یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۸:۰۲Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ادعاهایی»

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس ضمن طرح ادعاهای واهی علیه تهران، مدعی شد که توافق هسته ای ایران، صرفا منحصر به اجرای مجدد توافق نباشد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا به بیان ادعاهایی بی اساس علیه ایران پرداخت. جان کربی ، سخنگوی پنتاگون مدعی شد: شبه نظامیانی که به نیروهای آمریکایی در عراق حمله می کنند از طرف ایران حمایت می شوند . ایران باید حمایت خود از شبه نظامیان در عراق را پایان دهد. ایلنا مطالب مرتبط
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
آمریکا به بیان ادعاهایی بی اساس علیه ایران پرداخت. به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، جان کربی ، سخنگوی پنتاگون مدعی شد: شبه نظامیانی که به نیروهای آمریکایی در عراق حمله می کنند از طرف ایران حمایت می شوند . ایران باید حمایت خود از شبه نظامیان در عراق را پایان دهد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت دفاع افغانستان روز جمعه اعلام کرد که ادعای طالبان درباره کنترل بر بیش از 90 درصد از مرز افغانستان "کذب محض" است. به گزارش ایسنا، فواد امان، سخنگوی وزارت دفاع افغانستان به خبرگزاری فرانسه گفت که چنین ادعاهایی "تبلیغات بی اساس" است. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
فرارو نوشت: علی صوفی فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به اینکه ابراهیم رئیسی تفاوت های بسیار زیاد با محمود احمدی نژاد دارد، گفت: با توجه به این موضوع به نظر نمی رسد که رئیسی بخواهد از وزرای احمدی نژاد در دولت خود استفاده کند. ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایلنا: وزیر جنگ اسرائیل به بیان ادعاهایی بی اساس علیه ایران پرداخت. جروزالم پست گزارش داد، بنی گانتز وزیر جنگ اسرائیل گفت: در سال های اخیر، تعداد حملاتی که توسط عناصر خارجی، از جمله ایران و شرکت های وابسته به آن برای دستیابی به سیستم های کامپیوتری اسرائیل صورت گرفته است، افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
کاخ سفید در بیانیه ای با اعلام تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای تمدید وضعیت اضطرار ملی در قبال لبنان، ادعاهایی را علیه نقش ایران در این کشور مطرح کرد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:اصولگرایان به ویژه آنان که معتقدند دولت و حکومت مطلوب از دو هفته دیگر شکل می گیرد، وعده ها و شعارهای زیادی داده اند. ادعاهایی در عرصه عدالت، مبارزه با فساد، توسعه، اشتغال، مدیریت کارآمد و هر چیز دیگری که به ذهن بیاید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اشاره به ادعاهایی مبنی بر زخمی شدن یک قاضی در میدان گل سرخ شیراز گفت: در حادثه تیراندازی در حوزه کلانتری 20 میدان گل سرخ شیراز که شنبه رخ داد، فرد مضروب قاضی نبود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- انکار توافق برای مبادله زندانیان بین ایران وآمریکا از سوی سخنگوی وزارت خارجه این کشور حاکی از این است که آمریکا موضوع انسانی مبادله زندانیان را به مذاکرات وین گره زده و علیرغم ادعاهایی که دارد، به دنبال استفاده از زندانیان به عنوان ابزاری در مذاکرات احیای برجام است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به بیان ادعاهایی علیه ایران پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان نوشت: از روز گذشته به طور گسترده ویدئوهایی از برخی از هرمندان در شبکه های اجتماعی منتشر می شود که در آن آن ها با انتقاد از وزارت بهداشت ادعاهایی را در مورد واکسیناسیون در ایران مطرح می کنند.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید علیرغم اینکه ادعاهایی واهی را علیه ایران پیرامون آدم ربایی مطرح کرد، در عین حال بر تمایل واشنگتن برای ادامه مذاکرات با ایران پیرامون احیای برجام تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، جنس اول نوشت: بهنام اوحدی روانپزشکی که قبلا ادعا کرده بود: همه بزرگان ما از جمله سعدی و حافظ با کودکان رابطه جنسی برقرار کرده اند اخیرا در مصاحبه ای درمورد رابطه با همجنس ادعاهایی تازه را مطرح کرده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به بیان ادعاهایی بی اساس علیه ایران پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عده ای تلاش می کنند نام خلیج فارس را تغییر داده و ادعاهایی بر جزایر ابوموسی و تنب بزرگ و