاصر؛ دادگاه نظامی غزه وابسته به وزارت داخلی و امنیت فلسطین، امروز چهارشنبه احکام جدیدی را صادر کرد. در این احکام صادره، سه جاسوس مرتبط با رژیم صهیونیستی به اعدام محکوم شده اند که حکم دو نفر از آن ها غیر قابل اعتراض و استیناف خواهی است. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
محمد اسدی گفت: بازنشستگانی که پس از دریافت احکام حقوقی خود احساس می کنند حقی از آنها ضایع شده، می توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، نسبت به طرح سوالات و رفع ابهامات موجود اقدام نمایند و در صورت عدم اقناع ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
براساس قانون اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ، دیوان عدالت اداری حق رسیدگی به مصوبات شورای عالی فضای مجازی در حوزه تحت صلاحیت این نهاد را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
احکام اعضای ستاد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور استاندار خراسان جنوبی به اعضا اعطا شد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار اعتقاد دارد: نباید توقعی از برنامه هفتمی که با بی انگیزگی و درعین حال تعجیل و اجبار نوشته شده است، برای آینده کشور داشته باشیم.