کوچک دارند، اما خودشان حقیقت را بهتر از دیگران می دانند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امورخارجه پیشین آمریکا در سخنرانی خود در کنفرانی سالانه گروهک تروریستی منافقین بار دیگر به لفاظی و طرح ادعاهایی علیه کشورمان پرداخت و خواستار ادامه تحریم ها علیه ایران شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اخیرا مصطفی تاجزاده ادعاهایی را در رابطه با پرونده هسته ای مطرح کرده و گفته است که حاکمیت نظام کوتاهی کرده و می شد کاری کرد که پرونده ایران به شورای امنیت سازمان ملل نرود! این اظهارات تاجزاده را می توان از مصادیق جریان تحریف به شمار آورد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – جوئی هود ، دستیار وزارت خارجه آمریکا در ادعاهایی می گوید با وجود آنکه گروه های عراقی مواضع آمریکا را در عراق هدف قرار می دهند، اما آمریکا در جنگ آشکار با این گروه ها نیست. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رابرت مالی ، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، مدعی شد دولت آمریکا با توافق جزئی برای مبادله زندانیان با ایران موافقت نمی کند و خواهان بازگشت همه زندانیان آمریکا به این کشور است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان از غنی سازی ایران انتقاد کرد و به بیان ادعاهایی درباره ایران پرداخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان - رابرت مالی ، نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، می گوید رایزنی ها درباره آزادی شهروندان آمریکایی بازداشت شده در ایران به صورت مجزا از مذاکرات وین دنبال می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
خراسان نوشت: اولین بار نیست که داوطلبان کنکور از استانداردنبودن تعدادی از سوالات گلایه می کنند و ادعاهایی هم درباره تخلفاتی همچون فروش سوالات یا انتشار پاسخ ها در کانال های تلگرامی منتشر می شود، اما تفاوت این اتفاق برای کنکور 1400 این است که این بار وزارت آموزش و پرورش هم به جمع شاکیان پیوسته است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۷:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خراسان: اولین بار نیست که داوطلبان کنکور از استانداردنبودن تعدادی از سوالات گلایه می کنند و ادعاهایی هم درباره تخلفاتی همچون فروش سوالات یا انتشار پاسخ ها در کانال های تلگرامی منتشر می شود، اما تفاوت این اتفاق برای کنکور 1400 این است که این بار وزارت آموزش و پرورش هم به جمع شاکیان پیوسته است. ...
سخنگوی دولت با اشاره به تولید واکسن کرونا گفت: بیش از دو میلیون دوز واکسن برکت تولید شده است که در مرحله طی کردن تست پایداری و فنی هستند.
سخنگوی دولت گفت: تاکنون درباره آغاز به کار از مراحل به تحقیقات یا مراحل تولید 8 واکسن صحبت شده و صرفا تاکنون فقط از 2 واکسن پاستور و برکت رونمایی شده است. بقیه موارد، نامزد واکسن کرونا هستند لذا جزو سبد واکسن محسوب نمی شوند و فعلا مراحل بالینی را طی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
علی ربیعی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر از بین بردن اسناد تجاری ارزهای 4200 تومانی در نهاد ریاست جمهوری گفت: من بنای پاسخ به ادعاهایی که بارها بی اساس بودن آنها به اثبات رسیده، ندارم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – ماجرای تفکیک زمین در تالاب نفتی ساری که طی روزهای اخیر در فضای مجازی و رسانه ها بازخورد گسترده ای داشت به گفته برخی مسئولان به دلیل بیان نشدن دقیق جزئیات سبب بروز ابهامات و ادعاهایی شده که بخشی از آن ها متکی بر واقعیت نیستند و برخی تخلفات هم به سال ها قبل ارتباط دارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۳:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه به بیان ادعاهایی گفت: ایرانی ها مانند کمانچه در حال بازی کردن با رئیس جمهور بایدن هستند. ایرانی ها در تلاشند ما را از سوریه و عراق بیرون کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیران خارجه عربستان و آمریکا که با حمایت یکدیگر فجایع انسانی در یمن رقم زده اند، در ادعاهایی نخ نما و تکراری ایران را به حمایت از گروه های تروریستی متهم کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گفته شده این بنتلی کانتیننتال GT اسپید جدید پرفورمنس ترین و دینامیک ترین خودروی جاده ای تاریخ بنتلی خواهد بود. چنین ادعاهایی واقعاً برجسته بوده اما زمانی که شما به تلاش های مهندسان شاسی بنتلی در ارتقای سخت افزار و نرم افزار خودرو نگاه می کنید ...
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا مازندران درباره کلاهبرداری با ترفند فروش سوالات کنکور به کنکوری های 1400 هشدار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۰۶    
تهران-ایرنا- کانادا در حالی در سال های اخیر با پیشگام شدن در ارائه قطعنامه های حقوق بشری علیه کشورها تلاش زیادی کرد تا تصویرسازی مناسبی از خود به جهانیان ارائه کند با این حال کشف گورهای دسته جمعی از بومیان این کشور، حقیقت پنهان شده در پشت این تصویرسازی ها را آشکار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در مقاله ای که بامداد امروز (دوشنبه) در رسانه های روسی منتشر شد، خاطرنشان کرد: آنچه که مربوط به روسیه می شود، از مدتها پیش باید این واقعیت درک می شد که بر بازی با روسیه در یک دروازه (بازی یکسویه) خط بطلان کشیده شده است. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۱۰    
پس از آنکه دلواپسان متوجه شدند تنها شکست و رسوایی نتیجه پروژه تخریب محسن و فائزه است، نوک پیکان هجمه خود را به سمت پسر کوچک خانواده یعنی یاسر هاشمی نشانه گرفته اند و ادعاهایی کرده اند که همگان به غیرواقعی بودن آن اذعان دارند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۸    
اینکه افراد در هنگام بستن پیمان زناشویی خود را متفاوت از آنچه هستند، نشان دهند و ادعاهایی فراتر از واقعیت را طرح کنند خود یکی از عوامل طلاق هاست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر رژیم صهیونیستی در روسیه در گفت و گویی با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، آن را تهدیدی راهبردی برای اسرائیل تلقی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مقام صهیونیستی به بیان ادعاهایی در مورد ایران در دوره ریاست جمهوری رئیسی پرداخت.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وکیل رئیس جمهور سابق آمریکا به دلیل طرح ادعاهایی درباره وقوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر از وکالت در ایالت نیویورک منع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وکیل رئیس جمهور سابق آمریکا به دلیل طرح ادعاهایی درباره وقوع تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر از وکالت در ایالت نیویورک منع شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: در طول چند روز گذشته اغلب کشورهای اروپایی واکنش احتیاط آمیزی به این موضوع داشتند و بعضا ادعاهایی را در مورد روند برگزاری این انتخابات و فرد پیروز در آن داشتند ، مقامات امریکایی نیز با خودداری از اظهار نظر مستقیم در مورد فرد پیروز این انتخابات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حضور در سلول انفرادی واقع در زیرزمین های دارای شرایط نامطلوب، شکنجه، شکستن اعضای بدن، کثیف بودن سلول، شستن ظرف غذا در توالت، بخشی از ادعاهایی هست که درباره محل نگهداری این افراد ذکر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پی مشخص شدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری کشورمان، ادعاهایی را در واکنش به آن مطرح کرد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۹    
برخورد اخیر روسیه با مسافران ایرانی در فرودگاه این کشور با طرح ادعاهایی در ارتباط با مهاجرت اتباع ایرانی از طریق روسیه، توافق لغو ویزای گروهی بین دو کشور را چقدر می تواند تحت تاثیر قرار دهد؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
برخورد اخیر روسیه با مسافران ایرانی در فرودگاه این کشور با طرح ادعاهایی در ارتباط با مهاجرت اتباع ایرانی از طریق روسیه، توافق لغو ویزای گروهی بین دو کشور را چقدر می تواند تحت تاثیر قرار دهد؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: آمار رسمی نشان می دهد، اقتصاد کشور کوچک شده است و جای تأسف دارد که با وجود ادعاهایی که وجود داشته ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چند وقت پیش بود که تسلا مدل S پلاد با ادعاهایی جنجالی معرفی شد که یکی از آن ها شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت زیر 2 ثانیه بود. حال وقت اثبات این ادعا فرارسیده و تسلا به موتورترند به عنوان اولین منبع مستقل اجازه آزمایش مدل S پلاد را داده است. ...